» »

Nova simobil orto ponudba

Nova simobil orto ponudba

«
1
2

mojsterleo ::

sem ravno danes videl, da imajo novo ponudbo, in sicer "Za vedno orto", ki je za obstojece in nove orto uporabnike (do 31.leta), ki se do 31.10.2010 vezejo na simobil orto.

paket menda po teh pogojih velja tudi po 31.letu, zraven pa dobis se dodatnih 200MB podatkov (torej 300 skupaj). edino ni mi jasno, kaj je potem z opcijo mobilni 201, saj pise, da po 31.letu ta ne velja vec, podrobnosti pa niso navedli. skratka zastojn klici v simobil, 1000mms/sms in 300MB podatkov for life za 10eur ni slabo. treba je samo ugotoviti, koliko bi bilo doplacilo za klice v ostala omrezja. ker ce sem cisto realen, imam sedaj priblizno 2 meseca simobil, zavrtel sem par ducatov stevilk, TUDI ENA ni bila od simobila.

ps: sedaj mi je kr malo zal, da sem vzel ponudbo v orto razprodaji, ker tole je se celo boljse. ah well. ko ze mislis, da si prijel boga za jajca, pride se nekaj boljsega izza coska.

kmetek ::

samo za obstojeće in nove do 31 leta.....mi, nad 31 spet jebemo ježa.

mojsterleo ::

jah kaj mores. odkar je apek izdal odlocbo, je glavna fronta na uporabnikih do 31.leta. je pa ponudba kr ok, sploh za tiste, ki bodo kmalu dopolnili 31.let. najd mi ponudbo za odrasle, ki za 10eur ponuja 1000sms/mms, 300MB podatkov in se zastonj klice znotraj operaterjevega omrezja (sicer pri simobilu ne prevec uporabno). ni slabo, sploh za tiste, ki ne klicejo veliko. edino kar manjka je kksn dober android v ponudbi aparatov.

neres ::

Kar v redu ponudba.

A kdo ve če lahko vzameš popust namesto telefona?

jurebo ::

@neres: lahko vzameš bonus, a le v prodajnih centrih (ne pa tudi pri pooblaščenih prodajalcih).

@kmetek: je bila ponudba za nad 31. let pred dobrim mesecem dni - polovična naročnina na enaZAME in triZAME ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurebo ()

detroit ::

hmm a kdo rabi telefon grem podaljsat pa telefon uzet pa ga prodat:P
Skero

LuGi ::

V petek na simobil prekinat pogodbo in novo nardit 8-)

detroit ::

Opcija 201 po dopolnjenem 31. letu starosti ni več združljiva z izbranim paketom ORTO in se avtomatično prekine. Več informacij je na voljo na 080 40 40 40, http://www.orto.si/ in na Si.mobilovih prodajnih mestih.


sm to je pa f00k
Skero

mojsterleo ::

sam ni mi jasno, kaj je potem namesto opcije 201... placevanje po sekundah al kaj?

Mare3 ::

mojsterleo je izjavil:

sam ni mi jasno, kaj je potem namesto opcije 201... placevanje po sekundah al kaj?


verjetno bolj po minutah kot po sekundah. Plačal boš 10€ za 1001minut klicev v simobilova omrežja + 0,10€ na minuto se mi zdi da za klice v druga slovenska omrežja.

mojsterleo ::

ah no ja, za 15 eur bi potem dobil 1000 minut v simobil, 50 minut v ostala omrezja (0.10/min), 1000sms/mms in 300MB. zdej pa poglej, kaj dobis pr mobitelu za ta dnar, hehe. za 13 eur dobis 111 minut v mobitel in stacionarna omrezja, 11 v druga omrezja, 11sms/mms in 10MB podatkov.:D

zee ::

Opcijo 201 bi morali pustiti...čeprav potem ne bi mogli reči, da je to nekaj novega.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Hardstyle ::

Če bi kdo rad šel na simobil in privarčeval, moja pogodba se izteče 19.12.2010 in imam že sedaj 50EUR popusta. Če kdo prevzame naročnino jo lahko po svoji volji podaljša, vzame telefon ali izkoristi 50EUR popusta.

več na ZS,

Lp,
R

mojsterleo ::

zee je izjavil:

Opcijo 201 bi morali pustiti...čeprav potem ne bi mogli reči, da je to nekaj novega.
ce bi pustil opcijo 201, bi slo po moje pol slovenije na ta paket. za 15 eur bi dobu prakticno neomejene klice in smsje, pa se 300MB podatkov, in to brez starostne omejitve. to bi slo zihr na apek po hitrem postopku.:D

Lonsarg ::

Ja 5EUR za 200minut je pač premalo za nad 31let lol.

Torej po 31. letu Opcije 201 ne boš mogel imeti, boš pa imel Opcija Mobilni 201 za 200 minut, ki pa stane 12EUR. Torej po 31. letu boš plačeval 22EUR, zdaj pa 15EUR, še vedno se splača vzeti. Predvsem za obstoječe naročnine se splača predčasni nakup novega telefona vzet, pač nekaj malega doplačat hehe.

300MB je še bolj zanimivih, kot pa možnost za po 31. letu. Namreč jaz sem star 22let, pa nikoli ne veš, kaj bo čez 9 let lol, ziher ži kir drug ugoden paket.

P.S: Fak, a je zdaj že prepozno, da jaz prekinem džabest brez pogodbene kazni, je bil rok samo 30 dni al kako? Ker bi se mi splačalo plačati razliko v subvenciji 70EUR, pa vzeti ugodnost 50EUR pri Simobilu, pa 4EUR na mesec manj plačevat za 3krat toliko podatkov.

Sam če je v igri še pogodbena kazen, potem je to še dodatnih 200EUR...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

kmetek ::

gre se mi bolj za prenos 300mb je kar solidno.

lisjak ::

aaa shit :) to sn čakal... pa samo do nedelje mam cajt :/ ka naj ka naj

Lonsarg ::

Zakaj nedelje? Akcija velja do konca oktobra.

lisjak ::

ker mam r.d. :) keri telefon se najbolj splača vzet trenutno na simobilu ? htc legend je malo pretirano (300EUR)

ka pravite na nokio x6 ali c6 ?

djordjevic ::

lisjak je izjavil:

htc legend je malo pretirano (300EUR)

Vreden vsakega centa (ceprav je res, da je mene stal zgolj 120€). ;-)
No grave is deep enough to keep us in chains.

St235 ::

za 300EUR bi dal na tvojem mestu prednost HTC Desire

detroit ::

djordjevic 120 dam pa še jst:)
Skero

ahac ::

kmetek je izjavil:

samo za obstojeće in nove do 31 leta.....mi, nad 31 spet jebemo ježa.


Dokler je blo do 31 še ok... ampak, da pa 1 dan preden si 31 podpišeš in ti potem ostane cel life, medtem ko nekdo, ki je že 31 ne more več... je pa že orenk debilno.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

St235 ::

Saj so imeli splošno akcijo ne dolgo nazaj. Pa tudi ta Orto za vedno ti bo propadel, ko boš hotel vzet nov telefon, ker bo treba sklenit nov aneks. Je pa to fina opcija za podaljšat 2-3 leta nad 31.

Ted ::

Telefon lahko vedno kupiš v prosti prodaji. 300 mega se dobro sliši, grem jutri na Simobil :).
Mah...

LuGi ::

Ah vezat se mors ce hoces dodatnih 200Mb,..

lisjak ::

djordjevic je izjavil:

lisjak je izjavil:

htc legend je malo pretirano (300EUR)

Vreden vsakega centa (ceprav je res, da je mene stal zgolj 120€). ;-)


keri paket pa maš ?

feryz ::

St235 je izjavil:

Saj so imeli splošno akcijo ne dolgo nazaj. Pa tudi ta Orto za vedno ti bo propadel, ko boš hotel vzet nov telefon, ker bo treba sklenit nov aneks. Je pa to fina opcija za podaljšat 2-3 leta nad 31.

Paket pri Simobilu ti ne propade če podaljšaš razmerje z aneksom.

Po 31. letu na paketu OUN za vedno ni mogoče vzeti niti opcije 201, niti opcije mobilni 201, ampak plačuješ klice v stacionarna in druga mobilna omrežja po veljavni tarifi (trenutno 0,10 €/min).
Naročnina v tem primeru ni 15 ampak 10 €.

flood ::

ima kdo izkušnje s c6, c5?
predvsem me zanima, koliko zdrži baterija.
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flood ()

ivanuscha ::

C6 ima 1200mAh, kar je manj od 5800, ki ima 1320mAh. Kaj dosti najbrž ne zdrži.

djordjevic ::

lisjak je izjavil:


keri paket pa maš ?

Poslovni smart + 2gb internetov.
No grave is deep enough to keep us in chains.

BCSman ::

če bo kdo podaljšal in ne rabi telefona, za kolko bi prodal SE elm, ki je 50EUR pri ortotu?

lisjak ::

djordjevic je izjavil:

lisjak je izjavil:


keri paket pa maš ?

Poslovni smart + 2gb internetov.


22 eur + pogovori, sms, mms ... najbolj ugodno to glih ni (razn to, da si lahko daš v stroške)

djordjevic ::

Mesečni račun doslej ni presegel 30 evrov, ob 'povišici' pa bo tam okoli 40. In kot si rekel, gre v stroške. Ergo, ni neke hude panike. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

moxon ::

Jaz sem v sredo podaljšal naročnino na Orto u nulo, vklopil sem še dodatni opciji 201 in internet osnovni. Takoj sedaj plačujem mesečno 23EUR (10EUR orto + 5EUR opcija 201 + 8EUR osnovni internet). Zraven sem pa vzel HTC Legend za 240EUR. Mislim, da bi moglo bit dovolj 500MB prenosa podatkov :)

djordjevic ::

U, to je že kr fina opcija, ja. Meni je bilo 200MB, kolikor ti nudi osnovni pač premalo oz. sem kalkuliral, da je bolje vzeti malo več kot premalo. In the long run se tisti štirje evri na mesec ne poznajo toliko.
No grave is deep enough to keep us in chains.

ivanuscha ::

Zdej majo še ponudbo za uporabnike NLB Klik http://www.simobil.si/sl/actions.cp2?ci... in se celo ne izključuje z ponudbo orto za vedno. Se pravi še zastonj prenos podatkov za klik + 2 free naročnini in -20EUR za 3 izbrane telefone.

Grey ::

Mah tle bi moral ISPji stopt naprej pa zgradit po mestih Wireless...infrastruktura je že (kabli), postavijo Wireless centrale in pričnejo s trženjem. Ne pa te oderuške cene pr mobilnih operaterjih, ki so popolnoma skregane s kakršnokoli logiko.

BCSman ::

Kaj če se vežeš ni možna več zamenjava številke, brez da prekineš aneks in plačaš pogodbeno kazen?

umetnic ::

BCSman, vsaj pri mobitelu je tako, sem pravkar oddal pritožbo, saj so mi na salterju zagotovili, da je mozno menjat cifro, naknadno pa so mi vseeno poslali pogodbeno kazen...se cakam odgovor..
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

;-) ::

BCSman je izjavil:

Kaj če se vežeš ni možna več zamenjava številke, brez da prekineš aneks in plačaš pogodbeno kazen?

mesec nazaj sem še menjal št. brez problema, stroški 20€

LuGi ::

Stroski prenosa so 5EUR.

;-) ::

Kaj te majo tak drag mobilni internet kaj so normalni zadnje čase al kaj

umetnic ::

;-) je izjavil:

BCSman je izjavil:

Kaj če se vežeš ni možna več zamenjava številke, brez da prekineš aneks in plačaš pogodbeno kazen?

mesec nazaj sem še menjal št. brez problema, stroški 20€



Pa si imel trenutno veljaven Aneks?
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

;-) ::

ja

umetnic ::

Tnx...jaz pa kot kaze na Mobitelu ne bom placal nic...ker so nekaj zasustrali s papirji...in so mi ob menjavi cifre kar dali nov aneks za novih 24 mesecev...sedaj pa pravijo da je vse urejeno...:D
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

dork ::

folk, mene sam zanima, glede na to, da jim piše, da ponudba tel. velja do 30.11.
a mislte, da bojo dec. si.mobil-ovci pršli s kako dobro ponudbo ven?
se splača počakat z vezavo(ker men je še vezava potekla, pa razmišljam it k mobitelu)
al nej kar kupim recimo razmišljam o htc-ju, legend ali pa nokii e72
kak nasvet bi mi prou pršou :D
ajt :)

BOCo. ::

Počakaj kakšen dan, mogoče dva, takrat bi že znale biti kakšne nove akcije :)

Odyn ::

Nokie e72 že par dni ni na spregled :(

demon#666 ::

@ttanja
Poleti sem imel enako dilemo. Na koncu sem vzel Nokio e72.
Zakaj? Zaradi fizične tipkovnice (sicer so tipke majhne, a se navadiš), garmina in 1500mAh baterija (ki mi zdrži ob vsakodnevni rabi cca 5 dni, poslušam muziko, nekaj klicev, smsi, internet).
HTCja sem bil sprva 100% kupit, a moram priznat, da mi na touch telefone ni všeč pisat smsjev - res pa da ima večji ekaran, a tudi višjo porabo baterije (poglej več v temo HTC Legend). Pred letom dni sem kupil Nokio 5800XM in po nekajdnevnem testu nisem zdržal zaradi touch ekarna (enostavno ni zame).
Izbira je tvoja 8-)
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simobil live (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
38058834 (21733) ttommy
»

Simobil podražil naročniške pakete (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534145198 (124699) Lonsarg
»

Simobil vrača udarec

Oddelek: Mobilne tehnologije
455647 (3617) RockyS
»

menjave mobilnih operaterjev

Oddelek: Mobilne tehnologije
254094 (3603) Lonsarg
»

Simobil vrača udarec(ali pa tud ne)

Oddelek: Mobilne tehnologije
92180 (1394) mailer

Več podobnih tem