» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
47 / 86
»»

LeQuack ::

Me zanima na katero lokacijo se bodo zasidrali naslednjo sezono, da bodo privarčevali na denarju za set? Spet kakšna kmetija ali kaj drugega?
Quack !

AndreAS ::

Tnx > Izi

bambam20 ::

LeQuack je izjavil:

Me zanima na katero lokacijo se bodo zasidrali naslednjo sezono, da bodo privarčevali na denarju za set? Spet kakšna kmetija ali kaj drugega?



Bi ti povedal ampak to bo potem izdajanje dogodkov, ki se še niso zgodili.


A ti je težko pogledat na Walkingdead wikipedijo?

Izi je izjavil:



Hrvaška izdaja v malem formatu in v črno belem tisku:
Živi mrtvaci (1-48) Hrvaščina - Format: 160x240, strani: 1088, Cena: 250 kn
Živi mrtvaci (49-96) Hrvaščina - Format: 160x240, strani: 1076, Cena: 250 kn

Tukaj imaš za probo prvih 136 strani v PDF formafu, da vidiš kako to izgleda




Hvala za tole informacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

Jaz imam 3 tavelike stripe





Ampak zaostajam za Tv serijo tretjega stripa še nisem začel brati kar pomeni, da do Negana sploh še nisem prišel:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Lion29 ::

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

theBill ::

Končno pogledal zadnji del, do epizod kjer gre Rickovi skupini slabo imam vedno nek odpor.

Po mojem umre Abraham, ker Negan tik pred tepežkanjem izjavi nekaj v stilu "always kill the strongest one". Abraham je edini, ki je Neganu kljuboval s pogledom, tudi po prvem udarcu spet pogleda nazaj proti Neganu, to je cel čas govora počel samo Abraham. Nekdo je zapisal, da bi lahko umrl bundesliga tip, ker sta se z Abrahamom poslavljala - sem podobnega mnenja glede poslavljanja, z razliko da se je v bistvu poslavljal Abraham. V bistvu ga je škoda, en izmed top vojščakov Rickove skupine, definitivno bi manj pogrešali bundesliga fejk znanstvenika.

Ostale so tiste zasede dobesedno psihično zlomile, sploh Rick je bil čisto iz sebe in si sploh ni bil podoben, Glenn je bil zaradi Maggie tudi čisto iz sebe, Daryl je pa itak izgledal kot v zadnjem stadiju raka. Tako da drugim težko pripišeš naziv the strongest one.

Tokrat so zabredli tako globoko, da mi res ni jasno, kako se bodo sploh izvlekli iz tega dreka, kaj šele da bi premagali Negana in njegovo zelo dobro obroženo vojsko. To ni the Governor in njegova amaterska skupina s peščico sposobnih bojevnikov, pri Neganu se zdi, da so vsi njegovi vsaj enako, če ne še bolj utrgani kot Rick & Co.

Da bodo neki tipi na konjih oblečeni v downhill body armorje in oboroženi s sulicami pomagali premagati Neganovo do zob oboroženo in izurjeno skupino, je malodane smešno. Scenaristi bodo res morali delati kreativne salte, da bo Alexandria zmagala.

bambam20 ::

theBill je izjavil:



Tokrat so zabredli tako globoko, da mi res ni jasno, kako se bodo sploh izvlekli iz tega dreka, kaj šele da bi premagali Negana in njegovo zelo dobro obroženo vojsko.


You know nothing in vsi tirani padejo .

Outcast ::

theBill je izjavil:

Končno pogledal zadnji del, do epizod kjer gre Rickovi skupini slabo imam vedno nek odpor.

Po mojem umre Abraham, ker Negan tik pred tepežkanjem izjavi nekaj v stilu "always kill the strongest one". Abraham je edini, ki je Neganu kljuboval s pogledom, tudi po prvem udarcu spet pogleda nazaj proti Neganu, to je cel čas govora počel samo Abraham. Nekdo je zapisal, da bi lahko umrl bundesliga tip, ker sta se z Abrahamom poslavljala - sem podobnega mnenja glede poslavljanja, z razliko da se je v bistvu poslavljal Abraham. V bistvu ga je škoda, en izmed top vojščakov Rickove skupine, definitivno bi manj pogrešali bundesliga fejk znanstvenika.

Ostale so tiste zasede dobesedno psihično zlomile, sploh Rick je bil čisto iz sebe in si sploh ni bil podoben, Glenn je bil zaradi Maggie tudi čisto iz sebe, Daryl je pa itak izgledal kot v zadnjem stadiju raka. Tako da drugim težko pripišeš naziv the strongest one.

Tokrat so zabredli tako globoko, da mi res ni jasno, kako se bodo sploh izvlekli iz tega dreka, kaj šele da bi premagali Negana in njegovo zelo dobro obroženo vojsko. To ni the Governor in njegova amaterska skupina s peščico sposobnih bojevnikov, pri Neganu se zdi, da so vsi njegovi vsaj enako, če ne še bolj utrgani kot Rick & Co.

Da bodo neki tipi na konjih oblečeni v downhill body armorje in oboroženi s sulicami pomagali premagati Neganovo do zob oboroženo in izurjeno skupino, je malodane smešno. Scenaristi bodo res morali delati kreativne salte, da bo Alexandria zmagala.












SPOILER:


Če bi prebral recimo strip bi vedel, da se da...je pa odvisno, kolk bo šla serija po stripu, pa tudi če gre mimo stripa, so ustvarjalci pomoje kar kreativni pri svojem delu.

theBill ::

Preletel sem online strip, do katerega je dal link nekdo malo višje in v katerem zgodba traja nekje do konca prve sezone, ko so še v prvem kampu. Zdaj mi pa ni jasno, glede na to da na koncu Carl ustreli Shane-a, ali so si drugo sezono in farmo Hersla izmislili ali so samo prestavili smrt Shane-a za eno sezono?

Je pa serija polna dogajanja in oseb, ki ga v stripu sploh ni, se mi zdi, da je strip bolj kot ne ena groba osnova za vse skupaj. Kdo potem v stripu umre?


bambam20 je izjavil:

You know nothing in vsi tirani padejo .

To mi je jasno, gre za napol pravljico v kateri so Rick in glavni liki malodane imortals.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

Zmajc ::

Isto je strip poln dogajanja o osebah ki jih v seriji ni.

theBill ::

Zdaj se malo googlal, v končni fazi bi tudi Abraham po stripu že moral biti mrtev, in je čisto možno, da so ga prišparali za bolj dramatično smrt. Tista puščica, ki je zadela lezbično zdravnico v oko, v stripu zadane Abrahama in ga ubije.

Izi je izjavil:

Nekdo izmed igralcev tudi ni dobil v podpis dokumenta za podaljšanje pogodbe :P

Je znano kdo, ali je to še en cliffhanger prepuščen ugibanju gledalcev?

pierch ::

Eni pa res nimate samocenzure. A je treba prav vse pospoilat? Pa sem reden bralec stripov in me tako spoilanje vseeno moti.
Pierch

theBill ::

In kje ti vidiš spoiler? Gre za pretekle dogodke v seriji in razmišljanje/ugibanje o možnem nadaljevanju, če so to zate spoilerji pol pa tudi ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

bambam20 ::

theBill je izjavil:

In kje ti vidiš spoiler? Gre za pretekle dogodke v seriji in razmišljanje/ugibanje o možnem nadaljevanju, če so to zate spoilerji pol pa tudi ne vem.


Imamo nepisano pravilo, da ne spoilamo dogajanj iz stripa. Bo šlo? Tisti, ki spremljajo zgolj serijo tega ne vedo in so takšni, ki berejo strip in še niso prišli do tega dogodka.

theBill ::

bambam20 je izjavil:

theBill je izjavil:

In kje ti vidiš spoiler? Gre za pretekle dogodke v seriji in razmišljanje/ugibanje o možnem nadaljevanju, če so to zate spoilerji pol pa tudi ne vem.


Imamo nepisano pravilo, da ne spoilamo dogajanj iz stripa. Bo šlo? Tisti, ki spremljajo zgolj serijo tega ne vedo in so takšni, ki berejo strip in še niso prišli do tega dogodka.


Aha, to pravilo se potem bere nekako tako:
 ...

...




Niste resni, od kje naj to človek ve? Napišite to jasno v naslov teme, ne pa da potem jokate o nekih spoilerjih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

Mehmed ::

theBill je izjavil:

Preletel sem online strip, do katerega je dal link nekdo malo višje in v katerem zgodba traja nekje do konca prve sezone, ko so še v prvem kampu. Zdaj mi pa ni jasno, glede na to da na koncu Carl ustreli Shane-a, ali so si drugo sezono in farmo Hersla izmislili ali so samo prestavili smrt Shane-a za eno sezono?

Je pa serija polna dogajanja in oseb, ki ga v stripu sploh ni, se mi zdi, da je strip bolj kot ne ena groba osnova za vse skupaj. Kdo potem v stripu umre?


Prva sezona je imela tempo usklajen s stripi. Pri drugi so si pa zazeleli dvakrat vec delov za manj denarja ob enaki zgodbi, zato je izpadla razvlecena. Iz farme bi naceloma spokali po stirih delih, samo snemanje na prostem stane vec kot notri, njim so pa predpisali polovico scen indoor.

Pa vse kljucne dogodke iz stripov uporabijo v seriji, samo da jih vcasih malo priredijo ali pa zamaknejo. Nekdo drug umre na dolocen nacin ali pa manj pomemben lik izgubi ud, dozivi doloceno travmo itd. Redko kaj jim gre v nic.

Tudi tisti neganov govor mislim da ne izpostavlja najmocnejsega. Ce se ne motim je enak kot v stripu, minus kletvice. Bolj realen scenarij je tole; amc so znani skrtuhi in so si pustili moznosti odprte. Zdej imajo cas za tehtat a ima kdo mogoce druge ponudbe, ce je kdo nosec ali pa mogoce postaja predrag. Ker je idealna priloznost za znebiti se koga, skor noben od njih ni nepogresljiv za zgodbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mehmed ()

theBill ::

Sem šel še enkrat pogledat konec zadnje epizode, Negan tik pred prvim udarcem reče: "My mother told me, to pick the very best one. And you are it". V Rickovi skupini, ki je klečala na tleh, lahko ta naziv pripišeš le malokomu.

Se nebi strinjal, Rick je za zgodbo nepogrešljiv, brez njega je Alexandria kot kura brez glave. Vsi ostali pa so pogrešljivi, to je res.

Mi pa še nekaj ni jasno, koga so Saviorsi v zadnjem delu vedno znova metali pred Rickovo skupino ob blokadah, in ga nazadnje obesili iz mosta z verigo?

Mehmed ::

Uf tist je samo postevanka, nima globjega pomena. Edino kar lahko iz monologa izluscis je, da sta rick pa carl varna.

bambam20 ::

Mehmed je izjavil:

Uf tist je samo postevanka, nima globjega pomena. Edino kar lahko iz monologa izluscis je, da sta rick pa carl varna.




Mischone je tudi varna. Vsi ostali so pogrešljivi.

D3m0r4l1z3d ::

?braham in one word
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Mehmed ::

Brez da karkol spoilam nehote; ta grupa ni ista kot v stripu. In tud znotraj nje imas folk, ki je ze umrl v stripu, ga sploh ni v stripu ali ima pa drugacno vlogo v stripu. Point scene je, da se prizemlji ricka ter sokira gledalce in to bo dosezeno ne glede koga fentajo.
Ce koga res matra kdo bo fasal se mu verjetno najbolj splaca na imdb gledat kdo od njih ima najvec drugih projektov v igri.

oo7 ::

Mehmed je izjavil:


Ce koga res matra kdo bo fasal se mu verjetno najbolj splaca na imdb gledat kdo od njih ima najvec drugih projektov v igri.


Sem pogledal na IMDB >:D

razerznak ::

vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

fireX88 ::

kaj folku dogaja?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Outcast ::

fireX88 je izjavil:

kaj folku dogaja?


Začetek je, da tak link nalimaš u TWD debato....

cebelar123 ::

Če koga zanima si lahko poišče na netu zanimiv incidet iz snemanja 7 sezone. Med snemanjam je prišlo do prave nesreče na bljižni cesti in dva lika sta dejanko zapustila snemanje in šla pomagat ponesrečencem. Nebom napisal katera dva ampak ni težko najti na netu.

D3m0r4l1z3d ::

to pa ni spoiler, če napišeš katera dva igralca sta pomagala ponesrečencem
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

vostok_1 ::

Res je...ne da se mi googlat.

Sicer pa tisti Flakka video je crazy. Tip steče z glavo skozi zadnje vetrobransko steklo, fuck me!

theBill ::

Obstaja kakšen kratek filmček glede začetka 7 sezone, tak kot je bil tisti z bajkerji ob koncu 5 sezone?

oo7 ::

The Walking Dead Red Nose Day Special (Highlight)

oo7 ::

Oktober 2016










bambam20 ::

Kje je Koarl???????????????????????

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Kje je Koarl???????????????????????


Outcast ::

"Eeny Meeny Miny Moe"
...kolk enih teorij obstaja o tem kdo bo šu rakom žvižgat; folk ma res čas in domišljijo:))

(ena izmed njih) http://spoilthedead.com/forum/showthrea...

oo7 ::

The Walking Dead Season 7 SDCC Teaser Traile

D3m0r4l1z3d ::

Najboljš da fenta ricka in resurecta bernthala, je bil bl dec
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

bambam20 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Najboljš da fenta ricka in resurecta bernthala, je bil bl dec


Kako bo fentu Ricka, ki je glavni junak serijala?

D3m0r4l1z3d ::

naj si naredijo uslugo in zaključijo s 7 sezono, dokler kakšne vesoljce in demon zombije ne vklučijo v serijal
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

bambam20 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

naj si naredijo uslugo in zaključijo s 7 sezono, dokler kakšne vesoljce in demon zombije ne vklučijo v serijal



TWD bo še lep čas na sporedu. Strip vztraja 12-to leto in je prehodil dolgo pot do tega, da ima že lep čas orjaško bazo fanov. Tako, da ne se čudit, če bo zadeva na TV-ju šla še naslednjih 6-8 let.

arnecan1 ::

bambam20 je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

naj si naredijo uslugo in zaključijo s 7 sezono, dokler kakšne vesoljce in demon zombije ne vklučijo v serijal



TWD bo še lep čas na sporedu. Strip vztraja 12-to leto in je prehodil dolgo pot do tega, da ima že lep čas orjaško bazo fanov. Tako, da ne se čudit, če bo zadeva na TV-ju šla še naslednjih 6-8 let.

Tudi Star Trek je imel bazo, pa so ga umaknili. Enostavno ne vidim, da bi zadeva lahko traja še 6-8 let.

Če pa ji to uspe, 80let namreč, pa kapo dol. AMC-ju je to paradni konj, zato mogoče v to serijo resnično usmerijo vse sile in celo vzdržijo tako dolgo.

oo7 ::

arnecan1 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

naj si naredijo uslugo in zaključijo s 7 sezono, dokler kakšne vesoljce in demon zombije ne vklučijo v serijal



TWD bo še lep čas na sporedu. Strip vztraja 12-to leto in je prehodil dolgo pot do tega, da ima že lep čas orjaško bazo fanov. Tako, da ne se čudit, če bo zadeva na TV-ju šla še naslednjih 6-8 let.

Tudi Star Trek je imel bazo, pa so ga umaknili. Enostavno ne vidim, da bi zadeva lahko traja še 6-8 let.

Če pa ji to uspe, 80let namreč, pa kapo dol. AMC-ju je to paradni konj, zato mogoče v to serijo resnično usmerijo vse sile in celo vzdržijo tako dolgo.



Važni so ogledi na televiziji in The walking dead jih ima ogromno.

Za primerjavo Game of thrones v 6 sezoni povprečno 7 mio gledalcev The walking dead povprečnih ogledov v 6 sezoni 12-13 mio. Dokler bo tako visoka gledanost bodo z veseljem snemali naprej.

oo7 ::

The Walking Dead - Season 7 - Comic-Con Trailer

.

D3m0r4l1z3d ::

očitno je Daryl-a fental, on je edini dovolj tough
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

arnecan1 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

očitno je Daryl-a fental, on je edini dovolj tough

Mislim, da ne. Sem na IMDB čital napovednik za 2 del 7 sezone:
Daryl is taken by Negan to Sanctuary, home of the Saviors. Meanwhile, Dwight is tasked to bring back a runaway member of his group.

Upam, da ne bo Abraham. Mi je prirasel k srcu. Rajši vidim, da gre Glenn. S tem sem se že sprijaznil v prejšnji sezoni, p so ga obudili od mrtvih.8-O

Outcast ::

That was fun:)

oo7 ::

SPOILER!!!!!!!


The Walking Dead Season 7 Official Sneak Peek HD!


Dwight ima oblečen jopič od Daryla.

Outcast ::

Vseeno mislim, da to (še) nič ne nakazuje; pomoje zlo dobro premislijo vsako potezo, kaj in koliko bodo odkrili pred novo sezono.

D3m0r4l1z3d ::

Daryl pač ne bo v 7 sezoni več, embrace it
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Daryl pač ne bo v 7 sezoni več, embrace it


Jaz pa mislim, da bo ;)

arnecan1 ::

Outcast je izjavil:

Vseeno mislim, da to (še) nič ne nakazuje; pomoje zlo dobro premislijo vsako potezo, kaj in koliko bodo odkrili pred novo sezono.

Točno. Vrgli so nam kost za glodanje.
««
47 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28525712 (845) Pithlit
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464326 (217) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331582 (11569) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337467 (5645) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497509 (2531) oo7

Več podobnih tem