» »

AMD Phenom 2 X4 955 3,2 Gh

AMD Phenom 2 X4 955 3,2 Gh

CompMaster ::

Ravnokar sem kupil in namestil zgoraj navedeni procesor.
Pri igrah se mi ventilator vrti tudi do 4000 rpm.
Zanima me če je to pri stock hladilnikih normalno saj se mi zdi malo glasno :|

axee ::

Če imaš malenkost slabši prepih čez ohišje; seveda. Vseeno pa naj nebi prišel čez 3000RPM v neki spodobno hlajeni kišti.

BALAST ::

Priporočam nakup drugega hladilnika nekaj v smislu CoolerMaster Hyper 212+, ker tudi pri dobro prezračenem ohišju se je meni zdel priložen hladilni sistem preglasen.

Nikonja ::

Z tim stock kulerjem je meni, posebej poleti skoz vrtel med 2500 do 4000 rpm kaj me ultra nerviralo. pred kakšnim mesecem sam vzel od artic cooling Freezer extreme in se nikoli ne vrti čez 1200rpm in temperatura tudi ne gre čez 40. Pa najboljša stvar pri tem kulerju je da ti ni treba matično dat van ker se super enostavno zahakla podobno kot ta stock kuler, tko da ga res priporočam posebej ker je pocen in dost testov je eden od boljših. http://www.mimovrste.com/artikel/220002...

LP

Mitja358 ::

Jaz pa ti tega Xtreme zelo odpriporočam. Kolega ga je imel in so se po parkratni montaži "lopatice" za montažo polomile. Raje kaj od Scytha.

CompMaster ::

Saj se mi zdi malo majhen ventilator ( 65 mm).
A pa je drugače kul, ga ne bo razneslo ali kaj :D

Mogoče si ga bom potem kupil ko bom imel denar.
Za ta cajt bom pa že zdržal s tem sesaucem xD

Drugače je pa ohišje zelo dobro ''prezračeno''

Nikonja ::

@Mitja358
Sorry ampak je tvoj kolega potem precej smotan ker sam ga že 10 krat dal gor in dol (testiranje paste) in nobenga problema. Cooler je meni super ker je ultra tih, 2 tedna nazaj ko so temp od zunaj bile čez 35C in v stanovanju čez 28C (nimam klime) vent se vrtil na max 1200 rpm in temperatura proc. je bila okrog 32 v idle in 40 v full loadu, stock pa je bil na 3500rpm in temp. je idle bila 44 C. Ampak kako sam prej napisal največji plus je da ni treba izgubit 3 ure za razšraufat celo ohišje da potegneš matično van in pol vse nazaj, ker sam jaz tega naštimal notr v 10 minutah !

LP

Mitja358 ::

Nikonja je izjavil:

@Mitja358
Sorry ampak je tvoj kolega potem precej smotan ker sam ga že 10 krat dal gor in dol (testiranje paste) in nobenga problema. Cooler je meni super ker je ultra tih, 2 tedna nazaj ko so temp od zunaj bile čez 35C in v stanovanju čez 28C (nimam klime) vent se vrtil na max 1200 rpm in temperatura proc. je bila okrog 32 v idle in 40 v full loadu, stock pa je bil na 3500rpm in temp. je idle bila 44 C. Ampak kako sam prej napisal največji plus je da ni treba izgubit 3 ure za razšraufat celo ohišje da potegneš matično van in pol vse nazaj, ker sam jaz tega naštimal notr v 10 minutah !

LP


No 40 stopinj v full load pa ti nihče ne bo verjel. Kolega je pa rekel, da je treba vedno tista "ušesa" dodatno upognit, ko ga dajaš gor in ščasoma so se odlomila.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

temperatura procesorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
476954 (4401) mayhem
»

Kateri CPU Cooler? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7810728 (8187) zavajon
»

CPU cooler

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
442276 (1820) axee
»

Hlajenje Dual Core (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
997382 (3787) kuglvinkl
»

Koliko se greje vaš mlinček

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
372044 (1342) tx-z

Več podobnih tem