» »

Hotmail nadomestni naslov

Hotmail nadomestni naslov

Robocop1 ::

Se opravičujem, če je tema v napačnem delu foruma, ampak dobro...
Rabil bi enega specialca (mogoče tudi hekerja), ki zna rešiti naslednjo zadevo, če je sploh možno:

Na hotmailovem računu (@hotmail.com) bi rad spremenil nadomestni naslov. Ko sem račun odprl sem nadomestni naslov nastavil na emailov račun (@email.si), ki pa ne deluje več. Zdaj bi rad nadomestni račun spremenil, pa se je pojavil problem:
Če želim spremeniti nadomestni račun, moram potrditi dejanje preko pošte, ki jo hotmail pošlje na trenutni nadomestni naslov, torej email. Seveda pa do tega računa ne morem dostopat, ker storitev ne dela. Pa še marsikaj drugega bi rad spremenil, pa zdaj ne morem. Obstoječih podatkov pa tudi ne morem izbrisat.

Kako sem se zadeve lotil: tik pred zadnjim korakom (pošiljanje pošte) sem stran shranil v html datoteko in popravil podatek (iz email.si na gmail.com). Tako popravljeno html datoteko sem potem odprl, in poskušal nadaljevati pošiljanje (na popravljen naslov). Žal ni šlo, druge ideje pa tudi nimam.

Če slučajno kdo pozna delujoč način (če sploh obstaja?), bi ga prosil da mi razloži kaj naj probam.
Če sem nerodno razložil pa povejte, bom poskusil bolj natančno.

feedback03 ::

Dodaš lahko več nadomestnih naslovov;

https://account.live.com/proofs/AddEmail

Robocop1 ::

To je res, vendar kot rečeno, moram pred kakršnokoli spremembo potrditi dejanje. Hotmail bi v tem primeru poslal potrditveno poštno na moj trenutni mail, ki pa ne dela. Torej ta možnost odpade.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

email.si zaključuje svojo zgodbo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
6312956 (9768) FitnessBoy
»

Ali postaja email.si vedno bolj nezanesljiv?

Oddelek: Omrežja in internet
363763 (2348) marsovcek
»

spet problemi z email.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
635359 (3975) Gandalfar
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216596 (13278) the_unborn
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316471 (16471) Bakunin

Več podobnih tem