» »

Zanimiva MamaPlata

Zanimiva MamaPlata

Red_Mamba ::

MB je PCchips, socket A (duron/aton), FSB 266MHz UDMA 100, ATX
Gor je pa še SB Yamaha, VGA 3D 64MB, modem 56k, mrežna kartica, kolikor sem ujel ko mi jo je danes kazal en prodajalec ko sm bil pr njemu ma 2 modula za rame, dve PCI reži in AGP če vam onMB grafične ne vali.

Zanimiva zaradi cene ki je neki drobiža manj kot 30kSIT!

Jst že zbiram dnar:D Obljubil mi je da mi bo sporočil kako se da navijat procesorje z njo, komej čakam!

Lucio ::

Kombinacija al in one je bolj za neresne uporabnike. Tako da ti nakup te plošče odsvetujem>:D.

Še posebej, če boš navijal!

ChiefThunder ::

Ja, sej ni predraga, sam je vse integrirano, kar je za en kurc. Pa takšna plata ni glih primerna za navijanje- se kj zjeba pa morš celo plato zamenat.

OZZY ::

Sam ne pc chips plate kupvat. stvar je za en ku***. Sam sem mel enkrat njihovo plato za celerona (300a) pa sem jo po enem tednu menu. Stvar je delala velik bolj počasnej kot pa prej na k6-200. Predvsem je tuki disk problem bil. Odsvetujem nakup tud če si z dnarjem na tesn. Nakup dobre plate se splača. raj kup msi k7tpro2a pa bo.

Red_Mamba ::

Ja verjamem da so problemi pri takšnih platah lahko kar pogosti. Ampak to še ne pomeni da je ta nova plata tudi slaba. Vsekakor nameravam počakati, da mi pove ali se plata dobro obnese za navijanje AMD procesorjev ali ne.

Loki ::

A si preprican, da ma graficna 64 mb RAMA?
Meni se zdi, kot da je to ena izvedba, kjer graficna kartica uporablja sistemski pomnilnik (beri SUCKS DO KONCA).
I left my wallet in El Segundo

yjj ::

Točno tako, poleg tega je modem težaven za popizdit, za ta denar pa plošča ne ponuja spreminjanja faktorja in voltaže. Zares smrdi!!

miha ::

FUJ

PeTe13 ::

izogibaj se dreka1>:D
Capitalism stole my virginity!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD phenom 2 x3 720BE (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
885424 (4091) DJ MartiNi
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930343 (16938) Jaffa
»

Računalnik za šolo

Oddelek: Kaj kupiti
321382 (1091) T0RN4D0
»

Kaj naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
814980 (3797) B_U_R_I

Intel Vs. AMD (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
615261 (4314) whatson

Več podobnih tem