» »

Kdor išče ta...

Kdor išče ta...

Lucifix ::

...nenajde! Da tako je. Kot kakšen dejavu. Ravno včeraj ponosno pridem domov s kupljeno računalniško revijo. Dam jo na polico ob ogledalu. Po tistem dogotki niso tako pomembni... Pri odpravljanju spat pa se mi zahoče da bi malo prečital revijo. Ti hudiča... kje pa si? 8-O Iščem jo po celem stanovanju brez sreče. Vprašam vse domače zelo natančno, kakor bi šlo za kakšno policijsko preizkavo. Celo pokažem na računalniku kako je revija zgledala. Nobeden nič ne ve zanjo. In tako že drugo noč zapovrstjo zaspin ne da bi kaj prebral.

Se je mogoče kej takega tudi vam zgodilo, da neka stvar izgine "brez" razloga?
  • spremenil: Lucifix ()

Tomi ::

V sedmem razredu moj zvezek za angleščino, ki je kasneje sicer bil pri prijatelju, potem pa vedno kaj, za kar sem vedel, da je, pa nisem našel. Sedaj se to včasih dogaja z mobitelom, sončnimi očali in podobnimi stvarmi. Res pa je, da jih ponavadi najdem na glavi ali (mobitel) v žepu.
metrodusa.blogspot.com

SpeedIT ::

Meni se je enkrat zgodilo v osnovni šoli.Peš sem šel do najbližje knjigarne po risalni blok(to je še kar velika stvar ki je ne moreš kar tako usejat).V glavnem stvar sem kupil,odšel iz knjigarne in ko sem prišel domov bloka nisem imel več.Še danes mi ni jasno,kako mi je izginil iz rok ne da bi za to jaz vedel oz se zavedal.Mislim pa da sem ga verjetno nekje po poti izpustil iz rok.Res čudno... :\

Matek ::

Jes sm pa danes marelo na vlaku pozabo :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Binji ::

Men se vsake tolko zdi, da me ksna stvar jebe v glavo. Iscem po celem stanovanju, prebrskam vse zivo in nezivo, naderem ze vse sorojence po spisku, na konci se sesujem v stol in najdem stvar pred nosom na pisalni mizi8-O
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Lucifix ::

Enako jst. Zadnjič sm isku po celem stanovanju likalnik (ja, tut moški včas likamo) :D in ga na koncu našu na mizi. grrrr... Zaradi te revije sem pospravu celo sobo in še zdej je ni :(

Gandalfar ::

revija ti je padla za radiator/omaro ;-)

Lucifix ::

Tut za vse omare sm pogledu in za radiatorje. Po mojem jo je kdo od domačih ponesreči dal med smeti in odnesel dol, pa se ne spomni. Žalostno :'(

Polde ::

Meni se tudi to dogaja. V soboto sem nabavu neki stafa sem ga zvečer mal skadil pol sem se pa v nedelju zjutraj. Staf pospravu (se mi zdi) v torbico od punce in ko sem ji čez nekaj časa reku, če mi lahko da, stvari ni bilo več. Kam je šla še danes ne vem. to se mi pa redno dogaja z CD.
Ni da ni!!!

Lucifix ::

Polde, Polde... mogoče ti ga pa je punca skadila? :\ hehe

Thanatos ::

po možnosti s katerim drugim >:D

Polde ::

moja punca ne kadi trave je proti AMPAK NIKOL NE VEŠ:D
Ni da ni!!!

OldSkul ::

Mogoče je tisti đoint preprodala naprej, keš pa spravla v svoj žep!:D :D :D

Polde ::

:D :D
Ni da ni!!!

atubbuta ::

Ma men se to 100% neb zgodil. :)

Je blo pa enkrt, ko nism najdu načrta za korekture, na fax pa se mi je mudil. Dobr, ni blema; usedm se za računalnik prižgem tiskalnik, da bi stvar ponovno sprintal in ..... TISKALNIK NE DELA!!! Para mi naraste na 120 barov, iščm, iščm, nič.
No zgodba se je končala tko, da sm znoru. 8-O 8-O 8-O Vzel sm banano, znjo udaru ob mizo, da se je razletela po celi kuhni. :D :D :D

(sreda 18.)

Lucifix ::

...boga banana :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lucifix ()

OldSkul ::

Men se dostkrat kaj zgodi da česa ne najdem, ponavadi zgubim kakšno revijo, in potem zvem da je v smeteh!;(

In tud pri tvojem primeru mislim da je v smeteh saj drugje ne more bit razen će je pri izginotju posredovala višja sila.!

undefined ::

Kdor išče, ta ne najde. Kdor ne išče, ga tisto samo najde. :>

SkIDiver ::

15 minut preden je odhajal bus za LJ sm zgubu vse kartice, mobitel, ključe. od tedaj imam denarnico:D Do tedaj sem imel vedno vse po žepih>:D

sketch ::

Lol atubbuta... poznamo to... Zjutraj se usedem za kompjutor, hitro sprintat... glava škripne napol lista. Sem prišel na fax s pol sprintanega pa pol na roko dorisanega tlorisa... asistentka je verjetno mislila, da nisem baš normalen :D

lp
s.
Adapt and overcome.

nojus ::

full se mi mudi, ker moram nekam it z avto, iscem ocala (vse pretaknem 100x), ocal nikjer, nakar po ene 15 min ugotovim, da jih imam gor:D

v skenerju pa itak zmerej pozabim ven vzet

Sergio ::

naslednji dan sem moral oddati vaje za fiziko. vse narejeno, prelektorirano, shranjeno.

ob 21:00 se spravim printat 80 (!!!) strani lepega teksta, formul ter grafov. Kaj ugotovim? Po 45. strani printerju zmanjka kartuse.

Od takrat naprej sem dosti bolj vesel, da imam strice ;). V pol ure je prisel iz Ljubljane ter mi prinesel svojega.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Matek ::

Heh, jaz sem tut mel tak za oddat neko seminarsko v šoli, pa sem printal zvečer in je barva šla. Sem pol vrgo enega kolega iz postle in laufal tja:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

borinho ::

V casu ko sm delal na DHL(študentski casi), in ta vrazja jakna je mela zame mal prevec zepov, tko da se je dostkrat zgodil, da sm petnajst min. po zepih kljuce iskal, pol sm jih pa najdu v kljucavnici v avtu

Tero ::

He. Jaz sem vedno iskal moje kljuce. Enkrat pa sem si zrihtal en obesek, ki je tako delal da ko si zazvizgal, ti se je zacel nekaj dret(nekak tak kot mobiteli). Stvar je sicer zelo zamiva bla nekaj casa, ampak problem je nastal ko mi je ta obesek zacel se dreti ob najbolj neprimernih situacijah, ker je izgleda bil nekak obcutljiv na viskoe tone. In ce je kaka profesorivca v soli bolj z visjim tonom kaj povedala...:8)
zato sem se en dan tega obeska znebil in glej si to naslednji dan nisem nasel kljucov nikjer, pa sem preiskal selo naso bajto, ampak jih ni bilo. Se danes jih nisem naso pa je ze to 2 leti nazaj.
:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

Elemen_T ::

MadManMato:

Mogoče je pa nisi izubil na vlaku >:D >:D

Jebiveter ::

Glede izginjajocih revij najdenih v smeteh:
Fantje, CENZURA!
Oca prelistajo revijo in najdejo neprimerno vsebino take ali drugacne vrste (po njhovem mnjenju) in se hudicevega predmeta po hitrem postopku znebijo!:D

Sicer pa jest tudi pozabljam in izgubljam stvari ne da bi vedu kje, kdaj in kako!
Je pa nekaj se hujse! To, da imam kratkorocni spomin totalno v kur*u! Totalno! Kar pa mi ravno ne pomago pri solskih stvareh (posebno pri sporasevanju in kontrolkah!). Zanimivo je, da sele sedaj dojemam, razumem in (najpomembnejse) se spolnem stvari ki smo se jih ucili lani ob istem casu! Za znoret!;((
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Beračenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7512573 (9646) shotalick
»

Pedrtošl (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8913663 (7391) Lion29
»

Video oglasi v revijah

Oddelek: Novice / Ostale najave
424703 (2699) Pyr0Beast
»

5.1 zvocniki

Oddelek: Zvok in slika
233038 (1954) bobby
»

Ko da moj fotr mobitel prat v pralni stroj

Oddelek: Loža
403248 (1905) Bass0

Več podobnih tem