» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
24 / 86
»»

oo7 ::

DarkSite je izjavil:

Enkrat, ko ponovno zaženejo civilizacijo, bi lahko vgradili vsakemu poseben čip, senzor, ki bi spremljal ali je oseba živa ali mrtva.
Če oseba umre se ta info sporoči "zoombi policiji" in vsem v bližini na telefone. Tudi GPS navigacija bi se prilagodila novim razmeram :)
App bi bil na voljo le na androidu in ne na iphonu :)

Korak dlje bi bila tudi vgradnja mini eksploziva v glavo. Tako ne bi bilo potrebno čakati na zoombi policijo. Po 10-20 minutah brez utripa srca ... bi sledil .. buuum.


Mislim, da se to ne bo zgodilo, ker ta vojna je izgubljena>:D zombiji bodo čez čas zmagali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

DarkSite ::

Ok :)

Vsak bi imel ovratnico polno eksploziva.

Če umreš, postaneš zombi. Ovratnica, če pravilno deluje, zazna, da nimaš utripa ter sproži odštevanje recimo 5 minut. Ovratnica 2.0 ne bo imela nobenih povezav z zunanjim svetom. :) Če tudi se kdo dokoplje preko remota vedno je odštevanje 5 minut.

V tem času:
1) Če si zombi pač po 5 minutah buuum
2) Če nisi zombi in če je prišlo do napake preprosto vzameš ovratnico dol in jo vržeš ... :9

Zmajc ::

In pol se bo pokvaril senzor za zaznavanje srčnega utripa (ali bi ga nekdo manipulital tako ali drugače ) in nekomu bi sredi ulice razgnalo glavo. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

RokX ::

Zmajc je izjavil:

In pol se bo pokvaril senzor za zaznavanje srčnega utripa (ali bi ga nekdo manipulital tako ali drugače ) in nekomu bi sredi ulice razgnalo glavo. :P


I like the idea :D
Kdor kuha ta nekaj zakuha

DarkSite ::

Mu ne bi, ker bi odštevalo 5min. V tem času bi lahko snel dol, če bi bil živ.
Prav tako, ne bi bila možna nikakršna remote povezava.

Če te bo nekdo omamil in potem spremenil fizično tvojo ovratnico potem je pač to umor in se ne razlikuje od danšnjega umora. BI pač zombi policija to raziskovala :)

krneki0001 ::

DarkSite je izjavil:

Mu ne bi, ker bi odštevalo 5min. V tem času bi lahko snel dol, če bi bil živ.
Prav tako, ne bi bila možna nikakršna remote povezava.

Če te bo nekdo omamil in potem spremenil fizično tvojo ovratnico potem je pač to umor in se ne razlikuje od danšnjega umora. BI pač zombi policija to raziskovala :)


Če jo lahko dol snameš, to pomeni, da jo lahko dol snameš že prej in potem postaneš zombi brez ovratnice
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

DarkSite ::

To bi bila obvezna oprema in če jo ne bi nosil bi dobil kazen in šel v zapor.

Mogoče bi dobil za kazen tako na ključ oz kombinacijo, katero ne bi mogel dati dol za določeno obdobje.

Zaradi tega bi bilo kršiteljev manj :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DarkSite ()

cortez ::




pomoje se bo predstavil Morgan z Daryl Dixonom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

FlyingBee ::

hhaahhaha, Sasha gleda skozi daljnogled in 1 meter stran ne sliši šepajoče zombije ... kolk bedna serija

FlyingBee ::

ko že opravičijo bedasto ravnanje Boba, pa tako zaserjejo s Sasho .. sicer mi je pa všeč kako hitro Rickova čreda rešuje probleme, že je na vrsti nov

yayo ::

Sem gledal do tri četrt druge sezone, ko končno najdejo tisto deklico katero so ves čas iskali in jo skupaj z druščino zombijev iz hleva ustrelijo. Pa mi je vse skup dokurčilo, ker je postalo tako za lase povlečemo, da je šla skozi okno moja "suspension of disbelief". No, včeraj zvečer sem rekel, dajmo še enkrat poskusit, ko vsi tako hvalijo, pa me je po petih minutah posiljene patetike in forsirane drame v medčloveških odnosih spet minilo. Sta zadnji dve sezoni kaj boljši?

hdmi ::

Najslapše epizode so tiste v katerih govorijo in prikazujejo zgodbo o Guvernerju. SUCKS ASS
:)

oo7 ::

yayo je izjavil:

Sem gledal do tri četrt druge sezone, ko končno najdejo tisto deklico katero so ves čas iskali in jo skupaj z druščino zombijev iz hleva ustrelijo. Pa mi je vse skup dokurčilo, ker je postalo tako za lase povlečemo, da je šla skozi okno moja "suspension of disbelief". No, včeraj zvečer sem rekel, dajmo še enkrat poskusit, ko vsi tako hvalijo, pa me je po petih minutah posiljene patetike in forsirane drame v medčloveških odnosih spet minilo. Sta zadnji dve sezoni kaj boljši?



Če ti zdaj ni bilo všeč ne verjamem, da ti bo tudi naprej.

Zmajc ::

V seriji določene dogodke v primerjavi z stripom včasih raztegujejo v nedogled (kar je sicer logično saj bi drugače v dveh sezonah končali) tako da so vmes obdobja ko precej zamorijo. V seriji so recimo na Hershelovi farmi celo drugo sezono ... v stripu se vse zgodi precej hitro in se tam ne zadržujejo kaj dosti.

So pa v zadnjih dveh sezonah zadeve nastavili malo bolj pametno tako da je serija spet postala bolj dinamična.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

bambam20 ::

Zelnick je izjavil:

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!



Naslednja epizoda bo samo o Beth! Na AMC strani je kratki trailer iz naslednje epizode. Beth je v Atlanti v nekakšni bolnišnici.
Za Carol in ostale bomo izvedeli čez dva tedna komaj :8)



SPOILER!!!!!!!!!!!!!!



SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

























Dober del. Carol zgleda pretty much fucked.

hdmi ::

Kako je sploh Carol prsla v to bolnico, a ni bla v prejsni epizodi se z Darylom in z skupino?
:)

cortez ::

flasback...pa potem flashforward

Zelnick ::

hdmi je izjavil:

Kako je sploh Carol prsla v to bolnico, a ni bla v prejsni epizodi se z Darylom in z skupino?

V prejsni epizodi sta z Darylom sledila avtomobilu z belim križem (znak ki ga uporabljajo ljudje iz bolnišnice). Na koncu epizode vidimo, da se je vrnil samo Daryl.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

hdmi ::

Ja se je vrnu samo Darly ampak na koncu ko je rekla Michonne kje je Carol, je pogledal v grm in rekul Come out.?
:)

Zelnick ::

Ja je rekel come out! Samo Carol se nebi skrivala v grmih :).
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Outcast ::

Noah aka 'Everybody Hates Chris':D
Drugač pa dober del, verjetno se bosta probali skupaj z Carol nekako rešiti....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Kaj so spet to zaeni psihoti tam v bolnici a ne morejo naletet enkrat na ene normalnel judi>:D

LeQuack ::

Mogoče lahko naredijo spinoff serijo s temi v bolnici in Beth v glavni vlogi.
Quack !

oo7 ::

LeQuack je izjavil:

Mogoče lahko naredijo spinoff serijo s temi v bolnici in Beth v glavni vlogi.



Že delajo spinoff serijo ampak z drugimi igralci in na drugem kraju kar bodo imele serije isto je zombi apokalipsa v istem času drugo pa nič.
Začela naj bi se drugo leto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Mogoče lahko naredijo spinoff serijo s temi v bolnici in Beth v glavni vlogi.



Že delajo spinoff serijo ampak z drugimi igralci in na drugem kraju kar bodo imele serije isto je zombi apokalipsa v istem času drugo pa nič.
Začela naj bi se drugo leto.



Mogoče bo glavni junak Lee :).. To bi blo super.

Outcast ::

Jst mam pa filing, da bo imel Noah v prihajajočih delih malo bolj vidno vlogo; ušel je iz bolnišnice, poiskal bo strica (je možno da je Morgan njegov stric???) in pomoje je on tisti, ki ga Daryl pokliče na koncu 3.epizode naj pride ven iz grmovja.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Mogoče lahko naredijo spinoff serijo s temi v bolnici in Beth v glavni vlogi.



Že delajo spinoff serijo ampak z drugimi igralci in na drugem kraju kar bodo imele serije isto je zombi apokalipsa v istem času drugo pa nič.
Začela naj bi se drugo leto.



Mogoče bo glavni junak Lee :).. To bi blo super.



Glavni liki v spinoff seriji naj bi bile 2 družine.

SEAN CABRERA : A Latino male in his early 40s, Sean is a good man trying to do right by everyone in his life.

CODY CABRERA: Sean's whip-smart and rebellious teenage son. Known as the angriest kid in town.

NANCY TOMPKINS: A thirtysomething single mom to two kids, Nancy looks like the girl next door, but there's an edge to her.

NICK TOMPKINS: Nancy's screwed up teenage son. He's too old to stay home, too scared to flee.

ASHLEY TOMPKINS: Nancy's mostly level-headed teenage daughter. Her ambition is in direct proportion to her older brother's failures. She loves her mom but it's time to get out of Dodge.

ANDREA CHAPMAN: A somewhat wilted flower child, fortysomething Andrea -- yep, another Andrea! -- has retreated to the outskirts of the city to recover after a horrible marriage.

FlyingBee ::

heheheh, Beth kot igralka pa res ni za glavno vlogo, tole ni kaj solidno izpadlo ... Carol je pa druga zgodba

LeQuack ::

Bolj kot da seriji delaš napetost s tem, da daš v serijo dojenčka in da da dojenček začne jokat takrat ko je najmanj primerno. Give me a break.
Quack !

vostok_1 ::

WTF did i just watch?

Beth je grozna. Zabita, nelogična in krneki. I was kinda hoping, da se je rešijo. Kr neki.



Spoiler





Pride v bolnico in po očitnem okrevanju nič ne sprašuje kaj dogaja. Nič ne poizveduje. Deluje nesposobna, čeprav je že dala skozi kar nekaj.
Zapleti so...wtf. Pač agghhh! The walking dead. Been there done that.

Seriously, a ni morala tista spletena vrv se raje odvezat, kot pa tisto klasično...zombie grabed my arm...i must completely fail now varjanto. Gah.

LeQuack ::

vostok_1 je izjavil:

WTF did i just watch?

Beth je grozna. Zabita, nelogična in krneki. I was kinda hoping, da se je rešijo. Kr neki.



Spoiler





Pride v bolnico in po očitnem okrevanju nič ne sprašuje kaj dogaja. Nič ne poizveduje. Deluje nesposobna, čeprav je že dala skozi kar nekaj.
Zapleti so...wtf. Pač agghhh! The walking dead. Been there done that.

Seriously, a ni morala tista spletena vrv se raje odvezat, kot pa tisto klasično...zombie grabed my arm...i must completely fail now varjanto. Gah.


Quack !

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:





Seriously, a ni morala tista spletena vrv se raje odvezat, kot pa tisto klasično...zombie grabed my arm...i must completely fail now varjanto. Gah.



V bolnici nimajo žage za rezanje udov. Sick :)...

Zmajc ::

Tisto rezanje roke je blo skrajno butasto. Imajo ne vem kake aparate na skeniranje da ovega zdravnika poskenirajo pol pa ene žage za amputacijo udov nimajo ....

Outcast ::

Hm, pojavila se je še ena zanimiva tema: ali je bila Dawn članica iste policijske enote kot Rick in Shane...meni se sicer ne zdi podobna ženski na fotki, bomo pa videli, če se bosta z Rickom srečala.

Zmajc ::

Rick je bil sherifov deputy v kraju par ur izven Atlante, dvomim da sta z Dawn v isti enoti glede na to da je bila le ta službeno poslana v boilnico v Atlanti pa še navadno policijsko uniformo nosi ne rjavo kot kot imajo sherifi in deputiji.

Razen če je nekoč delala tam pa pozneje šla delat kot policajka v atlanto.

Outcast ::

Če je že to varjanta, se tudi jst nagibam bolj k temu, da sta se poznala prej, predno je šla Dawn v Atlanto.
Bomo vidl, če mu bo kliknilo v primeru možnega njunega srečanja:)

FTad ::

Zmajc je izjavil:

Tisto rezanje roke je blo skrajno butasto. Imajo ne vem kake aparate na skeniranje da ovega zdravnika poskenirajo pol pa ene žage za amputacijo udov nimajo ....


Pacientki so ponudili "human" način amputacije roke, skupaj z anastetikom, vendar je zavrnila, potem so šli pa kar brute force uporabit.

FlyingBee ::

Mah, kaj pa je še sploh zanimivo, če vse bedarije črtamo iz nadaljevank na splošno

Vsekakor serija, ko komaj čakam na ponedeljek, zadeva ima dušo pa čeprav bi lahko še boljše naredili

Igralka v vlogi Beth ni zmožna odigrat glavne vloge, naj kar pusrijo eksperimentiranje in Ricku prepustijo raje vse dele v glavni vlogi

bambam20 ::

FlyingBee je izjavil:



Igralka v vlogi Beth ni zmožna odigrat glavne vloge, naj kar pusrijo eksperimentiranje in Ricku prepustijo raje vse dele v glavni vlogi



To počnejo nalašč, da nategujejo serijo in kujejo novce =). Tega vemsnega sranja v stripu ni.

Outcast ::

No pa ni blo treba dolgo časa čakat, da se je Abrahamu snelo...

FlyingBee ::

FlyingBee je izjavil:

mah, tale fake znanstvenik je samo luzer, ki govori v "znanstvenem" jeziku in se samo šlepa ekipe ... pa zgodba je zanimiva, če obstaja upanje

Sem ti reku!

drugače precej dolgočasen del
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

wired ::

Hehe, bralci stripa smo samo čakali, kdaj se bo zgodilo.. :)

Jst ::

Jaz sem pa mislil, da bo tisti znanstvenik doživel bridki konec, 'cause there no hope in The Walking Dead. Tudi takšen razplet mi je OK. Drugače mi je pa bila epizoda povprečna, tako kot prejšnja.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Outcast ::

Ravno dons sem omenil sodelovcu, da se mi zdi Eugene pravi fake scientist, in evo ga!>:D
Zdj upam da se vrnejo po Ricka & Co, oz da se dobijo pa....najbrž bodo še vedno vztrajali proti DC-ju?

oo7 ::

Dobro je Abraham naladal Eugena:))

FTad ::

wired je izjavil:

Hehe, bralci stripa smo samo čakali, kdaj se bo zgodilo.. :)


Hvala vsem, ki ste že brali stripe, da niste razkrili tega dogodka :)

bambam20 ::

FTad je izjavil:

wired je izjavil:

Hehe, bralci stripa smo samo čakali, kdaj se bo zgodilo.. :)


Hvala vsem, ki ste že brali stripe, da niste razkrili tega dogodka :)


Ma, smo obljubili , da ne bomo.

Sicer, zdaj ko veste, da je Eugene fake, lahko tistim, ki ne berete stripa, da je bilo to v stripu narejeno bolje.

Eugene v stripu ima prenosni walkie talkie ( oz. pač prenosni radijo ) s katerim bo kontaktiral svoje sodelavce, ko pridejo v Washington. Potem se slučajno zgodi, da mu pade iz rok in ob padcu na tla se odprejo zadaj vratca in izkaže se, da nima notri baterij. Potem ga nekdo ( Rick ali Abraham ) brutalno pretepe >:D. Si zasluži sick fukc.

Izi ::

bambam20 je izjavil:

Eugene v stripu ima prenosni walkie talkie ( oz. pač prenosni radijo ) s katerim bo kontaktiral svoje sodelavce, ko pridejo v Washington. Potem se slučajno zgodi, da mu pade iz rok in ob padcu na tla se odprejo zadaj vratca in izkaže se, da nima notri baterij. Potem ga nekdo ( Rick ali Abraham ) brutalno pretepe >:D. Si zasluži sick fukc.

Lepo, ampak iz tvojega besedila je razbrati, da bodo prišli v Washington in to skupaj Rickova in Abrahamova skupina. Spoiler? :P

Meni je, odkar se je pojavil, Eugene daleč najbolj antipatičen član, ki je daleč prekosil Carla, Rickovega sina, ki se je zadnje čase umaknil bolj v ozadje in postal mnogo bolj znosen.
Za Eugenea sem upal, da ga bo Abraham ustrelil, pa ga je šel raje pretepati z že tako hudo poškodovano roko.

Čudno mi je tudi, kako da se Abraham ne okuži od Walkerjev, ko pa je svojo krvavečo roko kar nekajkrat močno zamazal z krvjo Walkerjev. Če na svojo odprto rano dobiš Walkerjevo kri bi moralo biti isto kot da te le ta ugrizne. Čudno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

FTad je izjavil:

wired je izjavil:

Hehe, bralci stripa smo samo čakali, kdaj se bo zgodilo.. :)


Hvala vsem, ki ste že brali stripe, da niste razkrili tega dogodka :)


Ma, smo obljubili , da ne bomo.

Sicer, zdaj ko veste, da je Eugene fake, lahko tistim, ki ne berete stripa, da je bilo to v stripu narejeno bolje.

Eugene v stripu ima prenosni walkie talkie ( oz. pač prenosni radijo ) s katerim bo kontaktiral svoje sodelavce, ko pridejo v Washington. Potem se slučajno zgodi, da mu pade iz rok in ob padcu na tla se odprejo zadaj vratca in izkaže se, da nima notri baterij. Potem ga nekdo ( Rick ali Abraham ) brutalno pretepe >:D. Si zasluži sick fukc.


Abraham ga je>:D

oo7 ::

Izi je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Eugene v stripu ima prenosni walkie talkie ( oz. pač prenosni radijo ) s katerim bo kontaktiral svoje sodelavce, ko pridejo v Washington. Potem se slučajno zgodi, da mu pade iz rok in ob padcu na tla se odprejo zadaj vratca in izkaže se, da nima notri baterij. Potem ga nekdo ( Rick ali Abraham ) brutalno pretepe >:D. Si zasluži sick fukc.

Lepo, ampak iz tvojega besedila je razbrati, da bodo prišli v Washington in to skupaj Rickova in Abrahamova skupina. Spoiler? :P

Meni je, odkar se je pojavil, Eugene daleč najbolj antipatičen član, ki je daleč prekosil Carla, Rickovega sina, ki se je zadnje čase umaknil bolj v ozadje in postal mnogo bolj znosen.
Za Eugenea sem upal, da ga bo Abraham ustrelil, pa ga je šel raje pretepati z že tako hudo poškodovano roko.

Čudno mi je tudi, kako da se Abraham ne okuži od Walkerjev, ko pa je svojo krvavečo roko kar nekajkrat močno zamazal z krvjo Walkerjev. Če na svojo odprto rano dobiš Walkerjevo kri bi moralo biti isto kot da te le ta ugrizne. Čudno?



Abraham je že okužen z tem virusom tako kot vsi ostali ljudje. Abraham lahko dobi edino kakšno infekcijo in če umre šele takrat postane Walker nič prej>:D
««
24 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
525608 (138) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015341129 (21116) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13338476 (6654) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497987 (3009) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8619322 (11856) oo7

Več podobnih tem