» »

Win2k se sami resetirajo

Win2k se sami resetirajo

mirsi ::

Ja, sem opazil da je ta problem imel ze eden od uporabnikov pred menoj ... ampak jaz sem ze probal F8,-> Last known good settings .. -> boot safe mode, -> in vse.. pa mi se vedno pride le do modrega ekrana.. tik preden bi se morala pokazati miska in okno v katerem pise "preparing network ..blabla " ... in nevem kaj naj storim .. da sem instaliroval kakesne nove driverje... ? NE..



cist normalno sem sem zapustil win2k .. ko sem se zelel vrniti .. se nism mogel.. ;))
  • spremenil: mirsi ()

andrej ::

right click na My computer, Properties, advanced, startup and recovery settings -> automatically reboot (odstrani kljukico).
Potem pa povej natancno kaj se ti izpise...

mirsi ::

Stari kk pa naj pridem do my computer ?? ce nemorm v winse... sedaj sem v win98 .. in nezdrzim tukaj .. :))

sem rocno odstranil gonilnike za voodoo .. sem jih poiskal in odstranil .. in sedaj pride do ZELENEGA ekrana ;))) nic vec modrega .. ;)) ocitno napaka ni v gonilnikih .. hm..

sasox ::

Hmm to se je meni enkrat zgodlo ko sem med startupom vzel ven CD:)) in potem so se v nedogled restartali takoj ko je prisel do zelenega enkrana.................Moja takratna rešitev je bila ponovna namestitev winsov:D

LP,
Sašo

mirsi ::

Ja ja ... sej jz sm isto .. kr format d:\ .. pa gremo nasi... ;))

Kekec ::

Ne ne dej noter original cd od 2000 pa mislim da ti ponudi možnost repair in probaj prvo to škoda vse še enkrat na nov!

rookie ::

Kekec ima prav !:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

sasox ::

Men un repair ni nic zrihtu..........

Kekec ::

Ja to je spet odvisn ka se ti je pokvarl... vse tut ni mogoče porihtat >:D

sasox ::

Po moje je najbols da ce se ti winsi zjebejo da spet formatiras..................:D

Kekec ::

Če se da rešit nima smisla vse na nov formatirat pa vse porgrame še enkrat gor devat pa pol nastavitve....če se da rešit je bolš kot pa vse na novo!

andrej ::

kaj si nazadnje instaliral?
Kaj natancno se ti izpise na modrem zaslonu?

Kekec ::

Ali pa kaj si kaj zbridsal ali celo odstranu kakšno komponento?

mirsi ::

EH JZ SM ZE ZDAVNI ZBRISO WINSE .. ;)) .. se ni dalo resit.. vse kar sem znal in sem se spomnel sem probal.. skoda no .. vglavnem zal mi je edino ICQ-ja .. userjev... a se da kk nastimat da bi shranil LISTO icq userjev.. pa potem nekako cez skopiral .. importal.. meni se ni nic ratalo. .. vedno je treba na novo vse... suxx

sasox ::

od ICQ-ja skopiras samo mapo 2000b in jo potem nazaj skopiras takoj ko si vpises ke po koncani instalaciji ICQ# in pass...........pa vse deluje!

andrej ::

ali pa uporabis MS Mesenger, ki si shrani vse kontakte na MS serverju, tak da ne rabis nic naredit ...

mojsterpeter ::

nasploh bi morali bit os-i in programi grajeni tako da bi lahko za vsak program pa os save-al nastavitve in jih importal v sveži instalaciji...
ill communication

andrej ::

2 resitvi:
- uporabis program, ki ne uporablja registra za nastavitve ampak uporablja stare .ini datoteke v svojem direktoriju. Lep primer je Agent - to je news reader.
2. uporabis MS File and Settings wizard. To je wizard, ki ti shrani nastavitve in datotek iz obstojecega sistema in jih lahko potem exportiras v drugo instalacijo...
Drugace pa ze delajo na tem, da programi ne bodo vec uproabljali registra za svoje nastavitve, ampak raje XML datoteke... ampak do polne implementacije tega je se par let...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

črn ekran / ne pokaže se namizje Windowsov (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8811185 (6520) solatko
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443039 (25079) BorutK-73
»

Kako nastaviti LAN?

Oddelek: Omrežja in internet
3311317 (6987) Tomi
»

Kako popraviti skripto v win xp + sp2

Oddelek: Operacijski sistemi
14941 (809) Boro
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585040 (4182) andrej

Več podobnih tem