» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
35 / 86
»»

Runnagain ::

Sam sem najprej pogledal 3 sezono...ker se me je "prijela", sem pogledal potem še 1 in 2 sezono, potem pa redno vsak teden od začetka 4. naprej, ko je bila le-ta na sporedu.

BTW, na IMDB je za zadnji del 5. sezone napisano trajanje 90 minut...včeraj, ko sem jo gledal na FOXu, je bila dolga samo 60 minut...ali pa še manj. Sem kaj spregledal?

bambam20 ::

Runnagain je izjavil:



BTW, na IMDB je za zadnji del 5. sezone napisano trajanje 90 minut...včeraj, ko sem jo gledal na FOXu, je bila dolga samo 60 minut...ali pa še manj. Sem kaj spregledal?


Ne vem kaj si ti gledal na FOX-u ampak zadnji del je dolg 94 minut.

Runnagain ::

bambam20 je izjavil:

Runnagain je izjavil:



BTW, na IMDB je za zadnji del 5. sezone napisano trajanje 90 minut...včeraj, ko sem jo gledal na FOXu, je bila dolga samo 60 minut...ali pa še manj. Sem kaj spregledal?


Ne vem kaj si ti gledal na FOX-u ampak zadnji del je dolg 94 minut.


Hm, sem si potem omislil še verzijo s travnika, pa ima s previously in napisi skupno 64 minut. Tudi po synopsis sodeč je bilo v delu, ki sem ga gledal, vse. Sedaj pa res ne vem, kje tiči 90 minutna verzija ???

Eh, dejansko je teh 90 minut mišljeno z oglasi vred...v rit naj se kavsnejo. Dejanski runtime je 64 minut :(!

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Zadnji del walking dead, ki sem ga jaz gledal je dolg 64 minut in 54 sekund.

Heisenberg ::

oo7 je izjavil:

Zadnji del walking dead, ki sem ga jaz gledal je dolg 64 minut in 54 sekund.


Tako je, kar je več je pa zaradi reklam, ki jih pa na zelniku na srečo ni :)

plaz21 ::

Edino kar mi je bilo čudno je to, da Glenn ko je bil v gozdu in ustreljen, uspel pobegniti zombijem, ko je bil tip na tleh.
Sem mislil, da je po njen. No kasneje pa je tip preživel to, ko je bil spravljen na tla in praktično 2 zombija na njem in še vsaj 1 takoj za njima.
Mislim da gre to ravno tolko vkup kot tisto z Rickom ter dnevom in nočjo. :|

Sicer pa zelo zadovoljen s finalom. Sedaj pa pavza oz. Fear the Walking Dead :D.

oo7 ::

plaz21 je izjavil:

Edino kar mi je bilo čudno je to, da Glenn ko je bil v gozdu in ustreljen, uspel pobegniti zombijem, ko je bil tip na tleh.
Sem mislil, da je po njen. No kasneje pa je tip preživel to, ko je bil spravljen na tla in praktično 2 zombija na njem in še vsaj 1 takoj za njima.
Mislim da gre to ravno tolko vkup kot tisto z Rickom ter dnevom in nočjo. :|

Sicer pa zelo zadovoljen s finalom. Sedaj pa pavza oz. Fear the Walking Dead :D.



Ja tam se je Glen nekako čudežno rešil:|

razerznak2 ::

zdej pa čakat na fear the walking dead pa GoT

Heisenberg ::

plaz21 je izjavil:

Edino kar mi je bilo čudno je to, da Glenn ko je bil v gozdu in ustreljen, uspel pobegniti zombijem, ko je bil tip na tleh.
Sem mislil, da je po njen. No kasneje pa je tip preživel to, ko je bil spravljen na tla in praktično 2 zombija na njem in še vsaj 1 takoj za njima.
Mislim da gre to ravno tolko vkup kot tisto z Rickom ter dnevom in nočjo. :|

Sicer pa zelo zadovoljen s finalom. Sedaj pa pavza oz. Fear the Walking Dead :D.


To je bilo zelo moteče!

Če pogledaš Ricka se je z 1 ENIM 1 ENIM samim boril kot z 120kg descem ko pa vemo da so lahki ko zrak!
Medtem se je Glenn boril z vsaj 3 TREMI na tleh pa še ustreljen je bil v ramo in rama ima zelo pomembno vlogo pri odrivanju!

Naj se že enkrat odločijo kako zelo močni so zombiji!

Okapi ::

Povedali bi ti, da zelo različno, odvisno od stopnje razpadlosti;-)

Izi ::

A bomo za Fear the Walking Dead naredili novo temo ali bomo nadaljevali kar tukaj?


Časovni gledano bo nova serija Prequel. Dogajalo se bo 5 ali 6 let prej kot smo trenutno z Rickovo skupino.
Zgodba se bo začela ravno ko se pojavi virus, ko je življenje še na videz povsem običajno.
Potem pa bomo spremljali kako se je počasi začela apokalipsa. Morda bomo celo izvedeli od kje in zakaj je prišel ta skrivnostni virus.



Dogajalo se bo v mestu Los Angeles.
Kot kaže bosta glavna lika Sean in Miranda:



Seana Cabrero bo igral Cliff Curtis:


Mirando pa Kim Dickens:


Oba sta stara blizu 50 let.
Serija naj bi štartala enkrat sredi poletja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Kolikor jaz vem Fear the Walking dead je postavljen v isti svet kot Walking dead samo , da se bo dogajalo v LA tako, da ni možno, da se dogaja 5-6 let prej razen če nekaj časa sploh ne bo zombijev:|


Walking Dead

1 Dan izbruh virusa

Prva sezona 60-65 dan (60 dan se Rick zbudi v bolnici)
Druga sezona 66-85 dan

86-300 dneva (Zima) to je bilo več ali manj spuščeno v TV seriji razen tistega, ko sta se spoznali Michone in Andrea, ki sta skupaj preživeli zimo.

Tretja sezona 300-323 dan
Četrta sezona 323-511 dan
Peta sezona 511-in trenutno smo pri dnevu 537


Od izbruha virusa v Walking dead je trenutno manj kot 2 leti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

Aja? Sem mislil, da je ena sezona eno leto :D
Nima veze potem pa 2 leti prej. Pač takrat ko se je virus pojavil.
Bistvo je, da se no bo dogajalo hkrati. Vsekakor na začetku še ne bo zombijev, saj imaš zgoraj kratek trailerček.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Jst ::

>Seana Cabrero bo igral Cliff Curtis:

Tale in še en igralec sta si zelo podobna. Ime drugega ne vem. A vsaj eden od njiju meni ne potegne. :) Ne da je slab igralec, osebne preference pač. Ali pa mu ni bila vloga dobro napisana, kaj pa vem.

Anyway, upam, da bo serija zanimiva in da ne bo copy/paste z drugimi igralci v drugem mestu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Prva sezona prva epizoda




Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Izi je izjavil:

A bomo za Fear the Walking Dead naredili novo temo ali bomo nadaljevali kar tukaj?




Odvisno kdaj se bo serija začela. Če bo poleti potem najbrž ne bo problema če bo pa podoben termin kot original Walking Dead potem pa zna biti zmeda:)

Izi ::

Piše da se začne poleti, bolj natančno pa še ni znano.
Sem preveril če se bodo igralci obeh serij lahko srečali ;), pa mislim da ne. Med Atlanto v državi Georgia in Los Angelesom v državi Kaliforniji je 3200 km zračne linije.
Medtem ko je Rickova skupina ves čas precej na zahodnem koncu Amerike, bo nova zgodba povsem na obali vzhodnega konca Amerike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Izi je izjavil:

Piše da se začne poleti, bolj natančno pa še ni znano.
Sem preveril če se bodo igralci obeh serij lahko srečali ;), pa mislim da ne. Med Atlanto v državi Georgia in Los Angelesom v državi Kaliforniji je 3200 km zračne linije.
Medtem ko je Rickova skupina ves čas precej na zahodnem koncu Amerike, bo nova zgodba povsem na obali vzhodnega konca Amerike.



Saj je boljše, da se ne srečajo čisto nova zgodba nova lokacija...:)
Drugače se pa prav veselim te serije me prav zanima kako se bo odvijala ali bodo imeli podobne probleme kot Rickova skupina to mislim glede drugih skupin kot so bile Guverner, kanibali, lovci...

CellarDoor ::

Izi je izjavil:

Piše da se začne poleti, bolj natančno pa še ni znano.
Sem preveril če se bodo igralci obeh serij lahko srečali ;), pa mislim da ne. Med Atlanto v državi Georgia in Los Angelesom v državi Kaliforniji je 3200 km zračne linije.
Medtem ko je Rickova skupina ves čas precej na zahodnem koncu Amerike, bo nova zgodba povsem na obali vzhodnega konca Amerike.

wild wild east bi moralo biti po tvoje, a ... saj je na ravni typo-ta

Izi ::

CellarDoor je izjavil:

wild wild east bi moralo biti po tvoje, a ... saj je na ravni typo-ta
O joj, res je, zamešal sem vzhod in zahod ;(( Staram se.

Zmajc ::

Kdo pa je napisal okvirno zgodbo za tale spin-off? Kirkman ?

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Kdo pa je napisal okvirno zgodbo za tale spin-off? Kirkman ?


Genre:
Post-apocalyptic
Horror
Drama

Created by
Robert Kirkman
Dave Erickson

Written by
Robert Kirkman
Dave Erickson

Starring
Cliff Curtis
Kim Dickens
Frank Dillane
Alycia Debnam-Carey

Nesta ::

5.16 best epizode ever! :)

arnecan1 ::

Izi je izjavil:

Medtem ko je Rickova skupina ves čas precej na zahodnem koncu Amerike, bo nova zgodba povsem na obali vzhodnega konca Amerike.

Verjetno je tiskarski škrat. Rickova skupina je v vzhodni ZDA, nova serija bo v LA-ju, na skrajnem zahodu.

Dvomi, da se bosta seriji predvajali istočasno.

CellarDoor ::

ravno prav, da se zapolne verzel med eno in drugo, lahko bi se že aprila začela ta v l.a.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

CellarDoor je izjavil:

ravno prav, da se zapolne verzel med eno in drugo, lahko bi se že aprila začela ta v l.a.



Tista v LA se začne poleti mogoče se bo končala Oktobra in potem se začne naprej original TWD:D

bambam20 ::

Bomo imeli skoraj celotno leto TWD :).

Zmajc ::

FoTWD bo imela v prvi sezoni samo 6 delov (2. sezona bo jih imela normalno število), bodo mogli hudo zavlačevat, da bojo potegnili do oktobra.

Razen če "summer" pomeni konec avgusta. :D

bambam20 ::

Važno, da ne bo preveč premora vmes in ta serija bi dejansko lahko bila boljša od uradne.

Igra, vsaj prva sezone je svetlobna leta boljša od serije in so v njej povsem drugi liki.

CellarDoor ::

na IMDb tako piše:
S1, Ep1
Jul. 2015
Pilot
In this epic action packed The walking dead "companion series"/prequel we learn how the zombie outbreak happens with a whole new cast and a lot of twist and turns throughout.

Jst ::

Fani Daryl-a verjetno veste, da je on dejansko dober lokostrelec. Zanimiv video, če še nikoli niste slišali za The Archer's Paradox:

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Askrat ::

IL_DIAVOLO ::

Zanimivo, da se vedno več serij odloča za te prequel/spin off...breaking bad, ,fargo, twd.

oo7 ::

The Walking Dead Season 6 Comic Con Trailer Official Full (2015)

scipascapa ::

spoilerji so notri.

Outcast ::

SPOILER:




















Zgleda, da se bo še ena sezona dogajala v Alexandriji; trailer spodaj pokaže nekaj spoilerjev, ne zgleda pa slabo; očitno bo imel Morgan kar veliko vlogo v 6. sezoni.
(zgornji klip mi ne odpre)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

arnecan1 ::

Huh, izgleda, da bo 6 sezona držala napetost prejšnjih. Držim pesti, da bo tako.

oo7 ::

SPOILER iz trailerja


Kot kaže bo Morgan povročal Ricku probleme>:D?

CellarDoor ::

Rick je zavladal Aleksandriji, ampak kot že nekaj referenc nakaže na polom njegovega vladarstva (Alexander the Great), bo na začetku Morgan "pain in the ass Ricku", ampak na koncu ga bo ravno Morgan rešil tudi osebnega propada, če mu že ne bo uspelo ravno "cesarstva"... klasika

Zgodovina sprememb…

Heisenberg ::

Ta trailer pokaže veliko preveč, v bistvu smo videli vso akcijo 6 sezone, sedaj ostane samo še politika in medsebojni odnosi...sovražim ko je trailer boljši od filma/nanizanke

Outcast ::

Mogoče res preveč razkrije, ampak do začetka sezone bomo že pozabili na trailer:P

crniangeo ::

offtopic: kako to da tle ni teme za "the strain"? Je tut kar kulska zadeva :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

oo7 ::

Še 2 dni:D




Še 3 dni:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

slovyeahhh ::

kje po tvju bo S6?

oo7 ::

slovyeahhh je izjavil:

kje po tvju bo S6?



Najbrž na AMC

Heisenberg ::

jutri pon. ob 22h na FOX

slovyeahhh ::

sem gledal in ne piše za amc, za fox pa piše, kaj pa ostale epizode so ponavadi na amc ali fox? sem novi glede tega ker sem pogledal vseh 5 sezon prek torrenta. a so na foxu/amc podnapisi slovenski?

Izi ::

Pri nas lahko direkt gledaš samo na FOX in HD FOX. AMC ima pri nas en teden zamika za ameriškim in so trenutno šele pri zadnjem delu Fear the Walking Dead.

Tako na FOX kot na AMC imajo slovenske podnapise.
Na FOX-u bo serija vsak ponedeljek ob 22:00. Ob nedeljah ne more biti, ker bi potem Evropa serijo gledala pred Američani, kar bi bilo čudno, ker je to Ameriška TV postaja.
1. del 6. sezone bo torej jutri ob 10h zvečer.

Če pa torrentaš iz ameriškega AMC-ja pa bo 1. del že čez 9 ur, seveda brez podnapisov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

slovyeahhh ::

ok hvala za odg, lp vsem fanom tega šova, upamo da bo pestra in zanimiva sezona.

Sc0ut ::

Zombiji so postali ful hitrejši.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850
««
35 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
454093 (248) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015329943 (9930) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337276 (5454) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497430 (2452) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8618633 (11167) oo7

Več podobnih tem