» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
45 / 86
»»

D3m0r4l1z3d ::

Mogoče pa je you lahko kdorkoli drug, glede na to da luč ugasne
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

flyby ::

moja (sick) teorija... maggie nosi mrtvega otroka, zombija?

oo7 ::

flyby je izjavil:

moja (sick) teorija... maggie nosi mrtvega otroka, zombija?


Tudi jaz sem na to pomislil.

D3m0r4l1z3d ::

Ja, če ji v trebuhu umre, bo postal zombie, ampak a se sploh ve v katerem mesecu je?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

bambam20 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ja, če ji v trebuhu umre, bo postal zombie, ampak a se sploh ve v katerem mesecu je?


verjetno v devetem, ker ima popadke.

D3m0r4l1z3d ::

Trebuha se še ne vidi
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Okapi ::

bambam20 je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ja, če ji v trebuhu umre, bo postal zombie, ampak a se sploh ve v katerem mesecu je?


verjetno v devetem, ker ima popadke.
:)) Ti si tudi en popadek.;)

oo7 ::

Ja če dojenček umre še predno ga rodi potem jo bo napadel že v trebuhu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

oo7 je izjavil:

Ja če dojenček umre še predno ga rodi potem jo bo napadel že v trebuhu?

Ja, in potem se bo kot Alien osmi potnik pregrizel ven iz trebuha >:D
Ampak, če je fetus res Walker, potem je seveda njegov ugriz smrten in je Maggi že praktično mrtva.

Druga možnost je, da jo je Enid zastrupila s tistimi vloženimi kislimi kumaricami. Mogoče Enid dela za Negana? Precej se je v prejšnjih delih sama potikala zunaj naselja.

Tretja možnost pe je, da gre za spontani splav, ker so jo zadnjič v ujetništvu hudo pretepali, kar na nosečnice ne vpliva preveč blagodejno. Tiste modrice po telesu, ki jih je namenoma precej kazalo med tuširanjem že kažejo na to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Vse tri možnosti so verjetne. Samo dojenček bo težko težko grizel, ker še nima zob>:D

delfinus ::

Splav najverjetneje, posledicno huda travma in samo zelja po smrti se. Upamjmo, da bo drugace.

Outcast ::

Jaz pa mislim, da je z zarodkom vse ok, pomoje tudi kakšna 'zombie-baby' varjanta ne pride v poštev, ker je Maggie noseča, koliko 2-3 mesece?
Pomoje bi z kakšnimikoli težavami okoli tega vzeli vso pozornost prihajajočemu Neganu in Luccile.

nvalymbh ::

SPOILER ZA FINALE!!




Negan leaked audio!

oo7 ::

SPOILER!!!!!!!!



nvalymbh je izjavil:

SPOILER ZA FINALE!!




Negan leaked audio!





Sem poslušal nisem zdržal :)

V posnetku se z minute v minuto stopnjuje napetost konec je pa slišati zelo brutalen:O

c3p0 ::

mihec87 ::

Eh ob taki straži ko jo majo se jim lahko ker kr prpele skor do vrat pa napade... Razen če je Carol šla z električnim avtom...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Outcast ::

Če vidim prav, je zadnja epizoda na sporedu jutri zjutraj ob 3h? Torej bi bila lahko na travnikih okoli 5h?
Premišljujem, če bi prej vstal; drugače me bo pobralo na šihtu;((

nvalymbh ::

Vseveč je tudi govora o tem, da bi se naj skoraj zagotovo končala epizoda z cliffhanger-om, in če je to res, so nas res fajn za*ebali z Neganom in bomo morali čakati 7 mesecev, da zvemo kdo bo umrl (vseeno upam, da ne bo tako)

McClane ::

Konča se z cliffhangerjem.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

vilonja ::

Kako pa veš?

McClane ::

Že prej sem bral strip in na netu imaš audio track zadnjih 10 min, tako da si nisem nič spoilal, če sem ga poslušal.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

nvalymbh ::

Glede zadnjih 10 min, so baje dodali za konec še 3 minute, ampak se govori da bo v teh 3 minutah pokazalo samo Morgana in/ali, kdo bo umrl.
Možno pa je tudi to, da bo tistih par min, ko se Negan odloča o žrtvi, snemano v first person, in ko on udari z kijem, bo vse postalo temno in bam, tu mate cliffhanger..

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Če vidim prav, je zadnja epizoda na sporedu jutri zjutraj ob 3h? Torej bi bila lahko na travnikih okoli 5h?
Premišljujem, če bi prej vstal; drugače me bo pobralo na šihtu;((


Sem pogledal največkrat naložijo tam okoli 4 ure zjutraj kakšne epizode pa tudi okoli 5 ure zjutraj.

Outcast ::

SPOILER:



Pogledal in obsedel v tišini....8-O

Mr. nvalymbh je kar zadel tole epizodo s svojimi predvidevanji; več pa ko boste ostali pogledali (Jeffrey Dean Morgan se mi zdi popolna izbira za Negana, tip je evil as a f.....)

bambam20 ::

nvalymbh je izjavil:


Možno pa je tudi to, da bo tistih par min, ko se Negan odloča o žrtvi, snemano v first person, in ko on udari z kijem, bo vse postalo temno in bam, tu mate cliffhanger..


Ti maš prerokovalske sposobnosti. :D

vilonja ::

Tisti ki ste pogledal al je cliffhanger.
Ps. Prosm ne spoilat

Outcast ::

vilonja je izjavil:

Tisti ki ste pogledal al je cliffhanger.
Ps. Prosm ne spoilat


Za nekoga je že to spoiler:D

Drugače pa je ja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

goranzaric ::

Eeny, meeny, miny, moe

scipascapa ::

A bo ta serija kot Supernatural, v nedolged štancanje in nič konkretnega proti zaključku/rešitvi?

Outcast ::

scipascapa je izjavil:

A bo ta serija kot Supernatural, v nedolged štancanje in nič konkretnega proti zaključku/rešitvi?


Baje na sredini sedme sezone čudežno odkrijejo zdravilo za walkerje, Rick se od žalosti ustreli, pa zgreši, ker mu magnum cukne, pa zadane tamalga, Negan pa kandidira za predsednika novo nastale države, pa na koncu zgubi proti na novo ozdravljenem walkerju:))

scipascapa ::

crniangeo ::

dont worry, he trolls :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

bambam20 ::

Outcast je izjavil:



Baje na sredini sedme sezone čudežno odkrijejo zdravilo za walkerje, Rick se od žalosti ustreli, pa zgreši, ker mu magnum cukne, pa zadane tamalga, Negan pa kandidira za predsednika novo nastale države, pa na koncu zgubi proti na novo ozdravljenem walkerju:))




:))


Zadnji del je zakon. Mogoče tudi zato, ker ni standardnih 45 minut al kok je že?

Eden od Neganovih vojščakov je tudi igralec, ki je posodil glas in delno stas Trevorju iz GTA 5 .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

nvalymbh ::

SPOILER!





Jaz sem pa kar malce razočaran nad koncem, pa tako močno smo čakali Negana in njegovo vampire bat(da ne bo pomote, Jeffrey je zadel v nulo z vsako besedo in zna res vrhunsko odigrat evil guya), a vendar nam pol na nakoncu naredijo to.. zdaj bomo morali čakati do oktobra/novembra, da zvemo kdo jih je dobil po glavi..

Outcast ::

Sj sem ti napisu, da si zelo dobro predvideval:)
Ma, bo že, ko pridemo iz dopusta se bo pa spet začelo!

Jst definitvno nisem razočaran, eno urco in še mal sem bil ko ustreljen pred monitorjem, še vedno (po 6 urah, odkar sem gledam) pa močno pod vtisom zadnjega dela...na splošno je bila cela 6 sezona vrhunska, in upam da jo bo sedma samo presegla, ker zdj so pa res globoko u dreku;((

Outcast ::

+ Rick oz. Lincoln je pomoje zelo dobro odigral svojo vlogo; vedno je bil pravi voditelj, vreden zaupanja, razumljiv, tudi aroganten; pred Neganom pa prestrašen in izgubljen, ker v tej (realni) situaciji ni bil sposoben pomagati svoji skupini.

bambam20 ::

Rick in njegovi se do sedaj še niso spopadli s tako množičnim sovražnikom ( zombije ne štejem) ...

V slogi je moč in diktator Negan to močno podcenjuje. 8-)

nvalymbh ::

Zgleda, da so spremenili audio, ker je zelo drugačen od tistega "leaked"


SPOILER:

http://carl-greyems.tumblr.com/private/...

mackilla ::

Spoiler

Mene še bolj kot to koga je Negan ubil zanima kdo sta bila tista dva v nekakšnih oklepih za hokej , ki sta pomagala Carol in Morganu. Bo pa sranje čakati toliko mesecev , da bomo videli koga je Negan ubil , mislim , da je ta cliffhanger popolnoma nepotreben

oo7 ::

Dobra epizoda edino konec je kr nekej:| brez veze skrivajo itak se bo prej ali slej razvedlo kdo je bil.

Drugače so pa z temi cestnimi zaporami dobro strolali ricka in ekipo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

sheeshkar ::

nvalymbh je izjavil:

SPOILER!





Jaz sem pa kar malce razočaran nad koncem, pa tako močno smo čakali Negana in njegovo vampire bat(da ne bo pomote, Jeffrey je zadel v nulo z vsako besedo in zna res vrhunsko odigrat evil guya), a vendar nam pol na nakoncu naredijo to.. zdaj bomo morali čakati do oktobra/novembra, da zvemo kdo jih je dobil po glavi..


SPOILER!


















Se strinjam, napetost je skozi epizodo zelo dobro naraščala in ko smo končno videli Negana, je bila tik pred vrhuncem, ki pa ga nismo videli. Tudi, če sedaj čudežno ne izvemo, koga je ubil, bomo do takrat že vsi pozabili na to napetost in tudi, če bodo takrat dejansko pokazali razbijanje, to ne bo niti približno tako napeto, kot bi bilo danes. V glavah se bomo "sprijaznili" s smrtjo kateregakoli lika in ta smrt ne bo tako šokantna. Dejansko mi je že v tem trenutku povsem vseeno tudi, če je umrl Daryl ali pa celo Rick (verjetno ne, glede na to, da je govoril o tem, naj iztaknejo oko sinu, ampak tudi, če Rick umre, ne bo tako šokantno, kot bi bilo danes).

Negan se zdi kot zanimiv lik, vendar čisto iskreno, zaenkrat se mi ne zdi tako strašen. Morda ravno zato, ker nismo videli razbijanja glave. Stripov ne berem, tako da ne morem reči, kako dobro je igralec zadel ta lik, meni se je zdel dober.

Prosim, brez stripovskih spoilerjev!

Sedaj sem končno na točki, ko nimam niti najmanjšega pojma, kako se zgodba nadaljuje. Prej sem že večkrat pomotoma prebral nekaj spoilerjev o Neganu (ne samo v tej temi, čeprav je tudi tukaj nekaj kretenov, ki ne pozna koncepta spoilerjev) in sem vedno vedel, da bo prišlo do smrti enega izmed glavnih karakterjev s kijem. Sedaj nimam pojma kaj sledi (vsaj v stripih, v seriji itak nihče ne ve, kaj sledi, ker se baje veliko stvari razlikuje) in upam, da boste tisti, ki poznate nadaljevanje zgodbe iz stripov ustrezno označili vsak spoiler (tudi, če je čisto majhen in se vam zdi nepomemben). Kdor želi debatirati o zgodbi iz stripov (tudi, če je kombinirana s serijo), naj si prosim odpre novo temo (tja me ne bo). Tukaj je debata namenjena izključno dogodkom v seriji (stripi tukaj "ne obstajajo"). Hvala!

oo7 ::

SPOILER!!!


Neganovo delo z njegovo Luclie smo lahko videli že v 12 epizodi šeste sezone.

V videu se začne pri 1 minuti in 32 sekundi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

s1l3 ::

Cisti offtopic.

Veseli me da uporabljate spoiler tage. Prebral celo temo, se kar ne vem kaj se zgodi.

Cheers

Tr0n ::

Moj guess je Norman Reedus (Daryl), ker bi naj kao svojo TV serijo dobil. :)

Izi ::

 Lucille na delu

Lucille na delu

D3m0r4l1z3d ::

s tem govoričenjem in da zgleda kot okostnjak v leder jakni, spet ni toliko strašen, strašno je to, da človek razbije glavo z željo po moči (itak lekcijo mora dat in svoje dečke predvsem navdušit) in da pri tem še pametuje in seveda na splošno ta nemoč naših junakov, ki so tudi že neusmiljeno pobijali vse povprek pa nismo občutili podobno kot zdaj

zna biti rdečelasec, ker po moje bi edino on lahko zdržal do drugega udarca

kakorkoli, Neganov propad je zagotovljen, tisti "vitezi pravice", ki so Morganu na pomoč priskočili ter preostanek Aleksandrije jih bo nadmudril (kater evil imeprator pa je še zmagal v izmišljeni ali resnični zgodovni), samo upamo lahko, da bo 7. sezona zadnja in da se konča z zmagoslavjem Ricka in druščine s pomočjo večje skupine še dobrih ljudi ali pa vsak skupka le-teh, ena je sigurno skupina neo-knightsov
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

c3p0 ::

Ma kje zadnja, to se bo molzlo dokler bo še kdo gledal.

oo7 ::

Itak pa bodo že v trailerjih za 7 sezono spoilali kdo je umrl razen če bodo v trailerjih za 7 sezono kazali samo Carol in Morgana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

D3m0r4l1z3d ::

Breaking Bad se je s 5. končal in najboljše je tako, čeprav bi še imeli veliko gledalcev, tudi za Walking dead je čas, da se s sedmo konča, čeprav bi še gledal, tako kot Dexter, ki je bila do 5. super pa sem vseeno do konca z veseljem gledal, čeprav ni več bila tako super po 5., so pa svetle izjeme in ta 6. sezona je bila pri Walking dead ena izmed najbolji edino preveč smo že vedeli v naprej, da ne bo mogla Rickova skupina kar iz dela v del zmagovati in da so tako samo prikazali, da bo šok na koncu maksimalen
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

Serija the Walking dead se še ne bo kmalu končala imajo preveliko gledanost.

Pa sem pogledal Negan je bil prvič predstavljen v stripu št 100 trenutno je pa zunaj strip št 153 tako, da imajo še kar veliko materijala.

Jaz pravim, da bo minimalno 10 sezon >:D
««
45 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28726251 (362) oo7
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464343 (234) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331959 (11946) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337495 (5673) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497529 (2551) oo7

Več podobnih tem