» »

Ubunto vs. windows 7 64bit

Ubunto vs. windows 7 64bit

1 2 3
4
»

techfreak :) ::

After Effects je bolj primeren za domačega uporabnika oz. navdušenca kot pa Cinelerra.

andrejus ::

techfreak :) je izjavil:

After Effects je bolj primeren za domačega uporabnika oz. navdušenca kot pa Cinelerra.


Kako to misliš?

Podobno kot je Win7 bolj primeren za domačega navdušenca kot Debian :) Drugače pa je res da imam izkušnje z Premierom in mi je zato lažje. Vmesnik je na Premieru spoliran v nulo. Help prav tako. Vendar Cinerella dela tisto kar želim BP, tako da nima smisla da se obremenjujem z Adobijem.

poweroff ::

Ne vem, meni je bil Premieren vmesnik precej pain-in-the-ass. Da o rendering sposobnostih ne govorim - katastrofa.

Žal nekega programa z res enostavnim GUI vmesnikom še nisem našel...
sudo poweroff

_nomis_ ::

Zakaj je windows boljši za povprečne uporabnike. Sebe smatram kot povprečni uporabnik saj računalnik uporabljam za gledanje filmov, glasbe, surfanja po netu, igranje iger ter 1 do 2× na leto kaj skeniram sprintamj , natipkam.

Zakaj windowse? Ker je boljša podpora za driverje ter zunanje naprave. 98% iger deluje na winsih ostalo na linuxih. Zvok je bolj čist, boljši driverji, video posnetki ter filmi se predvajajo tekoče.

Še in še...veliko stvari.

Ubuntu 10.10. Zakaj? Ker so brezplačni. Saj use špila samo ne tako kot je treba. Pač primerjava osla s konjem. Konj lepši, hitrejši, dražji,... :)
LP

techfreak :) ::

Zvok je bolj čist, boljši driverji, video posnetki ter filmi se predvajajo tekoče.

Zvok je bolj čist? Imaš kakšno profesionalno kartico, ki nima tako dobrih odprtokodnih gonilnikov?

Filmi pa se mi predvajajo tekoče tudi na Ubuntu. V bistvu mi deluje še celo en video, pri katerem ne morem normalno skippat v nobenem preizkušenem programu na Windowsu.

_nomis_ ::

techfreak :) je izjavil:

Zvok je bolj čist, boljši driverji, video posnetki ter filmi se predvajajo tekoče.

Zvok je bolj čist? Imaš kakšno profesionalno kartico, ki nima tako dobrih odprtokodnih gonilnikov?

Filmi pa se mi predvajajo tekoče tudi na Ubuntu. V bistvu mi deluje še celo en video, pri katerem ne morem normalno skippat v nobenem preizkušenem programu na Windowsu.


Hehe good for you. :)

Čisto osnovno zvočno imam. Sklepam ,da niso tako dobri odprtokodni driverji.
LP

poweroff ::

_nomis_ je izjavil:

Zakaj windowse? Ker je boljša podpora za driverje

Ja, stari, ampak res. Jaz vsak dan menjam grafično in mi dobra podpora za driverje ful prav pride.
sudo poweroff
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Torvalds pokazal sredinec Nvidii (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
19351365 (43592) Icematxyz
»

Iščem Linux varčen z baterijo v prenosniku (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
6613496 (12446) technolog
»

Acerjev šef vidno nenavdušen nad Microsoftovim pohodom v hardware (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
17531557 (27970) Icematxyz
»

Ubuntu pripravlja nov menijski vmesnik HUD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
11528426 (24000) BigWhale
»

Izšel KDE 4.7 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
14223608 (19625) driver_x

Več podobnih tem