» »

Garmin in Nokia 7230

Garmin in Nokia 7230

benchh ::

Pozdravljeni!

Imam Nokio 7230 in že ima naložene Zemljevide. Mislim, da so to OVIjevi zemljevidi, ki pa zahtevajo prenos podatkov.
Zanima me, če je mogoče na takšno nokio namestiti Garmin sistem, ki potem ne zahteva prenosa podatkov, vsakič ko želiš vključiti navodila za pot.
Če da, me zanima kje naj to programsko opremo dobim in kako potem namestim na telefon.

Hvala za vse koristne informacije! :)

OVID ::

lp

jaz imam isto vprašanje. Garmin mobile XT se dobi zastojn na garminovi strani, kje pa dobit adria route 3?

WODAK ::

OVID je izjavil:

lp

jaz imam isto vprašanje. Garmin mobile XT se dobi zastojn na garminovi strani, kje pa dobit adria route 3?


pobrskaj malo po torrentih ...išči v googlo pod "adria route 3.1 img" in boš našel kar nekaj strani...
huh? :)

Klemenn ::

namestiš aplikacijo www.ovi.com , preko katere si downloadaš zemljevid (katerikoli češ) na telefon in ti ne downloada več kart.

pa še priljubljene lokacije lahko sinhroniziraš prek računalnika

aja download je brezplačen...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemenn ()

OVID ::

Garmina sem si zdaj naložo in dela, tudi adria route mam, me pa zanima v katero mapo prenest zdaj .imo datoteko, da bo garmin zaznal zemljevid??

@Ovi je kul, samo zgreši mesto trenutnega nahajanja za 1km, poleg tega se mora cel cajt updejtat prek neta, to pa košta ko dosežem max 100MB kolko še mam zastojn.

WODAK ::

.pr

OVID je izjavil:

Garmina sem si zdaj naložo in dela, tudi adria route mam, me pa zanima v katero mapo prenest zdaj .imo datoteko, da bo garmin zaznal zemljevid??

@Ovi je kul, samo zgreši mesto trenutnega nahajanja za 1km, poleg tega se mora cel cajt updejtat prek neta, to pa košta ko dosežem max 100MB kolko še mam zastojn.

Mapa(datoteka) mora biti tipa .img in imenovana GMAPSUPP.img. Prav tako potrebujes datoteki GMAPSUPP.UNL,ki vsebuje kodo mape in GMAPPROM.UNL ki vsebuje serisko stevilko garmina.
huh? :)

OVID ::

Imam datoteko GMAPSUPP.img , ki bi naj bla UNLOCKED. Zdaj pa me zanima v katero mapo na telefonu jo naj skopiram. Tnx

WODAK ::

OVID je izjavil:

Imam datoteko GMAPSUPP.img , ki bi naj bla UNLOCKED. Zdaj pa me zanima v katero mapo na telefonu jo naj skopiram. Tnx


v Garmin direktorij.....poglej na ta link, kjer imaš celoten potek instalacije...
huh? :)

OVID ::

Hvala lepa, zdaj vse deluje:)

Me zanima še nekaj. Ko nastaviš pot in ti Garmin izračuna potek poti, je smešno da napačno najde izhodišče, nekje 500m je razlike. Kaj pol ko se zečneš peljat pol sam najde pravilno, al so potrebne kakšne nastavitve?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia 5800 XpressMusic (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4041358883 (99539) WaterBoy
»

Garmin ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
122323 (2143) gt55gre
»

garmin 250w rabim pomoč

Oddelek: Strojna oprema
71651 (1449) pravnik
»

garmin-rabim pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
54242 (4109) JOKER
»

GPS Garmin nuvi 350 - Adriaroute v1.30 - pomoč pri namestitvi

Oddelek: Pomoč in nasveti
87954 (7052) izi12

Več podobnih tem