» »

Humble Indie Bundle 2

Humble Indie Bundle 2

Igre in dobrodelni organizaciji, povezani s Humble Indie Bundle 2

vir: Ars Technica
Ars Technica - Po dobre pol leta se vrača Humble Indie Bundle, zanimiv koncept v sicer danes založniško gnani medijski industriji. Wolfire, neodvisni razvijalec iger za Windows, OS X in Linux, je paket petih iger prav tako neodvisnih razvijalcev dal naprodaj 4. maja z zanimivimi pogoji. Kupci so lahko plačali toliko, kolikor so želeli, določili pa so lahko, komu bo šel njihov znesek - razvijalcem iger, dobrodelnima organizacijama Child's Play ali Electronic Frontier Foundation oz. po želji kupca razdeljen med obe opciji.

Dobre pol leta po prvem paketu, ki je vključeval igre World of Goo, Aquaria, Gish, Lugaru HD in Penumbra Overture, se Humble Indie Bundle vrača, ponovno s petimi igrami, ponovno v navezi z istima dobrodelnima organizacijama, brez DRM-ja v igrah ter s ceno, ki jo postavijo kupci sami. Ti bodo tokrat lahko uživali v priljubljenih neodvisnih igrah Braid, Cortex Command, Machinarium, Osmos, in Revenge of the Titans. V primerjavi s prvim izidom je tokrat nekaj posebnosti, saj Braid in Cortex Command s kompletom splavljata različici igre za Linux, kjer bo slednji doživel še veliko posodobitev na drugih dveh platformah, Revenge of the Titans pa bo s Humble Indie Bundle 2 doživel sploh svojo svetovno predstavitev.



Na teh straneh smo v povezavi s prvim kompletom poročali o rezultatih prodaje, kjer se je lahko zaključilo, da so najbolj skopi uporabniki operacijskih sistemov Windows. Tokrat bo zbiranje denarja mogoče spremljati kar v živo na spletni strani Humble Indie Bundle.

4 komentarji

Zero0ne ::

Tako kot za prvega sem dal 20EUR.

Mimogrede, ker so njihovi strežniki trenutno zelo obremenjeni, vam priporočam, da po plačilu uporabljate tale torrent:

http://thepiratebay.org/torrent/6040173...
uname -o

blaz87 ::

A se še da dobiti prvega, ker takrat sem bil prepozen, da bi ga kupil. Pa bi si zelo želel 2 igri od tistega.

blaz87 ::

Sem že našel torrent, bo pa pač prvi iz travnika. :) No saj za drugega sem dal 40$. Tak da smo zdaj na 20:20. :)

Bor H ::

Danes se bo baje pojavil Humble indie bundle 3, tokrat naj bi vseboval Trine, oba Shadowsgrounds, preorder ene igre in še izvorno kodo ene nedokončane, čez cirka 2 uri naj bi se pojavil na http://www.humblebundle.com/

vir: http://kotaku.com/#!5791097/this-might-be-the-best-indie-bargain-of-2011


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Igre: podarim kodo (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Igre
2098388758 (571) mp5
»

THQ Humble bundle samo za Okna, z DRM, a prodaja se izvrstno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
8919890 (16462) nekikr
»

Humble Indie Bundle #3 uspešno zaključen

Oddelek: Novice / Igre
83433 (2871) Spura
»

Naprodaj tretji Humble Indie Bundle (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5118620 (17112) rdecaluc
»

Uporabniki Linuxa radodarni, uporabniki Windows skopi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6218184 (15391) Mipe

Več podobnih tem