» »

Fora overclockanja....?

Fora overclockanja....?

Elemen_T ::

Dajte mi konkretno povedat zakaj sploh tako evforično navijate vaš proce? Zdi se mi da vas je tukaj več kot pol ki vam 900Mhz sploh za nič ne rabi. (mogoče se motim...)...Al vam je navijanje pol tako kot npr. nekakšen šport...ali hobi ali overclockate zaradi kake konkretne stvari?
Da me ne boste razumel napak...nič nimam proti vam (še spoštujem vas...) le zanima me kaj je fora vsega tega.

Lep P.

Zois ::

Ja tkole je (vsaj jst tjo pravm): to je res ene vrste hoby al pa šport. Pač naviješ zadevo kolkr gre iz nje potegneš optimum pa je če ne pretiravaš te pa tak nič ne stane ane?
mal hladilnik pobrusiš dodatn vent pa mal paste pa dela 50 procentov hitreje.
Pas mater da je bolš kot golf igrat pa žogce zapravlat.

Pa praviš sej ne rabiš 900 al pa kokr že. Jst rabm moj brat pa še bolj in to namreč za igre. Nč ne škodi če je hitrej. Ni pa skor junaka da nebi kakšne igre igral v lapi ločlivosti in gladko in h temu pripomore procesor veliko.

Dobr je dost sm natvezu :)

LP Žiga
Ni lepšega kot sfrizirano računalo!

ChiefThunder ::

Če se ti stvar posreči navit, se ti dobr zdi pa še na hitrosti pridobiš; loh bi se reklo, da je res nekakšen hobi. Eni se s tem bolj intenzivno ukvarjajo in delajo vodna hlajenja, razne modifikacije ohišji, drugi pa malo manj. Vsakmu svoje, a ne. ;)

msmiha ::

To delam za hoby in ker mam rad adrenalin in čakam gdaj bo moja bogi Duron 800@1050 crknnu!>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

TESKAn ::

Men je to obsesija>:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

mojsterpeter ::

ja, zasvojenost!
ill communication

tejo ::

Jest pa hočem met samo lepšo številko napisano, saj navijanje D800 nič ne pohitri sistema, ker je že 800 MHz preveč za današnje igre.8-)

TribesMan ::

Mogo?e se ?udn sli?i sam jest kupujem ra?unalnike samo ?e zato da jih lohka navijam. In se popolnima strinjam da je to neke vrste zasvojenost. Sam da je to k golf zelo drag ?port>:D

kuntek ::

Za mene je to neke vrste izziv. Ko stvar dela tako kot hočeš pa pride zadovoljstvo.
Pa še hitrejši procesor imaš za manj denarja.
:D

anxieux ::

izziv, pa zadovoljstvo.
k se igraš z pol milijona vredno opremo pa še adrenalin da ne boš usega skuru:D
~Let The HammerFall~

ABX ::

Hujše ko droga. :)
In ne, nikoli ni zadosti.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

smash_u ::

Moj podpis pove vse!!!8-)8-)
LIVE to overclock
overclock to LIVE!!!

SmaSh

pramarko ::

Hja, fino je ce ti racunalnik laufa hitro! Razlika med 600 in 950 je ocitna... ce je pa for free, pol pa ne vidim razloga, zakaj ne bi OC. OK, skrajsa se zivljenska doba proca, sam da mi bo proc crknu bom ze itak zamenju celo masino.
Ce se gres renderiranje raznih scen, pol je ze fino, ce ti namesto v 3 urah zadevo izpljune v 1.5 ure. Preostali cas pa porabis za odgovarjanje na tole vprasanje :)

Space Surfer ::

Preprosto:za manj denarja vec muzike! Pa se dobro dene, ko ves, da zadevo izkoriscas do maksimuma!:))
CAUTION! Overclocking is addictive!

gorenc ::

navijanje je cist kul. Teja_no1 si pa smesen, ko pravis, da je 800Mhz CPU zadosti za danasnje igre:)) pomisli na F1 CS 2000, No one lives forever, Mechwarrior 4, Mercedes Benz truck racing, Outcast(!!!),... in nenazadnje je 800Mhz komaj zadosti za igranje BG2 na locljivosti 1024.

MadMax ::

Bi reku da hobi:D
Ce pa kdo tega ne razume, pol pa moram napisat, da jaz ne razumem nogometa: kot budalo teces za zogo, jo koncno ulovis, pa jo ze brcnes stran...8-)

luni ::

meni so kr solze stopile v oci ko sem bral vse te vznesene izjave :))
Artificial Intelligentia

MRB0rYS ::

Ja majo prav :\
b0rys

andro ::

Jaz mam prjatla ki ma P III 450 pa mi hvali kak mu leti nenavita (ker mu jo je škoda overclockat) pa mi pokaže benchmark pal pa jaz primerjam ki mam C500@623 pa mi leti 20% hitreje. Za tolko kot je on dal za svojega bi dobo 3 moje.

Glavna stvar je da privarčuješ.:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Dax ::

Jst bom tko dolgo overclocku, dokler ne bo SETI paketek končan prej kot v eni minuti, pa pika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Overclock 8600 GT in E6750

Oddelek: Navijanje
352127 (1226) JC Denton
»

AMD splavil Athlon X2 6400+ Black Edition (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
729634 (6686) necromncr
»

High-end kista za 1300€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
896432 (4774) DJ MartiNi
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604467 (3741) Senitel
»

A se splača OC????

Oddelek: Navijanje
221961 (1646) FireSnake

Več podobnih tem