» »

Mc'Donalds

Mc'Donalds

««
16 / 16
»
»»

Mesar ::

Timurlenk je izjavil:

folk, poglejte si, kdo so vegani in vegeterijanci

veganov tudi jaz ne poznam kakšnih, ki bi jim na dolgi rok uspelo furat brez vsakršnega mesa in brez vsakršnega drugega živalskega proizvoda


Obojni so težaki, ki normalnim oziroma za njih navadnim ljudem težijo glede prehrane, če hočejo cele dneve žret repico naj jo žerejo pa se kotajo po travi, jaz pa hočem 3x na dan meso žret, nekdo drugi pa se hoče 3x na dan basat v Macu. Vsakemu svoje... nišče pa ne rabi nekoga, da skoz teži kaj je zdravo pa kaj ni zdravo, me zanima kaj se taki med sabo pogovarjajo ziher se nabijajo keri bolj zdravo poje, pa keri je več repice pojedo. Pa kot že rečeno za večino ni dvakrat za rečt, da se skrivaj bašejo z mesom.
Your turn to burn!

jype ::

thramos> Bakterije? Vegani?! :))

Can't see them!

Spock83 ::

@Mesar. Moja je vegeterijanc in mi nikoli ne mori zaradi mesa. Celo kakšna piščančja prsa mi speče.

Timurlenk ::

http://www.imdb.com/title/tt0765849/





top dokumentarec o moderni industriji hrane


ampak, zaradi videnega me še vedno ni minilo jesti mesa, ali pa zelenjave (ki je pridelana celo na bolj škodljiv način, kot meso)

ejQ ::

technolog je izjavil:

Kaj zdej, je na študentske bone al ni, jebemti? :D
Je ja. Že talajo zgibanke :)

BigWhale ::

thramos je izjavil:

Bakterije? Vegani?! :))


Zakaj pa ne?

... tle vsi cakamo, kako bos rekel, da so bakterije tudi zivali, ne razocaraj nas in ne prihrani nam veselja. Reci to!

Gladi ::

Timurlenk je izjavil:

http://www.imdb.com/title/tt0765849/





top dokumentarec o moderni industriji hrane


ampak, zaradi videnega me še vedno ni minilo jesti mesa, ali pa zelenjave (ki je pridelana celo na bolj škodljiv način, kot meso)

Če ti je pa ta dokumentarec top potem pa boh pomagej

Timurlenk ::



Gladi je izjavil:

Timurlenk je izjavil:

http://www.imdb.com/title/tt0765849/





top dokumentarec o moderni industriji hrane


ampak, zaradi videnega me še vedno ni minilo jesti mesa, ali pa zelenjave (ki je pridelana celo na bolj škodljiv način, kot meso)

Če ti je pa ta dokumentarec top potem pa boh pomagej


boh naj raje tebi pomaga :D

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Folk vidi en dokumentarec in se jim že obračajo občutljivi želodčki. Kravo pač ne moreš zaklati brez krvi.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Pithlit ::

Mene ste prepričal. Od zdej naprej sem samo še na nuteli... brez kruha!
Life is as complicated as we make it...

Furbo ::

Pazi da ne dajo kak filmček iz proizvodnje Nutele sem gor :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

jype ::

What, sej not je sam najboljše kar telo potrebuje. Veliko mleka z lešniki!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sasli ()

figula ::

A mate še kak predlog zame, ker ne maram Nutele, pa čokolešnika tudi ne? :'(

jype ::

Kisu krmper z drobno narezano čebulo je super.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sasli ()

figula ::

OK, si bom zapomnila: kisu krmper :)

Mesar ::

figula je izjavil:

A mate še kak predlog zame, ker ne maram Nutele, pa čokolešnika tudi ne? :'(


Govedino, svinjino, perutnina je bolj tak... najboljše so živali na 4 nogah, ker se gibljejo bolj uravnovešeno tako kot imajo 4 taktni motorji lepši zvok od 3 taktnih pa tudi manj se tresejo, no in zato je meso boljšega okusa in tudi bolj kvalitetno, ker ne prihaja do defektov.

Za prilogo pa lahko ješ skoraj karkoli, samo da ni v prevelikih količinah, staro kuharsko pravilo zdravih ljudi je 4:1 če gledamo meso:priloga. Solata po želji, sej neke velike vloge nima.

figula je izjavil:

OK, si bom zapomnila: kisu krmper :)


Pa ne brez čebule! Pol je to čista druga stvar. Seveda velja omeniti, da moreš takemu obroku obvezno dodat še mesto poljubne vrste, v nasprotnem primeru je to t.i. pusti obrok, ki ni zdrav.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

figula ::

Kisu krmper z drobno narezano svinjino torej. Sploh ne bi bilo slabo! Sveže čebule žal ne procesiram dobro. In skledo solate z jogurtovim prelivom, mogoče?

Nekje sem brala, da naj bi bilo najboljše meso race, ker živi mirno življenje na vodi. Samo kaj, ko so edine race, do katerih prideš, tiste madžarske v zamrzovalnikih ali one pri Kitajcih ...:D

Mesar ::

Sej ni samo to, največji problem je hrana s katero hranijo živali za masoven zakol. Nekaj čisto drugega pa je če ti doma gojiš živali za sebe. Nič čebule? :'( Brez čebule ni življenja...

Raje majo morsko bolezen, kr so pogosto na vodi, so kr večino časa bolane... pa še vprašanje po čem plavajo pa kaj pikajo ko so v vodi... hint: kanalizacija.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Furbo ::

Mesar je izjavil:

figula je izjavil:

A mate še kak predlog zame, ker ne maram Nutele, pa čokolešnika tudi ne? :'(


Govedino, svinjino, perutnina je bolj tak... najboljše so živali na 4 nogah, ker se gibljejo bolj uravnovešeno tako kot imajo 4 taktni motorji lepši zvok od 3 taktnih pa tudi manj se tresejo, no in zato je meso boljšega okusa in tudi bolj kvalitetno, ker ne prihaja do defektov.


Po tvojem bo še najbolje, da ješ stonoge.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

figula ::

Bear Grylls iz serije Ultimate survival bi se verjetno strinjal. Kaj vse je že ta človek v usta dal in pojedel ... :)

Spock83 ::

Ampak same naravne stvari brez umetnih konzervansov :)
««
16 / 16
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964184920 (9983) ahac
»

Nobel Kebab (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30140301 (26747) Mare2
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417829 (13189) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527977 (25069) Brias
»

Kebab vs. ostala hitra hrana (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15245372 (41037) PINki

Več podobnih tem