» »

Prihaja Darkspore

Prihaja Darkspore

Izsek iz igre

vir: bit-tech.net
bit-tech.net - EA-jev Spore, najnovejša igra, ki jo je zasnoval Will Wright (odgovoren za franšizi Sim City in The Sims), je bila pred nekaj leti dobrodošla novost v igričarskem svetu, saj je igralcem omogočila ustvariti celotno vesolje tako, kot so si ga zamislili. Skozi evolucijo so lahko ustvarjali in prilagajali svoje žverce, ki so se nato razvile vse do ravni, ki jim je omogočala potovati po vesolju ter zavzeti druge svetove.

EA seveda ne bi bil EA, če ne bi dodobra izkoristil možnosti franšize. Tako niti ni presenečenje, da po Spore prihaja še ena igra, poimenovana Darkspore, ki pa bo nekoliko drugačna. Gre za igro tipa RPG, kjer se igralci postavijo v vlogo različnih likov. V primeru Darkspore bodo ti liki ustvarjeni s pomočjo izredno zmogljivega ustvarjalca bitij, poznanega iz Spore. Za razliko od Spore, kjer je bilo dogajanje po naravi bolj veselo, bo Darkspore bolj temačen, saj se bodo morali igralci s svojimi liki, ki bodo živa orožja z različnimi zmogljivostmi, spopasti s sovražno raso Darkspore.

Igra, ki bo na voljo za običajne osebne računalnike z operacijskim sistemom Windows in Mace, naj bi izšla februarja 2011. Več informacij bo do izida seveda še sledilo, do takrat pa si lahko ogledate uradno stran.

21 komentarjev

Seljak ::

Sploh ne maram teh zvrsti, nekako mi ne sedejo :| oziroma nobena rpg igra mi ni všeč :d pa brez zamere, vsem, ki to radi igrate, saj veste kaj pravijo "različni okusi"!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Jst ::

Spore ja. Opis in ideja sta mi bila tako všeč, da sem ga kupil. A ko sem ga začel igrati, me je pa začel dolgočasiti. Tako, da mi je škoda, da sem ga kupil za polno ceno na Steamu (tam kupujem VSE igre).


ps: Spore na Steamu je še vedno drag kot žafran, pa gre za dve leti staro igro...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

ahac ::

Nov Sim City pa nočjo naredit... :8)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

MrStein ::

EA-jev Spore, najnovejša igra,

Je iz leta 2008. Oznaka "najnovejša" nekak ni primerna.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

dunker ::

Mislim, da bi moral prebrat še tistih par besed: "EA-jev Spore, najnovejša igra, ki jo je zasnoval Will Wright ..."

MrStein ::

Tudi če zraven celo biblijo preberem, igra iz leta 2008 ni najnovejša. Mogoče je zadnja, najnovejša ni.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrimozR ::

Kera Wrightova igra pa je novejša? Mogoče je zadnja, ni pa nujno.

bluefish ::

Ah, Spore me je razočaral in glede Darkspore nimam velikih pričakovanj.

Naj se vzamejo v roke in naredijo nov Sim City, ki bo vsaj tako dober, kot je bila štirica. Sim City Societies je bil joke.

Valentin ::

Mogoče smo pa mi že od vsega začetka v eni taki igri...

subby ::

ja za probat bo sigurno
kar se spora tiče.. zabaven špil, dokler kontroliraš samo eno bitje.. ko pa začneš delat vas, mesto, osvojiš planet,... takrat pa rata čist dolgočasno

Jst ::

Na Sim City* imam pa lepe spomine. Nostalgija,... ahhh. Pa Ceasar mi je tudi krajšal čas.

Tako, da se pridružujem klubu čakajočih na nov SimCity. Pa upam, da ga naredijo času primerno. Full 3D, Zooom do človečka, podrobne hiše, stolpnice, vreme, pa upam, da ne bodo pretiravali z diplomacijo oziroma jo naredili razumljivo z dobro learning curve. Ker v Civilization (ne vem, katero verzijo sem nazadnje igral, meni se zdi, da tretji del.) si moral imeti pri igranju pri sebi tisto 200+ strani debelo bukvo, da si kaj diplomatičnega z ambasadami sploh naredil.


*dozdeva se mi, da je šlo za SimCity dvojko, samo se ni imenovala SimCity 2 ampak nekaj podobnega.

edit: SimCity 2000
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Seljak ::

Valentin je izjavil:

Mogoče smo pa mi že od vsega začetka v eni taki igri...


Jaz dejansko sem v matrici,nekje med procesorjem in grafično kartico se ravnokar nahajam :))

PrimozR ::

Jst je izjavil:

Na Sim City* imam pa lepe spomine. Nostalgija,... ahhh. Pa Ceasar mi je tudi krajšal čas.

Tako, da se pridružujem klubu čakajočih na nov SimCity. Pa upam, da ga naredijo času primerno. Full 3D, Zooom do človečka, podrobne hiše, stolpnice, vreme, pa upam, da ne bodo pretiravali z diplomacijo oziroma jo naredili razumljivo z dobro learning curve. Ker v Civilization (ne vem, katero verzijo sem nazadnje igral, meni se zdi, da tretji del.) si moral imeti pri igranju pri sebi tisto 200+ strani debelo bukvo, da si kaj diplomatičnega z ambasadami sploh naredil.


*dozdeva se mi, da je šlo za SimCity dvojko, samo se ni imenovala SimCity 2 ampak nekaj podobnega.

edit: SimCity 2000

SimCity 4? Dejansko lahko voziš avto po mestu...

Jst ::

A štirica je igra, ki je že išla ali igra, ki bo izšla (aka: naslednjica se bo imenovala SimCity 5)?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

PrimozR ::

Že izšla, dolgo nazaj. Mislim da celo pred serijo The Sims.

subby ::

pred serijo sims ne, je bila pa malce pred drugim delom

Jst ::

Nisem (bil) na tekočem. Torej čakamo SimCity. Ajde Maxis, zmigaj se!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

PrimozR ::

Zelo verjetno ga ne bo, ali pač?

bluefish ::

Malo verjetno. Če pa že, bo na nivoju Societies.

Meizu ::

Mavrik, daj. Resno. Moj post in post pred mano o Diablo3 brišeš, medtem pa pustiš debato teči o Sim City ki ima ravno toliko veze s to novico kot Diablo3.

Jst ::

PIPI&bluFish:

Heh, zdaj so v modi "kje si dobil takšno sedežno, jst bi tut meu." The Sims. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pet korakov za slab prenos igre s konzole na računalnik

Oddelek: Novice / Igre
156904 (5827) Berserker
»

EA stavi na osebne računalnike

Oddelek: Novice / Ostale najave
387982 (6466) Jst
»

Prihaja Darkspore

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
215049 (3921) Jst
»

Spore (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19114786 (6062) Outsajder

Več podobnih tem