» »

PayPal

PayPal

strani: 1 ... 63 64 65 »

ratatatata ::

Ne, v kakšni valuti so cene prikazane med brskanjem, ni važno.

starfotr ::

Pri plačilu je važno, kaj izbereš. Ker navadno so tečaji neugodni, je bolje izbrati konverzijo banke.

Isto je treba paypal nastavit na ustrezno izbiro tečaja, ne da ne dela konverzije paypal, pač pa banka.

mulc007 ::

Konverzijo grem torej nastavit k ponudniku visa kartice? Npr. NKBM
Tam rečem da bi rad plačeval v dolarjih?

V pay-pal, aliexpress in ebay potem nastavim plačevanje z dolarji, ali kako to gre?

Ali pa je bolje če povsod nastavim plačevanje z evri - če se to sploh da?

starfotr ::

V paypalu nastaviš, da se uporabi konverzija banke/izdajatelja kartice in ne paypal koverzije. In tudi na aliexpresu si izbreš valuto, ki ti paše. Jaz imam USD, mogoče bi bilo bolje izbrati kitajsko valuto, ne vem.

Ajnstajn` ::

Plačal sem izdelek, odtegnilo mi je s kreditne pa mi je prodajalec refunal, tudi potrditev s paypala sem dobil, da je refundano, vendar zneska pa ni nazaj na kreditni, niti na paypal balane. ali je tu kak delay?
//

stalker ::

Traja nekaj dni (ponavadi 2), da se prikaže.

Lakotnik29 ::

Lahko jih je tudi vec. Preveri ce vidis v PP, potem bo tudi na kartici.

XLapse ::

danes sem probal nakazat 3.100$ na VISA kartico..... In sm že tudi po 2.000$ nakazal... Tokrat pa je vrglo error, ni eksplicitno napisalo too much, ampak 'something isn't right'

Torej kdo ve kje je max kok lahko nakažeš na VISA kartico ? Mislim da bo kakih 2.500$ ?

Sm mogu 2x 1.500$ , torej sm dal jim 6$ samo za nakazilo bv. Sm upal na eno transakcijo od 3.100$
i5 8500 | 12GB ddr4 | SSD 250 + 500
Dual Monitor | RazerBlackWidowV2
www.jypedaboss.com

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: XLapse ()

IcyFox ::

Pozdravljeni, tisti ki se bolj spoznate na te zadeve z konverzijo valut preko paypala... dobil sem nakazilo v USD in me zanima, kaj se zdaj najbolj splača. Ali preprosto plačujem z dolarji in pustim, da se konverzija v EUR opravi samodejno? Ali takoj ves znesek pretvorim v EUR (znotraj Paypala)?
Hvala

IcyFox je izjavil:

Pozdravljeni, tisti ki se bolj spoznate na te zadeve z konverzijo valut preko paypala... dobil sem nakazilo v USD in me zanima, kaj se zdaj najbolj splača. Ali preprosto plačujem z dolarji in pustim, da se konverzija v EUR opravi samodejno? Ali takoj ves znesek pretvorim v EUR (znotraj Paypala)?
Hvala

znotraj paypala te bo bolj ugodno prišlo, torej zamenjaj.

Temu se reče Balance conversion vs. payment conversion, če greš v currency vidiš da imaš te dve opcije ko pretvarjaš in vidiš da je payment conversion še slabši kot balance conversion.

Pretvori
www.jypedaboss.com

XLapse je izjavil:

IcyFox je izjavil:

Hvala

Temu se reče Balance conversion vs. payment conversion, če greš v currency vidiš da imaš te dve opcije ko pretvarjaš in vidiš da je payment conversion še slabši kot balance conversion.

Pretvori

Če pa imam možnost, se verjetno bolj splača plačati v USD?

bastadu ::

Jap, PP ima zelo slabe menjalne tečaje, če se le da porabi direktno USD ...

IcyFox je izjavil:

XLapse je izjavil:

IcyFox je izjavil:

Hvala

Pretvori

Če pa imam možnost, se verjetno bolj splača plačati v USD?

če kupuješ izdelek v USD in plačaš v USD bo seveda nobene izgube

Če kupuješ EUR zadevo z USD , bo šlo preko payment conversion kar je slab ful.

Če misliš kupovat EUR z USD, pretvori v currencies : balance conversion. Boš prišparal kakih 20-30€ na 1000$
www.jypedaboss.com

Hvala obema, bom kar z dolarji plačal
strani: 1 ... 63 64 65 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NKBM - virtualna predplačniška Visa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6718065 (239) BCSman
»

Ebay-Paypal-Top up (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
768610 (2740) dales
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33386316 (13363) PINki
»

PayPal help

Oddelek: Omrežja in internet
255826 (4992) rakun24
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5114324 (11401) Kwizlord

Več podobnih tem