» »

NEVERJETNO!!!

NEVERJETNO!!!

V-i-p ::

Wow... končno sem dobil navodila, kako na plati abit vt6x4, celeron II 700, povečati voltažo... no, default je 1.7V, na plati gre samo do 1.9, pa sem mislil, ker mi ga nikoli ni uspelo zbuditi na 100Fsb, da je mogoče voltaža malce premajhna, pa sem preko adapterja v katerega je zapičen proc, povečal voltažo na 1.95, pa na 2.0, pa na 2.05, pa na CELO 2.1V... Pa se hudič ni zbudil... shit... pa kaj se ti zlodeji ne dajo na 100fsbja dat... kje bi še lahko bil problem? Malce me jezi, ker je en ameriški ocjar navil taisti proc, ki ima isto s kodo kot moj, na 1050mhz... torej, zakaj ne gre? voltaža torej ni kriva... ram tudi ne, je pc 133, cas2, PIO sem dal na 0, udma sem izključil.. Torej????? Men ni več jasno...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Loki ::

Kaksno hlajenje procesorja/ graficne/ celega sistema mas?
I left my wallet in El Segundo

V-i-p ::

Odprto ohišje, v katerega notranjost piha velik sobni ventilator, ki dela na full, na procu je spoliran gorb, na voodooju pa je original hladilnik k je bil prej na procu + vent + na vsakem čipu je del razrezanega hladilnika...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Alec999 ::

V.I.P. >> a si ti sigurn da z adapterjem voltaza res upliva na MB & proc....

dj na adapterju na 2.0V pa na fsb 83 po pa v BIOS-u poglej kok je voltaza! :) sam tok da bos 100% da upliva

luni ::

V.I.P. po moje si naredil vse, kar si lahko... pac ti ni usojeno :'(
Artificial Intelligentia

Zois ::

Jst mislim takole!
Proc je ok in koda!
Sam TEDEN ni taprav
Glej jst sm kupu 633 pa sm trofu SL3VS
Ki naj bi bil zlo dobr in stabiln zračno hlajen nekaj čez Giga
Pa je kurac Na 950 dela na 980 pa rizično.
Jst ti povem teden je
Sam je pa tko jst iskreno povedano ne znam iz proca prebrat ker teden je
LP žiga

msmiha ::

Jaz mislim, da je krivo hlajenje. Probaj ene pol ure pustit računalnik ugasnjen pol ga pa takoj navi!>:D. Tak je delalo z mojim Duronom, ko še nisem mel ventilatorjev not se ni zbudi če je prej laufav pa je mel že enih 42*C. Če pa sem ga takoj OC pol se je pa zbudo čist lepo in je delal do 49*C pol je pa zaštekal! Sedaj pa lepo deluje na 1050.>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

NightHawk ::

Ce mislis da je krivo hlajenje ga enkrt zjutrej nes vn pa ga tm probi navit:)

V-i-p ::

Ok, danes sem od jeze dal voltažo še na (!!) 2.2V8-O8-O pa tudi nič... torej verjetno res ne gre.... shit... bom probal enkrat pr odprti sobi, da bo fejst mrzlo... :\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Brody ::

vip: brez veze, da se trudis, pac procesor ne zmore. Zal.
Tud fora s temi tedni izdelave in kraji izdelavi ter kodami je bl tko tko, lahko sicer iz tega na grobo izberes dober proc, vendar je vseeno vse skupaj se vedno precej odvisno pac od srece!!

V-i-p ::

Jep, sej je res... pač ne gre... škoda...:O
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

celeron 2 na slot 1

Oddelek: Strojna oprema
211564 (1245) bobby
»

OC celeronov II

Oddelek: Navijanje
261824 (1373) V-i-p
»

BIOS

Oddelek: Navijanje
121104 (862) luni
»

Konec OC-janja!!! (za mene)

Oddelek: Navijanje
192381 (2091) alien-w
»

Celeron 466 na 583?

Oddelek: Navijanje
452879 (2497) alien-w

Več podobnih tem