» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
62 / 86
»»

oo7 ::

shotalick je izjavil:

Jst sem včeraj na novo začel :)...



22 oktobra se začne 8 sezona boš moral kar vsak dan pogledat 1 ali 2 epizode če imaš namen pogledat vse, do začetka 8 sezone :)

D3m0r4l1z3d ::

oo7 je izjavil:

shotalick je izjavil:

Jst sem včeraj na novo začel :)...



22 oktobra se začne 8 sezona boš moral kar vsak dan pogledat 1 ali 2 epizode če imaš namen pogledat vse, do začetka 8 sezone :)

Tako sem jaz prvih 5 sezon. Epsko.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

shotalick ::

oo7 je izjavil:

shotalick je izjavil:

Jst sem včeraj na novo začel :)...



22 oktobra se začne 8 sezona boš moral kar vsak dan pogledat 1 ali 2 epizode če imaš namen pogledat vse, do začetka 8 sezone :)


Z mojo se zvečer mal zakempava pred TV in znajo past tut 3-je deli :). Mislim, da ni skrbi, da do 22. oktobra ne pogledam :). Je pa res fajn, ker se kakšne epizode dobesedno ne spomnim.

oo7 ::

Še dober mesec >:D

D3m0r4l1z3d ::

Gremo šteti koliko jih bo tiger pobil.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

stara mama ::

oo7 je izjavil:

The Walking Dead: Exclusive first season 8 photo shows reunited Daryl and Carol


Neki mi ni najbolj jasno...
V tisti apokalipsi in kupih smeti ima ded na motorju vrhunske sprednje vilice in dvojne štiribatne čeljusti.
A zadaj pa boben in ketno od mopeda :P
Ekologija™ in Trajnost™

Okapi ::

Ja, pobereš, kar dobiš. Ne moreš veliko izbirati.;)

vostok_1 ::

Jz sem končal tam kjer Jezus skoči na kamion in najde Carla gor.
Se mi res splača pogledat do trenutno zadnje? Že takrat sem ga gledal v splitscreenu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Jerry000 ::

Zakaj pa ne :)?. Je lepo gledljiva serija. Perfect tko ni nobena...oziroma je (v subjektivnem smislu). Men ni napačna serija, res je da je od začetka bila boljša in je s časom se malo slabšala ampak katastrofa pa spet ni :)

bambam20 ::

stara mama je izjavil:

oo7 je izjavil:

The Walking Dead: Exclusive first season 8 photo shows reunited Daryl and Carol


Neki mi ni najbolj jasno...
V tisti apokalipsi in kupih smeti ima ded na motorju vrhunske sprednje vilice in dvojne štiribatne čeljusti.
A zadaj pa boben in ketno od mopeda :P



Potrebno je skrbeti za varnost. Zarjaveli diski ne bi bili varni. Lahko bi pa zadevo računalniško obdelali :).

oo7 ::

Še 4 dnevi in začne se 8 sezona :D

D3m0r4l1z3d ::

Samo, da ne bo spet tiger med 30 navzočih v sredino prišel in napadel.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Jerry000 ::

uuu komi čakam :)

oo7 ::

THE WALKING DEAD Season 8 Official Cold Open Clip

bambam20 ::

Sprehajalna palica.

arnecan1 ::

Super. Še par ur.

Sem se že naveličal Fear the walking dead.>:D

Jerry000 ::

arnecan1 je izjavil:

Super. Še par ur.

Sem se že naveličal Fear the walking dead.>:D

Je sploh za gledat? Mene nekako ni potegnil not. Jutri pa upam da pogledam Walking dead :)

oo7 ::

FTWD se je sigurno popravil v tretji sezoni, ker je bila druga katastrofa.

Jap danes pa TWD 8 sezona :)

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Super. Še par ur.

Sem se že naveličal Fear the walking dead.>:D

Je sploh za gledat? Mene nekako ni potegnil not. Jutri pa upam da pogledam Walking dead :)



Ni za gledat.

Woooo... here we go ..:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Nesta ::

FINNALY! :)

oo7 ::

Čudna epizoda :|

Nesta ::

What happend to the priest?

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Čudna epizoda :|



Zakaj? Očitno so pohiteli. Zadnjič si me spraševal, če lahko dohitijo strip. Očitno ga lahko.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Čudna epizoda :|



Zakaj? Očitno so pohiteli. Zadnjič si me spraševal, če lahko dohitijo strip. Očitno ga lahko.


V finalu 7 sezone je pokazalo, da ima Negan še celo vojsko danes pa jih je bilo vse skupaj 20 čez celo epizodo.
Daryl tudi z motorjem drvi strelja tiste bombe zombiji cel čas za njim kot, da hodijo skoraj 100 na uro.
V glavnem ta epizoda je bila porazna vsaj zame.

Nesta je izjavil:

What happend to the priest?



Negan mu bo predstavil Lucijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:


V finalu 7 sezone je pokazalo, da ima Negan še celo vojsko danes pa jih je bilo vse skupaj 20 čez celo epizodo.
Daryl tudi z motorjem drvi strelja tiste bombe zombiji cel čas za njim kot, da hodijo skoraj 100 na uro.
V glavnem ta epizoda je bila porazna vsaj zame.


Mudi se jim. Očitno bodo pohitrili vse skupaj. V zadnjem spopadu je NEgan utrpel veliko izgubo.

V stripu je sicer tale strelski obračun bolje narejen pa vseeno. Tudi način kako so zombije speljal do Neganovega prebivališča.

oo7 ::

Finale 7 sezone



Danes jih ni bilo niti četrt od tega.

Outcast ::

Smo že tam,pa še začela se ni sezona...najbrž si opazil na koncu, da še ogromno stvari ni bilo pojasnjenih, mogoče celo bodo med sezono yuhuuu...verjetno ima tud Negan plan in je svoje ljudi poskril, ker so pač v vojni a ne?

arnecan1 ::

Jerry000 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Super. Še par ur.

Sem se že naveličal Fear the walking dead.>:D

Je sploh za gledat? Mene nekako ni potegnil not. Jutri pa upam da pogledam Walking dead :)

FTWD so nekje na 1/3 Walking dead.

Tudi meni je bilo malo čudno, kako lahko so danes premagali Negana. Ampak vsekakor to še ni konec. Bi bilo prelahko.

D3m0r4l1z3d ::

OMG, zaradi poteka zgodbe preveč debilnih situacij. Pa ne mislim na Sprinter Dead, ki sledijo motorju. Zakaj niso Negana na odprtem ustrelili, ko je prišel arms wide opened in začel pametovati. LOL.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

bambam20 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Zakaj niso Negana na odprtem ustrelili, ko je prišel arms wide opened in začel pametovati. LOL.


Zakaj, zakaj. Zato, ker mora biti tako. Zato, ker je posneto po stripu in tega se precej držijo.

D3m0r4l1z3d ::

Ja, ampak žalijo našo osnovno inteligenco.

Pa Priest, mu je zmanjkalo streliva, da ga je pol minute poslušal o shity pants joke?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

Aja, pa kako je šel rešiti očitnega izdajalca Hilltopa in vseh ostalih, precej pogumen Father. Lol, pa Ricka je prepričal, da Negan ne bo šel nikamor, Rick its not about you.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

bambam20 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ja, ampak žalijo našo osnovno inteligenco.



Ker je serija veliko slabše narejena kot strip. Že to, da Ricku v seriji ne odsekajo desnega zapestja je debilno. Tip bi moral imeti že od GUvernerja naprej samo levo roko.

D3m0r4l1z3d ::

bambam20 je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Zakaj niso Negana na odprtem ustrelili, ko je prišel arms wide opened in začel pametovati. LOL.


Zakaj, zakaj. Zato, ker mora biti tako. Zato, ker je posneto po stripu in tega se precej držijo.

Strip je komedija, a? Še Seinfelda naj dajo igrat pa Kramerja, da bosta lahko po stripu izpopolnila zgodbo. Negana nardijo strahospoštovanja vrednega skozi totalno nesposobnost nasprotnikov. Poden, lahko bi se z Governerjem končala serija, ker tole je za otroke zasnovana zgodba in karakterji, razen gorja seveda, ki je edini vreden pozornosti.

bambam20 je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ja, ampak žalijo našo osnovno inteligenco.



Ker je serija veliko slabše narejena kot strip. Že to, da Ricku v seriji ne odsekajo desnega zapestja je debilno. Tip bi moral imeti že od GUvernerja naprej samo levo roko.

Saj v stripu so taki preobrati tudi nujni, da lahko sploh zgodba teče. V seriji samo bolj real life debilno izpade, ker igralci niso ravno vrhunski.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:


Strip je komedija, a?
Saj v stripu so taki preobrati tudi nujni, da lahko sploh zgodba teče. V seriji samo bolj real life debilno izpade, ker igralci niso ravno vrhunski.



Strip je dober. Serija je debilna, ker v resnici se takole ne bi dogajalo v primeru zombie apokalipse.

Jst ::

Iskal sem najbolj primerno besedo, kako bi opisal premierno epizodo nove sezone in pristal na: ta epizoda je bila ... čudna. Gledali smo dva? (ali tri?) timelines?

Upam, da se kmalu razjasni, ker mi je epizoda pustila slab občutek.

Razmišljeval sem tudi o tem, da bi nehal gledati TWD, tako kot sem vrsto serij, ki sem jih lani še redno spremljal.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bambam20 ::

Jst je izjavil:

Iskal sem najbolj primerno besedo, kako bi opisal premierno epizodo nove sezone in pristal na: ta epizoda je bila ... čudna. Gledali smo dva? (ali tri?) timelines?

Upam, da se kmalu razjasni, ker mi je epizoda pustila slab občutek.

Razmišljeval sem tudi o tem, da bi nehal gledati TWD, tako kot sem vrsto serij, ki sem jih lani še redno spremljal.



Ne vem, kaj jim je to treba, da kažejo starejšega Ricka.

Outcast ::

Tud men je bla 'čudna' po pravici in upam da bodo tole pojasnili skozi sezono...

bambam20 ::

Outcast je izjavil:

Tud men je bla 'čudna' po pravici in upam da bodo tole pojasnili skozi sezono...



Bodo, bodo. Ne skrbi. Se pa vidi, da se jim pošteno mudi in da kvaliteta močno pada.

Outcast ::

Se tudi sam strinjam da nekoliko pada, sam ne bom pa takoj po prvi epizodi začel samo kritizirati...še vedno pravim, če gre ta serija tolikim na k.... (in očitno gre) naj jo nehajo gledati: ni večjega idiota kot izgubiti cca 45min lifa z gledanjem serije, ki ti ni všeč in se potem še pizditi čez serijo/epizodo dva dni:))

P.S.: ne leti nate rupsi31...

D3m0r4l1z3d ::

Rad gledam serijo, zato rant. Zaradi napeljevanja zgodbe se ne sme nekaj očitnih debilizmov prikazat. Nesmisli pač, itak pa da bo še čas za dobro pripoved in prikaz, se pa tudi najboljše serije po 5 sezonah začnejo lomiti, twd ni izjema. Prišel je čas za tigre in podobne fore s pametnim zabitim negativcem. Če bi strip nehal pisat, serijo pa nadaljevali, bi zdaj že vesoljci prileteli Ricku v pomoč, če pretiravam.

V čem je fora ostarelega Ricka? Po punčki sodeč je le malo let v prihodnosti, on pa zgleda postaran za 20 let.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Če bi strip nehal pisat, serijo pa nadaljevali, bi zdaj že vesoljci prileteli Ricku v pomoč, če pretiravam.


Ne pretiravaš. Bo pa zadeva zagotovo šla navzdol.

Jerry000 ::

Za pogledat bo :)

Jst ::

Kaj smo gledali dva ali tri časovna obdobja?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bambam20 ::

Jst je izjavil:

Kaj smo gledali dva ali tri časovna obdobja?



Baje. Malo naprej pa malo nazaj.

D3m0r4l1z3d ::

Malo naprej bo arick zgledal kot 70 letnik. Lol, lahko res nehamo gledat, če kmalu tako.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

delfinus ::

Kriticen sem bil do zadnje dela, sploh do akcijskega prizor v zadnjem deu prejsnje sezone, isto kriticen sem pri tem, akcijski prizori so popolna polomija. Boljsi so partizanski filmi iz 70 let kot pa tole. Koliko ima gledalstva in fan baze in supporta bi lahko naslikali malo bolj realistcno, pa strip gor dol.

Najbolj glupi izsecki:
- pridejo na 20m od kompleksa. Vsi top bosi se pojavijo na balkonu, kot da bi bili na paradi. A ni lepse prilike, da se pospravi vse hkrati? Ne, je treba najprej 10 minut razpravljat, pa moralizirat.
- streljanje vseh stekel na industrijskem objektu. Verjamem, da so se zelo zabavli, ko so to poceli, ampak zakaj? Da se trosi patrone?
- Negan je totalno pined down, sam s tisto svojo Lucily pussy palco. Ne, se naprej bo nabijal v prazno, ne da bi stekel direkt do njega tistih par metrov in mu poslal sus enkrat za vselej.

Mislim, da TWD potrebuje nekoga, ki akcijske prizore obvlada malo bolje kot pa je ta amaterizem 80 let. za primerjavo in kontrapol. Biser akcijskega prizora sem gledal nedavno v filmu "Wind River", kjer gre za obracun med rengerji in policijo pred kolibo. To ti pa za 5 minut kar sapo vzame.

lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

Outcast ::

delfinus je izjavil:

Kriticen sem bil do zadnje dela, sploh do akcijskega prizor v zadnjem deu prejsnje sezone, isto kriticen sem pri tem, akcijski prizori so popolna polomija. Boljsi so partizanski filmi iz 70 let kot pa tole. Koliko ima gledalstva in fan baze in supporta bi lahko naslikali malo bolj realistcno, pa strip gor dol.

Najbolj glupi izsecki:
- pridejo na 20m od kompleksa. Vsi top bosi se pojavijo na balkonu, kot da bi bili na paradi. A ni lepse prilike, da se pospravi vse hkrati? Ne, je treba najprej 10 minut razpravljat, pa moralizirat.
- streljanje vseh stekel na industrijskem objektu. Verjamem, da so se zelo zabavli, ko so to poceli, ampak zakaj? Da se trosi patrone?
- Negan je totalno pined down, sam s tisto svojo Lucily pussy palco. Ne, se naprej bo nabijal v prazno, ne da bi stekel direkt do njega tistih par metrov in mu poslal sus enkrat za vselej.

Mislim, da TWD potrebuje nekoga, ki akcijske prizore obvlada malo bolje kot pa je ta amaterizem 80 let. za primerjavo in kontrapol. Biser akcijskega prizora sem gledal nedavno v filmu "Wind River", kjer gre za obracun med rengerji in policijo pred kolibo. To ti pa za 5 minut kar sapo vzame.

lp, d.


Haha pol bi glih ti mogu razumet zakaj niso postrelili vseh 'bossov' ki so prišli z Neganom ven....verjetno je pa tud Rick gledu "Wind River" in dojel da jih ne bodo mogli kar tako posteliti: namreč v omenjenem filmu so si vsi strelski akterji stali na 10m in se steljali ko nori...še vseen jih je nekaj preživelo LOL!
Sicer super film, ampak tole steljalnje je pa res mal smešno posneto, tudi če so vsi imeli neprebojne jopiče:))

Rick je skužil da je to no-go situacija hahaha

delfinus ::

Ne bi se strinjal. Prezivi prakticno samo 1 bad guy + FBIjevka, ki lezi na tleh. Imeli so neprebojni jopice, streljanje ni vedno natancno, adrenalin, manjse rane, ki niso smrtne. Zame eden boljsih. Ampak smo OT in tu zakljucim, lahko pa na privat.

lp, d.

LeQuack ::

delfinus je izjavil:

Kriticen sem bil do zadnje dela, sploh do akcijskega prizor v zadnjem deu prejsnje sezone, isto kriticen sem pri tem, akcijski prizori so popolna polomija. Boljsi so partizanski filmi iz 70 let kot pa tole. Koliko ima gledalstva in fan baze in supporta bi lahko naslikali malo bolj realistcno, pa strip gor dol.

Najbolj glupi izsecki:
- pridejo na 20m od kompleksa. Vsi top bosi se pojavijo na balkonu, kot da bi bili na paradi. A ni lepse prilike, da se pospravi vse hkrati? Ne, je treba najprej 10 minut razpravljat, pa moralizirat.
- streljanje vseh stekel na industrijskem objektu. Verjamem, da so se zelo zabavli, ko so to poceli, ampak zakaj? Da se trosi patrone?
- Negan je totalno pined down, sam s tisto svojo Lucily pussy palco. Ne, se naprej bo nabijal v prazno, ne da bi stekel direkt do njega tistih par metrov in mu poslal sus enkrat za vselej.

Mislim, da TWD potrebuje nekoga, ki akcijske prizore obvlada malo bolje kot pa je ta amaterizem 80 let. za primerjavo in kontrapol. Biser akcijskega prizora sem gledal nedavno v filmu "Wind River", kjer gre za obracun med rengerji in policijo pred kolibo. To ti pa za 5 minut kar sapo vzame.

lp, d.



Se strinjam. Ko kaže kako streljajo zombije so vsi sniperji, ki delajo headshote na 100m, tukaj pa ne morejo pospraviti teh nekaj neoboroženih leaderjev, ki stojijo direktno pred njimi. Čisto nekonsistentno.
Quack !
««
62 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28726226 (337) oo7
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464342 (233) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331943 (11930) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337495 (5673) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497528 (2550) oo7

Več podobnih tem