» »

fitnes, študentski dom Rožna dolina

fitnes, študentski dom Rožna dolina

The Player ::

pozdrav,

že nekaj časa razmišljam, da bi hodil na fitnes in prišel na idejo, če obstaja možnost, da bi hodil kar v študentski dom v rožni dolini.

Ok, začnem raziskovat in googlat, ampak dejansko je taka poplava podatkov, da sploh ne vem, če sploh iščem pravilno in če imam prave informacije.

Poleg tega ne vem, če sem opravičen do vadbe (brezplačno ali plačljivo), ker sem imel obvezno telovadbo že v 2. letniku, sedaj pa sem že absolvent (ampak status imam).

Skratka, zanima me kaj točno morm narest, da lahko tam treniram? Kje dobim ta prave podatke za prijavo? Našel sem neke podatke za 2012/2013 sam nism zihr, poleg tega je to za kreditne točke, ki jih js itak ne rabm. Seveda, če je možnost tudi brezplačno, ker nism lih un študent k bi 90% časa porabu za šiht.

Prjatu ima najeto plesno dvorano v rožni brezplačno, ampak še čakam njegov odgovor.

Če ima tu kdo kake izkušnje in ve, bom pa zelo hvalažen :D

hvala!

kr1ženska ::

V kolikor nisi prebivalec enega od študentskih domov v Lj nimaš pravice obiskovati fitnesa v šd.

Če si stanovalec šd. se pa oglasi v fitnesu in povprašaj kdo je tam odgovorni. Ta ti bo dal obrazec ki ga boš moral izpolniti. Stroške za uporabo fitnesa ti prištejejo k mesečni položnici stanarine šd.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

korenje3 ::

mi na faksu smo imeli tam telovadbo... verjetno je imel naš faks najeto dvorano in fitnes.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

DOOM_er ::

na našem faksu si se na začetku leta prijavil in imaš brezplačno čez celo leto. Je pa res da so v enem dnevu že vsa mesta zasedena.
Robots will steal your job. But that's OK

mr1two ::

a za cuš nisi še slišal?
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

Marat ::

Ma vi zdaj mešate vse. Telovadba je v DVORANI v Rožni dolini, tam je tudi en fitnes, ki ga lahko v okviru svoje športne vzgoje zastonj obiskujete.

V enem od študentskih domov (mislim da 8) v Rožni je pa tudi fitnes, ki pa nima veze s tisto dvorano. V ta fitnes gredo lahko samo tisti, ki prebivajo v študentskem domu, zato ker se jim potem mesečna vpisnina v fitnes prišteje na mesečni račun za študentski dom.

Torej če nisi v študentu v Rožni, potem lahko obiskuješ le fitnes v dvorani (ne pa tudi tega v Domu 8).

BivšiUser2 ::

Čez par dni se selim v ŠD, pa me zanima če je vredno iti tu v fitness ali naj raje pogledam, drugo temo, ki je na forumu?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Drevesce ::

BivšiUser2 je izjavil:

Čez par dni se selim v ŠD, pa me zanima če je vredno iti tu v fitness ali naj raje pogledam, drugo temo, ki je na forumu?


Definitivno drugam. Bil enkrat in nikoli več. Slabe naprave in malo prostora.

martincek1 ::

Poleg tega so vsaj včasih še kradli po garderobah (zaklepali iz ene strani in jemali iz druge) :| Vsakič po koncu telovadbe je kakšen od novincev preklinjal. Sicer pa fitnes je majhen ampak dovolj dober za nekoga, ki šele začenja in bi mu prevoz do kakšnega drugega centra še prej zbil motivacijo kot sicer. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni fitnes za študente v Lj?

Oddelek: Šport
4013247 (2781) A110
»

Tihi študentski dom

Oddelek: Šola
115065 (4531) FormerUser
»

Fitnes v Lj in okolici

Oddelek: Šport
267819 (6808) Liniss
»

Tek in fitnes v Ljubljani

Oddelek: Šport
247855 (4437) otago
»

Študentski domovi v LJ (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7730841 (18466) St235

Več podobnih tem