» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
77 / 86
»»

pierch ::

Bolj me zanima kaj bo v naslednji številki. V letterjih omenja spet neko "presenečanje".
Pierch

oo7 ::

Strip TWD se z jutrišnjo številko 193 zaključi. Zadnji del bo menda imel okoli 70 strani.

Outcast ::

Malo je bad feeling zaradi konca, ki je pa dober da ne rečem pošten...

pierch ::

Kar OK ja. Všeč mi je da so skrivali ;)
Pierch

oo7 ::

Mne je tolk firbec matral, da sem moral pogledati kaj se je zgodilo na koncu :D

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Mne je tolk firbec matral, da sem moral pogledati kaj se je zgodilo na koncu :D


Sorry jst tega u lifu ne bi naredu:P

oo7 ::

The Walking Dead T10

oo7 ::

Teaser za film Walking Dead z Rick Grimes-om v glavni vlogi

Outcast ::

And Michonne is out after 10th season...

oo7 ::

Poster

oo7 ::

6 oktober 2019 sezona 10

The Walking Dead Reveals Surprising Danger from Space in Season 10 Premiere
https://comicbook.com/thewalkingdead/20...

Prva epizoda 10 sezone že raste na travniku :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Še kar vredu začetek 10 sezone. Čeprav naj bi prva epizoda izšla šele konec tedna.

oo7 ::

The Walking Dead potrjena 11 sezona. V 11 sezoni se nazaj vrne Maggie Green.

Outcast ::

Bomo videli v katero smer se bo razvijalo tole...

Okapi ::

Iz lošeg na gore, se bojim.>:D

Outcast ::

Ah ne seri tolk slabo pa spet ni no. Imaš vse možnosti in pravico da pač ne gledaš zadeve...:))

FTWD je imel vse 'šanse' sam zadnjo sezono so zelo za****** tko da je TWD dalec najboljše od serij na to temo...je pa res da zombiji niso več popularni in možno da bo samo TWD imela še nekaj sezon.

Izi ::

Pravijo, da je TWD po 10. letih še vedno najbolj gledana serija izmed vseh serij na neplačljivi kabelski TV (tam kjer vmes predvajajo reklame). Zato ni čudno, da so za drugo leto že uradno potrdili 11. sezono in še en spin-off.

Kar se tiče FTWD, pa ga je najbolj uničil Morgan s svojim pacifizmom, ki ga v taki seriji nihče ne mara. Torej, lik, ki so ga v FTWD uvozili iz TWD je praktično uničil FTWD. Se pa zna FTWD tudi malo popraviti v 6. sezoni, saj bo kot kaže vodstvo prevzela precej bolj militaristična Virginia (Ginny), kar daje upanje, da se pacifističnemu Morganu čas izteka >:D

pierch ::

Ja, FTWD je bil to sezono res katastrofa. Upam, da zmergajo TWD in FTWD in zaključijo obe, podobno kot s stripom. Pol pa naj furajo TWDU naprej kolikor jim je volja.
Pierch

FTad ::

Izi je izjavil:

Pravijo, da je TWD po 10. letih še vedno najbolj gledana serija izmed vseh serij na neplačljivi kabelski TV (tam kjer vmes predvajajo reklame). Zato ni čudno, da so za drugo leto že uradno potrdili 11. sezono in še en spin-off.

Kar se tiče FTWD, pa ga je najbolj uničil Morgan s svojim pacifizmom, ki ga v taki seriji nihče ne mara. Torej, lik, ki so ga v FTWD uvozili iz TWD je praktično uničil FTWD. Se pa zna FTWD tudi malo popraviti v 6. sezoni, saj bo kot kaže vodstvo prevzela precej bolj militaristična Virginia (Ginny), kar daje upanje, da se pacifističnemu Morganu čas izteka >:D


Se strinjam. V real lifeu, bi v takem svetu bil eden prvih, ki bi bil ubit. Ze sama 5. sezona je bila taka, da bi v vecini scen lahko ena skupina drugo pospravila, ampak so se raje pogovarjali in si grozili. Cisti facepalm.

TWD 1. del 10. sezone je bil ok, je bila epizoda povsem drugacnega tona, kot celotna FTWD zadnja sezona.

Outcast ::

Izi je izjavil:

Pravijo, da je TWD po 10. letih še vedno najbolj gledana serija izmed vseh serij na neplačljivi kabelski TV (tam kjer vmes predvajajo reklame). Zato ni čudno, da so za drugo leto že uradno potrdili 11. sezono in še en spin-off.

Kar se tiče FTWD, pa ga je najbolj uničil Morgan s svojim pacifizmom, ki ga v taki seriji nihče ne mara. Torej, lik, ki so ga v FTWD uvozili iz TWD je praktično uničil FTWD. Se pa zna FTWD tudi malo popraviti v 6. sezoni, saj bo kot kaže vodstvo prevzela precej bolj militaristična Virginia (Ginny), kar daje upanje, da se pacifističnemu Morganu čas izteka >:D


.....že to če preživi tole kar se mu je zgodilo na koncu 5.sezone bo ena velika blamaža...

FTad ::

Outcast je izjavil:

Izi je izjavil:

Pravijo, da je TWD po 10. letih še vedno najbolj gledana serija izmed vseh serij na neplačljivi kabelski TV (tam kjer vmes predvajajo reklame). Zato ni čudno, da so za drugo leto že uradno potrdili 11. sezono in še en spin-off.

Kar se tiče FTWD, pa ga je najbolj uničil Morgan s svojim pacifizmom, ki ga v taki seriji nihče ne mara. Torej, lik, ki so ga v FTWD uvozili iz TWD je praktično uničil FTWD. Se pa zna FTWD tudi malo popraviti v 6. sezoni, saj bo kot kaže vodstvo prevzela precej bolj militaristična Virginia (Ginny), kar daje upanje, da se pacifističnemu Morganu čas izteka >:D


.....že to če preživi tole kar se mu je zgodilo na koncu 5.sezone bo ena velika blamaža...


jaz ga ne bi pogresal.

Nesta ::

Morgan je zakon:) Drugace pa mogoče bi lahko Negan postal big Boss in reši humanity :)

Outcast ::

Kar dober del, backstory kako sta se Alpha in Beta spoznala....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Ena boljših epizod zadnjih nekaj sezon. Kar dober začetek 10 sezone zaenkrat.

Nesta ::

We have Gama now ;) Imajo tud whisperji kar nekaj šibkih točk...

oo7 ::

Nesta je izjavil:

We have Gama now ;) Imajo tud whisperji kar nekaj šibkih točk...


Beta edina šibka točka trenutno, da je preveč potrpežljiv z Alfo.

Nesta ::

Predvsem se je Alfa izkazala za šibko točko. Beta pa tudi ni nedolžen je že hudo žaloval in razume kaj pomeni nekoga izgubit.

oo7 ::

Nesta je izjavil:

Predvsem se je Alfa izkazala za šibko točko. Beta pa tudi ni nedolžen je že hudo žaloval in razume kaj pomeni nekoga izgubit.


Žaloval je 7 let nazaj sedaj pa je v resnici že živi mrtvec :)

delfinus ::

Easter egg glede Bete je bil viden v "Fear the walking dead". Tako, da se lahko vidi kdo je bil.

Nesta ::

oo7 je izjavil:

Nesta je izjavil:

Predvsem se je Alfa izkazala za šibko točko. Beta pa tudi ni nedolžen je že hudo žaloval in razume kaj pomeni nekoga izgubit.


Žaloval je 7 let nazaj sedaj pa je v resnici že živi mrtvec :)



Ni še prebolel

oo7 ::

Nesta je izjavil:

oo7 je izjavil:

Nesta je izjavil:

Predvsem se je Alfa izkazala za šibko točko. Beta pa tudi ni nedolžen je že hudo žaloval in razume kaj pomeni nekoga izgubit.


Žaloval je 7 let nazaj sedaj pa je v resnici že živi mrtvec :)



Ni še prebolel


Zaradi maske ?

oo7 ::

Kam je šel pa Negan ? Bo šel obiskat Alfo in Beto ?

Nesta ::

Negan is back. Or is he? :)

Outcast ::

Nesta je izjavil:

Negan is back. Or is he? :)


Misliš?:D
Mene ni (še) čisto prepričal....

oo7 ::

Nesta je izjavil:

Negan is back. Or is he? :)


Po moje bo fenatl alfo :)

Nesta ::

Ezekiel je pa goner očitno :(

oo7 ::

Nesta je izjavil:

Ezekiel je pa goner očitno :(


Vseeno jo bo kar dobro odnesel v stripu je končal dosti bolj brutalno.

Outcast ::

Očitno se (ne) zavedajo da je Negan daleč najboljši lik (še ostal) in ima zato tako nizko minutažo...za Ezija mi je pa čisto vseeno, upam da gre asap, bi bil precej boljši karakter, če bi mu namenili stripovsko pot!

oo7 ::

Ja Negan je zakon in bi si zaslužil več minutaže. Ampak zdaj je že toliko enih likov, da je težko. Alfa naj gre v akcijo in naj malo razredči populacijo :)

Outcast ::

Če si prebral strip, pol veš koliko jih je tam nekih likov:D tukaj se jih še da nekako prepoznati...

oo7 ::

Dobra epizoda, ki se je dogajala večinoma ob najboljših likih Daryl, Carol, Negan, Beta in Alfa.
Po zelo slabih prejšnjih sezonah se TV serija popravlja na bolje :)

FTad ::

oo7 je izjavil:

Dobra epizoda, ki se je dogajala večinoma ob najboljših likih Daryl, Carol, Negan, Beta in Alfa.
Po zelo slabih prejšnjih sezonah se TV serija popravlja na bolje :)


Glede Neagana in kako ga sprejemajo se vidi razlika v kvaliteti serije napram FTWD. V slednji seriji vsem povprek odpuscajo, potem ko so jih izdali (zaj×××××) in sedaj skupaj pojejo kumbaja, medtem ko Neagana se vedno gorece sovrazijo :)

Outcast ::

Negan je sam 90% TWD-ja, ostali liki res niso toliko zanimivi, sploh Sidiq al kaj je tisti zdravnik je čisti waste of time. Upam da bo res kak hud twist z njim ker mu namenjajo preveč časa.

Me pa zanima kaj bo Negan zdj naredu; kdor je bral stripe ve kaj tam stori:D

Tole je bilo celo malo smešno:

Nesta ::

He is back...

oo7 ::

Nesta je izjavil:

He is back...


Nesta ::

Wow. Zadnja epizoda meni osebno TOP

oo7 ::

Nesta je izjavil:

Wow. Zadnja epizoda meni osebno TOP


Konec epizode je bil :O čeprav mi je tisti lik šel že malo na živce ampak vseeno.

Outcast ::

Ok....tega nisem pričakoval 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Outcast ::

Naslednja mid-season finale:



Kar dobra sezona so far...

oo7 ::

Outcast je izjavil:


Kar dobra sezona so far...


Glede na to, da so mi najboljše prve 4 sezone bi lahko rekel, da je ta še najboljša po četrti sezoni... mogoče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
77 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
454093 (248) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015329962 (9949) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337278 (5456) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497432 (2454) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8618634 (11168) oo7

Več podobnih tem