» »

Kdo bi se rad kregal z mano

Kdo bi se rad kregal z mano

Pepe ::

Ni ravno neka "odprta" tema, ampak določeni komentarji v temi sniper ne sodijo tja.
Dobro Tajni nekajpač, da vidim kaj te, vas muči.
  • zaklenil: Tomi ()

Tomi ::

Mene osebno nič ne muči (razen to, da me nisem z neko posebno osebo, pa sem mislil, da bom), pri sami sniper temi je me pa motilo to, da si žalil druge uporabnike, in to dvakrat, enkrat po opozorilu. Če parafraziran Jelinčiča od včeraj: "Upam, da razumeš".
metrodusa.blogspot.com

sketch ::

Pepe, umiri malo živce pa ne bodi tako vzkipljiv. Sprosti se malo. Saj samo izmenjujemo mnenja, noben nikomur ni noče. Čimmanj teme smetit z agresijo, pa smo zmagal.

lp
s.
Adapt and overcome.

Pepe ::

Tomi
Kaj te ti misliš, da mene zanima s kom ti si in s kom ne. Drži se teme, pozablaš.
In zdaj ko ne bo komu kaj pasalo mi bo z roza kurcem palcem grozil, ja pa ja seveda, samo zato se zjutraj vstanem.
Sem mu dal konkreten predlog, pa naj nekaj konkretnega nardi, če je te taki borec! Če se pa vse tukaj vse osebno jemlje bom pa še jaz.
Daj, daj, daj, idi nekam pa ostali Tajni enako, ker drugače vas bom moral v Italijo za rezervne dele prodat.
Naslednjič, ko mi imaš kaj za napisat piši slovensko (nanaša se na sniper temo)!

sketch
Mene ne moti izmenjava mnenj, ampak to kako se eni napravljajo mi pa razburka trebuh. Zaradi mene lahko 15 strani ostanemo vsak na svojem bregu, dokler je vse skupaj spoščeno in je prisotna zajebancija. Ampak tega ponavadi več ni, pol pa ti mora vsake toliko dekl dvignit. (zgolj informativno, midva še nisva mela nekega konflikta?)
Ma se mi ne da več dalje pisat.
Sketch bodi dobro.
LP

Dalmatinc ::

heh.....spet se kregate.....dejte se raje ljubit :) pepe don't make love don't war

Pepe ::

Ljubezen tistim, ki si jo zaslužijo.
Hm, nekaj sem še mislil.
LP

tec ::

Ljubezen tistim, ki si jo zaslužijo


Vsi si jo zasluzijo

perci ::

UFFF, nekdo potrebuje pozornost....ccc

sketch ::

(zgolj informativno, midva še nisva mela nekega konflikta?)


Ne, ma se kregate po mojem oddelku, kar posredno zadeva tudi mene. Itak pa tle ni nobenega pametnega konflikta, tako da mi ni čist jasno kje je problem.

lp
s.
Adapt and overcome.

Pepe ::

Ni blo mišljeno, da pa ga bova.

Problem je v tem, da ne prenesem, da bi mi kdo po glavi sral za vsako malenkost.
LP
P.S. Ja Perci, samo tvojo.

undefined ::

Kot sem že nekje nekoč povedal: ne prideš v gostilno, pa natakarju težiš kakšne pijače naj servira in kako naj spremeni pravila zaradi tebe. Ne prideš v službo pa šefu težiš, kako naj bo do tebe fleksibilen. Ne prideš v šolo, pa težiš prfoksu, kako naj spremeni kriterij ocenjevanja in red zaradi tebe. Ne prideš k šefu policije pa mu težiš, kako naj se spremenijo kazni in pravila kaznovanja krivcev.
Ravno tako tudi ne prideš na Internet Forum in težiš moderatorjem, kako naj se prilagajajo tvojim "težavam". Ti si namreč tisti, ki se moraš prilagoditi.

jRk0 ::

Pepe:

pomiri se, zapri oci...misli, da si v naravi, pticki pojejo, veter ti pihlja okoli uses, soncek sije in ti dela soncne pegice...lezis na odeji, pod jabolko, zraven je ena lepa punca...

naprej, figure it out yourself;)
You fuck up once, you loose two teeth.

Tomi ::

Pepe: sicer bi ti lahko povedal, da imam sedaj določene neprijetne dogodke v sorodstvu, pa niti ni tako pomembno. To, da sem imel ta vikend možnost za neko zelo ugodno zadevo, ki pa mi je padla v vodo, tudi ne. Ker niti ni pomembno, in te ne zanima.
Vse, kar pa se nanaša na temo, pa je to, da si postal preveč aroganten, in si začel žaliti uporabnike. Meni osebno je čisto vseeno, če gre za "nekoga" ali pa navadnega uporabnika. Vsi imamo enaka pravila in pravice. Tako da ti resnično priporočam, da se držiš navodil, ki ti jih je navedel IceMan, pa bo.
metrodusa.blogspot.com

Pepe ::

Tomi
Če me spomin ne vara, si ti tisti oh in ah foruma, podobno kot ostali "pobožen bolj kot papež", ne ločiš pa petarde od wareza. Naj bo to tudi odgovor IceManu.
Čeprav te ne trenutno ne maram preveč, to še ne pomeni da ti težave oz. neljube dogodke privoščim, ravno nasprotno. Ampak včasih je pač potrebno ostro odgovoriti.
-Vsi imamo enaka pravila in pravice.
Dobro, čeprav mislim, da ni ravno tako. Me pa zanima, kje sem koga tako žalil in seveda vse skupaj primerjano ostalimi.(na kratko) Ampak ali seti ne zdi bolje, da je bolje prej oz samo povedati, kot pa...
jRKO
Sem sprobal, ampak sem imel nesrečo, ker jih je bilo še enih par gori. Zdaj mam malo večji nos pa malo težje diham. Bom na pomlad še enkrat sprobal, takrat bi znalo delovat. Hvala vseeno.
LP

undefined ::

> Če me spomin ne vara, si ti tisti oh in ah foruma, podobno kot ostali "pobožen bolj kot papež", ne ločiš pa petarde od wareza. Naj bo to tudi odgovor IceManu.

Eno retorično vprašanje, Pepe: kaj je huje, warez, ali en človek, ki ga užališ? Ti imaš pri sebi še veliko stvari za razčistit, kot opažam.

Pepe ::

Kolko jaz razumem, na tem forumu warez.
In koga sem tako zelo užalil?
Petarda in warez imata realno podlago (tema warez, nekaj časa nazaj). Ali ti je zadeva poznana?
Tudi v gostilni lahko soliš pamet natakarju, ni nujno da je kvalificiran in ni nujno da je dober...
-Ravno tako tudi ne prideš na Internet Forum in težiš moderatorjem, kako naj se prilagajajo tvojim "težavam". Ti si namreč tisti, ki se moraš prilagoditi.
Nevem kam ciljaš, svoje bom povedal-napisal tako kot mi bo in ko mi bo. Kaj bo pa dalje pa bo moj in moderatorjev problem ter seveda tistega tretjega.
Bi mi rad povedal, da sem nekak nebodigatreba.
LP

undefined ::

> Kolko jaz razumem, na tem forumu warez.
In koga sem tako zelo užalil?

Glede žaljenja je govoril Tomi, njega o tem povprašaj.

> Petarda in warez imata realno podlago (tema warez, nekaj časa nazaj). Ali ti je zadeva poznana?

Ne spomnim se, mi osvežiš spomin? Link mogoče? Proti warezu nimam nič, petarde pa me motijo, ko jih mečejo mulci po mestu med folkom. Je bilo še kaj drugega rečenega iz moje strani?

> Tudi v gostilni lahko soliš pamet natakarju, ni nujno da je kvalificiran in ni nujno da je dober...

Torej nisi toliko racionalen, da boš raje vstal in odšel v drugo gostilno? Misliš, da bo tvoje kreganje res kaj drugega povzročilo, kot prihod redarjev, ki ti bodo naložili nekaj udarcev ob upiranju?

> Bi mi rad povedal, da sem nekak nebodigatreba.

Najhuje je, ko se sam ne zaveš kaj delaš. Ko pa se, je pa že prepozno.

perci ::


Bluzi ti sebi kurac.


hornet
Kdo je tebe kaj vprašal?

Perci
Ti bi rad meni nekaj grozil, dete mamino?!?


Pepe: je tole žaljenje? Če je odgovor:
1.Da (dolžan si opravičilo)
2.Ne (potem si nimava več kaj povedati - imava očitno različne definicije - če misliš, da bo obveljala tvoja, se motiš)

undefined ::

Po takih izpadih bi že letel iz dosti forumov. Tukaj na Slo-Techu opažam, da so zelo prizanesljivi.

Pepe ::

Perci

Pepe: ne bluzi
Aha torej je tudi to žaljenje! Bluzi ti sebi kurac je zgolj odg..

Perci
Ti bi rad meni nekaj grozil, dete mamino?!?
Žaljivka, meni se zdi bolj kot začudenje.

hornet
Kdo je tebe kaj vprašal?
Sem ga morda kaj vprašal, Je bla tema o tem kaj je komu všeč. To je zate žaljivka. Daleč smo prišli.

IceMan
Pa me vrži, pri sveti pomagavki.
LP

P.S. Perci: Čigava bo obveljala je zgolj dokazovanje moči. Verjemi mi na besedo, da bi moja ampak za kakšno ceno, zato se ponavadi raje umaknem. Hec pa se konča, ko vse skupaj postane osebno, zato sem napisal ponavadi. Pozabljate, da se med sabo določeni ne poznamo, nevemo kdo je kdo.

undefined ::

> Pozabljate, da se med sabo določeni ne poznamo, nevemo kdo je kdo.

Ne boš verjel, ampak na koncu čisto vsi rečejo kaj takega v tvojem položaju. Sicer še nisem doumel poante, ampak vseeno. Dejstvo pač. :>

Mercier ::

Pepe: ne bluzi
Aha torej je tudi to žaljenje! Bluzi ti sebi kurac je zgolj odg..

Perci
Ti bi rad meni nekaj grozil, dete mamino?!?
Žaljivka, meni se zdi bolj kot začudenje.

hornet
Kdo je tebe kaj vprašal?
Sem ga morda kaj vprašal, Je bla tema o tem kaj je komu všeč. To je zate žaljivka. Daleč smo prišli.
Šur, tole je debata na nivoju, akademska, takoreći. Problem je le, če tebi kdo kaj reče, al kaj?

Pepe ::

NekoIme
Ja
Ampak odvisno kak vtis mi tema, odgovor naredi. Lahko mi zdaj napišeš kar češ, pa se ne bi razpizdo ali zamero.

IceMan
Drugi so drugi, me ne zanima.
Bodi vesel da ne, jaz bi bil.

Mercier ::

Dobro, in zakaj ne pustiš _zdaj_ stvari pri miru? Vsakmu gre kdaj kaj na živce, ampak zakaj naprej gonit?

undefined ::

> Drugi so drugi, me ne zanima.

Napaka. Tukaj pozabljaš, da so ostali tudi ljudje s čustvi, tako kot ti. Tako tudi drugi kdaj delajo napake in na teh bi se lahko kaj naučil, brez da jih še sam ponavljaš za njimi.

perci ::

Pepe: Razložil sem ti, nočeš razumeti, ok. Meni se ne da več s tvojimi problemi ukvarjat. Še enkrat (kaj pa vem, morda boš tokrat razumel): žaljenje na Slo-tech ne. Vsi žaljivi posti bodo brisani, tudi tvoji. Vsi žaljivi avtorji bodo dobili PR. Ne, ker bi bil osebno prizadet, ampak ker moramo vzdrževati neko osnovno kulturo govora, ki je tebi primanjkuje.
Verjemi, če bi žalil koga drugega in ne mene, bi ti že zdavnaj prilepil naziv. Toliko o dokazovanju moči.
Zame je debata končana. Če se hočeš pritožiti nad brisanjem tvojih izjav, izvoli. Odločalo se bo brez mene, glede na to, da sem vpleten, vseeno pa mislim, da bodo ostale brisane (saj jih niti nisem jaz brisal).

Kaj čmo, 99,9% ljudi šteka v čem je stvar, 0.1% ljudi pa tega ne razume. Bomo preživeli, smo že kaj hujšega.

Pepe ::

Naj bo to zadnje, razen če češ ti met zadnjo.

Razložil sem ti, nočeš razumeti, ok.
Recimo, da nisem edini.

Ne, ker bi bil osebno prizadet, ampak ker moramo vzdrževati neko osnovno kulturo govora, ki je tebi primanjkuje.
Ja to pa ti veš. Kar izzoveš to dobiš.

Glede brisanj pa. Lahko zaradi mene vse moje izjave brišeš, se ne rabite nič odločat, ti dajem vso pravico.

Verjemi, če bi žalil koga drugega in ne mene, bi ti že zdavnaj prilepil naziv. Toliko o dokazovanju moči.
Verjemi, da znam tudi jaz kaj prilepit. Toliko o dokazovanju moči.

Kaj čmo, 99,9% ljudi šteka v čem je stvar, 0.1% ljudi pa tega ne razume. Bomo preživeli, smo že kaj hujšega.
Če nebi spremlja vsaj malo foruma bi ti še vrjel.
Srečno mucek. Pa dosti zdravih in srečni otrok ti želim.

P.S. Naj se tema zaklene ali še boljše briše, vrjetno bi moral v Piskovem stilu nastopit, morda bi blo bolje.

Tomi ::

Tema zaklenjena na željo avtorja.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96844523 (24036) kuglvinkl

Persona Rudis 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904882 (3549) perci
»

sniper strikes again! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22511191 (7105) zaj_tam
»

Pravila obnašanja!?

Oddelek: Loža
142166 (1782) Yohan del Sud

Več podobnih tem