» »

Kako popraviti skripto v win xp + sp2

Kako popraviti skripto v win xp + sp2

Boro ::

Mislim, da se mi je v winsih zbrisala ali uničila skripta - nevem kaj in kako? Zadeva je taka, ko se odlogiram mi namesto "logging off" napiše "running loggof scripts" ali nekaj takega! Sicer zadeva ni hzudo moteča ampak vseeno, če ima kdo kakšno idejo ali znanje za to zadevco popravt bi bil hvaležen za nasvet. Zaradi tega pa se mi ne da ponovno nameščat winso - edino če bi dal reparier, sam nevem če bi to popravlo?

Hvala
  • polepsal: moj_nick ()

darkolord ::

A vse dela in te samo napis moti, al je še kaj drugega???

Boro ::

Vse drugo dela OK, sam pravim, da ni tko strašbno moteče, ker pri drugih računih pa ko se uporabnik odlogira piše lepo "Logging off". Kako to popraviti??????

darkolord ::

V registru poglej sem:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\system

in poglej če imaš vrednosti "DisableStatusMessages" in/ali "VerboseStatus"

Boro ::

Bomo videl, sam prot večeru, ko bom doma - hvala zaenkrat se pa oglasim! :)

Boro ::

Tud to ne pomaga????

darkolord ::

Kaj ne pomaga? Kakšne vrednosti imaš?

Boro ::

Teh vrednosti ki si mi jih napisal zgoraj sploh ni??!! Ostalo pa je vse tko kot na ostalih računih??

CoolBits ::

Poskusi tole: run, vtipkaj gpedit.msc pod user configuration/windows settings imaš nastavitve za scripts (logon/logoff) pod logoff če neveš kaj je lahko vse zbrišeš.

darkolord ::

Teh vrednosti ki si mi jih napisal zgoraj sploh ni??!!

Ja sej to me je zanimalo... :)

CoolBits ::

Ma kaj imaš home al pro? će maš home nimam pojma kako gre ker je precej oskubljen če maš pa pro verzijo bi pa to moralo bit razen če ni kaj hudo narobe z group policy na tvojem compu :)

Boro ::

Mam PRO verzijo, sam mislim da je neki narobe pri Group policy??

darkolord ::

Local Computer Policy -> User Configuration -> Windows Settings -> Scripts (Logon/Logoff)

tukaj poglej

CoolBits ::

Ja nevem kako to rešit drugače kot da popraviš inštalacijo... se pravi zaženeš s cd-ja, ko te prvič vpraša greš naprej (ne recovery console) se pravi nova inštalacija in ko ti pol najde že to inštalacijo jo zbereš in daš repair... vse nastavitve in programi ti pri tem ostanejo. Za probat je.

Boro ::

No zdajle sem poskusil Winse ponovno naložit (reparier zadeva), pa se ta skripta tud ni popravla, tko da več nisem tolk pamenten kako bi to popravil???? Dokler bodo delali bodo, pol pa vse na novo - sam sreča da mam backupe z Norton Ghostom! ::)::):)

Vseeno hvala, če pa kdo pozna rešitev je dobrodošla!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

remote desktop - varnost

Oddelek: Informacijska varnost
132047 (1752) karafeka
»

kako nastaviti oddaljen dostop

Oddelek: Operacijski sistemi
211943 (1543) Microsoft
»

win 2000 virtual memory to low

Oddelek: Operacijski sistemi
101409 (1235) civava23
»

Windows 2003 - kako konfigurirati GPO za OU

Oddelek: Operacijski sistemi
121549 (1419) pirx
»

Opravilo, ki ob določenem času omogoči drugo opravilo in ga potem spet onemogoči...

Oddelek: Operacijski sistemi
121455 (1238) Mercier

Več podobnih tem