» »

tv tuner gigabyte u7300

tv tuner gigabyte u7300

djsharky ::

Pozdravljeni! Zanima me ali kdo ve kako to da mi tv kartica ne najde nobenega programa? Programe sem iskal v sobi pravtako pa tudi zunaj na dvorišču pa ni našel nobenega programa!!!!!
Hvala za odgovor!

jest10 ::

Priklopi na pravo anteno. Priložena plačka je dobra le, če si blizu oddajnika

eagleman ::

Sem kupil enak tv tuner, mi tudi preko priložene antene najde samo 2 kanala. A bo preko sobne antene kaj boljše ali si moram omislit kakšno močnejšo anteno?

3man ::

Poizkusi z drugo antevo ali pa z drugim DVB-T tunerjem. Meni Lifeview lepo dela ampak to je zelo močno pogojeno z lokacijo.

TOP ::

Verjetno zato ker ti Tuner ne podpira digitalnega signala.

eagleman ::

Če je dvb-t tuner MPEG 1/2/4, AVI, H.264 bo pa ja menda podpiral digitalni signal

TOP ::

No in če ti tole podpira potle išči napako v anteni ni signala

eagleman ::

Evo, sprobal z sobno anteno, lovi vse digitalne programe iz obeh multipleksov A in B, slika veliko bolj jasna proti analognemu sprejemu.

fuzinc ::

tudi jaz imam problem pri tej kartici. če vklopim kabel mi ne najde nobenega programa. če vklopim anteno pa dela vse ok. zna kdo pomagat?

dezo ::

za vse ki vam ne lovi programov. preverite na internetu frekvenco signala za vaš kraj in potem pod nastavitvami v tunerju izberite to frekvenco.

lp

GregaST ::

Mi lahko kdo pomaga prosim. Imam enak tv tuner in mi ne najde nobenega programa, ne z originalno anetno, ne z sobno anetno. Sem v centru lj (zraven hotela lev).

Pomoč anyone???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregaST ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB TV kartica Gigabyte U7300 Pomoč

Oddelek: Zvok in slika
375125 (1630) mstrax
»

DVB-T (Mpeg-4 in AAC) zmeden?

Oddelek: Zvok in slika
232835 (2571) ...:TOMI:...
»

DVB-TUSB TV USB Dongle ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
344375 (3189) kontra
»

Katera programska oprema za DVB-T mpeg4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27564725 (22433) k4vz0024
»

Lidl in vračilo blaga

Oddelek: Loža
242542 (1855) Sims

Več podobnih tem