» »

kje je particija

kje je particija

miki16 ::

Ker sem hotel prenesti neke podatke sem iz starega racunala vzel disk ven in ga vstavil v novega.disk je bil razdeljen na dve particiji:C in D(fat32).sedaj pa sem ugotovil da particija d manjka.disk je stal na miru ze 2 tedna.prestavil sem samo jumper iz master-ja na slave in potem spet nazaj.kaj mi sedaj storiti.ali ga formateram in pozenem f disk ali je kaj drugega?

zvitorepec ::

Pred kaksnimi 3 meseci sem dozivel nekaj podobnega - ravno tako mi je izginila particija d: (c: je deloval normalno, tako da sem lahko z neta se pobral av prog.). Krivec za to pa je bil virus, ki sem ga staknil na netu. Malo sem gledal po straneh izdelovalcev antivirusnih prog., vendar ni bilo nobene pametne resitve.
Pomaga le format (k sreci sem imel backup podatkov). Za vsak slucaj pa sem nalozil najnovejsi av prog. in pregledal tudi particijo c: in nato se vse skupaj dokoncal z fdisk - ziher je ziher.
Ce imas kaksne pomembne podatke pa le malo povprasaj pri npr. Nortonu, F-protu, Sophosu,... mogoce ti bodo znali pomagati resiti podatke
HOWGH!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disk in particije (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
597069 (5441) solatko
»

Združitev particij

Oddelek: Pomoč in nasveti
182962 (2598) MIHAc27
»

Saj se ne more zgoditi meni - izbris particije wtf? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
784614 (3596) Dejk0
»

seljenje sistemske particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
5817 (749) drzni86
»

USB HD 2,5 iz laptopa ne gre kopirat

Oddelek: Strojna oprema
141408 (1196) Vasakhan

Več podobnih tem