» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
46 / 86
»»

D3m0r4l1z3d ::

Sem ponovno premislil in odpiram neodvisne in neobvezujoče stave koga je po buči, glede rdečelasca sem se premislil in pravim, da je gotov VoKuHiLa guy, kaj pa vi, napište, pa oktobra preverimo rezultat
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Sem ponovno premislil in odpiram neodvisne in neobvezujoče stave koga je po buči, glede rdečelasca sem se premislil in pravim, da je gotov VoKuHiLa guy, kaj pa vi, napište, pa oktobra preverimo rezultat


Kdo je to VoKuHiLa guy ?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kdo je to VoKuHiLa guy ?
Pametnega se dela s to nemško besedo, verjetno misli Eugenea zaradi njegove frizure.
Drugače pa ne vem zakaj je po netu toliko razburjanja zaradi cliffhangerja.

SPOILER

Jasno je, da je umrl Glenn.

sheeshkar ::

Spoiler!












Carl gotovo ni, ker Negan reče, da če se kdo premakne, naj mu izrežejo oko in ga porinejo v usta očetu. To tudi pomeni, da Rick najverjetneje tudi ne umre (poleg tega je glavni lik, bi pa njegova smrt bila šokantna, vendar hkrati tudi povsem neumna z vidika zgodbe in potenciala, ki ga ima njegov verjetni bodoči odnos z Neganom). Abraham, Rosita, Eugene, Aaron in Sasha so premalo pomembni, da bi večini gledalcev bilo mar če umrejo (Abraham je morda tukaj še najbolj verjeten, ker je pokazal mini kljubovanje Neganu in bi bil sposoben ostati pri zavesti po prvem udarcu, vendar who gives a shit za Abrahama? ne da je slab lik, vendar pretirano navezani nanj nismo).

Ostanejo Michonne, Glen, Maggie in Daryl - vsi so priljubljeni liki. Maggie je na robu preživetja in ne bi preživela niti prvega udarca, je noseča (in mislim, da The Walking Dead vseeno ni Game of Thrones) in mislim, da ni dovolj zanimiva za Negana, torej jo verjetno lahko izključimo. Michonne je prav tako eden redkih močnih ženskih likov, Negan ji ni posvetil neke posebne pozornosti, zadnji del je bila praktično nevidna in njena smrt čez pol leta ne bo nekaj tako šokantnega, da bi se splačalo imeti cliffhanger. Ostaneta glavna kandidata Glen in Daryl. Glen baje na ta način umre v stripih (morda želijo avtorji serije malce presenetiti in ga pustiti živega), to sezono smo že mislili, da je umrl in Negan mu je odpustil prvi izpad, torej glede na vse bi rekel, da je umrl Daryl. Njegove zgodbe so vedno manj zanimive in nekako mi deluje, kot da zanj scenaristi nekako ne najdejo več zanimive poti naprej. Edini pomislek, ki ga imam, je njegova strelna rana, zaradi katere je bil precej izčrpan in nevem, če bi uspel ostati pri zavesti po prvem udarcu (čeprav po drugi strani gre za Daryla, ki je v tej seriji že skoraj mitološko bitje). Njegova smrt bi zaradi velike priljubljenosti šokirala tudi čez pol leta, poleg tega pa naj bi igralec dobil novo serijo.

Še vedno pa menim, da je cliffhanger popolna bedarija in bi bilo veliko bolj šokantno, če bi pokazali razbijanje betice kot zadnjo sceno finala. Sedaj nas katerakoli smrt ne bo skoraj nič "prizadela", ker nam bo do takrat že popolnoma vseeno in bomo morda celo navijali za smrt svojega "favorita", ter bili malce jezni, če umre kdo drug.

bambam20 ::

mackilla je izjavil:

Spoiler

Mene še bolj kot to koga je Negan ubil zanima kdo sta bila tista dva v nekakšnih oklepih za hokej , ki sta pomagala Carol in Morganu.




!!!!!!! Spoiler!!!!!1


















!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!

Po moje sta dve opciji. Ali sta izvidnika in uničevalca zombijev iz naselbine Hilltop Colony , ki smo jo nekaj epizod nazaj spoznali , kjer biva Jesus Monroe in kamor so naši junaki peljali bolno Maggie. Največja verjetnost, saj edini do sedaj nimajo več metkov za orožje in uporabljajo koplja.

Manjša verjetnost, da sta iz nasedlbine The Kingdom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

bambam20 ::

bambam20 je izjavil:

mackilla je izjavil:

Spoiler

Mene še bolj kot to koga je Negan ubil zanima kdo sta bila tista dva v nekakšnih oklepih za hokej , ki sta pomagala Carol in Morganu.




!!!!!!! Spoiler!!!!!1


















!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!

Po moje sta dve opciji. Ali sta izvidnika in uničevalca zombijev iz naselbine Hilltop Colony , ki smo jo nekaj epizod nazaj spoznali , kjer biva Jesus Monroe in kamor so naši junaki peljali bolno Maggie. Največja verjetnost, saj edini do sedaj nimajo več metkov za orožje in uporabljajo koplja.

Manjša verjetnost, da sta iz nasedlbine The Kingdom.






!!!!!!Spoiler!!!!!

Verjetno gre za vojščaka iz naseldbine The KIngdom ..

Se popravljam.. Verjetno iz naseldbine The Kingdom.

scipascapa ::

Zakaj je Maggie zbolela?

fireX88 ::

že tako ali tako ne gledam serij zaradi teh cliffhanger-jev sedaj bom pa še nehal gledat TWD... just fu
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Nesta ::

!!!!!!Spoiler!!!!!

Predvidevam da bodo tipsoni v Hokejskih oklepih se ključni v boju proti Neganu.

Edino če so že pod Neganovo komando...? :)

Lucille pa upam da se je lotila Glenna, Abrahama ali Eugenea. Za druge sem skoraj 100% da ne.
Ceprav bi najraje videl da bi se lotila Aaron :)
Ceprav naj ne bi nihce še vedel koga naj bi ubil, niti igralci...

!!!!!!Spoiler!!!!!

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

Zakaj je Maggie zbolela?


Maggie je noseča ali je nekaj narobe z otrokom ali pa je bil kriv udarec, ki ga je dobila od tiste ženske.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

LeQuack ::

Evo en način da osvežijo serijo. Nega & co ubijejo vse iz trenutne serije in nato serija spremlja Negana in njegovo pustolovščine.
Quack !

mihec87 ::

Težavo imam z igralcem ki igra Negana saj igra v the good wife-kjer pa je precej drugačna vloga izraz na obrazu pa je v obeh serijah isti... Zadnji del je super cel čas gradijo napetost, sem pa od dela pričakoval malenkost več oz drug konec zaradi tistega hypa igralcev da teško igrajo, ne spijo itd...


Spoiler!





Sedaj končno vem gdo je lucille... Pomoje da Negan pokaže svoj point in kaznuje mora izbrat nekoga ki ni čisto vodja in ni čisto pri dnu ki bi ga kmalu pozabili.. Po tem bi rekel Glenn saj je ustrezen da pokažeš svojo krutost celi skupini +otrok brez očeta je velik opomin za skupino. Je sicer tveganje da se skupini utrga in imaš nasprotni učinek željenega..

Tr0n ::

Nesta je izjavil:

!!!!!!Spoiler!!!!!

Predvidevam da bodo tipsoni v Hokejskih oklepih se ključni v boju proti Neganu.

Edino če so že pod Neganovo komando...? :)

Lucille pa upam da se je lotila Glenna, Abrahama ali Eugenea. Za druge sem skoraj 100% da ne.
Ceprav bi najraje videl da bi se lotila Aaron :)
Ceprav naj ne bi nihce še vedel koga naj bi ubil, niti igralci...

!!!!!!Spoiler!!!!!

V stripu je jasno, koga je ubil, in dosedaj so se ga baje kr drzali. Tako da igralci skoraj ziher vedo. :)

bambam20 ::

Nesta je izjavil:

!!!!!!Spoiler!!!!!

Predvidevam da bodo tipsoni v Hokejskih oklepih se ključni v boju proti Neganu.

Edino če so že pod Neganovo komando...? :)

!!!!!!Spoiler!!!!!





!!!!!!!spoiler!!!!!!

Sem lepo napisal, da sta tipa v hokejskih oklepih ali iz Hilltopa, kamor peljejo bolno Maggie ali pa iz naselja The Kingdom, ki ga bomo v prihodnji sezoni šele spoznali.

!!!! spoiler!!!!

oo7 ::

Ko Negan začne pretepati neznano žrtev upočasnjen zvok.



SPOILER!!!!!!!


SPOILERS:The Walking Dead Season 6 Leaked Finale Audio Slowed Down Death Revealed?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

sheeshkar ::

bambam20 je izjavil:


!!!!!!!spoiler!!!!!!

Sem lepo napisal, da sta tipa v hokejskih oklepih ali iz Hilltopa, kamor peljejo bolno Maggie ali pa iz naselja The Kingdom, ki ga bomo v prihodnji sezoni šele spoznali.

!!!! spoiler!!!!

A lahko prosim nehaš pisati spoilerje iz stripov? Ustvari si svojo temo o stripu, tukaj je tema o seriji, kjer to naselje zaenkrat še ne obstaja.

Moderatorji, prosim bodite pozorni na tega uporabnika, ker je že v preteklosti pogosto pisal spoilerje iz stripov. Tiste, ki radi berejo spoilerje, bodo te že znali poiskati na drugih straneh, ali pa naj si ustvarijo svojo temo. Ta je namenjena debati o dogodkih iz serije.

bambam20 ::

sheeshkar je izjavil:


A lahko prosim nehaš pisati spoilerje iz stripov? Ustvari si svojo temo o stripu, tukaj je tema o seriji, kjer to naselje zaenkrat še ne obstaja.



Seveda obstaja ampak še ne vedo zanj :).

sheeshkar ::

bambam20 je izjavil:

sheeshkar je izjavil:


A lahko prosim nehaš pisati spoilerje iz stripov? Ustvari si svojo temo o stripu, tukaj je tema o seriji, kjer to naselje zaenkrat še ne obstaja.



Seveda obstaja ampak še ne vedo zanj :).

Prosim spoštuj, da zanj ne vemo tudi gledalci serije in v kolikor nas bo kaj zanimalo, bomo to pogledali sami. Vse ostalo je spoiler, kar naj ne bi bilo dovoljeno. Prosim, če nehaš deliti informacije iz stripov, ki se v seriji še niso zgodile.

D3m0r4l1z3d ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kdo je to VoKuHiLa guy ?
Pametnega se dela s to nemško besedo, verjetno misli Eugenea zaradi njegove frizure.
Drugače pa ne vem zakaj je po netu toliko razburjanja zaradi cliffhangerja.

SPOILER

Jasno je, da je umrl Glenn.

Glenn verjetno ni, ker mu je kao odpustil izpad, mislim da bo Eugene, ker sta se z Abrahamom edina kao poslovila, rekel mu je, da je survivor, sicer pa bistvo je, da noben res ne ve in je tako bolj zanimivo in rupsi ter podobni pacienti s stripi v rokah bi morali to spoštovati, je pa vseeno neodvisno vse skupaj od stripa, saj si s serijo delajo po svoje in tako je resnično zares zanimivo, lahko da bo namenoma odklon od stripa, da še več teh bralcev gleda serijo, ko jih presenetijo, ko so pa že vsi tako pametni in vejo v naprej

Za sam generalni razplet zgodbe pa ne rabim brat spoilerjev, ker je jasno, da so nakazani "good people" vitezi pa poduhovljen Morgan, ki bodo fizično in psihično pomagali glavni skupinici iz pekla, Negan in barbari pa bodo slavno propadli in gledalcem bo zadoščenje servirano na pladnju
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

crniangeo ::

Ugibam, da bo eden od teh treh: Abraham, Michonne, ali pa Glenn.. V kolikor držijo napovedi, da se bo eden od glavnih igralcev poslovil :)

Zanima me tudi, kako bodo predstavili Negana, in zakaj ga drugi upoštevajo kot velikega vodjo..
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Zgodovina sprememb…

fireX88 ::

meni se tudi zdi da je Eugene, saj je dal Rick-u načrte za naboje....
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Starodavni ::

Eugene ne bo šel, ker ni eden od glavnih likov, remember govorili so da je en od glavnih likov na odstrelu.
torej:
- Darly
- Glenn
- Abraham

eden od teh treh je končal mrtev. S tem, da se bolj nagibam k Darlyu ali Glennu, ker sta popularna in glavna lika. Abraham niti ni toliko preveč.

cebelar123 ::

Najbrž Abraham ker se mu je tako lepo postavil ko je prišel prvič do njega.

Kaj se pa stripov in spoilanja tiče pa nimajo spoilerji neke težine , ker ne umirajo zmeraj enaki ljudje nekaterih kot je Darly pa jih tam sploh ni.

imagodei ::

Nima veze, kako opravičujete spoilerje in "ne-spoilerje" iz stripov, enostavno ni primerno oz. je kar neolikano, da vpletate zgodbo iz stripov sem.

Enako kot ste nam nekateri govorili, naj nehamo pisati o knjigah A Song of Ice and Fire v temi o TV seriji GoT. Čeprav je bilo tam bolj razumljivo, da smo nekateri primerjali zgodbo iz knjig in zgodbo iz serije, ker so ustvarjalci prvo sezono naredili tako dobesedno po knjigi, da vsakdo, ki je pogledal prvo sezono lahko brez večje škode preskoči prvo knjigo in nadaljuje pri drugi. V bistvu je šlo tam za ogorčenje, ker so z drugo, 3. in kasnejšimi sezonami tako zelo skrenili od zgodbe iz knjig.

V tej temi pa na praktično vsaki strani lahko preberemo, da je zgodba v seriji TWD že od vsega začetka drugačna kot zgodba v stripu. Lihkar smo izvedeli, da v stripu Daryla sploh ni - se pravi je to lahko spoiler, ker ga bi ustvarjalci lahko sedajle lepo umaknili iz zgodbe. Če pa ni spoiler, je pa ravno tako brezvezno smetenje teme.

Ravno ker se zgodbi v stripu in seriji razlikujeta in samo v nekih glavnih orisih sledita rdeči liniji, nimate nobenega opravičila, da mešate stripe v serijo.

In ravno zato, ker seriji v glavnih orisih sledita rdeči liniji, smo že ne vem koliko tednov nazaj poslušali o nepremagljivem Neganu in njegovi tolpi, tako da smo že itak vsi vedeli, da se bodo Rick & Co. hudo opekli. Ja, to je bil spoiler.
- Hoc est qui sumus -

Outcast ::

Tudi jaz se nagibam k Glennu, Darylu in možno Abrahamu (če je Negan ocenil, da je njegova (največja) glava primerna da sreča Lucille:D)
Upam pa da ne Michonne, mi z Rickom prov fajn zgledata skupaj.

bambam20 ::

Jaz navijam za Darlya ... Tko, da mal zašokira zadevo.

Outcast ::

U bistvu, v kolikor sem bral, da tudi igralci ne vejo kdo umre???, se 7.sezona sploh še ni začela snemati?

oo7 ::

To jaz ne verjamem, da igralci ne vedo kdo je umrl saj ima večina igralcev še kaj drugega za snemati kot pa TWD veš, da orajo vedeti ali bo še 1 sezono igral ali ne:|

bambam20 ::

Igralci verjetno vedomi pa bomo še zvedeli :). Je pa za glavne like verjetno moteče, ko jih skoz sprašujejo kdo je umrel pa zaradi pogodbe ne smejo tega povedat. :)) In potem se najde cel kup geekov, ki jim težijo.

Okapi ::

Močno dvomim, da bo kaj drugače kot v stripu. Ni nobenega pravega razloga, zakaj bi bilo drugače (razen mogoče, da bi bili ljudje presenečeni).

O.

Izi ::

Okapi je izjavil:

Močno dvomim, da bo kaj drugače kot v stripu. Ni nobenega pravega razloga, zakaj bi bilo drugače (razen mogoče, da bi bili ljudje presenečeni).

Točno tako. Serija res ne gre dobesedno po stripih, ampak prav vsi ključni dogodki so enaki. In to je bil ključni dogodek.
Tako gledalci kot igralci dobro vemo kdo je umrl.
Nekdo izmed igralcev tudi ni dobil v podpis dokumenta za podaljšanje pogodbe :P
Pa priprave za snemanje 7. sezone vsekakor že potekajo, če morda celo že ne snemajo nove sezone.
1. del 7. sezone štarta 9. oktobra 2016, kar je že čez 6 mesecev. Spet bo 16 delov.

Zmajc ::

Če bi ugibal bi rekel da je umrl Glenn. Če so se odločili da bojo zadevo spremenili pa Abraham ali Bundesliga Guy.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

crniangeo ::

Po drugi strani se mi zdi zanimivo to, da bo/je Negan najverjetneje ubil samo enega. Če bi se postavil v kožo Negana in ti nekdo pobije precej vojske, potem ne bi ostalo samo na enem, ker se bi zavedal, da imam podobne psihopate pred sabo.
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

mihec87 ::

Ja ali pa ne...Negan hoče samo pokazat da lahko ubije kogar želi..Ubit more nekoga da prizadane celo skupino da postane poslušna če ne bo spet koga izbral-ker sami zgleda ne proizvajajo ničesar in rabi druge da jim pobira...Samo mislim da ni naletel na pravo skupino...

Zmajc ::

crniangeo je izjavil:

Po drugi strani se mi zdi zanimivo to, da bo/je Negan najverjetneje ubil samo enega. Če bi se postavil v kožo Negana in ti nekdo pobije precej vojske, potem ne bi ostalo samo na enem, ker se bi zavedal, da imam podobne psihopate pred sabo.



Saj so že v seriji parkrat razložili zakaj vedno ubije samo enega.

Enega ubije, da ostalim demonstrira kaj se jim bo zgodilo če ne bodo delali to kaj hoče. Ostali bojo morali delalti za njega (ali pa bodo umrli na enak način). Zakaj vi vstran vrgel sposoben kader.

Saj si slišal kaj je rekel Ricku, ..naj ga je ne jezi ker noče ubiti prihodnjega serijskega morilca (Carla).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

sheeshkar ::

crniangeo je izjavil:

Po drugi strani se mi zdi zanimivo to, da bo/je Negan najverjetneje ubil samo enega. Če bi se postavil v kožo Negana in ti nekdo pobije precej vojske, potem ne bi ostalo samo na enem, ker se bi zavedal, da imam podobne psihopate pred sabo.

Glede na to, da so ta prihod Negana tako napihovali, da so igralci govorili o najbolj čustvenem snemanju in ker sem mislil, da bodo scenaristi želeli res šokirati gledalce, sem tudi sam pričakoval, da ne bo premlatil samo enega, ampak vsaj 2 ali 3 (in vsaj enega res pomembnega člana, ter da bomo vse to seveda videli). To bi bilo res šokantno in če bi vrhunsko posneli, potencialno na ravni The Red Wedding iz Game of Thrones. Sedaj pa so vso to napihovanje in ustvarjanje napetosti do zadnje scene povsem zapravili. Predstavljajte si, da bi dogodke v Red Wedding prekinili tik pred masakrom in jih pokazali šele naslednjo sezono (ali pa samo trupla po končanem masakru). To niti približno ne bi bilo tako šokantno kot tista epizoda.

Zmajc ::

Meni je bil konec fenomenalen.

Okapi ::

Saj so že v seriji parkrat razložili zakaj vedno ubije samo enega.

Enega ubije, da ostalim demonstrira kaj se jim bo zgodilo če ne bodo delali to kaj hoče. Ostali bojo morali delalti za njega (ali pa bodo umrli na enak način). Zakaj vi vstran vrgel sposoben kader.
Eno je, če naletiš na neko miroljubno, po možnosti še neoboroženo, skupino, in jo hočeš na ta način ustrahovati. V tem primeru niti ubiti ni treba nikogar, vsaj ne takoj - dovolj je, da jih za začetek par močno premlatiš, komu zlomiš nogo, in to je to.

Nekaj čisto drugega pa je, ko naletiš na skupino, ki ni miroljubna, je dobro oborožena in te je celo prva napadla, in ti pobila kar precej ljudi. Vsak pameten človek bi lahko sklepal, da takih ne moreš kar tako ustrahovati. In če hočeš nevtralizirati nevarnost, je najmanj, kar moraš narediti, da pobiješ (ali vsaj zapreš) vodstvo te skupine, ne samo enega naključnega člana. S tem jih samo še bolj razpizdiš.

Saj bi moralo biti vsakomur jasno, da se bo Neganu takšno neumno ravnanje na koncu močno maščevalo.>:D

Druga stvar pa je, kako neumno so ravnali naši junaki. Kar tako brezglavo so šli napasti Neganovce, ne da bi prej ugotovili, koliko jih v resnici je. Še dobro, da so scenaristi na njihovi strani, ker v resničnem življenju bi jih že zdavnaj ne bilo več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

bambam20 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Breaking Bad se je s 5. končal in najboljše je tako, čeprav bi še imeli veliko gledalcev, tudi za Walking dead je čas, da se s sedmo konča, čeprav bi še gledal, tako kot Dexter, ki je bila do 5. super pa sem vseeno do konca z veseljem gledal, čeprav ni več bila tako super po 5., so pa svetle izjeme in ta 6. sezona je bila pri Walking dead ena izmed najbolji edino preveč smo že vedeli v naprej, da ne bo mogla Rickova skupina kar iz dela v del zmagovati in da so tako samo prikazali, da bo šok na koncu maksimalen


Sedma bo še boljša. Se pa kažejo znaki izboljšanja. Všeč mi je tudi, kako so prikazali Negana vizuelno in karakterno. To se mi zdi zelo pomembno, ker Guvernerja so prikazali zelo slabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Izi ::

Okapi je izjavil:

Nekaj čisto drugega pa je, ko naletiš na skupino, ki ni miroljubna, je dobro oborožena in te je celo prva napadla, in ti pobila kar precej ljudi. Vsak pameten človek bi lahko sklepal, da takih ne moreš kar tako ustrahovati. In če hočeš nevtralizirati nevarnost, je najmanj, kar moraš narediti, da pobiješ (ali vsaj zapreš) vodstvo te skupine, ne samo enega naključnega člana. S tem jih samo še bolj razpizdiš.

Saj bi moralo biti vsakomur jasno, da se bo Neganu takšno neumno ravnanje na koncu močno maščevalo.>:D

Točno.
Vsi se zavedamo, da je Negan naredil neumno napako, ki ga bo prej ali slej drago stala.
Vsak voditelj ve, da je treba nasprotni skupini samo onesposobiti vodstvo in so vsi vojaki tvoji. Če bi Negan enostavno ubil Ricka, bi bil brez skrbi v prihodnje in dobil bi celo četico odličnih vojakov. Tako pa dokler je Rick živ imajo njegovi še vedno upanje in bodo ob vsaki priložnosti povzročali probleme.

Lahko rečemo, da je Rick tukaj umrl. V naši zgodbi je živ izključno samo zato ker bi drugače lahko serijo kar zaključili in začeli novo serijo o Neganovi skupini.
Da lahko gledalci serijo gledamo še naprej moramo požreti tudi takšne popolnoma neumne in nerazumljive poteze, ki iz glavnega bad guya naredijo bebca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

crniangeo ::

sej zadnji del so drugače res dobro naredili, celo sem bil pozitivno presenečen nad Neganovim pomočnikom, ki bi zaradi mene lahko sam odigral kakšno od ključnih vlog..
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

oo7 ::

crniangeo je izjavil:

sej zadnji del so drugače res dobro naredili, celo sem bil pozitivno presenečen nad Neganovim pomočnikom, ki bi zaradi mene lahko sam odigral kakšno od ključnih vlog..


Jo je v GTA V >:D

Zmajc ::

Ja Trevor (Steven Ogg) v GTA V je taka faca da trga gate, sem ga takoj prepoznal v TWD.

crniangeo ::

Lepa! hvala za info! :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

LeQuack ::

Izi je izjavil:

Okapi je izjavil:

Nekaj čisto drugega pa je, ko naletiš na skupino, ki ni miroljubna, je dobro oborožena in te je celo prva napadla, in ti pobila kar precej ljudi. Vsak pameten človek bi lahko sklepal, da takih ne moreš kar tako ustrahovati. In če hočeš nevtralizirati nevarnost, je najmanj, kar moraš narediti, da pobiješ (ali vsaj zapreš) vodstvo te skupine, ne samo enega naključnega člana. S tem jih samo še bolj razpizdiš.

Saj bi moralo biti vsakomur jasno, da se bo Neganu takšno neumno ravnanje na koncu močno maščevalo.>:D

Točno.
Vsi se zavedamo, da je Negan naredil neumno napako, ki ga bo prej ali slej drago stala.
Vsak voditelj ve, da je treba nasprotni skupini samo onesposobiti vodstvo in so vsi vojaki tvoji. Če bi Negan enostavno ubil Ricka, bi bil brez skrbi v prihodnje in dobil bi celo četico odličnih vojakov. Tako pa dokler je Rick živ imajo njegovi še vedno upanje in bodo ob vsaki priložnosti povzročali probleme.

Lahko rečemo, da je Rick tukaj umrl. V naši zgodbi je živ izključno samo zato ker bi drugače lahko serijo kar zaključili in začeli novo serijo o Neganovi skupini.
Da lahko gledalci serijo gledamo še naprej moramo požreti tudi takšne popolnoma neumne in nerazumljive poteze, ki iz glavnega bad guya naredijo bebca.


Isto sem jaz razmišljal. Serija se nadaljuje izključno zaradi takih neumnosti, ki jih je težko požreti. Kako naj kdo resno jemlje potem glavnega bad guya. Mogoče je v stripu kaj bolje razloženo ali kakšen alternative razlog, zakaj jih pusti živeti, ampak v seriji je to čisto neumno.
Quack !

D3m0r4l1z3d ::

Težko je več kot 5 sezon vrhunsko narediti, je nekaj na tem

Negan bo zaužil celoten wrath Ricka & Co.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

bambam20 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Težko je več kot 5 sezon vrhunsko narediti, je nekaj na tem



Stripu uspeva to že 12 sezono... Sploh pa.. Serija vleče rdečo nit vzporedno s stripom, če razumeš kaj ti hočem povedat. Scenaristom ni potrebno iz nule delatti zasnove, saj jo imajo pred seboj. Vse kar morajo postorit, da delno spremenijo dogajanje.

Tukaj je vprašanje, kdaj se bodo gledalci naveličali zadeve in to lahko traja še nekaj sezon.

Outcast ::

Ko smo ravno pri stripu>:D....nočem nobenega jeziti, ko pišem sem, samo kaj so pa stripi nori!!!8-O
Začel sem ga brati cca. 3 dni nazaj, sem pri 50 delu, ko jim guverner 'zradira' zapor in odidejo od tam....ne morem nehati brati, eden boljših stripov kar sem jih prebral, serija je v primerjavi znjim(i) kot otroška risanka!
Toplo priporočam vsem ljubiteljem TWD, ki ga še niso, da se lotijo tudi stripa, res je super; tudi jaz menim da imajo scenaristi še dovolj materiala da pelejo serijo naprej, vsaj tako (če ne še boljše), kot je bila zadnja 6.sezona, ki mi je bila res dobra.

AndreAS ::

Ja nič, grem strip brat. Aja btw kje se to dobi na pašniku ali kakšen format je tega?
Trafica & co ?

Lp

Izi ::

AndreAS je izjavil:

Ja nič, grem strip brat. Aja btw kje se to dobi na pašniku ali kakšen format je tega?
Trafica & co ?

V Slovenščini seveda lahko pozabiš, imaš pa poleg angleščine na voljo tudi v hrvaščini ali srbščini.
Hrvatje so strip poimenovali Živi mrtvaci, Srbi pa Okružen mrtvima.

Hrvaška izdaja v malem formatu in v črno belem tisku:
Živi mrtvaci (1-48) Hrvaščina - Format: 160x240, strani: 1088, Cena: 250 kn
Živi mrtvaci (49-96) Hrvaščina - Format: 160x240, strani: 1076, Cena: 250 kn

Tukaj imaš za probo prvih 136 strani v PDF formafu, da vidiš kako to izgleda


Na pašnikih je pa v angleščini in v Comic Book Arhiv formatih (CBR, CBZ,...), bolj redko pa tudi v PDF.
To so formati, ki jih uporabljajo bralniki stripov (Comic readerji)
V resnici pa je to samo kompresiran arhiv slikovnih formatov PNG ali JPEG
Zadnja črka arhiva pove a katere vrste kompresija je uporabljena:

.CB7 → 7z
.CBA → ACE
.CBR → RAR
.CBT → TAR
.CBZ → ZIP

Največkrat je .CBR in .CBZ, ker sta RAR in ZIP najbolj razširjeni kompresiji.
Če nimaš bralnika samo odkompresiraš in potem gledaš slike.
««
46 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28525561 (694) Pithlit
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464312 (203) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331428 (11415) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337450 (5628) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497506 (2528) oo7

Več podobnih tem