» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
64 / 86
»»

Outcast ::

bambam20 je izjavil:

Outcast je izjavil:



Ne dojameš ti tole čist dobr a ne?
Men teh 50 min nikakor ni zguba časa, ti pa še zdj ne veš, da je tvojih 6min such a waste of time LOL...

V osnovi je zadnji del izguba časa tudi če se ti s tem ne strinjaš in si zapravil 44 minut več časa kot jaz, ki sme takoj ugotovil, da je ta del zanič.


Prvič v osnovi ti meni nimaš pravice govoriti kaj je zanič (tvoje mnenje kaj je tebi zanič/dobro me ne zanima) in drugič še vedno izgubljaš svoj dragoceni čas, da pišeš po tvoje o neverjetno zanič epizodi?

imagodei ::

Outcast je izjavil:

Prvič v osnovi ti meni nimaš pravice govoriti kaj je zanič

Eh, seveda ima to pravico. Kot imaš ti pravico ignorirat njegovo mnenje. No biggie.
- Hoc est qui sumus -

Outcast ::

imagodei je izjavil:

Outcast je izjavil:

Prvič v osnovi ti meni nimaš pravice govoriti kaj je zanič

Eh, seveda ima to pravico. Kot imaš ti pravico ignorirat njegovo mnenje. No biggie.


That's true LOL;)
(odgovor napisan v (pre)velikem zanosu hehe)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Okapi ::

Čisto tako mimogrede, ljudje nimamo dovolj močnih čeljusti in ostrih zob, da bi pregriznili tigrovo kožo. Razpadajoči zombiji še toliko manj.

Sicer pa dolgčas, že četrti del zapored.;((

LeXani ::

dolgočasno je postalo nič ne dogaja..med deli kar zaspim...meh
Čas prve prijave 04.11.2005

D3m0r4l1z3d ::

Okapi je izjavil:

Čisto tako mimogrede, ljudje nimamo dovolj močnih čeljusti in ostrih zob, da bi pregriznili tigrovo kožo. Razpadajoči zombiji še toliko manj.

Sicer pa dolgčas, že četrti del zapored.;((

Odvisno kje :))
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

Tiger bi mogel podreti tiste zombije na tla kot kegele ne pa, da so ga tako obkrožili in pomalcali :|

D3m0r4l1z3d ::

Predrag CGI
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m0r4l1z3d ::

Meni je vse še kar gledljivo, le motijo me nekatere "prepoceni" rešitve, ki jih zahteva zgodba. Recimo v zadnjem delu tisto streljanje na avto z Rickom, ki je po vrhu še odprto. Tisti kaliber bi naredil veliko škodo avtu. S tigrom pa bi se lahko tudi boljše zamislili, ker tile posušeni zombiji bi bili za tako velikega tigra mala malica, če ne drugega bi zlahka pobegnil.

oo7 je izjavil:

Je še koga spominjal tisti z očalami na Jim Carreya :))

Drugače pa tisti, ki je streljal iz avta na Ricka ali je tako slab strelec ali pa je imel Rick neprebojen avto :))

Neke iskrice so po avtu letele, vse skupaj je izpadlo kot da na njega strelja z zračno puško.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Mene moti tudi to, da kar naprej pozabljajo, da se lahko malo namažeš z zombijevsko drobovino in postaneš "neviden".

shotalick ::

Okapi je izjavil:

Mene moti tudi to, da kar naprej pozabljajo, da se lahko malo namažeš z zombijevsko drobovino in postaneš "neviden".


Ne govor, iz dela v del se mi poraja to vprašanje. Študirajo, kako bi nekam prišli, kjer je en kup zombijev, a da bi se namazall, to pa ne :D...

D3m0r4l1z3d ::

Dnevi mazanja so mimo, zombiji so tudi precej bolj suhi po večini.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

buttcrack ::

sej so jih cel kup novih lih kar dobil :)

vsaj za 20 jih vem, ki so še topli :p

bambam20 ::

Resno. Bi se vi mazali z okuženim tkivom. jaz se že ne bi. Res je,. da so v TWD svetu vsi okoženi oz. nosijo v sebi virus, ki se po smrti aktivira , vendar, če bi se takole mazal z zombijevskimi izločki bi s eokožuil in zelo hitro bi sledila infekcija , vročina in bi umrel.

Tole s tigrom so naredili ogabno zanič. Sram jih je lahko, kako so se znebili tigra!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Okapi ::

Ti si bolj nov v tej seriji, ne?

bambam20 ::

Okapi je izjavil:

Ti si bolj nov v tej seriji, ne?


jap. Z Walking Dead sem se prvič srečal leta 2008 , ko 99,99 % v Sloveniji sploh niso/ste vedeli, da zadeva obstaja, če ne bi začeli snemat serijo. lol.

LeQuack ::

Zakaj pa so sedaj kar naenkrat pognali kroenine na točno tem kosu zemlje. Jih sploh ne zanima nič več kaj je uzunaj, kaj se dogaja po svetu, saj majo avte namest da se pobijajo bi lahko rekl ej screw it, pa šli par 100km v drugo smer. Mal raziskovat.
Quack !

bambam20 ::

LeQuack je izjavil:

Zakaj pa so sedaj kar naenkrat pognali kroenine na točno tem kosu zemlje. Jih sploh ne zanima nič več kaj je uzunaj, kaj se dogaja po svetu, saj majo avte namest da se pobijajo bi lahko rekl ej screw it, pa šli par 100km v drugo smer. Mal raziskovat.



Ker se kot prvo tako odločil Kirkman v stripu. Kot drugo pa očitno imajo tukaj tudi bencinsko z dovolj veliko zalogo goriva, glede kako veliko se vozijo naokoli. V stripu recimo je prevozno sredstvo konj.

shotalick ::

bambam20 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Ti si bolj nov v tej seriji, ne?


jap. Z Walking Dead sem se prvič srečal leta 2008 , ko 99,99 % v Sloveniji sploh niso/ste vedeli, da zadeva obstaja, če ne bi začeli snemat serijo. lol.


Potem bi moral vedt, da temu ni tako, kot praviš.

Okapi ::

bambam20 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Ti si bolj nov v tej seriji, ne?


jap. Z Walking Dead sem se prvič srečal leta 2008 , ko 99,99 % v Sloveniji sploh niso/ste vedeli, da zadeva obstaja, če ne bi začeli snemat serijo. lol.
Zakaj potem kvasiš bedarije? Z zombijevskimi črevi so se že večkrat namazali in nikomur nič ni bilo. Jaz bi vedno s seboj nosil eno vrečko črev, in v vsako akcijo bi šel namazan z zombijevsko drobovino. Tile tu se pa delajo, kot da vsakokrat sproti pozabijo, kako se jih lahko na preprost način ubraniš.

D3m0r4l1z3d ::

Junak, enkrat bi šel tako namazan, pa bi bili zombiji zadnja skrb, lol.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

bambam20 ::

shotalick je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Ti si bolj nov v tej seriji, ne?


jap. Z Walking Dead sem se prvič srečal leta 2008 , ko 99,99 % v Sloveniji sploh niso/ste vedeli, da zadeva obstaja, če ne bi začeli snemat serijo. lol.


Potem bi moral vedt, da temu ni tako, kot praviš.


Kirkman je gamemaster in on odloča pod kakšnimi pogoji bo nekdo postal zombie v njegovem svetu.

Okapi je izjavil:

Zakaj potem kvasiš bedarije? Z zombijevskimi črevi so se že večkrat namazali in nikomur nič ni bilo. Jaz bi vedno s seboj nosil eno vrečko črev, in v vsako akcijo bi šel namazan z zombijevsko drobovino. Tile tu se pa delajo, kot da vsakokrat sproti pozabijo, kako se jih lahko na preprost način ubraniš.


Ti pa ne bi bil ravno dolgo živ v zombie apokalipsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Okapi ::

Boš to s čim utemeljil, ali samo malo brezveze klobasaš? Namazani s črevi so še vedno uspešno "prelisičili" horde zombijev, v obeh serijah.

bambam20 ::

Okapi je izjavil:

Boš to s čim utemeljil, ali samo malo brezveze klobasaš? Namazani s črevi so še vedno uspešno "prelisičili" horde zombijev, v obeh serijah.



Premazan z izločki okužnenega bi se sam zelo hitro okužil in umrel , ter postal zombie.

Okapi ::

OK, se mi je zdelo, da samo klobasaš, in sedaj si potrdil, da nimaš pojma o zombijih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

bambam20 ::

Okapi je izjavil:

OK, se mi je zdelo, da samo klobasaš, in sedaj si potrdil, da nimaš pojma o zombijih.


Dejansko bi ti dobil metek v možgane, če bi počel to, kar si napisal v času zombie epidemije.

D3m0r4l1z3d ::

Hahah, rupsi, kontra smeha :))
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

shotalick ::

bambam20 je izjavil:

shotalick je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Ti si bolj nov v tej seriji, ne?


jap. Z Walking Dead sem se prvič srečal leta 2008 , ko 99,99 % v Sloveniji sploh niso/ste vedeli, da zadeva obstaja, če ne bi začeli snemat serijo. lol.


Potem bi moral vedt, da temu ni tako, kot praviš.


Kirkman je gamemaster in on odloča pod kakšnimi pogoji bo nekdo postal zombie v njegovem svetu.

Okapi je izjavil:

Zakaj potem kvasiš bedarije? Z zombijevskimi črevi so se že večkrat namazali in nikomur nič ni bilo. Jaz bi vedno s seboj nosil eno vrečko črev, in v vsako akcijo bi šel namazan z zombijevsko drobovino. Tile tu se pa delajo, kot da vsakokrat sproti pozabijo, kako se jih lahko na preprost način ubraniš.


Ti pa ne bi bil ravno dolgo živ v zombie apokalipsi.


Ja rupsi in v njegovem svetu, se ne okužiš, če se namažeš s krvjo od zombijev, vsaj do sedaj se še ni nihče okužil. Saj gledamo njegov svet (serijo) in ne tvojega :) (sveta namreč :)). V tvojem bi se očitno okužil.

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

Okužili s čim je zdaj vprašanje.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

delfinus ::

Ta epizoda je pomilovanja vredna. Pravzaprav je tako zelo slaba, prav referencno slaba, da se jo ze zaradi tega splaca pogledat. Akcijski prizori so katrastrofalno amaterski, ne ves a so se norca delal, al je to to kar hollywood zmore za ta budget, ki ga imajo. Vsi glavni igralci so izgledali naravnost smesno v tem amaterizmu C produkcije. Bom gledal se Talking dead, da vidim, kako se bodo tam navdusevali nad tem delom. Ce se bodo, jim ni pomoci in je bolje, da se vrnejo zgolj samo drami, ker tam so vsaj konsistentni in jim nekako se uspeva drzat napetost. Z-Nation serija jih v pogledih akcije poseka podolgem in pocez in je zabavna kot video igra.

Nekaj absolutnih kiksov:
- Carol proti pet moskim in konstantno streljanje v zaklonu avtomobila. Popolnoma nerealno slikanje fighta, naravnost pateticno. Mislim, da se nisem videl slabsega fighta kot je bil ta. Pa sem gledal marsikaj v svojem zivljenju. Btw sprednja sipa je na pick-upu je ostala cela :).
- Vlecenje ranjenega kralja, ki hoce umret cca 5x, zombiji so v tem slucaju switchani v super slow motion in ga nikakor ne morejo ujeti, da mu zadajo poslednji ugriz;
- pridiganje Savorsa, ki ujame kralja. Zgleda, da mu vec pomeni pocasno vlacenje kot njegov lastni lajf, ko je obkrozen s hordami zombijev;
- kralj in debeli azijski bodyguard in spopad z zombiji, glejte pozorno se enkrat njegovo mahanje z lesenim kolom.
- Savorsi so s tistim super gunom zmasakrirali ama skoraj cel bataljon kraljevih bojevnikov. Manjkajo jim udi, glave, pravi bograc. Sedaj pa stos, isti gun na avtomobilu in sterljanje med voznjo v Rickov Jeep. Ama to se vse odbije oz. ni posledic ama nobenih. Tak isto streljanje proti Darylu, ko se pelje na motorju. Na asfaltu se pozna zgolj samo ena crna flika.
- slabo igranje pri slikanju emocij, pravzaprav teh emocij in travme skoraj ni, ceprav so izgubili skoraj vse. Zelo slabo so to izpeljali, plehko povrsno in sintenticno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

MostWanted ::

res je kar opisujete predhodniki, ampak še zmeraj je pa zanimivo in dobro. tako je z vsemi serijami nasplošno da se zadnje 2 sezone slabšajo.

Redman ::

Delfinus +1

Kakšno razočaranje je ta sezona. Kup neumnega/nerealnega streljanja. Veliko razočaranje, kot bi gledal kako parodijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Redman ()

LeQuack ::

Ja če pa morajo cel dvoboj razvlečt na 16 delov.
Quack !

bambam20 ::

Serija počasi prihaja koncu.

LeQuack ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Meni je vse še kar gledljivo, le motijo me nekatere "prepoceni" rešitve, ki jih zahteva zgodba. Recimo v zadnjem delu tisto streljanje na avto z Rickom, ki je po vrhu še odprto. Tisti kaliber bi naredil veliko škodo avtu. S tigrom pa bi se lahko tudi boljše zamislili, ker tile posušeni zombiji bi bili za tako velikega tigra mala malica, če ne drugega bi zlahka pobegnil.

oo7 je izjavil:

Je še koga spominjal tisti z očalami na Jim Carreya :))

Drugače pa tisti, ki je streljal iz avta na Ricka ali je tako slab strelec ali pa je imel Rick neprebojen avto :))

Neke iskrice so po avtu letele, vse skupaj je izpadlo kot da na njega strelja z zračno puško.


Recimo zelo realističen prikaz kako škodo naredi je ta scena iz filma Rambo 4 (NSFW):


Res brutalno. Rick pa se samo malo skloni pod šipo pa je varen :)
Quack !

D3m0r4l1z3d ::

Saj jih je brutalno na dvorišču razsekal, Rambo worthy, ampak potem so pa s džipom naredili C film sceno.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Uporabnix ::

No tole je bla pa spot končno ena dobra epizoda. Tale Negan kar lepo drži serijo pokonci. Rick in co. so žal že precej izžeti liki.

bambam20 ::

Potem boš jokal, ko se bo Negan poslovil.

radmannsdorf ::

oo7 je izjavil:

Je še koga spominjal tisti z očalami na Jim Carreya :))

Drugače pa tisti, ki je streljal iz avta na Ricka ali je tako slab strelec ali pa je imel Rick neprebojen avto :))

mene je na Johnny-ja :)

Uporabnix ::

bambam20 je izjavil:

Potem boš jokal, ko se bo Negan poslovil.

Še vedno se veselimo, da ga doleti kar mu pritiče, a nimaš kaj, zadnja epizoda je bila ravno zato zanimiva, ker so se njemu posvetili in ne ostalim izcuzanim likom.

D3m0r4l1z3d ::

Uf, sam čakal sem kdaj bodo workerji skočili na vodje, bilo bi hitro konec, prehitro. Neganov lik je očitno na široko zastavljen, vendar Rick ga bo pač moral enkrat pokončati, tako bo pač prisiljeno po zgodbi.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

No ta epizoda je bila pa res boljša od prejšnjih v tej sezoni :)

Zakaj je župnik zbolel? Mogoče se je kje okužil, ko se je mazal z drobovino?

Uporabnix ::

Čak kaj? Kdaj je zbolel?

LeQuack ::

Se pravi župnik ne samo da ni priročno ubil Negana, še pustil se je ujeti sovražnikom. Pa je na začetku epizode zgledal močan.
Quack !

oo7 ::

Uporabnix je izjavil:

Čak kaj? Kdaj je zbolel?


Čisto na koncu epizode, ko mu je Eugene nesel hrano v celico.

LeQuack je izjavil:

Se pravi župnik ne samo da ni priročno ubil Negana, še pustil se je ujeti sovražnikom. Pa je na začetku epizode zgledal močan.


Negan se mu je izpovedal in to je bilo to kot kaže.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

buttcrack ::

tut proper varianta je bila hitro odrezana, a je bilo to to a tudi tu kaj manjka?

oo7 ::

Kaj pa helikopter? Mislite, da je bil resničen ali ima Rick spet kakšne prebliske v glavi?

Jst ::

S to helikopter sceno se je tudi meni prižgala "luč" in WTF?

Sicer pa jaz že od začetka govorim, da je Negan zakon lik. Tudi njegova "organizacija" je - vsaj v smislu serije - mogoča, delujoča in verjetna. Za to so me napadali lani enkrat ene 50 postov v tej temi, čeprav smo se v bistvu strinjali. Ampak človek mora imeti ali 100% prav in drugi priznati poraz in biti tiho.

(tudi zato ne sodelujem toliko v debatah)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

LeQuack ::

oo7 je izjavil:

Uporabnix je izjavil:

Čak kaj? Kdaj je zbolel?


Čisto na koncu epizode, ko mu je Eugene nesel hrano v celico.

LeQuack je izjavil:

Se pravi župnik ne samo da ni priročno ubil Negana, še pustil se je ujeti sovražnikom. Pa je na začetku epizode zgledal močan.


Negan se mu je izpovedal in to je bilo to kot kaže.


Rekel je samo, da je prevaral ženo. Če je to njegov edini greh potem je zgleda ta Negan čisti good guy v primerjavi z ostalimi.
Quack !

D3m0r4l1z3d ::

V zadnji epizodi so 2 naši debati potrdili oziroma predelali. Prva je kako to, da niso prikazali, da nekdo zboli zaradi mazanja z drobovino, druga pa tiho priznanje Negana, da je edina pot, kot je župnik rekel: le združno in vsi enakopravni. Jst, seveda je možna njegova ureditev in prav zaradi te ureditve je sploh zanimivo, njen konec je zelo verjeten in skoraj je že zgubil. Zgodovina v real life tudi to uči. Filozofsko zelo v redu epizoda, župnik je od nekdaj dobrohoten, čeprav je naredil veliko napako, ko je tiste ljudi zaprl v cerkev, prav tako so tudi Aleksandrijci oziroma njihovo vodstvo propadli, kmalu po prihodu Ricka and co. Edina prava pot je jasna in Neganova to zagotovo ni.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

««
64 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28525707 (840) Pithlit
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464326 (217) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331566 (11553) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337465 (5643) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497509 (2531) oo7

Več podobnih tem