» »

Diplomska na FDV...

Diplomska na FDV...

1 2 3
4
5

Matako ::

poweroff je izjavil:

Matako je izjavil:

Tukaj se recimo vidi kvarni vpliv države, ki za navadno kurirstvo in tajništvo po raznoraznih upravnih enotah hoče imeti ljudi z uni izobrazbo...

To je seveda bullshit, za kurirja se nikoli ne zahteva UNI izobrazba.

Next...

Matako je izjavil:

konec finih parazitskih službic v javni upravi

Lahko definiraš?


Ne. Nikakor ne morem definirati, ker me BK za definicijo, argumente - tu nabijam. Priznam!

Ne misli pa, da bo parazitov zaradi tega kaj manj. Ok, priznam... saj mogoče Slovenija sploh nima težav s paraziti, mogoče ni preveč ljudi v državnih službah, mogoče se število v javni upravi od recimo leta 1992.. ni brezveze tako ZELO povečalo... mogoče je bila velika korist od 3x števila občin. Jaz bi v bistvu zelo rad verjel, da to ni nek bistven ekonomski problem pri nas... ampak.. kaj če je? Bomo čakali na definicijo?

Itak, da ne morem zdaj kar dokazati, da je to krivo.

EDIT etc.: se oproščam za OT...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

USS Liberty ::

poweroff je izjavil:

Kje pa ti živiš?
V Sloveniji je VEČINA faksov javnih ustanov, ČISTO VSI (tudi zasebni, ja) pa se finacirajo iz državnega proračuna.


to kar pišeš je res, samo s tem nisi v ničemer ovrgel tistega kar sem jaz napisal, da je fdv na državnih jaslih. Ti praviš, da je mama država out, v resnici pa je mama država še kako in.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

Tear_DR0P ::

mogoče je bila velika korist od 3x števila občin. Jaz bi v bistvu zelo rad verjel, da to ni nek bistven ekonomski problem pri nas... ampak.. kaj če je? Bomo čakali na definicijo?

ampak to še vedno nima nobene veze s kakovostjo diplom. število občin je problem vrtičkarstva (to ni samo slovenska lastnost!) vsakdo bi rad bil glavni petelin na svojem kupu gnoja. drugače ti pa definicija zelo pomaga, ker če naključno streljaš po problemih, boš naredil več ekonomske škode, kakor koristi. če pa imaš definicijo problema, pa veš kater problem moraš ustreliti.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

gruntfürmich ::

lol katera diplomska:))

tale tema ne bo prispevala k blaginji države, pravzaprav je morda posmeha vredno da se take reči pišejo za diplomsko in da imamo take faxe, ki je to odraz celotnega izobraževanja,

AMPAK!!!!!!

tale reč z burekom je izredno množična v sloveniji. in pravi smrtni 'greh' bi bil, da nekdo kaj takega ne bi zapisal in shranil. ker to je kot sem že rekel, zelo množični fenomen in se nas zelo tiče. problem je morda edino ta, da bi to morda morala biti seminarska naloga, ne diplomska...
ker če bi to bila seminarska, bi ji osebno čestital, ker je izredna. kot diplomska pa mi ne diši ravno...:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Kenpachi ::

Ja, sam čak malo, ima lepo kazalo, ima razmik vrstic, pa viri&literatura so našteti. Best diploma ever, po mnenju nekaterih slo-techovcev tukaj.
Zaraki Kenpachi.

technolog ::

Ekola, ona se bo vsaj pred sodelavkami hvalila da je diplomirana burekologinja.

gruntfürmich ::

Kenpachi je izjavil:

Ja, sam čak malo, ima lepo kazalo, ima razmik vrstic, pa viri&literatura so našteti. Best diploma ever, po mnenju nekaterih slo-techovcev tukaj.

jst bi rekel da best seminarska ever.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Pšenični ::

"jst bi rekel da best seminarska ever."

Nivo je že tak. Sicer ne moti tematika. Mislim bureki.

Problem je, da ni v diplomski konkretne raziskave.

Kaj to pomeni?

To pomeni, da pokažeš kaj si se naučil pri študiju.

In sicer bi lahko dilpomo dopolnila z anketo, uporabil katero od statističnih metod. Ne mislim zdej na faktorsko analizo, ampak nekaj bolj preprostega. Mogoče Personov koeficient korelacije. In bi primerjala povezavo npr. med prodanimi bureki in neko strukturo porabnikov. Vržeš not ene par hipotez pa je....simpl kopasulj..

Anketo bi lahko naredila, ko bi šla na burek....

Tko bi po moje izpadla diploma manj blesavo.


Anketo bi lahko naredila v par dneh, v živo, npr. v Ljubljani....

technolog ::

Ma še moja raziskovalna naloga k sm jo delal v gimnaziji tole gladko prekosi :D

http://rok-kralj.net/doc/datoteke/razis...

Jaz sem si pošten povedan vedno predstavljal diplomsko nalogo kot nek prestiž, vrhunec tega, kar si sposoben naredit, ne neko brezvezno nabijanje.

gruntfürmich ::

technolog je izjavil:

Jaz sem si pošten povedan vedno predstavljal diplomsko nalogo kot nek prestiž, vrhunec tega, kar si sposoben naredit, ne neko brezvezno nabijanje.


tvoja seminarska je tudi dobra.
ampak glede diplomske se ne splača zabijat preveč časa. par mesecev dobrega raziskovalnega dela, in potem podrobna analiza. ker vedno se ujameš v časovni rok, pa tudi tematiko ti po večini izbira profesor in te vodi skozi. če si jo prenaširoko zastaviš, znaš biti zelo razočaran...
vrhunec vsega raje prihrani za doktorsko delo, morda več desetletno raziskovalno delo v raziskovalni inštituciji ali v svojem podjetju, ali pa kar za nobelovo nagrado...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Pšenični ::

"Jaz sem si pošten povedan vedno predstavljal diplomsko nalogo kot nek prestiž, vrhunec tega, kar si sposoben naredit, ne neko brezvezno nabijanje."

Seveda. Sicer je dobro, da si dal svojo seminarsko da je folk dobil občutek zakaj se gre. Da omenjene diploma spada v tretji letnik gimnazije, kot že skozi trdimo.

Seveda se tud strinjam, da pri diplomi napneš vse sile in poskusiš narediti nekaj res dobrega. Da se na zaključno nalogo spomniš z veseljem.

Gandalfar ::

Niti ne. Na koncu faksa ti je pomembno, da se lahko redno zaposlis in gres z zivljenjem dalje. Tista diplomska ti res nic ne pomeni, samo en korak na poti do doktorata/magisterija.

Pšenični ::

"Niti ne. Na koncu faksa ti je pomembno, da se lahko redno zaposlis in gres z zivljenjem dalje. Tista diplomska ti res nic ne pomeni, samo en korak na poti do doktorata/magisterija"

Seveda je pomembno, da se zaposliš in ostalo.

Ampak če bi vsi razmišljali kot ti, potem bi npr. tud jaz magistriral na temo, Burek i čevapi....na 30 straneh..ukupno pet slika sa Yutube....

Kam bi nas to pripeljalo...

technolog ::

Niti ne. Na koncu faksa ti je pomembno, da se lahko redno zaposlis in gres z zivljenjem dalje. Tista diplomska ti res nic ne pomeni, samo en korak na poti do doktorata/magisterija.

Poglej, kaj je odebeljeno pa si zraven misli, da je dimplomantka FDVja. :D

Gandalfar ::

Ce si na pol sposoben si ze zmenjen za sluzbo in vse kar cakajo je, da diplomiras da te redno zaposlijo.

Pšenični ::

"Ce si na pol sposoben si ze zmenjen za sluzbo in vse kar cakajo je, da diplomiras da te redno zaposlijo."

Eni smo to delali ob delu, pa smo zato za te finese. Mislim da je diploma oz. mag. naloga IN. Ane ker to sodelavci potem gledajo...pa je fajn če slišiš kako je dobr narejena...

Sej zastopiš...brez zamere..., pa ne sam zaradi drugih...

Tud jaz rad včasih malo pobrskam po netu, in ko najdem kakšno res dobro nalogo si mislim svoje ane..Je zadevo z užitkom brat.

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Papir je nepomemben. Pomembno je kaj znaš.
sudo poweroff

technolog ::

Seveda... Samo če se je ona v štirih letih naučila samo to, kolk bureka se proda na osebo v Sloveniji je dost žalostno.

jrtjtejtt ::

nuclear je izjavil:

Ok. Ne gre se za to o čem piše... Gre se samo za to, kako je na FDV enostavno pač diplomirati... Ni samo tale naslov diplomske del mojega mišljenja, ampak večina diplomskih nalog na FDV.

Še bolj smešno je, da takšni manipulatorji iz FDV potem zasedajo visoke položaje, samo zato ker znajo manipulirati z "low"(beri manj izobraženimi ljudmi), in potem nastane takšen politični sistem kot je danes.

Ta diplomska je nakladanje, ki ga lahko enačimo nakladanju Boruta Pahora pred parlamentarnimi volitvami leta 2008, ko je obljubljal preporod Slovenske republike...

Baloney


no seveda na takle post moram replicirati...manipulatorji so iz vseh faksov, kar pa niti ni pomembno...pomembno je to, da jih je folk volil. In če jih je folk volil, je sam kriv...ne pa FDV. In seveda ne moreš iz povprečja (glup slovenc) dobit prosvetljene vlade...

poweroff ::

technolog je izjavil:

Seveda... Samo če se je ona v štirih letih naučila samo to, kolk bureka se proda na osebo v Sloveniji je dost žalostno.

Še en, ki pametuje, ne da bi prebral nalogo. Diploma je o prodaji bureka???
sudo poweroff

technolog ::

Parafraziram, Matthai.

Diploma naj bi odražala tematiko in znanja, ki si jih osvojil v preteklih 4/3 letih.

In potem bereš tisto analizo pesmi "Ti si burek", ki je IMO največja primitivnost slovenske scene, kot da bi bila sveti gral in ima komajkaj veze z naslovom se ti obrne.

Gandalfar ::

@technolog: ti bi od vsakega studenta zahteval, da naredi faks s povprecejem 9.9?

Zakaj torej mnenje, da mora vsaka diplomska naloga biti predlagana za presernovo nagrado. Za vsako noro dobro je tudi kaksna, ki je samo vredu.

Zgodovina sprememb…

technolog ::

Jaz bi od vsakega študenta zahteval, da naredi faks s 6 :D

Tale diplomska ni za tok.

Gandalfar ::

Predvidevam, da si to sposoben utemeljit na podlagi realnih kriterijev po katerih se diplome ocenjuje.

technolog ::

Ne, sem pa sposoben to utemeljit z mojo intuicijo in občutkom.

Po prebiranju raznih mnenj o FDVju na točno tem forumu sem vsekakor dobil občutek, da kriteriji podeljevanja diplom na FDV niso realni.

Mavrik ::

technolog je izjavil:

Ne, sem pa sposoben to utemeljit z mojo intuicijo in občutkom.

Po prebiranju raznih mnenj o FDVju na točno tem forumu sem vsekakor dobil občutek, da kriteriji podeljevanja diplom na FDV niso realni.


Glede na to, da se s tvojo intuicijo ne sklada menje strokovnjakov področja in precejšnjega števila drugih ljudi, in ker nisi podal nobene dodatne argumentacije, bomo preprosto zaključili, da nimaš pojma (ker ne znaš ne utemeljiti tega, zakaj imaš prav) ter da se motiš, ter šli dalje.

Če pa hočeš da te jemljemo resno kot se to v civilizirani debati spodobi, boš pa moral napisati še kaj poleg tega kot "jaz MISLIM DA MAM PRAV" brez argumentov.
The truth is rarely pure and never simple.

Phantomeye ::

"Ne, sem pa sposoben to utemeljit z mojo intuicijo in občutkom."

In potem ljudje tu pišejo, da na fdvju bullshitajo.:))

Intuicija in občutek, lol.
-
Sicer pa namen diplome ni odkriti nekaj novega, mislim, lahko se greš nekega raziskovalca, ampak to ni point, sploh ne v času bolonjskega sistema, kjer so znižali tako vsebinske kriterije, kot kriterije same dolžine. Cilj diplome je prikaz pridobljenega znanja.

Je pa žalostno, da nekateri ne vidite preko bureka, ker tematika je precej irelevantna.
sicer, kako pa naj bi vedeli, ce pa niste prebral.

Zgodovina sprememb…

jrtjtejtt ::

technolog je izjavil:

... dobil občutek, da kriteriji podeljevanja diplom na FDV niso realni.


lol,sm se pa nasmeju :)

kaki pa so kriteriji...imaginarni mogoče???

technolog ::

No, dejmo dlako v nosu iskat.

Pšenični ::

Vidim da večini ni jasno zakaj faks.

Faks je v bistvu test, s katerim dokažeš, da si sposoben določeno znanje osvojit oziroma dokažeš, da zmoreš misliti na določenem nivoju. Reševati določene probleme.

Diploma je logična posledica tega osvojenega znanja. Zato bo dober kadrovik seznanjem tudi z diplomskim delom kandidata....Zakaj??

Za tiste, ki ste pametni, da vam škodi še tole...

Moj brat je dobil lansko leto službo na naslednji način.

Sicer je tehnik, ima srednješolsko izobrazbo.

Dela v privat firmi, kjer od njega zahtevajo, da nekaj naredi.

Torej.....

So mu pred kratkim povedali, da je dobil službo zato, ker je na zaključnem izpitu (včasih smo imeli maturo), rešil določen problem z krmilniki. Pač šefu je to prec všeč (na razgovoru jih je tudi to zanimalo)in ga je takoj vzel. O plači ne bi, ker tko al tko ne boste verjeli....

Torej je dobil službo zato, ker je na podlagi svojega pridobljenega znanja rešil določen problem...

Pač čista klasika. Za naprej (višje stopnje)velja isto. Seveda to ne velja za državne službe. In še kje...

To je moj pogled na zadevo. Da je važna že zaklučna praktična naloga v srednji šoli, in naprej...navzgor...saj se iz tega lahko sklepa na ustvarjalnost potencialnega bodočega sodelavca.

Snohman ::

Pšenični je izjavil:

Vidim da večini ni jasno zakaj faks.

Faks je v bistvu test, s katerim dokažeš, da si sposoben določeno znanje osvojit oziroma dokažeš, da zmoreš misliti na določenem nivoju. Reševati določene probleme.

Diploma je logična posledica tega osvojenega znanja. Zato bo dober kadrovik seznanjem tudi z diplomskim delom kandidata....Zakaj??

Za tiste, ki ste pametni, da vam škodi še tole...

Moj brat je dobil lansko leto službo na naslednji način.

Sicer je tehnik, ima srednješolsko izobrazbo.

Dela v privat firmi, kjer od njega zahtevajo, da nekaj naredi.

Torej.....

So mu pred kratkim povedali, da je dobil službo zato, ker je na zaključnem izpitu (včasih smo imeli maturo), rešil določen problem z krmilniki. Pač šefu je to prec všeč (na razgovoru jih je tudi to zanimalo)in ga je takoj vzel. O plači ne bi, ker tko al tko ne boste verjeli....

Torej je dobil službo zato, ker je na podlagi svojega pridobljenega znanja rešil določen problem...

Pač čista klasika. Za naprej (višje stopnje)velja isto. Seveda to ne velja za državne službe. In še kje...

To je moj pogled na zadevo. Da je važna že zaklučna praktična naloga v srednji šoli, in naprej...navzgor...saj se iz tega lahko sklepa na ustvarjalnost potencialnega bodočega sodelavca.


+1

Tako je na tistih delovnih mestih, kjer ljudje hodijo na delo, torej delat, in ne samo ''da hodijo v službo''.

Ramon dekers ::

da bo še malo več gobcanja je tudi doktorska naloga na temo burek:
http://www.p-ng.si/~vanesa/doktorati/in...

T0RN4D0 ::



=)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

poweroff ::

Ramon dekers je izjavil:

da bo še malo več gobcanja je tudi doktorska naloga na temo burek:
http://www.p-ng.si/~vanesa/doktorati/in...

FUDŠ, Nova Gorica, hehe.
sudo poweroff

Matako ::

Ramon dekers je izjavil:

da bo še malo več gobcanja je tudi doktorska naloga na temo burek:
http://www.p-ng.si/~vanesa/doktorati/in...


Izvleček: Predmet analize je burekveč, burekov več. Burekov več predstavlja tisti del
bureka, ki je podvržen simboličnemu, konstruiran z diskurzi. Torej vse, kar obstaja
ob, na, v bureku in je več od brezpogojnega bureka – bureka kot enodimenzionalnega
polnila želodca.

XD Legenda! :D Je pa zanimivo, da omenja, da je ta burekveč "konstruiran z diskurzi". Diskurz je torej izgleda neke vrste.. osnovni gradnik bulšita?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

r0ker ::

technolog je izjavil:

Jaz sem si pošten povedan vedno predstavljal diplomsko nalogo kot nek prestiž, vrhunec tega, kar si sposoben naredit, ne neko brezvezno nabijanje.

WORD.
Potem pa postavijo hobi-faks kot je FDV.
posmeh drugim, ki so za tak naziv morali kaj dejansko naredit. Mene bi blo SRAM objavit kaj takega kot diplomsko.

jrtjtejtt je izjavil:

lol,sm se pa nasmeju :)
kaki pa so kriteriji...imaginarni mogoče???

NE, kriterijev... NI!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r0ker ()

poweroff ::

Fantje... http://www.p-ng.si/ je nedržavna, "DESNIČARSKA" univerza.
Sam tolk, v vednost. :D
sudo poweroff

jrtjtejtt ::

technolog je izjavil:

No, dejmo dlako v nosu iskat.


ja na FDV-ju te naučijo to, da se znaš izražat in kot je bilo večkrat že napisano, diploma je izumljanje tople vode...ampak na korekten način.


in seveda kriteriji so, mogoče za nekatere neustrezni, ampak so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jrtjtejtt ()

Limit-sky ::

poweroff je izjavil:

Fantje... http://www.p-ng.si/ je nedržavna, "DESNIČARSKA" univerza.
Sam tolk, v vednost. :D

A to potem pomeni, da je FDV "levičarski"?

Matako ::

poweroff je izjavil:

Fantje... http://www.p-ng.si/ je nedržavna, "DESNIČARSKA" univerza.
Sam tolk, v vednost. :D


Še vedno je prvovrsten bulšit.

Tega "diskurza" je preveč po vsem spektru... ne pozna meja celo. Npr. razni "dottore" liki so v kaki Italiji že del folklore.

Vsak bi rad poceni do bureka prišel!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Ramon dekers ::

mislim da pri nas ni problem kvaliteta študija, problem je ker ni dela, in če ni dela bi morali študentje enostavno v tujino. Ne govorim da se tam cedi med in mleko, lahko pa nek inžinir metalurgije zasluži v indiji do 2500 EUR, kar ni malo. S tem da bi lahko prihranke prinesel domov, in tu trošil denar. Država, bi imela lahko od tega ogromno koristi, in bi se ta presežek "študentov" enostavno vštel kot delovna sila. Drugi problem je premalo faksov usmerjenih v druge dejavnosti kot samo družboslovje (sicer tudi sam študiram na enemu izmed podiplomskih družboslovnih faksov). Če pač zame ne bo dela, se naučim nek tuji jezik grem za leto dve, v tujino, in naberem delovne izkušnje, poleg tega pa še izpolnim jezik, ki sem se ga nučil s kompletom za samoučenje:D

gruntfürmich ::

eh, še malo, pa bomo vse firme uničli, pa sploh ne bomo rabli več faxov da bi lahko delali. že dandanes ni praktično več podjetij, ki bi rabla visokokvalificirano izobrazbo, v prihodnosti pa s tako politiko itq sploh ne bomo več rabili izobrazbe. ker bomo nazaj hlapci ki bomo delali na polju, v hosti in na cnc mašinah.
narod hlapcev pač...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

whatever ::

Kebab je boljš kot burek. A na temo kebaba pa ni doktorske? Diskriminacija!
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

gruntfürmich ::

čaka nate...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

švrk ::

Daedalus ::

Jaz sem si pošten povedan vedno predstavljal diplomsko nalogo kot nek prestiž, vrhunec tega, kar si sposoben naredit, ne neko brezvezno nabijanje.


To je doktorat. Diploma je navadno "hrčkanje" na strogo predpisan način.

eh, še malo, pa bomo vse firme uničli, pa sploh ne bomo rabli več faxov da bi lahko delali. že dandanes ni praktično več podjetij, ki bi rabla visokokvalificirano izobrazbo,


To seveda ni res. Takih podjetij je kar nekaj. Je pa res, da se večinoma ne oglašujejo na vsaki pasji procesiji, kot se recimo razni mešetarji z nacionalnimi interesi in podobnimi bulšiti. Pa visoko kvalifiran delavec je lahko tudi nekdo z nič kaj visoko izobrazbo... ni to lih eno in isto.

Potem pa postavijo hobi-faks kot je FDV.


Večina slo faksov je hobi faksov. In mogoče 10% kadra, ki ga dajo, je dejansko sposobnega kakega presežka. Ostali pa so pač... fahidioti at best.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

technolog ::

švrk je izjavil:

http://delo.si/clanek/141080


Da. Moj mentor me je podprl v intervjuju za portal Siol. Vlado Miheljak se je v Dnevniku razpisal o burekraciji. Tudi javnost je potrdila sklepe moje diplome, da burek kljub priljubljenosti še vedno nosi problematične pomene. In, paradoksalno, moje teze so potrdili tudi tisti, ki so me spljuvali, tako da - hvala, kar zmerjajte me, saj tako potrjujete moj prav, da je burek problematičen. (smeh)


Ko bereš njeno brezvezno nakladanje te res prime nekam.

Razpisal se je o kaki burekraciji? Mislim... Dajmo že enkrat zapret ta lesen FDV, ki krade davkoplačevalski denar in producira nezaposljiv kader. Seveda je kake 5% izjem (zaposlenih FDVjevcev).

poweroff ::

technolog je izjavil:

Dajmo že enkrat zapret ta lesen FDV, ki krade davkoplačevalski denar in producira nezaposljiv kader. Seveda je kake 5% izjem (zaposlenih FDVjevcev).

Dajmo te zadeve prepustit trgu. Naj vpisne statistike pokažejo kaj zapreti.
sudo poweroff

gruntfürmich ::

poweroff je izjavil:

technolog je izjavil:

Dajmo že enkrat zapret ta lesen FDV, ki krade davkoplačevalski denar in producira nezaposljiv kader. Seveda je kake 5% izjem (zaposlenih FDVjevcev).

Dajmo te zadeve prepustit trgu. Naj vpisne statistike pokažejo kaj zapreti.

torej plačljiv študij? ker stanja kot je sedaj trg nikakor ne bo odpravil.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Daedalus ::

Plačljivi študij bo hitro popucal z večino faksov. Zato se pa temu tako upirajo. Glavarina, kot je zdaj, omogoča prav lepo življenje na račun fiktivnih študentov. Zato pa je panika, ko kdo podrega tja not.

edit -typosz
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisanje diplomske in povzetki ze napisanega? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6720163 (3297) guestalison9
»

Fax in neprimeren odziv profesorja? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
13230591 (17788) Phantomeye
»

Izdelava nalog po naročilu (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8729223 (24525) bajsibajsi
»

Zagovor diplome (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
14550098 (29663) gzibret
»

Vpis na FDV - izobrazba (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6315760 (14079) Meizu

Več podobnih tem