» »

HTC Touch 2 Bluetooth in WiFi težave

HTC Touch 2 Bluetooth in WiFi težave

pirx ::

Pozdravljeni,

pred kratkim sem kupil HTC Touch2, s katerim sem zelo zadovoljen, vendar imam dva majhni težavi z njim.

1) Bluetooth
Uporabljam Win 7 64bit na Lenovo R500 laptopu in Win 7 32bit na Acer Aspire One netbooku (službena računalnika). Na obeh imam nameščen Windows Mobile Device Center 6.1 in ko na mobilcu vklopim bluetooth ter ga želim dodati med naprave na obeh računalnikih, se zažene inštalacija, namesti telefon, potem pa se nariše rumen trikotnik s klicajem na ikoni od telefona. Podatke sicer lahko pošiljam iz računalnika na telefon, ne morem pa brskati po datotekah ali sinhronizirati datotek in ostalega s pomočjo WMDC 6.1, ker je status telefona "disconnected". Poleg tega če kliknem na ikono telefona in dam "Properties", piše "The drivers for this device are not installed. (Code 28)".

2) WiFi
S telefonom sem se že večkrat uspešno povezal na nekatera WiFi omrežja, na nakaterih pa zadeva ne deluje. Doma imam WiFi router Asus RT-G32 po default nastavitvah in medtem, ko mi ostale brezžične naprave in računalniki delujejo, mi HTC ne dela.

Kakršen koli nasvet glede tega bo zelo dobrodošel in hvaležen sem za vsak info! :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC je predstavil Desire Eye, kamero RE, Zoe je na voljo javnosti

Oddelek: Novice / Android
198810 (7247) OK.d
»

Prenos fajla na Android - Wifi Direct

Oddelek: Mobilne tehnologije
102363 (2251) Jst
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227123356 (32182) Kunte
»

HTC Tattoo - Simobil (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24235612 (16767) errhec
»

Nekaj vprašanj pred nakupom iPhone

Oddelek: Mobilne tehnologije
186619 (5490) r0ker

Več podobnih tem