» »

Ko da moj fotr mobitel prat v pralni stroj

Ko da moj fotr mobitel prat v pralni stroj

Cowboy6 ::

Haha, ravno zdele je moj fotr dal prat bundo, notr pa v njej pa Ericsson T68i.:D Je reku: To se lahk sam men zgodi. Jaz pa vas vprašam (da ga malo potolažim), ali se je tudi komu izmed vas že zgodilo kaj podobnega?
Tukaj naj bi bil moj podpis.

Zheegec ::

Ja, mojemu fotru se je R600 amlo umazal, pa ga je prižganega dal pod tekočo vodo.
Nekaj časa je dobival error massage, pa je dal baterijo ven in na radiator, potem ga je naslednji dan sestavil in prižgal.
Dela še danes, kakšno leto kasneje >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Jackal ::

Mojemu fotru je padel prizgan Siemens S45 v nerazredčen malinovec... 8-O

Je vzel baterijo ven in ga opral pod tekočo vodo ter posušil... pa še vedno dela :))
Walking the way is something completely different than imagining the way.

OrkAA ::

Mojo nokio 3310 je mati oprala v pralnem stroju :D

R.I.P :D

Cowboy6 ::

ok, moj stari ga zdele suši. vam bom poročal. edin sr*nje je, da bi ta gsm mogu jst dobit, ko si gre ta teden novga kupit. Upam da bo delu. Držte pesti za mene.:\
Tukaj naj bi bil moj podpis.

Simko ::

Sam sem se nekaj časa (15 minut) kopal oblečen v bazenu z SonyEricssonom t200 v žepu...
Ko sem prišel ven, sem najprej ven stresel vodo, nato ga pa sušil čez noč, zjutraj sem ga hotel prižgati in ni šlo. Ugotovil sem, da je šla baterija. Skoraj vse ostalo je delovalo OK, razen nekaj tipk. Tel, sem vzel narazen, ščistil ploščico (membrano sem odlepil), kupil rabljeno baterijo in telefon še danes deluje brez problema....

zlabo ::

Lol, tole me pa mal spominja na poleti, ko smo mel eno žurko, jaz sem pač zaspal v kopalni banji za neznano časa(sem bil ful utrujen:D ), sošolc pride pa vodo odpre, čez 15 min je prišel nazaj pa zaprl, jaz pa kr spal z telefonom v žepu:D Ko sem se zbudu sem samo baterijo stran vzel, pa še zmer dela. Nokia je pač nokia>:D


Si kr predstavlam ko bo kdo tvojga fotra uprašal: "A maš nov telefon"
Fotr pa: "Ne, opran s pervolom!" :D
Pa brez zamere;)

LP, zlabo

mihec87 ::

Ce tvojmu fotru pomaga je enmu mojmu kolegu padu v wc skoljko.

Ziga Dolhar ::

Imel sem Motorolo Timeport, ki sem jo zelo nežno čistil z zelo zelo rahlo navlažemo vatasto gobico (tisto, kar imajo ženske za odstranjevanje pudra pa nevem česa vse ...). Dva dni je bil zje*an zaslon, tipkovnica nagajala še zeloooo lep čas.
https://dolhar.si/

Tero ::

Najprej sem razmišljal če bi to sploh povedal ali ne.. Ampak sem se odločo da bom:D
Ko sem mel moj prvi telefon ericsson ga628 (prva mobireglja), mi je po nekaj mesečnem delovanju padel v WC školjko:D
Zgodba je nekak tak:
Ravno sem končeval z veliko potrebo in sem si hotel hlače nazaj obleči mi je padel iz žepa. Najprej se je odbil od D...(se veste kaj:D ) pol pa še pado v vodo, ravno sem hoto vodo potegnit ko sem opazo tole.
Raje ne vprašajte kak sem ga ven vzel in čistil...:D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

R0K ::

Men je tut padu v WC :8).

Sm dal sam hitro baterijo ven, pa ga še enkrat opral :D in ga dal sušit in je naslednji dan delal ok. blo pa to že dolgo nazaj - kibla od nokie 5110.

jRk0 ::

Fotru se je Motorola Timeport polila s pijaco v torbi ko j je mel, pa ni delal nekaj casa:)


punci pa je v WC skoljko pado pred par tedni:) r600. pa zdaj dela naprej :)
You fuck up once, you loose two teeth.

Cowboy6 ::

zlabo

Si kr predstavlam ko bo kdo tvojga fotra uprašal: "A maš nov telefon"
Fotr pa: "Ne, opran s pervolom!"

hehe, ta je pa tk dobra fora. odkar uporabljam ariel, ima moj mobitel čisto zvezo, nič ne šumi in nič ne prekinja...:D :D :D
Tukaj naj bi bil moj podpis.

Kaboom ::

offtopic :)) kako pa mu je uspelo celi mobitel spravit v pralni stroj... sem mislo da je to velko podjetje >:D pridem v čakalnico in preberem napis na steni: "Prepovedana uporaba mobitela." in si pomislim hvala bogu da uporabljam simobil...

sicer pa kolegu pade nokia v školjko med odmorom, pride k uri in vrže moker telefon na mizo... potem pa mora razložit zakaj je zamudil k uri :D :D
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Paramedic ::

No, ostali ste meli podoben primer, moj fotr pa enakega :D - pred nekaj tedni je dal prat kombinezon in ven pobral vse, razen T20, ki zdaj dela napol - ne dobiš zveze, ko hočeš klicat ali prejeti klic - vendar se pa prižge in lahko uporabiš npr. kalkulator >:D. Pa baterija je šla.
End transmission.

boych ::

poslušajte tole : predvčeraj sem bil službeno v Turčiji pa sem mel foto digitalca s sabo, službenega seveda, brez torbice. pa sem ga dal pač v svojo toaletno torbico in gleh hudiča nekako se mi je odprl duschbad in je lepo stekel v torbico in po fotiču.
Potem mi je vedno, ko sem kaj slikal, poskušal pobegniti iz rok!:D
je pa preživel na srečo!!:)
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

Sami ::

Pred enim letom sem ponesreči opral NOKIO 3310, čisto sem ga razdrl in pustil sušiti še 2 dni, pa je delal ql...:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Taras_Bulba ::

Men je pa audiovox (huda jajca za dva tolarja) ponesreč>:D padu v pivo. Pa je hudič še kar delal... A ja s pucanjem se nisem preveč trudu.

boom-bar ::

Mogoče ni lih za v ta topic ampak vseen.

Jst sm svojga tamagočija tko resetiru da sm ga dal v kozarc vode, ampak je delval to sam ene trikrat.
Legalizirajte mehke droge!!!

Zheegec ::

Statistika tegale topica - vsi R600 še vedno delujejo >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mare_ ::

Da malo pokvarim statistiko: meni je R600 dvakrat padel s kakšnih 5m na betonska tla, enkrat se je šel kopat, najmanj dvajsetkrat je bil pohojen, da ne omenjam, kolikokrat sem se usedel ali ulegel nanj ko sem ga imel v žepu. In vse to je srečno preživel, potem je pa nekega dne samo crknil;(( . Ni se ga dalo več prižgat, ne polnit ne nič...

mazy ::

mojem fotru je motorola neka (ki je bla kr lušn telefonček, tak mali pa sivi) pala v vodo med pranjem tovornjaka. sm jo spuco pa posušo pa ni več možno blo dobit zveze z nikomer. niti omrežja ni našli, najbrž antena šla. :> pol je pa kupo nek podn od motorole aneks od tiste prve pa še kr teče. stari moj ej narodeeeen!

Paramedic ::

mazy: enak simptom kot fotrov t20, ko je šel v pranje - nehala je zgleda antena delat. Mogoče se pa še kaj da narest?
End transmission.

ferdo ::

mare_ , zakaj le?:\ :D :D :D

||_^_|| ::

mojmu frendu je padu t100 v BAC (ful hudo topilo), pa ga je razstavil in posušil pa dela bp, edino ves bel je:)

mare_ ::

ferdo: najbrž mu je blo dost stalnega premetavanja:D

drugač sem se pa spomnil na ga628... ta je doživel še hujše stvari, kot moj r600, pa še vedno dela:D

Business ::

Moj telefonček je tudi že plaval v ribniku:D

Giller0 ::

em mojo punco pa so v termah neki pijani modeli oblečeno v vodo zabrisal. na sebi je mela tud torbico, v kateri je bla nokia 3110. še zdaj me veselo kliče s tega telefona >:D

krucymucy ::

ce bi men padu telefon v skoljko bi ga prodal :D

Avenger ::

Nikoli ne bom kupil rabljenega GSMa. :|
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

AlienGT ::

Prijavljam še en skok mobitela v WC školjko - pri meni še v čisto vodo prosim. Sem se spomnil še odtočit predem sem odhajal od doma, pa sem manever izvedel očitno malce prehitro.

Siemens C45 je skočil iz žepa direkt v vodo (pomoje bi dobil oceno 10), brez kakršnegakoli odskoka od deske. Sem ga razstavil, posušil, dela še danes, je pa res da zvočnik mal hrešči, sam so ga že 2x zamenjal (še v garanciji) pa niso popravil.

Klinc pa tak servis, sam aparat pa dela, ni kej.

Avenger ::

Čak, čak, to je pa že tu mač. Naj bo v naslednji anketi tkole: Ali vam je GSM že kdaj padel v straniščno školjko: DA/NE. Džizus krajst, grem stavt, da bo precej izenačeno... :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

boych ::

popravek mojega posta!
fotič preživel sam mora iti na servis ker je zaštekal gumb za sprožilez in ročka za zoom!
ne umivat digitalcev z dushbadom, ni dobro;(
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

rap3r ::

Hm moja mat je isto z bundo dala prat samo da i65. Zadeva seveda ni delala:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

SkIDiver ::

Jz sem prvega MobiČuka™ povozu 2x ko sem z traktorjem oral sneg. Se pelem v prvo pa se mi zdi da sem vidu neki rumenga v snegu med prednjim in zadnjim kolesom. Pelem cca 5 metru naprej, ustavm in dvignem plug ter se zapeljem vzvratno. Pelem in naenkrat zagledam pred zadnjim kolesom neki rumenga. Zapelem lepo čez z zadnjim in prednim kolesom in ustavm. Stopm vn in gledam nikjer nič. Malo brskam z nogo po snegu nič. Se vsedem nazaj v traktor plug dol in gas naprej. Nato pa vse kar sem imel snega pred plugom porinem na stran in se na vrhu pokaže neki rumenega. Stopm spet vn in grem pogledat. Lej ga vraga. MobiČuk povožen 2x in prerinjen z snežnim plugom:D. Telefon je delal, ko se je posušu sam LCD je pa takratko potegnu:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

Dr_M ::

LCD je pr telefonih res potrosni material.jest sm na svoji nokii 5110 ze 2 razbil. 1x pijan teku po lj trznici, pa sm eno salto naredu in....mnja...ni blo lepo. :) :)
tocno 2 leti kasnej, me je pa en z avtom skor nabasu k sm se s kolesom vozu in sm se totalno razletu, padu direkt na telefon, spet LCD pocu, ampak telefon pa se zmeri dela :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Ch4N93 ::

Mojemu kolegu je Nokia 3110 padla v peč 8-O 8-O
na srečo se je stopilo _samo_ ohišje :D
od tega je cca. pol leta pa mu telefon še vedno dela.

seveda je ohišje zamenjal...:D

Valery ::

Moji hčeri je Nokia padla iz žepa v WC školjko. Potem jo je skrbno posušila, in je funkcionirala še naprej. Čez nekaj mesecev pa jo je dala v popravilo in niso upoštevali garancije, ker so opazili erozijo. :D

rozica ::

siemensi c 35 niso ljubitelji plavanja v bazenu (to je ugotovil moj sinko, ko je skoču z njim v bazen) ... tudi umetno dihanje pol ni pomagalo več.....

Valery ::

Se popravljam:
Ne erozija, ampak korozija.:D

Bass0 ::

V tej štoriji je glavni osebek tiskalnik HP Laserjet 5L:

Nekega deževnega jutra sem na počivališču Barje (južno od LJ, kje pa) čistil smeti iz avta. Ko sem jih odvrgel v kanto (oz. železen sod, ki je služil kot kanta), sem v njej opazil ohišje skenerja in zgoraj omenjenega Laserjeta. Pa sem se obrnil in si mislil: "Ah, saj verjetno je tako ali tako zrel za odpad!" Zvečer sem to omenil kolegu, tedaj še študentu elektrotehnike, ki me je nadrl: "A si zmešan? Kar tam si ga pustil?" Nisem ga utegnil niti začudeno pogledati, že me je vlekel za rokav. Pa sva šla do tiste kante. Mimogrede, ves dan je lilo kot za stavo. No, zvečer je HP še ležal v kanti, čez 15 minut pa že razstavljen na mizi v študentskem domu. :) En dan se je sušil, nato smo ga sestavili in - seveda - je delal! Razen majhne raztrganine na grelnem valju (manjšega svetlega madeža na izpisu) je bil brezhiben. Še tonerja ni bilo treba menjati!

Bivšemu lastniku: Hvala za darilo! Sicer sedaj, po pribl. dveh letih, že počiva v miru. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telefon padel v vodo

Oddelek: Pomoč in nasveti
71834 (1491) shadeX
»

Telefon padel v vodo (BlackBerry Curve 8900) pomoč...

Oddelek: Pomoč in nasveti
436951 (5651) clothes
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512436 (8605) Azrael
»

Trdoživ iPhone 3GS (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7911100 (9150) Ciklamen
»

Folk, kake mobitele ste imeli in kakega imate zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13612181 (10357) atubbuta

Več podobnih tem