» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
17 / 86
»»

hdmi ::

BOLNO
:)

bambam20 ::

hdmi je izjavil:

A mi lahko pove kdo a so to cloveski ostanki
 Walking dead

Walking dead

, se pravi da so v Terminusu slabi ljudožerci ki privabljajo ljudi? BOLANO!!



Ne smeš gledati iz tega stališča. Ljudje se v večini prehranjujejo z mesom in kdo ima na svojem meniju tedensko veliko mesa, verjemi, da bo veliko prej dobil idejo, da bi se v apokalipsi začel prehranjevati z mesom ljudi kot, da se preganja za divjimi živali po hosti in izgublja čas.

Mene skrbi, da se bo celotna peta sezona dogajala v Tremusu 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

hdmi je izjavil:

A mi lahko pove kdo a so to cloveski ostanki
 Walking dead

Walking dead

, se pravi da so v Terminusu slabi ljudožerci ki privabljajo ljudi? BOLANO!!



Ne smeš gledati iz tega stališča. Ljudje se v večini prehranjujejo z mesom in kdo ima na svojem meniju tedensko veliko mesa, verjemi, da bo veliko prej dobil idejo, da bi se v apokalipsi začel prehranjevati z mesom ljudi kot, da se preganja za divjimi živali po hosti in izgublja čas.

Mene skrbi, da se bo celotna peta sezona dogajala v Tremusu 8-O


Čisto možno je, da se bo. Bog ve koliko časa bodo ujeti pa kako bodo sploh ušli. Vprašanje koga bodo prvega pojedli.


Me prav zanima če Rick ne bi znorel tam v Terminusu zaradi ure če bi bilo kaj drugače.
Ko so pa bežali se je prav videlo, da bežijo v past. Boljše, da bi se ustavili v tistem hangerju in počakali ali zabarakadirali, ker je bilo prav očitno, da je past.

Še najboljše se piše Tyresu, Carol in Judith. Me pa tudi zanima kaj se dogaja z Beth če ne bodo kar pozabili na njo;(

cebelar123 ::

 :)

:)



Boljše ne gre zaključit sezone kot to.

Zgodovina sprememb…

hdmi ::

@M-Power
Še najboljše se piše Tyresu, Carol in Judith. Me pa tudi zanima kaj se dogaja z Beth če ne bodo kar pozabili na njo;(

Zanenkrat ja ampak prav tako sta namenjena v Terminus, razen ce se bo vmes se kaj pripetilo
:)

RejZoR ::

Dejte spojlerje pisat z belim textom no.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bambam20 ::

oo7 je izjavil:


Čisto možno je, da se bo. Bog ve koliko časa bodo ujeti pa kako bodo sploh ušli. Vprašanje koga bodo prvega pojedli.


Me prav zanima če Rick ne bi znorel tam v Terminusu zaradi ure če bi bilo kaj drugače.
Ko so pa bežali se je prav videlo, da bežijo v past. Boljše, da bi se ustavili v tistem hangerju in počakali ali zabarakadirali, ker je bilo prav očitno, da je past.

Še najboljše se piše Tyresu, Carol in Judith. Me pa tudi zanima kaj se dogaja z Beth če ne bodo kar pozabili na njo;(




[color=#CCCCCC]Beth so po moje serivrali tam na žaru :) [/color]

Outcast ::

Wuhu that's the way to end a season!









SPOILER:








Res tole je bil pa najboljši del celotne sezone; Daryl se je samo nasmehnu preden je Rick izreku THE stavek, je že vedu da je Rick nazaj:D
Upam da pa res ni bla Beth na.....hmmm ja res ne no:(, s tem da sta Tyreese in Carol še zunaj, bosta imela verjetno veliko vlogo pri reševanju teh v vagonu.

Kdaj se že začne 5. sezona?:D

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Wuhu that's the way to end a season!









SPOILER:








Res tole je bil pa najboljši del celotne sezone; Daryl se je samo nasmehnu preden je Rick izreku THE stavek, je že vedu da je Rick nazaj:D
Upam da pa res ni bla Beth na.....hmmm ja res ne no:(, s tem da sta Tyreese in Carol še zunaj, bosta imela verjetno veliko vlogo pri reševanju teh v vagonu.

Kdaj se že začne 5. sezona?:D



Če ne bosta tudi Carol in Tyrese padla v to past.
Jaz tudi upam, da ni Beth končala tako grdo.

Naslednja sezona bo najbrž tam okoli oktrobra 2014

DarkSite ::

cebelar123 je izjavil:

 :)

:)



Boljše ne gre zaključit sezone kot to.


Jst sem mislil, da ima Rick nek hud backup ali plan :) Potem pa izreče ta hud stavek, ki izpade še bolje, kot če bi imel zunaj na razpolago 20 specialcev :)

chucki ::

Jaz sem takoj vedel, oziroma sem si mislil, da imajo človeško meso. Že v prejšnem delu, ko so tak velik steak ponudili Glennu, Maggie in ostalim. Mogoče jih pa Beth najde in poišče zakopano orožje...
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

oo7 ::

DarkSite je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

 :)

:)



Boljše ne gre zaključit sezone kot to.


Jst sem mislil, da ima Rick nek hud backup ali plan :) Potem pa izreče ta hud stavek, ki izpade še bolje, kot če bi imel zunaj na razpolago 20 specialcev :)



Ja samo se mi zdi, da ne bo ravno lahko pobegnit. So teli kanibali videti kar dobro organizirani.

Outcast ::

Jap, organizirani so vrhunsko...pomoje je šansa v ostalih, ki so še zunaj in v orožju, ki ga je Rick pametno zakopal.

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Jap, organizirani so vrhunsko...pomoje je šansa v ostalih, ki so še zunaj in v orožju, ki ga je Rick pametno zakopal.


Samo je treba, do tega orožja nekako priti>:D oni so pa zaklenjeni v vagonu.

Nič bo treba počakati še 7 mesecev:| na razplet.

Outcast ::

Ciljam na ostale, ki še niso zaprti....bom vidl, kako se bo razpletlo:D

hdmi ::

DarkSite je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

 :)

:)



Boljše ne gre zaključit sezone kot to.


Jst sem mislil, da ima Rick nek hud backup ali plan :) Potem pa izreče ta hud stavek, ki izpade še bolje, kot če bi imel zunaj na razpolago 20 specialcev :)


Jst sm mislu da je nek nastavu bombo...
:)

bambam20 ::

Outcast je izjavil:

Jap, organizirani so vrhunsko...pomoje je šansa v ostalih, ki so še zunaj in v orožju, ki ga je Rick pametno zakopal.



Zunaj sta samo če Carol in Tyrese z Rickovo hčerko.


Beth je po moji logiki končala žal na žaru. Mogoče celo doživimo, da skupina pobije kanibale in otkrijejo še delno živo Beth, ki ji sicer mankajo že spodnje okončine in recimo ena roka. Ne vem. Odvisno, kako so si scenaristi zamislili in koliko časa bomo spremljali zaplet v Terminusu. Verjetno bodo pa še koga iz skupine kanibali vsaj delno pojedli. Sumim na ono črnko in črnca in tisto belo punco, ki je bila prej z Guvernerjem, da jo bodo scenaristi žrtvovali za hrano :).

Rick, Carl, Michone, Maggie, Glenn, Abraham, njegova punca, un znanstvenik, Carol in Tyrese so po moje safe.

Si je pa pri meni pridobila veliko pik Carol, ki je od vzporednega lika zrastla v trdno in močno žensko.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Jap, organizirani so vrhunsko...pomoje je šansa v ostalih, ki so še zunaj in v orožju, ki ga je Rick pametno zakopal.



Zunaj sta samo če Carol in Tyrese z Rickovo hčerko.


Beth je po moji logiki končala žal na žaru. Mogoče celo doživimo, da skupina pobije kanibale in otkrijejo še delno živo Beth, ki ji sicer mankajo že spodnje okončine in recimo ena roka. Ne vem. Odvisno, kako so si scenaristi zamislili in koliko časa bomo spremljali zaplet v Terminusu. Verjetno bodo pa še koga iz skupine kanibali vsaj delno pojedli. Sumim na ono črnko in črnca in tisto belo punco, ki je bila prej z Guvernerjem, da jo bodo scenaristi žrtvovali za hrano :).

Rick, Carl, Michone, Maggie, Glenn, Abraham, njegova punca, un znanstvenik, Carol in Tyrese so po moje safe.

Si je pa pri meni pridobila veliko pik Carol, ki je od vzporednega lika zrastla v trdno in močno žensko.


Za Beth nisem preveč siguren, da je sploh končala v Terminusu.
Beth in Daryl sta bila v cerkvi odpeljal jo je pa nekdo z črnim dolgim avtom, ki je imel na zadnji šipi bel križ. Mogoče kak fajmašter?

Tako, da Beth je lahko čisto nekje drugje ali pa tudi ne>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

RejZoR ::

Jup, ljudje za The Walking Dead serijo so experti pri razvlačevanju dogajanja. In vedno tko zaklučijo, da te dejansko vleče gledat naslednji del. Very clever i must say.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bambam20 ::

RejZoR je izjavil:

Jup, ljudje za The Walking Dead serijo so experti pri razvlačevanju dogajanja. In vedno tko zaklučijo, da te dejansko vleče gledat naslednji del. Very clever i must say.



Scenariste bi najraje zadavil, ker preveč zavlačujejo. Tole ponovno snidenje skupine bi lahko mirno stisnili v recimo 6 delov. Preostalih 8 bi pa potem spremljali dogodke v Terminusu in bi z v 16-i epizodi imeli finale, kjer Rick in druščina obračunajo z kanibali. Tako, pa nas čaka verjetno spet en kup govoričenja v 5-i sezoni.

oo7 ::

bambam20 ::

oo7 ::

Walking Dead serija
http://www.imdb.com/title/tt1520211/?re...


Walking dead serija??? :|:| Kaj je to?
http://www.imdb.com/title/tt2022190/?re...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jst ::

A ni bila ta Cold Storage uradna web-series?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

hdmi ::

Za Beth nisem preveč siguren, da je sploh končala v Terminusu.
Beth in Daryl sta bila v cerkvi odpeljal jo je pa nekdo z črnim dolgim avtom, ki je imel na zadnji šipi bel križ. Mogoče kak fajmašter?

Tako, da Beth je lahko čisto nekje drugje ali pa tudi ne

Ja kaj pa ce se je sama odpeljala
:)

oo7 ::

hdmi je izjavil:

Za Beth nisem preveč siguren, da je sploh končala v Terminusu.
Beth in Daryl sta bila v cerkvi odpeljal jo je pa nekdo z črnim dolgim avtom, ki je imel na zadnji šipi bel križ. Mogoče kak fajmašter?

Tako, da Beth je lahko čisto nekje drugje ali pa tudi ne

Ja kaj pa ce se je sama odpeljala


Tudi možno ampak ne verjamem, da bi to naredila.

xxxul ::

oo7 je izjavil:


v bistvu je hudo, vedno manj civiliziran, kar bi blo nekako normalno
sam pol une nove KIE še bl bedno ispadejo; ampak naj me kdo popravi, se mi zdi da letos jih ni blo.

je pa hud del, the Hunters >:D

karafeka ::

Od kod ste potegnili to teorijo s kanibali? V zadnjem delu ni bilo ničesar omenjeno. Ali pač?

bambam20 ::

karafeka je izjavil:

Od kod ste potegnili to teorijo s kanibali? V zadnjem delu ni bilo ničesar omenjeno. Ali pač?



Poglej zgoraj objavljeno sliko, ko tečejo Rick in druščina mimo človeških kosti na katerih je še vedno meso.

Okapi ::

Sploh so se pa neumno lotili prihoda v Terminus. Če sumiš, da je lahko nevarno, nekaj časa opazuješ, kaj se dogaja, z varne razdalje. Potem pošlješ izvidnico, ne pa kar vse svoje "vojske", da vsi ne padejo v past. Če se jim je že ravno mudilo in niso imeli časa 2-3 dni opazovati, kaj se dogaja, bi šel noter en sam, skozi glavna vrata - če bi bilo varno, bi prišel po ostale, če bi se kaj zalomilo, bi pa oni zunaj vedeli, da je nekaj narobe in bi ga lahko šli reševat.

Drugo bedarijo je naredil Rick, ko je kar znorel, ko je zasumil, da je nekaj narobe. Lahko bi mu bilo jasno, da so oni drugi v številčni premoči, in bi se zadeve lotil na malo bolj premeten način.

Tretja popolnoma nelogična stvar je pa obnašanje onih v Terminusu. Zakaj so našim junakom sploh vrnili orožje, če so jih res imeli namen pojesti? Lahko bi jih takoj na začetku, ko so jih razorožili, še zvezali in vrgli v vagon. In kaj je s tistim vagonom - saj sploh ni bil zaklenjen?

O.

kmetek ::

Vedno bolj bedasta serija.

oo7 ::

Okapi je izjavil:

Sploh so se pa neumno lotili prihoda v Terminus. Če sumiš, da je lahko nevarno, nekaj časa opazuješ, kaj se dogaja, z varne razdalje. Potem pošlješ izvidnico, ne pa kar vse svoje "vojske", da vsi ne padejo v past. Če se jim je že ravno mudilo in niso imeli časa 2-3 dni opazovati, kaj se dogaja, bi šel noter en sam, skozi glavna vrata - če bi bilo varno, bi prišel po ostale, če bi se kaj zalomilo, bi pa oni zunaj vedeli, da je nekaj narobe in bi ga lahko šli reševat.

Drugo bedarijo je naredil Rick, ko je kar znorel, ko je zasumil, da je nekaj narobe. Lahko bi mu bilo jasno, da so oni drugi v številčni premoči, in bi se zadeve lotil na malo bolj premeten način.

Tretja popolnoma nelogična stvar je pa obnašanje onih v Terminusu. Zakaj so našim junakom sploh vrnili orožje, če so jih res imeli namen pojesti? Lahko bi jih takoj na začetku, ko so jih razorožili, še zvezali in vrgli v vagon. In kaj je s tistim vagonom - saj sploh ni bil zaklenjen?

O.


Vrata od vagona je moral zapreti eden od zunaj tako, da čisto možno, da so jih zaklenili.

FTad ::

Okapi je izjavil:

Sploh so se pa neumno lotili prihoda v Terminus. Če sumiš, da je lahko nevarno, nekaj časa opazuješ, kaj se dogaja, z varne razdalje. Potem pošlješ izvidnico, ne pa kar vse svoje "vojske", da vsi ne padejo v past. Če se jim je že ravno mudilo in niso imeli časa 2-3 dni opazovati, kaj se dogaja, bi šel noter en sam, skozi glavna vrata - če bi bilo varno, bi prišel po ostale, če bi se kaj zalomilo, bi pa oni zunaj vedeli, da je nekaj narobe in bi ga lahko šli reševat.

Drugo bedarijo je naredil Rick, ko je kar znorel, ko je zasumil, da je nekaj narobe. Lahko bi mu bilo jasno, da so oni drugi v številčni premoči, in bi se zadeve lotil na malo bolj premeten način.

Tretja popolnoma nelogična stvar je pa obnašanje onih v Terminusu. Zakaj so našim junakom sploh vrnili orožje, če so jih res imeli namen pojesti? Lahko bi jih takoj na začetku, ko so jih razorožili, še zvezali in vrgli v vagon. In kaj je s tistim vagonom - saj sploh ni bil zaklenjen?

O.


Se strinjam. Sicer pa ne vem, kako je bilo narejeno oz prikazano to v stripih :)

Okapi ::

Sploh ni bilo. Terminusa v stripu ni.

O.

bambam20 ::

FTad je izjavil:


Se strinjam. Sicer pa ne vem, kako je bilo narejeno oz prikazano to v stripih :)


Veliko bolje.

Okapi je izjavil:

Sploh ni bilo. Terminusa v stripu ni.

O.


SO pa kanibali :).

Serija se lepo drži zgodbe iz stripa. Seveda pa ni vse prekopirano iz njega :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Okapi ::

Da so v stripu tudi kanibali ima približno toliko skupnega s primerjavo strip-nadaljevanka, kot to, da so v stripu tudi zombiji. Kanibali v stripu so v čisto drugačnem kontekstu, niti od daleč podobnem tistemu v seriji.

Kako lahko rečeš, da se serija lepo drži zgodbe v stripu, če tam Terminusa sploh ni, kanibali so bili čisto drugačni, srečanje z njimi pa prav tako?

O.

xxxul ::

Hmnja, strip je velik bl logicen (ceprav tud delajo bedarije), vsem ki jih tematika zanimiva vsekakor priporoceno...

Sicer se strinjam da dela Rick bedarije, ampak kaj pa pricakujes od redneck policaja? >:D
Malce bolj resno:
1. Nobody is perfect, vsakdo je lohk tle pametn
2. Serija je, ci bi vse delal perfect verjetno ne bi blo zanimivo...

oo7 ::

Jaz sem ravnokar začel brati drugo knjigo Walking Dead ravno, ko so zbežali ven z zapora. Zdaj sem pri Ricku in Carlu, ko sta v hiši pa moram rečt, ds se ta del ujema 90% s serijo.

hdmi ::

karafeka je izjavil:

Od kod ste potegnili to teorijo s kanibali? V zadnjem delu ni bilo ničesar omenjeno. Ali pač?



Zato jih tudi zanalas niso hoteli iz stavb ustreliti , ker cene bi se spremenili in nebi bili več užitni za pojest
:)

bambam20 ::

hdmi je izjavil:

karafeka je izjavil:

Od kod ste potegnili to teorijo s kanibali? V zadnjem delu ni bilo ničesar omenjeno. Ali pač?



Zato jih tudi zanalas niso hoteli iz stavb ustreliti , ker cene bi se spremenili in nebi bili več užitni za pojest



Usmrtiš, sputiš kri in razkosaš :). Večji problem je, ker verjetno nimajo nobenega zmrzovalnika za meso. :))

oo7 ::

Zgleda, da jih je tam v Terminusu veliko tako, da najbrž ni problem zmazat enega človeka v enem ali dveh dneh.

Jst ::

Svežega zombija mora dober kuhar pripraviti. Mmm, kakšna poslastica mora biti Judith... >:D
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

oo7 ::

Judith ima srečo, da je imela tako dobro varuško.

RejZoR ::

Jst je izjavil:

Svežega zombija mora dober kuhar pripraviti. Mmm, kakšna poslastica mora biti Judith... >:D


Fugu zombie?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zelnick ::

Moraš računat, da so tudi v drugih kontejnerih bili ljudji,(se je slišalo, ko so bežali),. Mislim, da jih imajo kar dologo v ujetništvu preden jih pojejo. Bo pa 100% eden od njih umrl.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

hdmi ::

SPOILER!
 Morgan

Morgan



Pravijo da se bo mogoce v 5. sezoni spet pojavil Morgan iz zacetka epizode, ali je možno da bi prišel v Terminus in Ricka in ostale rešil
:)

oo7 ::

Nazadnje, ko so ga videli Morgana ni bil ravno pri sebi>:D

hdmi ::

Res je ampak tako se pravi :D
:)

Okapi ::

Štos je, da na osnovi stripa ni mogoče vedeti, kako se bodo rešili - razen da se pač nekako bodo rešili. Sicer pa je zunaj še nekaj "naših", po mojem bo Beth imela še pomembno vlogo.

O.

oo7 ::

Okapi je izjavil:

Štos je, da na osnovi stripa ni mogoče vedeti, kako se bodo rešili - razen da se pač nekako bodo rešili. Sicer pa je zunaj še nekaj "naših", po mojem bo Beth imela še pomembno vlogo.

O.


Upam, da imaš prav kar pomeni, da je Beth v redu:)
Drugače pa bolj stavim na Carol in Tyrese-a
««
17 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
525627 (157) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015341339 (21326) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13338480 (6658) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497989 (3011) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8619339 (11873) oo7

Več podobnih tem