» »

Nova simobil orto ponudba

Nova simobil orto ponudba

1
2
»

BOCo. ::

Novosti:
ORTO MUZIKOID
Enostavno do neomejenega prenosa glasbe!

Preizkusi ORTO MUZIQ in se prepričaj, da v Sloveniji nikjer drugje ne boš naletel na tako obsežno glasbeno zbirko, v kateri se zagotovo najdejo tvoji najljubši artisti in komadi.

Zakaj bi izgubljali čas z iskanjem, urejanjem, snemanjem mp3jev ali denar z nakupovanjem CDjev? Uporaba je popolnoma enostavna. Poišči, prenesi, poslušaj najljubše komade na svojem telefonu ali računalniku, zraven pa komuniciraj po 0 EUR.

S paketom ORTO MUZIQ in Android telefoni si lahko privoščiš neomejen dostop do glasbe. Za samo 15 EUR na mesec lahko med drugim na telefon ali računalnik prenašaš poljubno število izmed več kot 2.800.000 komadov. Najbolj MUZIKOIDNA telefona ta hip pa sta na voljo po resnično ugodnih cenah:

LG GT 540 OPTIMUS
Z operacijskim sistemom Android uporaba različnih spletnih aplikacij še nikoli ni bila tako enostavna. Telefon se s posebno aplikacijo Social Networking Client doma počuti na vseh družbenih omrežjih, zaradi enostavne in intuitivne uporabe pa je primeren za širši krog uporabnikov. Lep in pameten!


LG P500 OPTIMUS ONE
Še en izmed pametnih telefonov z Android platformo in zaslonom, občutljivim na dotik. Telefon odlikuje dolgotrajna vzdržljivost, poleg telefona pa te čaka tudi avto komplet. Si pripravljen na izbiro med več tisočimi aplikacijami na Android marketu?
Ob nakupu telefona te čaka tudi darilo. Vse nove in obstoječe ORTO MUZIQ in ORTO U NULO naročnike, ki se boste z nakupom vezali na enega od izbranih Android telefonov, čaka še 10 GB prenosa podatkov za brezplačno surfanje po netu!

dork ::

BOCo. je izjavil:

Počakaj kakšen dan, mogoče dva, takrat bi že znale biti kakšne nove akcije :)


Evo, danes je že petek.
Jaz še vedno brez telefona.
Cel žur.
Operiram preko maila, twitterja, stacionarca.
Ne vprašite kok to zgleda v praksi.
Sem razočarana.
Čakam na to, da mi pošljejo mail, ker sem bla v tork tam, so rekl, da dans po 12h pričakujejo novo pošiljko, pa da me dajo na seznam in obvestijo. #Fail!!

Zgleda, da bo ta vikend bolj na off ;)))

Bo že…:|

dork je izjavil:

BOCo. je izjavil:

Počakaj kakšen dan, mogoče dva, takrat bi že znale biti kakšne nove akcije :)


Evo, danes je že petek.
Jaz še vedno brez telefona.
Cel žur.
Operiram preko maila, twitterja, stacionarca.
Ne vprašite kok to zgleda v praksi.
Sem razočarana.
Čakam na to, da mi pošljejo mail, ker sem bla v tork tam, so rekl, da dans po 12h pričakujejo novo pošiljko, pa da me dajo na seznam in obvestijo. #Fail!!

Zgleda, da bo ta vikend bolj na off ;)))

Bo že…:|


evo, zdj že po forumih pišem take poste kot na bi jih na twitterju.
ha! over and out.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dork ()

dork ::

demon#666 je izjavil:

@ttanja
Poleti sem imel enako dilemo. Na koncu sem vzel Nokio e72.
Zakaj? Zaradi fizične tipkovnice (sicer so tipke majhne, a se navadiš), garmina in 1500mAh baterija (ki mi zdrži ob vsakodnevni rabi cca 5 dni, poslušam muziko, nekaj klicev, smsi, internet).
HTCja sem bil sprva 100% kupit, a moram priznat, da mi na touch telefone ni všeč pisat smsjev - res pa da ima večji ekaran, a tudi višjo porabo baterije (poglej več v temo HTC Legend). Pred letom dni sem kupil Nokio 5800XM in po nekajdnevnem testu nisem zdržal zaradi touch ekarna (enostavno ni zame).
Izbira je tvoja 8-)


Kul za info, sej pr htc-ju me najbl prepriča android, k mal sm sita sybiana, samo fizične tipke so res dobre, predvsem zdej pozimi ko bomo vsi v rokavicah, no če ne bojo predebele za tipkat ;)

upam, da simobilovci čimprej popravijo uno: "Cena izbranega telefona velja do 30.11.2010 oz. do razprodaje zalog."
sej to najbrž res ni tko težko popravit pa dat ene akcije ven, ane ;)

BOCo. je izjavil:

Novosti:
ORTO MUZIKOID
Enostavno do neomejenega prenosa glasbe!

Preizkusi ORTO MUZIQ in se prepričaj, da v Sloveniji nikjer drugje ne boš naletel na tako obsežno glasbeno zbirko, v kateri se zagotovo najdejo tvoji najljubši artisti in komadi.

Zakaj bi izgubljali čas z iskanjem, urejanjem, snemanjem mp3jev ali denar z nakupovanjem CDjev? Uporaba je popolnoma enostavna. Poišči, prenesi, poslušaj najljubše komade na svojem telefonu ali računalniku, zraven pa komuniciraj po 0 EUR.

S paketom ORTO MUZIQ in Android telefoni si lahko privoščiš neomejen dostop do glasbe. Za samo 15 EUR na mesec lahko med drugim na telefon ali računalnik prenašaš poljubno število izmed več kot 2.800.000 komadov. Najbolj MUZIKOIDNA telefona ta hip pa sta na voljo po resnično ugodnih cenah:

LG GT 540 OPTIMUS
Z operacijskim sistemom Android uporaba različnih spletnih aplikacij še nikoli ni bila tako enostavna. Telefon se s posebno aplikacijo Social Networking Client doma počuti na vseh družbenih omrežjih, zaradi enostavne in intuitivne uporabe pa je primeren za širši krog uporabnikov. Lep in pameten!


LG P500 OPTIMUS ONE
Še en izmed pametnih telefonov z Android platformo in zaslonom, občutljivim na dotik. Telefon odlikuje dolgotrajna vzdržljivost, poleg telefona pa te čaka tudi avto komplet. Si pripravljen na izbiro med več tisočimi aplikacijami na Android marketu?
Ob nakupu telefona te čaka tudi darilo. Vse nove in obstoječe ORTO MUZIQ in ORTO U NULO naročnike, ki se boste z nakupom vezali na enega od izbranih Android telefonov, čaka še 10 GB prenosa podatkov za brezplačno surfanje po netu!


Ja, lepo se sliši, sam kaj pa če nimam tega paketa in me ne zanima? Glasbo mam drgač na iTunes in mi čist sede…

:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dork ()

denabiker ::

Galaxy S3 32GB brez vezave za 357,50€ :)


http://www.kolektiva.si/ljubljana/50-po...

Daliborg ::

denabiker je izjavil:

Galaxy S3 32GB brez vezave za 357,50€ :)


http://www.kolektiva.si/ljubljana/50-po...

Razprodano.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

;-) ::

SiMobil se bo res moral potrudit da ob vseh teh izpadij in sms-ih o zgrešenem klicu obdrži uporabnike.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simobil live (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
38058935 (21834) ttommy
»

Simobil podražil naročniške pakete (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534145791 (125292) Lonsarg
»

Simobil vrača udarec

Oddelek: Mobilne tehnologije
455659 (3629) RockyS
»

menjave mobilnih operaterjev

Oddelek: Mobilne tehnologije
254105 (3614) Lonsarg
»

Simobil vrača udarec(ali pa tud ne)

Oddelek: Mobilne tehnologije
92185 (1399) mailer

Več podobnih tem