» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
16 / 86
»»

RejZoR ::

Torej, given enough time, bojo zombiji eventuelno enkrat tako ali tako razpadli. Preživeli morajo zgolj preživet dovolj dolgo. Nakar jim samo še ostane, da vsakemu, ki se kakorkoli smrtno poškoduje oz umre naravne smrti, da mu pošljejo kroglo v glavo, če se virus vseeno prenaša naprej tudi ko zombijev že ne bo več.

Drugače pa tist zaključek analize je mal dramatično napisan. Ne gre se zato, da smo po naravi, ko vse ostalo odstraniš samodestruktivni, ampak da virus opravlja tisto kar je dohtar od CDC pokazal, da se oživijo samo primarne funkcije okuženega organizma. Med katere pa spada hranjenje. Zato se zombiji futrajo tud z vevericami, konji in srnami in ne izključno ljudmi...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

Okapi ::

Torej, given enough time, bojo zombiji eventuelno enkrat tako ali tako razpadli.
S hitrostjo, kot "razpadajo" v seriji, bo to trajalo kakšnih 100 let.

O.

oo7 ::

Kar se tiče razpadanja vsi hodijo v kratkih rokavih kar pomeni, da je toplo se pravi so muhe se pravi veliko mrtvega mesa bi moralo biti ogromno črvov razen če ta virus preprečuje, da se razvijejo črvi.

Pred enih 15 letim, ko sem šel poleti peš v šolo sem zjutraj videl povoženega muca ob cesti, ko sem šel z šole domov ga je že pol manjkalo.

Kot kaže bo Boardwalk Empire 5 sezona zadnja:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vostok_1 ::

Zakaj ste se obregli tolk v logiko zombijev nevem. Pri TWD so mi relativno všeč tej slow moving. Mi pa je ostalo totalno debilno.

Ali kje je fora, da vidiš neke mrtvece potleh, ki neveš kaj so...pa se odločiš, da boš kr čez njih prestopu. Itak ne it okoli, po možnosti mimo nog, kr ravno čez edino truplo. Mislim, da je Maggie to naredila v eni od zadnjih epizod. Sicer truplo je bilo res mrtvo, ampak ena podobna scena je že bila prej, kjer pa je zombi zgrabu enega za nogo.Take in podobne finte me totalno dol spravijo. Polovico karakterjev v seriji je itak tako umrlo, po čistem idjotizmu. Mislim, da ravno Hershel je tako zgubu nogo. Totalno nepotreben idjotizem.

bambam20 ::

@M-Power

Ravno te zamenjave karakterjev v seriji so nekako razlog, da serija ni povsem enaka stripu.

Sama zgodba pa recimo 90% sledi stripu.

So pa določeni igralci zelo slabo izbrani oz. prikazani v seriji. Zdaj se je prikazal Abraham, ki je v stripu veliko bolje prikazan, trden in je Rickova desna roka. V seriji pa deluje kot en redneck, nedorasel in niti pod razno ne dosega Abrahama iz stripa.

Večini antipatična Andrea , ki v seriji umre, je dejansko v stripu še vedno živa in je izjemno pozitiven lik in ena od pomembnih oseb. V seriji je pa brezglava panična ženska, ki izda Rickovo skupino in se zaplete z Guvernerjem. Tako, da je njena smrt bila pravi užitek.

Tako, da glede na samo zgodbovno plat se ne pritožujem, ker gre vzporedno s stripom. Moti me pa, da so v seriji določeni karakterji tako slabo prikazani. To je po moje velika napaka.

lažje je tistim, ki spremljate samo serijo in se ubadate z logiko in realizmom. Tisti, med katere spadam tudi sam, ki so TWD odkrili zdavnaj prej, predno je udaril na male zaslone pa so izjemno moteči dejavniki, kako slabotno so določeni liki prikazani na tv-ju.

Tukaj tudi ne morem mimo, kako trden je Rick v stripu. pravi vodja, ki ne okleva , medtem ko je v seriji dokaj labilen, nesposoben in je njegov sin bolj odločen, če je potrebno komu dati metek med oči.

V stripu ima Rcik avtoriteto nad sinom, medtem ko ga sin v seriji ne spoštuje. Mislim. Če te lastni otrok ne spoštuje, potem te bodo pa ostali ali kaj.

Ampak lahko bi bilo še slabše kot je in bi scenaristi v serijo vpletli več postranski likov, ki jih v stripu ne najdemo. Edini postranski lik, ki je res kull je Daryl.


Da se ustavim še pri 28 days later. Tam okuženi niso mrtvi, pač pa živi. To je velika razlika in še večja groza, da so živi, hitri in da te ena kaplja krvi lahko spremeni v okuženega.

Tako, da je kar smešno, kako v stripu umirajo od teh mrtvih počasnih nakaz :).

oo7 ::

Se popolnoma strinjam:)

kmetek ::

Ta serija je totalno izgubila kompas.

DarkSite ::

Tisti, ki ste brali strip si odprite drugo temo, ker nas(tisti, ki gledamo serijo) vaše primerjave ne zanimajo. Ok!?

Okapi ::

In v čem je problem? Mene recimo na splošno ne zanima tvoje mnenje o ničemer - in kaj zdaj, a te bom zato šel podit v privatna sporočila?

Problematični so lahko kvečjemu spoilerji za tiste, ki nameravajo stripe brati, oziroma jih berejo, pa še niso na tekočem. Ampak ti bi bili problematični tudi v ločeni temi, zato ni prav nobene potrebe po ločevanju tem.

O.

Outcast ::

Kr fajn del, ne štekam pa zakaj Terminus (sploh) ni zaščiten, še veriga na ograji je bila samo nataknjena gor...

oo7 ::

Kar dober del edino škoda, ker ni nič pokazalo Carol, Tyrese in dojenčka.
Zadnji del imam občutek, da bo pasji>:D samo upam, da se ne bo končal tako, da bo treba pol leta čakat na razplet.




Outcast je izjavil:

Kr fajn del, ne štekam pa zakaj Terminus (sploh) ni zaščiten, še veriga na ograji je bila samo nataknjena gor...


Daryl je videl tisto tablo z napisom Terminus in vprašal Joe-a vodjo skupine če je že kdaj videl to tablo. Joe mu je rekel, da že in, da je to navadna laž in, da to ni zatočišče za vsakega ampak za ljudi kot so on in njegova skupina in, da njih bodo sprejeli odprtih rok>:D
Se pravi če to ni zatočišče za vsakega in če sprejmejo ljudi odprtih rok kot je Joe in njegova psiho druščina se pomoje drugim piše slabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Zelnick ::

oo7 je izjavil:


Daryl je videl tisto tablo z napisom Terminus in vprašal Joe-a vodjo skupine če je že kdaj videl to tablo. Joe mu je rekel, da že in, da je to navadna laž in, da to ni zatočišče za vsakega ampak za ljudi kot so on in njegova skupina in, da njih bodo sprejeli odprtih rok>:D
Se pravi če to ni zatočišče za vsakega in če sprejmejo ljudi odprtih rok kot je Joe in njegova psiho druščina se pomoje drugim piše slabo.

Slabo si to poslušal. Joe je ravno rekel, da to ni zatočišče za vse kot piše na tabli in dodal, da njihove skupine ne bodo sprejeli z odprtimi rokami. Kasneje še doda, da iščejo Ricka.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

oo7 ::

A ni rekel, da bodo ravno njih sprejeli odprtih rok:|?

No mogoče sem narobe slišal sem gledal brez podnapisov:P

Outcast ::

Mene je po pravici Terminus razočaral...zgleda ko ena hipijevska tovarna. Pričakoval sem res kako utrdbo, okrog nje pa množica zombijev.
Bo pa še zihr štala, v katero bosta vključena Joe in Rick; dobr da je Daryl blizu. In ja, pol leta bo treba počakati na razplet, zihr bo spet kaka fora!:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

FTad ::

Zelnick je izjavil:

Slabo si to poslušal. Joe je ravno rekel, da to ni zatočišče za vse kot piše na tabli in dodal, da njihove skupine ne bodo sprejeli z odprtimi rokami.


ja, jaz sem tudi tako razumel

RejZoR ::

Men je sam smešno kako so človeška telesa (živih oseb, ne walkerjev) kot Munchmellowsi. Vsak zombi z lahkoto odgrizne cel kos telesa in že vlečejo ven črevca. V resnici pa se moraš z anatomijo čeljusti kot jo imamo ljudje kar preklemano hudo namučit, da sploh povzročiš ugriz, da se na koži sploh poznajo zobje, kaj šele da bi kar odtrgal kos mesa.

Al pa kako je zombi kar z roko tko čist z lahkoto odprl Dala nazaj na farmi, kot da je freakin alien s kremplji. Prov uno, c'mon režiserji, kdaj ste nazadnje bli pri biologiji no, al pa še bolje, kdaj ste nazadnje pogledal svoje telo... :rolleyes:
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

To je serija kjer je vse možno ampak vseeno tisto z ugrizom se ne strinjam s tabo. Brez problema bi lahko odgriznil človeku del kože in nekaj mesa. Povprečen človeški ugriz je tam okoli 80 kg kar ni malo. Razlika med ljudmi pa živali je bistvena že zaradi tega, ker žival lahko bolj odpre gobec kot človek in žival ima bolj našpičene zobe medtem, ko ima človek ploščate in seveda človeški zobje niso tako močni kot od živali ampak vseeno ni za podcenjevat tudi človeškega ugriza.
Če bi te nekdo naprimer ugriznil z vso silo v vrat te lahko ravno tako ubije.

imagodei ::

RejZoR je izjavil:

Men je sam smešno kako so človeška telesa (živih oseb, ne walkerjev) kot Munchmellowsi. Vsak zombi z lahkoto odgrizne cel kos telesa in že vlečejo ven črevca. V resnici pa se moraš z anatomijo čeljusti kot jo imamo ljudje kar preklemano hudo namučit, da sploh povzročiš ugriz, da se na koži sploh poznajo zobje, kaj šele da bi kar odtrgal kos mesa.

Al pa kako je zombi kar z roko tko čist z lahkoto odprl Dala nazaj na farmi, kot da je freakin alien s kremplji. Prov uno, c'mon režiserji, kdaj ste nazadnje bli pri biologiji no, al pa še bolje, kdaj ste nazadnje pogledal svoje telo... :rolleyes:

Še bolj kot to je po drugi strani smešno to, da so Zombiji očitno vsi trhli in jim glavo lahko razčesneš kot zrelo melono. Se pravi, enkrat ti lahko razparajo trebuh s trhlimi ročicami, ali pa odgriznejo funt mesa naenkrat, drugič pa malo močneje brcneš z nogo v glavo, pa se le-ta razpaca na kvadratnem metru površine... :)
- Hoc est qui sumus -

oo7 ::

Ja glave imajo trde kot lubenice kot, da zombači sploh nebi imeli lobanje:)

bzzero ::

Ma saj je še kar nekaj podobnih cvetk ;(( Zombi npr. z lahkoto podre in razmesari kravo ali pa 100 kilskega zdravega možakarja, ne more pa premakniti malega Carla :)). Najbolj neverjetno je pa to, kako "neslišno" se premikajo, čeprav vedno hropejo in spuščajo nagravžne glasove. Ljudje jih porajtajo šele takrat, ko jih zombiji že vsaj obkolijo, če ne raje še malce kasneje.

RejZoR ::

Ja, to mi je prav hecno. Da se ti sredi polja z visoko travo za hrbet prikrade zombi je mal smešno, sej slišiš šumenje trave na kilometer, da ne omenjam kot si že sam opazil njihovega stalnega spuščanja zvokov.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Okapi ::

Zombi npr. z lahkoto podre in razmesari kravo
Čisto tako, kot zanimivost, človek brez noža ali kakšnega drugega orodja sploh ne more priti do mesa od krave. Kdor ne verjame, naj enkrat poskusi pregrizniti usnjeno jakno ;)

bambam20 ::

Outcast je izjavil:

Mene je po pravici Terminus razočaral...zgleda ko ena hipijevska tovarna. Pričakoval sem res kako utrdbo, okrog nje pa množica zombijev.
Bo pa še zihr štala, v katero bosta vključena Joe in Rick; dobr da je Daryl blizu. In ja, pol leta bo treba počakati na razplet, zihr bo spet kaka fora!:|



Meni se počasi dozdeva kakšna štala nas pričakuje in da zagotovo ne bo prijetno. Tista ženska na žaru peče meso, čeprav ni nikjer videti, da bi imeli živali, še manj kakšno govedo ali svinje :). :D

oo7 ::

Sem šel še enkrat pogledat.
Tam, ko so prišli notri sama zelenjava ona pa ogromen roštilj>:D

Outcast ::

bambam20 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Mene je po pravici Terminus razočaral...zgleda ko ena hipijevska tovarna. Pričakoval sem res kako utrdbo, okrog nje pa množica zombijev.
Bo pa še zihr štala, v katero bosta vključena Joe in Rick; dobr da je Daryl blizu. In ja, pol leta bo treba počakati na razplet, zihr bo spet kaka fora!:|



Meni se počasi dozdeva kakšna štala nas pričakuje in da zagotovo ne bo prijetno. Tista ženska na žaru peče meso, čeprav ni nikjer videti, da bi imeli živali, še manj kakšno govedo ali svinje :). :D


:)Plus da je teta way too nice...tak hinavski nasmeh, kot da so jih pričakovali, da pridejo.
Pomoje bo Rick red naredu, da se bo pol celo naslednjo sezono lohk jokal:))

oo7 ::

Glede na to, da ni nič zaklenjeno je najbrž res vsak dobrodošel>:D
Rick se še ne zaveda, da mu sledijo eni norci. Ampak takrat tam v tisti hiši, ko se je skrival pod posteljo tisti del se mi je zdel najbolj napet v celi sezoni.

bambam20 ::

Outcast je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Mene je po pravici Terminus razočaral...zgleda ko ena hipijevska tovarna. Pričakoval sem res kako utrdbo, okrog nje pa množica zombijev.
Bo pa še zihr štala, v katero bosta vključena Joe in Rick; dobr da je Daryl blizu. In ja, pol leta bo treba počakati na razplet, zihr bo spet kaka fora!:|



Meni se počasi dozdeva kakšna štala nas pričakuje in da zagotovo ne bo prijetno. Tista ženska na žaru peče meso, čeprav ni nikjer videti, da bi imeli živali, še manj kakšno govedo ali svinje :). :D


:)Plus da je teta way too nice...tak hinavski nasmeh, kot da so jih pričakovali, da pridejo.
Pomoje bo Rick red naredu, da se bo pol celo naslednjo sezono lohk jokal:))


Jah no. Z hrano je potrebno ravnati lepo. Sploh, če je ta na dveh nogah :D.. Joj, meni se plete skozi možgane, da je Terminus v resnici naseldbina ljudožercev :)).

Outcast ::

bambam20 je izjavil:

Outcast je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Mene je po pravici Terminus razočaral...zgleda ko ena hipijevska tovarna. Pričakoval sem res kako utrdbo, okrog nje pa množica zombijev.
Bo pa še zihr štala, v katero bosta vključena Joe in Rick; dobr da je Daryl blizu. In ja, pol leta bo treba počakati na razplet, zihr bo spet kaka fora!:|



Meni se počasi dozdeva kakšna štala nas pričakuje in da zagotovo ne bo prijetno. Tista ženska na žaru peče meso, čeprav ni nikjer videti, da bi imeli živali, še manj kakšno govedo ali svinje :). :D


:)Plus da je teta way too nice...tak hinavski nasmeh, kot da so jih pričakovali, da pridejo.
Pomoje bo Rick red naredu, da se bo pol celo naslednjo sezono lohk jokal:))


Jah no. Z hrano je potrebno ravnati lepo. Sploh, če je ta na dveh nogah :D.. Joj, meni se plete skozi možgane, da je Terminus v resnici naseldbina ljudožercev :)).


Matr tud jst sm na to pomislil!8-O

bambam20 ::

bambam20 je izjavil:

Outcast je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Mene je po pravici Terminus razočaral...zgleda ko ena hipijevska tovarna. Pričakoval sem res kako utrdbo, okrog nje pa množica zombijev.
Bo pa še zihr štala, v katero bosta vključena Joe in Rick; dobr da je Daryl blizu. In ja, pol leta bo treba počakati na razplet, zihr bo spet kaka fora!:|



Meni se počasi dozdeva kakšna štala nas pričakuje in da zagotovo ne bo prijetno. Tista ženska na žaru peče meso, čeprav ni nikjer videti, da bi imeli živali, še manj kakšno govedo ali svinje :). :D


:)Plus da je teta way too nice...tak hinavski nasmeh, kot da so jih pričakovali, da pridejo.
Pomoje bo Rick red naredu, da se bo pol celo naslednjo sezono lohk jokal:))


Jah no. Z hrano je potrebno ravnati lepo. Sploh, če je ta na dveh nogah :D.. Joj, meni se plete skozi možgane, da je Terminus v resnici naseldbina ljudožercev :)). Zdajle čekiram po netu in vidim,da nisem edini, ki se poigrava s takšno teorijo :)

oo7 ::

Ker je zadnji del se sigurno ne obeta nič dobrega.

bambam20 ::

Outcast je izjavil:


Matr tud jst sm na to pomislil!8-O


Tale ženska zelo spominja na Brendo iz igre Walking dead. :D

Outcast ::

Sem jo poguglal, ista:D
Je igra dobra?

RejZoR ::

The Walking Dead igra od Telltale Games je vrhunska. Je pa point and click avantura z vmesnimi vložki, kjer moraš v časovno omejenih sekvencah izbrati prave odgovore oz narediti prava dejanja, ki nato lahko dramatično vplivajo na (različen) potek zgodbe. The Walking Dead: Survival Instincts (streljačina) pa je eno navadno govno, ki se ga raje izogni. Če ti The Walking Dead scena dogaja definitivno kupi Telltale-ovo mojstrovino. Ker feel je zelo podoben kot pri seriji na TV, samo da dejansko aktivno sodeluješ pri odločitvah. Men je bla svetovna in zdej samo čakam, da skončajo sezono 2, da jo preigram v enem šusu, kot sem prvo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Outcast ::

RejZoR je izjavil:

The Walking Dead igra od Telltale Games je vrhunska. Je pa point and click avantura z vmesnimi vložki, kjer moraš v časovno omejenih sekvencah izbrati prave odgovore oz narediti prava dejanja, ki nato lahko dramatično vplivajo na (različen) potek zgodbe. The Walking Dead: Survival Instincts (streljačina) pa je eno navadno govno, ki se ga raje izogni. Če ti The Walking Dead scena dogaja definitivno kupi Telltale-ovo mojstrovino. Ker feel je zelo podoben kot pri seriji na TV, samo da dejansko aktivno sodeluješ pri odločitvah. Men je bla svetovna in zdej samo čakam, da skončajo sezono 2, da jo preigram v enem šusu, kot sem prvo.


Hvala za izčrpen odgovor; bom ob času probal tvoj predlog definitivno, sem pa bolj ljubitelj (dobrih!:D) streljačin.

RejZoR ::

Oh cmon, now they're being just plain silly. V onem supermarketu s helikopterjem na strehi, not zombi ujame tipa in ga čez kavbojke ugrizne, kot da gloda vaflje. Sej štekam, da je film, ampak c'mon, taki kretenizmi totalno ubijejo film, ker nakoncu izpade kot neka smešna parodija na zombi filme. O tem da človek ne more naredit neke blazne škode z ugrizom smo že govoril, da pa nekdo ugrizne čez jeans, je pa naravnost smešno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Pri katerem delu pa si sploh zdaj ti?:)

RejZoR ::

Sezona 4 epizoda 2. Še mal pa vas bom dohitel...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Sem mislil, da redno gledaš. Te nič ne motijo spoilerji?

RejZoR ::

A tuki? Niti ne berem sporočil drugih, samo kar jezst pokomentiram, tko da niti ne vem o čem se menite ostali.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Pametno:)

oo7 ::

Jutri pa kar zadnji del že:( potem pa spet čakat pol leta:'(

cebelar123 ::

Jaz sem se odločo in zaradi tega čakanja začel brati stripe. Zdaj sem pri šestem delu :)

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

cebelar123 je izjavil:

Jaz sem se odločo in zaradi tega čakanja začel brati stripe. Zdaj sem pri šestem delu :)


Jaz pa sem ravno ta teden dobil drugo knjigo Walking Dead compedium two:) tako, da zdaj bom začel z 49 delom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

Ah srečna vidva. Koliko vaju še čaka.

Jaz sem ravno prebal trenutno zadnji 124 del :)).

RejZoR ::

A jutr bo zadnji del? Komi čakam. Čeprav če pogledaš serijo so pri tej pravi majstri razvlačevanja skoraj nobenega dogajanja. In ko dajo SEASON FINALE pričakuješ bam nek zajeban twist oz da se bo kaj razložilo, nakar vse skupaj razvlečejo v naslednjo sezono oz drugo polovico sezone. Pa čeprav je v seriji cel kup nekih neumnosti in nelogičnosti pa vse skupaj tko zapakirajo da blazno vleče. Čestitke jim glede tega hehe.

Upam, da bojo izdal vse dele špila medtem, da preigram drugo sezono.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

RejZoR je izjavil:

A jutr bo zadnji del? Komi čakam. Čeprav če pogledaš serijo so pri tej pravi majstri razvlačevanja skoraj nobenega dogajanja. In ko dajo SEASON FINALE pričakuješ bam nek zajeban twist oz da se bo kaj razložilo, nakar vse skupaj razvlečejo v naslednjo sezono oz drugo polovico sezone. Pa čeprav je v seriji cel kup nekih neumnosti in nelogičnosti pa vse skupaj tko zapakirajo da blazno vleče. Čestitke jim glede tega hehe.

Upam, da bojo izdal vse dele špila medtem, da preigram drugo sezono.


Jaz sem kupil season pass za drugo sezono pa je komaj drugi del zunaj. Bo treba se kar nekaj časa počakat, da jih bo vseh pet zunaj;(

Outcast ::

Baje je bil zadnji del bomba; nisem bral spoilerjev, vendar smo razmišljali v pravo smer, da Terminus ni ravno tako idiličen kot zgleda...komaj čakam da zvečer pogledam!:)

bambam20 ::

Outcast je izjavil:

Baje je bil zadnji del bomba; nisem bral spoilerjev, vendar smo razmišljali v pravo smer, da Terminus ni ravno tako idiličen kot zgleda...komaj čakam da zvečer pogledam!:)



Zadnji del vrže samo drobtine za uvod v peto sezono.

Čeprav je meni povsem jasno kaj so ljudje Terminusu, ko sem videl njihovega vodjo.

hdmi ::

A mi lahko pove kdo a so to cloveski ostanki
 Walking dead

Walking dead

, se pravi da so v Terminusu slabi ljudožerci ki privabljajo ljudi? BOLANO!!
:)

oo7 ::

hdmi je izjavil:

A mi lahko pove kdo a so to cloveski ostanki
 Walking dead

Walking dead

, se pravi da so v Terminusu slabi ljudožerci ki privabljajo ljudi? BOLANO!!


Tako je>:D
««
16 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
525629 (159) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015341340 (21327) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13338480 (6658) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497989 (3011) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8619339 (11873) oo7

Več podobnih tem