» »

Pomoč pri nakupu manjšega zvočnika za na ulico

Pomoč pri nakupu manjšega zvočnika za na ulico

T.A.D.E.J ::

Živjo!

Ukvarjam se z Beatboxom, pa bi si rad nabavil en soliden manjši zvočnik za na ulico (mislim da so isti kot za kitarske). Skratka na ozvočenje se res ne spoznam, pa bi prosil za pomoč kakega strokovnjaka (sem bil v hartmanu, pa tip ni mel časa ) Pomembno mi je, da je manjši (do max 50x50cm) a hkrati dosti močan, da ima vsaj dva priklopa za mikrofon oz. priporočljivo bi bilo. Rad bi imel tud izhod za slušalke....kakšne so možnosti za napajanje, na kaj moram biti pri nakupu pozoren...?

Vsakršna pomoč bo dobrodošla!

Hvala,

Scorpia ::

Stran od teh kitarskih ojačevalcev ker temu niso namenjeni. Sam imam doma enega, in s težka spraviš spodobno odigrat kakšno glasbo. Koliko denarja misliš odšteti?
////

T.A.D.E.J ::

Tam do 200EUR kaj več si zaenkrat ne morem privoščit. Bi skor raje enega rabljenega pa da je mal boljši.

zagi123 ::

Možnosti je več... če je izhod za slušalke in boljši EQ nuja, potem vzami majhen mixerček+aktiven PA zvočnik. Če izhoda ne potrebuješ, imaš BEHRINGER B 205D, THE BOX MA120 MK II, BEHRINGER F 1220A EUROLIVE...če ti 70x50x50 ni preveč, mogoče celo THE BOX MA150...

T.A.D.E.J ::

Tole sem našel: http://www.thomann.de/gb/tranyor_tvm50....
Ima tudi vgrajeno baterijo, ki zdrži okoli 10h pa mere so 50x35x35, 14kg kar je naravnost odlično...sam a mogoče kdo zna razložt če je 50W rms-ja dost?

zagi123 ::

Aja lol na baterije bi ti rad. Men se zdi ta tranyor ok... ima pa 50W RMS@10% THD, kar pomeni nekako realno 30-40W. Je pa to seveda zadosti, že 10W je zadost.

T.A.D.E.J ::

No, fino :) potem bo tale moj prvi outdoor zvočnik :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aktivni zvočniki in subwoofer

Oddelek: Zvok in slika
122410 (2251) JurcaG
»

Aktivni zvocniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
547174 (5801) Zvezdica27
»

Nakup manjšega zvočnika za na ulico

Oddelek: Kaj kupiti
92029 (1774) ss1234
»

pomagajte-napajalnik/pretvornik (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
657410 (7013) A. Smith
»

Ozvočenje avteka (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
747479 (6276) _Tom_

Več podobnih tem