» »

Flat-Rate!

Flat-Rate!

Elemen_T ::

Miran xxx:
---------------------------
Zevjo!
Vceraj si mi poslal mail kako in kaj se bo dogajalo okoli uvedbe flat rate.
SiOL caka na odobritev ponudbe le tega in naj bi jo dobil okoli Marca-Aprila. Tako bo flat
rate v zacetku ponujen le pravnim osebam, okvirna cena naj bi bila okoli 20.000 SIT za
100mbit povezavo. Kdaj bo ta ponudba mozna za fizicne osebe (zaenkrat) se ne vem. okvirna cena
pa bo bojda dokaj nizka (7-10k). Hitrost pa prav tako 100mbit.
Sam ves da je taka ponudba zaenkrat se dokaj sanjska oz. nerealna in si nihce nebi mislil
da bo vse skupaj tako hitro poteklo...preprost vzrok za pohitreno dogajanje vsega skupaj
je preprost: ADSL.
cao™

Elemen_T:
------
Tole sem dobil od modela ki dela na siol-u. ne morem vam zagotovit da so podatki zanesljivi, prav tako vam ne morem zaupat od koga so.
tudi sam se kaj dosti ne spoznam na omrezja tak da stvari ne morem komentirat al je sure al ni.
mislite si svoje.>:D

LP

Loki ::

10 jurjev za 100 mbps?????
A se ti mal zafrkavas?
I left my wallet in El Segundo

NoUse4AName ::

ma kaj te stabo je 100mB/s za 10k ja ful ja.

Loki ::

A to govoris men al njemu?
Za tako prepustnost bi Siol moral povecati svoje najete povezave za faktor 100 ali se vec.
I left my wallet in El Segundo

Elemen_T ::

Jajja saj je pomote oz. sploh nisem rekel da ni vse skupaj pomota.
100mbit /za pravne osebe.

darh ::

če je to res... bo ZELO hudo (u dobrem smislu da ne bo pomote !).... kablski ponudniki itak ze nekaj casa rabijo kako konkurenco... !!
Excuses are useless! Results are priceless!

hatch ::

Flat-rate je vedno bil in vedno bo na najetih vodih in je tako samoumevno, ko perje na pticih. O flat-ratu je smisel govorit izkljucno pri dial-up dostopih. (100mbit <-- pa ja.. 100 mili bitov/s mogoce)

Ocitno je ta tehnik pri siolu popolnoma nesposoben in niti ne ve kaj je to flat-rate.

Cr00k ::

pomoje je to neki u zvezi z najetimi vodi....narocnina...pa priklop ze 30ksit....sam pol je treba se vod napelat :)....to pa ponavad telekom ZLO dobr sluz! :(....tko da bo mal tistih k si bojo tole nabavl :)

Jinxy ::

Vi imate mal pomesane pojme....ADSL v teoriji (opa, TEORIJI) omogoca najvec 8 mbit/s prenos!
Tistih 100 mbit/s je moznih samo, ce imas najet vod, da bi pa za 100 mbit link kdorkoli placeval 20k/mesec je pa totalna bedarija in natolcevanje, sorry :)

V tem trenutku je cena za 2 mbit/s link pri telekomu cca 70 jurjev za prvih 100 metrov + 4,5 jurja za vsakih nadaljnih 100 metrov, pa si izracunajte

LP, Jinxy

PaJo ::

Hehe... ja samo tu moras zraven pristet se narocnino ISP ponudniku za internet, ker tisto kar Telekomu placas je sao zica in nix drugega, pa se to placujes mesecno, tako da je to full drago in mislim da tisto okoli 100mbit pa falt rate sploh nebo drzalo, ker to je malo prevec;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Loki ::

Poj bi mene za vse to prislo (polaganje kablov, itd).....2mac.
I left my wallet in El Segundo

luni ::

Mah siolovci so zmedeni 100%. Jaz sem slisal ze precej govorjenj od zelo visokih uradnikov in se vsa razlikujejo med sabo 100%. Bomo mogli pocakat, pa bomo videli...
Artificial Intelligentia

Dalmatinc ::

teško bo kej dobit :(

Tud mene so nategnal:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom optika - hitrost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13229211 (17588) mojster_joni
»

Siol bo spremenil ADSL pakete (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
27923027 (14859) MEDENA
»

Siol - konec poceni ADSL? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1019276 (5954) BluPhenix
»

Hrvaški telekom o SIOLu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1117535 (4642) knibl
»

ADSL? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
816797 (5190) wind

Več podobnih tem