» »

Infos kontest

Infos kontest

Tic ::

Dejte mal zatežit tam, da bi pustli ene 2 al pa 3 urce igranja UT2k3 samo za inside slo-tech contest...Get it?:8)
Tko, zadnje 3ure v petek bi blo ql
persona civitas ;>

alien-w ::

Boš ti prinesel igro? Jaz je namreč nimam. Aja, pa nekaj manjših pogojev je, zadeva mora delovati na Linuxu in mora biti original. :D

Tic ::

okej, vid da niste get itali:D
Jst sm mislu pač takoj ko prideš notr, čist do konca in na levo skoz velka vrata...Mislm da je kakih 16compov tam in se špila razne igre...Tam sm jst špilu ut2k3 k majo že nameščenga in se ugra..biu sm 2., res pa je da so bi tam sami n00bi:D aja, v 2 minutah sm naredu 3 double kille, sicer to ni dost ampak nism igou ze vec ko 1 mesec in z uno bedno pistolo k ma dobr zvok..amapak pustmo to. Dejte prašat če lahko rezevirate tam za petek zadne 3 urce! Če ne za res, pa za foro:D
persona civitas ;>

Jebiveter ::

Dejte si sposodit od SWPjevcev 3CDje (imajo baje original) in na tretjem cdju je instalacijski program za linux (torej to ni problem).
Have fun!
(Jst sem vceri 70% cajta prezivel v game roomu! V eni uri sem si vse ogledal, vprasal kar me je zanimalo, prisel 2x malo zatezit Primozu na stant in ves preostali cas - 2.5 ure - spilal UT2k3 skupaj z dvemi frendi, ki smo dokazovali da se z nami saliti ni - milo receno smo dominirali!)
BTW: Ce je bil kdo vceraj preveckrat fragan si je najbrz zapolnil naslednje nicke: Uso, Zmesnjavca, Jebiveter):D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Tic ::

Pa drgač že obstaja spljoh za single player?
persona civitas ;>

R0K ::

Itak. Sej je že cela igra zunej.

Hehe, če bo v petek kak 'lan', vas pride 'štajerska' sekcija stolčt (v UT2k3 seveda >:D ) :D

See ya...

Tic ::

ROK: ja učer sm slišu da je samo multiplayer zuni... nevem
persona civitas ;>

drejk ::

A je kdo vcer igral propti zeko_killerju >:D

BoGo ::

UT2k3? Uhhh. Meni se pa malo smilijo tisti poleg Slo-tech Standa - Mislim da je drustvo paraplegikov Slovenije. Ze itak jim vse gledalce poberete, zdaj naj bi jim pa pobrali se mir?

Saj se da UT2k3 Igrat v gameroom, ali kakorkoli ze Infos to imenuje.

Caw


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UT2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
584950 (3649) Aggressor
»

Unreal Tournament 2003 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16812869 (7929) R33D3M33R
»

Slo-Tech Lan 2003 - Katere igre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
565504 (4269) ferjan
»

UNREAL 2 The Awakening (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1308619 (5534) vander
»

Benchmarks -=- UT2K3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
553847 (2974) Boky

Več podobnih tem