» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
25 / 86
»»

Izi ::

oo7 je izjavil:

Abraham je že okužen z tem virusom tako kot vsi ostali ljudje. Abraham lahko dobi edino kakšno infekcijo in če umre šele takrat postane Walker nič prej>:D

Amapk obstajata dve vrsti okužbe.
1. Vsi so okuženi in ob smrti se bodo spremenili v Walkerje.
2. Če te Walker ugrizne, zboliš in umreš v nekaj dneh.

Če torej Walkerjeva kri pride na tvojo rano bi bilo logično da zboliš, saj je to isto kot da bi te ugriznil.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Abraham je že okužen z tem virusom tako kot vsi ostali ljudje. Abraham lahko dobi edino kakšno infekcijo in če umre šele takrat postane Walker nič prej>:D

Amapk obstajata dve vrsti okužbe.
1. Vsi so okuženi in ob smrti se bodo spremenili v Walkerje.
2. Če te Walker ugrizne, zboliš in umreš v nekaj dneh.

Če torej Walkerjeva kri pride na tvojo rano bi bilo logično da zboliš, saj je to isto kot da bi te ugriznil.



Mislim, da ni isto, ker Walkerji in ljudje imajo v krvi isti virus. Ko mu je rosita previjala roko je rekla, da ni videti nobene infekcije.
Zobje walkerja so pa živa svinjarija, ker non stop nekaj grizejo in, ko človeka ugriznejo zboli zaradi hude infekcije in umre takrat ga virus spremeni v walkerja.
No tako si jaz predstavljam>:D

Smrekar1 ::

oo7 je izjavil:


Mislim, da ni isto, ker Walkerji in ljudje imajo v krvi isti virus. Ko mu je rosita previjala roko je rekla, da ni videti nobene infekcije.
Zobje walkerja so pa živa svinjarija, ker non stop nekaj grizejo in, ko človeka ugriznejo zboli zaradi hude infekcije in umre takrat ga virus spremeni v walkerja.
No tako si jaz predstavljam>:D


Hodci so v bistvu hodeča, gnijoča truplao. Znabit, da je njihova kri kar hudo kužna. Manj kot zobje, vendar vseeno smrtno nevarno.

Outcast ::

Walkerji GRIZEJO in ne 'špicajo krvi po žrtvah', tudi meni se zdi logično, da ob ugrizu pride do infekcije mesa in zato sledi sprememba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Okapi ::

Pri zombijih moraš pozabit na logiko. Tako pač je - lahko se tuširaš z njihovo krvjo, pa ne bo nič, če te malo ugrizne, je pa konec.

O.

bambam20 ::

Izi je izjavil:


Lepo, ampak iz tvojega besedila je razbrati, da bodo prišli v Washington in to skupaj Rickova in Abrahamova skupina. Spoiler? :P



Čudno mi je tudi, kako da se Abraham ne okuži od Walkerjev, ko pa je svojo krvavečo roko kar nekajkrat močno zamazal z krvjo Walkerjev. Če na svojo odprto rano dobiš Walkerjevo kri bi moralo biti isto kot da te le ta ugrizne. Čudno?


Mislil sem v kontekstu, če jim uspe pridet do Washingtona, bo Eugene kontaktiral sodelavce :). KDo ve, če jim bo res uspelo. Si prepričan, da jim bo uspelo? Kaj pa, če zdaj ne bodo šli v Washington, ko je Eugene priznal, da ni znanstvenik :D. Ni vse tako belo na črnem, kot si ti prebral.

Marsikdaj pogovorno rečemo: Ko prispemo tja in tja, bomo naredili nekaj. Ali smo res prispeli. kaj pa če nam ne uspe :). V tem smislu.

To je mali fail, ki pa si ga v zombie svetu prirejajo. Logično bi bilo, da če bi walkerjeva kri prišla v rano živega človeka, da bi se ta okužil ali bi jo zaužil skozi usta, ker so tudi velikokrat poškropljeni po obrazu. To je med drugim tudi razlog za infekcijo. No naj bi bil. Pa ni. Edina pot v TWD je, da te Zombie ugrizne, kar je malce skreagno z logiko.

FTad ::

Po mojem bodo vseeno šli v Washington. Eugene je povedal, da naj bi bilo to najbolj utrjeno mesto in tako največ možnosti za preživetje.

Rickova skupina, če ne bodo srečali Abrahamove, bo tudi šla potem proti Washingtonu, saj so bili tako dogovorjeni. Verjetno bodo naredili le en detour še do bolnišnice, da rešijo Beth in Carol.

To je moje mnjenje in nisem bral stripov.

oo7 ::

A so oni še vedno v državi Georgia?

Ker od Atalante, do Washingtona je 870 km.
http://www.mapcrow.info/Distance_betwee...

Če so še vedno v Georgiji potem morajo še čez države south Carolina, north Carolina in čez Virginio, da pridejo v Washington DC in Abraham bi kar pešačil:))

Okapi ::

30 km narediš mirno peš na dan. En mesec, pa si lagano sportski v Washingtonu.;)

O.

oo7 ::

Okapi je izjavil:

30 km narediš mirno peš na dan. En mesec, pa si lagano sportski v Washingtonu.;)

O.


Ja ne vem če je tako enostavno>:D treba še vmes najti hrano pa prostor za prespat pa še mirkat treba, da od kje ne pride kak glodavc.

Okapi ::

30 km narediš v 6-7 urah. 3-4 ure dopoldan, potem malo počivaš, iščeš hrano (kar lahko počneš tudi spotoma), 3 ure popoldan, nato poiščeš kaj primernega za spati. Ker nisi sam, imaš lahko ponoči stražo. Da ne omenjam, da bi res lahko kje nabavili bicikle in bi bili tam v enem tednu.

O.

Zmajc ::

Osebno me v zadnji epizodi moti kako so prikazali Abrahamovo preteklost saj so izpustili 3/4 stvari povedane v stripu.

V stripu je Abraham del skupine ki se razdeli in med tem ko je del skupine na scavenge runu mu ženo in hči grupno posilijo preostali člani skupine ki so ostali v safehousu. Ko se Abraham vrne in to zve jih lastnoročno z golimi rokami raztrga pred očmi žene in obeh hčera. Ti ga ponoči v gnusu zapustijo z drugim delom skupine. Par dni pozneje jih najde mrtve.


Izi je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Eugene v stripu ima prenosni walkie talkie ( oz. pač prenosni radijo ) s katerim bo kontaktiral svoje sodelavce, ko pridejo v Washington. Potem se slučajno zgodi, da mu pade iz rok in ob padcu na tla se odprejo zadaj vratca in izkaže se, da nima notri baterij. Potem ga nekdo ( Rick ali Abraham ) brutalno pretepe >:D. Si zasluži sick fukc.

Lepo, ampak iz tvojega besedila je razbrati, da bodo prišli v Washington in to skupaj Rickova in Abrahamova skupina. Spoiler? :P



V stripu se skupina po cerkvi ne razdeli na dva dela ampak nadaljujo pot skupaj, tako so na kupu ko Eugena razkrinkajo vsi tudi Rick & Co. Najverjetneje se bodo v seriji tudi nekako ponovni združili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

bambam20 ::

FTad je izjavil:

Po mojem bodo vseeno šli v Washington. Eugene je povedal, da naj bi bilo to najbolj utrjeno mesto in tako največ možnosti za preživetje.

To je moje mnjenje in nisem bral stripov.


Ti verjameš človeku, ki je lažnjivec in nima pojma kakšno je dejansko stanje v DC-ju, tako kot ne vedo niti ostali preživeli. Eugene je parazit, ki je Abrahamu natvezil pač to zgodbo, da je znanstvenik, da si je zvišal možnosti za preživetje. Brez Abrahama bi bil že zdavnaj hrana walkerjem ali pa bi ga kakšna skupina ljudi uporabila za "hrano" , užitka ( muhahahaha )..

Okapi je izjavil:

30 km narediš mirno peš na dan. En mesec, pa si lagano sportski v Washingtonu.;)

O.



To bi veljajo, če bi bil v normlani fizični in psihični kondiciji. Tukaj pa primanjkuje hrane, vode, psihično so dokaj nizko... Ne gre to tako. Utrujenost je tukaj velik faktor. S tem, da je hoja 5-6 km na uro dokaj hitra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

bambam20 ::

Zmajc je izjavil:



V stripu se skupina po cerkvi ne razdeli na dva dela ampak nadaljujo pot skupaj, tako so na kupu ko Eugena razkrinkajo vsi tudi Rick & Co. Najverjetneje se bodo v seriji tudi nekako ponovni združili.


To vem, kako je v stripu. Kot pravim. če se bi šlo po stripu bi bilo manj nategovanja, s tem da bi tisti, ki strip beremo vedeli že vnaprej kaj se bo zgodilo. :).

V tem časovnem območju, kot se dogaja zdaj serija je v stripu dokaj nezanimivo. AMpak. Kaj kmalu pride novi negativec , ki je po moje boljši od Guvernerja. Prav sovražiš tega pametnega sadista :D, glede kaj je storil.

FTad ::

bambam20 je izjavil:

FTad je izjavil:

Po mojem bodo vseeno šli v Washington. Eugene je povedal, da naj bi bilo to najbolj utrjeno mesto in tako največ možnosti za preživetje.

To je moje mnjenje in nisem bral stripov.


Ti verjameš človeku, ki je lažnjivec in nima pojma kakšno je dejansko stanje v DC-ju, tako kot ne vedo niti ostali preživeli. Eugene je parazit, ki je Abrahamu natvezil pač to zgodbo, da je znanstvenik, da si je zvišal možnosti za preživetje. Brez Abrahama bi bil že zdavnaj hrana walkerjem ali pa bi ga kakšna skupina ljudi uporabila za "hrano" , užitka ( muhahahaha )..



Ja verjetno jih ni kar za brezveze ravno v DC napotil pod predtvezo, da pozna zdravilo...saj je v epizodi povedal, da je rekel ravno DC, ker naj bi bil infrastrukturno najboljši v dani situaciji...

Zmajc ::

FTad je izjavil:

bambam20 je izjavil:

FTad je izjavil:

Po mojem bodo vseeno šli v Washington. Eugene je povedal, da naj bi bilo to najbolj utrjeno mesto in tako največ možnosti za preživetje.

To je moje mnjenje in nisem bral stripov.


Ti verjameš človeku, ki je lažnjivec in nima pojma kakšno je dejansko stanje v DC-ju, tako kot ne vedo niti ostali preživeli. Eugene je parazit, ki je Abrahamu natvezil pač to zgodbo, da je znanstvenik, da si je zvišal možnosti za preživetje. Brez Abrahama bi bil že zdavnaj hrana walkerjem ali pa bi ga kakšna skupina ljudi uporabila za "hrano" , užitka ( muhahahaha )..



Ja verjetno jih ni kar za brezveze ravno v DC napotil pod predtvezo, da pozna zdravilo...saj je v epizodi povedal, da je rekel ravno DC, ker naj bi bil infrastrukturno najboljši v dani situaciji...


Čista špekulacija, pač domneva da je v glavnem mestu države za varnost poskrbljeno najbolj in je šansa za preživetje tam največja.

bambam20 ::

Zmajc je izjavil:

FTad je izjavil:

bambam20 je izjavil:

FTad je izjavil:

Po mojem bodo vseeno šli v Washington. Eugene je povedal, da naj bi bilo to najbolj utrjeno mesto in tako največ možnosti za preživetje.

To je moje mnjenje in nisem bral stripov.


Ti verjameš človeku, ki je lažnjivec in nima pojma kakšno je dejansko stanje v DC-ju, tako kot ne vedo niti ostali preživeli. Eugene je parazit, ki je Abrahamu natvezil pač to zgodbo, da je znanstvenik, da si je zvišal možnosti za preživetje. Brez Abrahama bi bil že zdavnaj hrana walkerjem ali pa bi ga kakšna skupina ljudi uporabila za "hrano" , užitka ( muhahahaha )..



Ja verjetno jih ni kar za brezveze ravno v DC napotil pod predtvezo, da pozna zdravilo...saj je v epizodi povedal, da je rekel ravno DC, ker naj bi bil infrastrukturno najboljši v dani situaciji...


Čista špekulacija, pač domneva da je v glavnem mestu države za varnost poskrbljeno najbolj in je šansa za preživetje tam največja.



pa je res :).

Nekako se mi zdi, da je najbolje poskrbljeno za varnost v zvezni državi Texas. Tam so taki norci po naravi , ko naprej streljajo in šele nato sprašujejo. 2

FlyingBee ::

Zmajc je izjavil:

FTad je izjavil:

bambam20 je izjavil:

FTad je izjavil:

Po mojem bodo vseeno šli v Washington. Eugene je povedal, da naj bi bilo to najbolj utrjeno mesto in tako največ možnosti za preživetje.

To je moje mnjenje in nisem bral stripov.


Ti verjameš človeku, ki je lažnjivec in nima pojma kakšno je dejansko stanje v DC-ju, tako kot ne vedo niti ostali preživeli. Eugene je parazit, ki je Abrahamu natvezil pač to zgodbo, da je znanstvenik, da si je zvišal možnosti za preživetje. Brez Abrahama bi bil že zdavnaj hrana walkerjem ali pa bi ga kakšna skupina ljudi uporabila za "hrano" , užitka ( muhahahaha )..



Ja verjetno jih ni kar za brezveze ravno v DC napotil pod predtvezo, da pozna zdravilo...saj je v epizodi povedal, da je rekel ravno DC, ker naj bi bil infrastrukturno najboljši v dani situaciji...


Čista špekulacija, pač domneva da je v glavnem mestu države za varnost poskrbljeno najbolj in je šansa za preživetje tam največja.

tako kot vsak normaln človk bi to pomislil in zato se tudi toliko ljudi z njim strinja
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Izi ::

FlyingBee je izjavil:

tako kot vsak normaln človk bi to pomislil in zato se tudi toliko ljudi z njim strinja

Hm, ko kaže nisem normalen, če bi se osebno znašel v taki Zombi apokalipsi bi prvo bežal čim dlje od velikih mest. Tam bodo povsod velikanske horde Zombijev.
V velemestu kot je Washington bi jaz vsekakor pričakoval minimalno pol milijona Walkerjev. Zakaj bi torej rinil tja?
Poleg tega v post apokaliptičnem svetu hrano in pitno vodo najdeš izključno na podeželju. V velemestu, ki nima elektrike ne bo ne vode ne hrane.

chucki ::

@Okapi the kid, si kdaj v svojem življenju prehodil 30km v dnevu?
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Okapi ::

Bil sem v vojski pri pehoti, če ti to kaj pomeni;)

V tujski legiji imajo recimo nočni marš - 25 km v treh urah, z 18 kg opreme na hrbtu. V jugo-vojski smo šli bolj lagano sportski, ampak dlje.

Seveda je teh 30 km/dan mišljeno po ravnem in po cesti.

BigWhale ::

Okapi je izjavil:

30 km narediš v 6-7 urah. 3-4 ure dopoldan, potem malo počivaš, iščeš hrano (kar lahko počneš tudi spotoma), 3 ure popoldan, nato poiščeš kaj primernega za spati. Ker nisi sam, imaš lahko ponoči stražo. Da ne omenjam, da bi res lahko kje nabavili bicikle in bi bili tam v enem tednu.

O.


To, da se v prakticno nobenem post apokalipticnem dogajanju ljudje ne vozijo z bicikli. Je naravnost bizarno. V revolution so se preganjali s konji in parnimi vlaki. A jebenga bicikla se pa noben ni spomnil vzet. :))

Okapi je izjavil:

Bil sem v vojski pri pehoti, če ti to kaj pomeni


30km sem se jaz v slovenski vojski prehodil v enem dnevu. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

bambam20 ::

Sam vem, da če bi se začela Zombie apokalipsa, da ne bi niti pod razno rinil v Ljubljano. Nisem nor. :)

vostok_1 ::

Sm razmišljal. Če je zombije tako zlahka ubit kot je na serji prikazano, bi jih par ameriških redneckov z .22 LR semiavtomatskimi puškami počistilo takoj. Te metki so praktično za džabe na tone in sploh ne rabiš merit, sam streljaj.



Best gun for zombie apocalypse. Še en silencer in rešeno.



voila

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Zmajc ::

Moraš se za vedat da se trenutni dogodki 2 leti po začetku zombie apocalipse. Ne vem če bi po dveh letih ti še imel kaj dosti streliva.

Smrekar1 ::

Zmajc je izjavil:

Moraš se za vedat da se trenutni dogodki 2 leti po začetku zombie apocalipse. Ne vem če bi po dveh letih ti še imel kaj dosti streliva.


V ZDA bi moralo biti streliva kot listja in trave. Je pa res, da se ga marsikje ne dobi več. Jaz bi šel delat loke/samostrele. Rabiš malo znanja botanike, toliko da najdeš Tiso in je :)

krneki0001 ::

Vsako selo v ameriki ima več streliva kot najbolje opremljena slovenska vojašnica. (pri nas imajo še cigani več orožja kot kaka policijska postaja, pa gume na avtomobilih imajo definitivno boljše).
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

Outcast ::

Okapi je izjavil:

30 km narediš v 6-7 urah. 3-4 ure dopoldan, potem malo počivaš, iščeš hrano (kar lahko počneš tudi spotoma), 3 ure popoldan, nato poiščeš kaj primernega za spati. Ker nisi sam, imaš lahko ponoči stražo. Da ne omenjam, da bi res lahko kje nabavili bicikle in bi bili tam v enem tednu.

O.


Jst da vidm Ricka na specialki umrem od smeha:D

Zmajc ::

krneki0001 je izjavil:

Vsako selo v ameriki ima več streliva kot najbolje opremljena slovenska vojašnica. (pri nas imajo še cigani več orožja kot kaka policijska postaja, pa gume na avtomobilih imajo definitivno boljše).


Dolgoročno je še najbolj sigurno ostati na hladnem orožju, s čimer se tudi izognejo hordam zombijev ki bi jih drugače slišale in začele hodit proti njim.

Bi pa jaz raje kot pipec mel mačeto, ali kak kratek meč :D

Smrekar1 ::

Zmajc je izjavil:


Bi pa jaz raje kot pipec mel mačeto, ali kak kratek meč :D


Najbolje so po mojem helebarde. Lahko se postaviš v formacijo, 3/4 držijo zombije stran, 1/4 tolče po glavah. Nadgradnja tega je tercio, kjer dodatni posamezniki v formaciji zombije streljajo, lahko s pištolami, lahko s samostreli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

FTad ::

Najbolje bi bilo, da grejo po ščit, oklep in kako sulico in furajo 300 stil, kjer lepo v formaciji ubijajo zombije ;)

D3m ::

Potlej serija propade. Ker bi bilo preveč enostavno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Smrekar1 ::

D3m je izjavil:

Potlej serija propade. Ker bi bilo preveč enostavno.


Zakaj? Če je kaj izrazito je to, da so glavni problem ljudje, ne zombiji.

LeQuack ::

Zdaj ko ni več smisla iti v DC bodo šli lahko nazaj v cerkev, kjer se bodo po vzoru zapora in farme lahko pogovarjali v nedogled.
Quack !

Izi ::

Ni važna samo uporabnost orožja med bojem, ampak je zelo pomembno kako vse skupaj ves čas nositi naokoli. Tako teža kot oblika sta zelo pomembni. Ne moreš ti orožja ves čas nositi v roki, ampak ga moraš nekam nase obesiti, pri tem pa te ne sme ovirati in ne sme biti pretežek. Pa na hrbtu imaš ponavadi že nahrbtnik.

Z nožem moraš res priti povsem blizu sovražnika, ampak ko ga ne rabiš pa je kakor da ga nimaš. Manjši noži se celo zložijo, večje pa nosiš lepo za pasom.

Meč ima nekje od 5 kil naprej in zelo verjetno bi si že po nekaj dneh hoje iskal lažje in bolj uporabno orožje. Pa tudi med bojem z mečem moraš biti precej močan, nekaj minut še gre če pa bi boj trajal pol ure pa bi ti roka omagala in bi komaj še držal svoje orožje kaj šele mahal naokoli.

Sulica je močno neuporabna za transport, saj je večja kot ti in je ne moreš prav nikamor zatakniti. Ves čas bi jo moral nositi v roki in v gozdu bi se ti povsod zatikala v veje, v stavbah bi pa tudi komaj manevriral zaradi njene dolžine.

Daleč najbolj napredno in uporabno hladno orožje je samostrel. Najpomembneje je, da je močno uporaben tudi za lov in ribolov. Precej bolj kot strelno orožje.
Vsi moderni samostreli imajo montirane daljnoglede, lahko celo z laserskim merilnikom in si kot sniperist. Praktično ne moreš zgrešiti, če le imaš mirno roko.
Edini problem je, da moraš vedno pobirati puščice, ki se seveda hitro izgubijo potem si pa mrzel.

Lok je prevelik in tudi puščice so precej daljše od samostrela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Smrekar1 ::

Izi je izjavil:


Lok je prevelik in tudi puščice so precej daljše od samostrela.


Ga je pa lažje narediti, ker nima nobenih gibljivih delov in, če obvladaš, hitreje streljaš in to s primerljivo natančnostjo.
Če že imaš samostrel in če loka ne obvladaš je to seveda druga zadeva, je samostrel dosti boljše orožje.

Izi ::

Čeprav je post apokaliptično obdobje je v seriji urbano okolje ohranjeno in prvo kar bi jaz osebno iskal, v Ameriki seveda, je trgovina z orožjem, ki zagotovo obstaja v prav vsaki vasi. Municije verjetno ne bi našel, medtem ko bi se kakšen samostrel in puščice znal najti.

Sc0ut ::

Hm, King Leonidas bi s svojimi 300 možni v 1 letu celo Ameriko spucal:)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Smrekar1 ::

Izi je izjavil:

Čeprav je post apokaliptično obdobje je v seriji urbano okolje ohranjeno in prvo kar bi jaz osebno iskal, v Ameriki seveda, je trgovina z orožjem, ki zagotovo obstaja v prav vsaki vasi. Municije verjetno ne bi našel, medtem ko bi se kakšen samostrel in puščice znal najti.


Problem je v tem, da so vsi večji kraji preplavljeni z zombiji, kar pa ni je pa izropano. Nisi edini, ki išče te stvari.

FTad ::

Smrekar1 je izjavil:

Izi je izjavil:


Lok je prevelik in tudi puščice so precej daljše od samostrela.


Ga je pa lažje narediti, ker nima nobenih gibljivih delov in, če obvladaš, hitreje streljaš in to s primerljivo natančnostjo.
Če že imaš samostrel in če loka ne obvladaš je to seveda druga zadeva, je samostrel dosti boljše orožje.


Težava pri samostrelu je reload time. Najboljše hladno orožje je pa potem Katana, ki jo nosi Mischone....je lahka, ostra in jo enostavno nosi opasano ali na hrbtu.

Smrekar1 ::

FTad je izjavil:


Težava pri samostrelu je reload time. Najboljše hladno orožje je pa potem Katana, ki jo nosi Mischone....je lahka, ostra in jo enostavno nosi opasano ali na hrbtu.


Katana je kar OK ja, samo jo moraš znati uporabljati. Samostrel je bolj na nivoju "point and click" :)

Če imaš recimo 6 osebkov s samostreli, ki recimo da vejo da desni začnejo streljati na desne, levi na leve, sredinski pa v sredinske tudi počasno streljanje ni več tak problem. Rabiš nekaj vaje, ampak v dveh dneh bo čisto šlo.

Zmajc ::

FTad je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Izi je izjavil:


Lok je prevelik in tudi puščice so precej daljše od samostrela.


Ga je pa lažje narediti, ker nima nobenih gibljivih delov in, če obvladaš, hitreje streljaš in to s primerljivo natančnostjo.
Če že imaš samostrel in če loka ne obvladaš je to seveda druga zadeva, je samostrel dosti boljše orožje.


Težava pri samostrelu je reload time. Najboljše hladno orožje je pa potem Katana, ki jo nosi Mischone....je lahka, ostra in jo enostavno nosi opasano ali na hrbtu.


Samo če si usposobljen v uporabi le te in imaš pravo battle katano. Nek laik bi prej odrezal komu roko med bojem ali sam sebe smrtno poškodoval.

Mačeta, nož, mala sekira ali hamer so najbolj uporabna orožja imo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Najti enega pilota in eno vojašnico potem pa se zabavat8-)

FTad ::

A tako zahtevno je uporabljati katano? Sem mislil, da se z njo rokuje podobno kot s kakim mečem ali mačeto. Se pravi je neke vrste lightsaber :)

vostok_1 ::

Katana je obupno orožje za te razmere. Kak wakizashi mogoče, ampak ne katana.

Strelno orožje je še najboljše. Čim manj kalibersko pravzaprav. Actually, zračna pištola bi najbrž tudi delovala. Tam pa imaš v enem paketu 500 diabol. Samostrel je precej nepraktično orožje za uporabljat. Ni tok natančno kot si nekateri mislite. Puščice lahko zgubiš hitreje kot denar v bordelu in je izredno cumbersome.

oo7 ::

kaj takega?>:D

vostok_1 ::

Better, but still not the best. 9mm je overkill. Preveč za od blizu, premalo za daleč, in predvsem odvečna teža. Je pa bolj dostopen, to ja. Če recimo imaš take manjše skupine kot je bila tokratna je imo najbolje kaka pištolca at point blank.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

Za na blizu pa AA12 polno automatska šrotarca brez reciola, ki jo lahko uporablja še otrok>:D


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Zmajc ::

Vsa moderna plastik fantastik orožja z 100 gibljivimi mikro delci bi kar hitro odpovedala ali se toliko jammirala da bi jih enemu zombiju vrgel v glavo in šel dalje.

Samo robustna orožja ki so enostavna z avzdrževat, prenesejo padce, stres ter boj 1 na 1 bi ostala uporabna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()
««
25 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
525623 (153) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015341288 (21275) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13338479 (6657) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497989 (3011) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8619338 (11872) oo7

Več podobnih tem