» »

Študentski domovi

Študentski domovi

«
1
2

hator ::

Na netu sem iskal kako bi si sam izračunal točke za študenta, vendar sem našel dva sistema. Po enemo mam 450 po drugem pa 435 točk. Mi lahko prosim kdo da link do pravilnega izračuna. Pa še eno vprašanje: Koliko sploh te točke pomenijo? A bom že oktobra sprejet v dom.
Hvala za odgovore

Blinder ::

Redki grejo že oktobra not.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

hator ::

Kdaj pa izveš, da ne boš oktobra dobu sobe?

atena85 ::

Pomoje najbol da vprašaš na študentskih domovih http://www.stud-dom-lj.si/django/novice... kdaj približn naj bi prišel not glede na število točk. Tudi glede pravilnega izračunavanja.
Oni ti pač pošlejo kšn tedn prej kokr maš vselitev, da si sprejet. Tko da če nisi ziher da boš, ni za čakat do okt. sam na njih. So tud še ti katoliški študentski, ki so ful pocen (frančiški v šiški, na škof. gimn. v šentvidu) al pa če vzameš kej privat.
Glede na to kok si daleč doma lahko mal kalkuliraš kdaj boš sprejet pa pač na dohodek družine. Jaz sem bla npr. sprejeta marca nekaj let nazaj in sem iz NM, moja cimra pa junija predlani in je iz SG. Pomoje so res najboljša orientacija točke, tko da kr njih vprašej kdaj bi bil okvirno. Pol okt. ko sprejmejo prve pa tud updajtajo seznam študentov glede na točke in kdaj približn naj bi bli sprejeti (na tisti strani zgorej).

link je neki popačl. pojdi na stran štud. domov in potem maš na desni novice: 29. 6. 2010
INFO LINIJA ZA ŠTUDIJSKO LETO 2010-2011

Zgodovina sprememb…

flood ::

a ima kdo, kakšne izkušnje glede domov na kardeljevi ploščadi?



lp
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

atena85 ::

ja tm so vsi se mi zdi apartmajskega tipa, tj. po dve sobe mata eno kuhinjo in kopalnico. ta nov fdvjev dom je lep, sam je mal dražji od unih nasprot pef.

flood ::

a v tem fdv domu so samo študentje fdv-ja?
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

atena85 ::

ah kje, glih tako lahko not prideš kokr v kirga druzga

flood ::

kteri dom pa bi svetovala v bližni ef
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

PromeuZ ::

FDV naj bi bil kar malo nadstandarden saj je en izmed novejših, vendar tudi ostali na kardeljevi ploščadi niso slabi, saj so ravno v update fazi - letos dobili nove jogije ter nekatere bodo na novo prebarvali etc. So vsi apratmajskega tipa, 2x2 sobe, skupna kuhinja ter kopalnica.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

atena85 ::

ja ne vem kok je dejansko nadstandarden.. pač nov je, kej večjega luksuza mislm, da nimajo. spodej majo pralnico, če je to luksuz ;)
sicer če še nisi v študentu, si nimaš kej dost zbirat, ker te dajo kjer je plac potem pa lahko daš prošnjo za premestitev kamor ti paše. loh pa počakaš, da prideš dejansko v tistega kamor bi rad.

kkk7 ::

Hator, priporočam ti, ko dobiš enkrat septembra odločbo, in če ti ne bojo zraven še poslali vabila za vselitev v dom, da pokličeš v pisarno študentskih domov in jih vprašaš kdaj približna boš prišel na vrsto za vselitev v dom in ti bojo glede povedal, približno glede na stanje iz prejšnih let. Vsaj tak sem jst naredu.

St235 ::

Luksuz v domu FDV je predvsem v tem, da so apartmaji precej večji od ostalih na Kardeljevi (predvsem kuhinja), pa tudi soma za enega, ki sem jo imel je bila skor tako velika dot dvoposteljne po starejših domovih.

Ponavadi septembra dobiš dopis v katerem piše na katerem mestu si na lestvici in tudi okviren datum vselitve. Potem ti pa en teden preden se moraš vselit pošljejo dopis.

flood ::

ej. kdaj naj bi se zvedlo, če si sprejet v prvem krogu?
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Mavrik ::

Če prvič prosiš, potem v drugi polovici septembra. Roki so objavljeni nekje na njihovi strani ko začnejo pošiljat odločbe.
The truth is rarely pure and never simple.

bigbada ::

proti koncu septembra izveš... če imaš 450 točk ali pa več so velike verjetnosti, da se boš že vselil takoj oktobra.

lp

T-h-o-r ::

mene so klicali sredi novembra (v 1. letniku), da se je izpraznilo eno mesto :) ampak sem že našel privat doh
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

tattoo ::

flood je izjavil:

ej. kdaj naj bi se zvedlo, če si sprejet v prvem krogu?


Drugo sredo javijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tattoo ()

flood ::

a je dobu kdo pošto?
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

kkk7 ::

jst še ne

gansta ::

Je kdo tukaj, ki je že bil v Rožni dolini v domu 1, zgoraj ko so soba-apartma za 1 osebo. Je kdo bil že pri komu na obisku, kako izgleda, kaka slika, anyone?

lp, hvala

urosz ::

jaz sem dobil odločbo za študentski dom v mariboru...

s 409 točkami so me uvrstili na prednostni seznam, piše pa tudi, da me vabijo na vselitev, ki bo 2.10.2010

to pomeni, da sem sprejet, ne? kar pa me najbolj zanima je, kdaj zvem, točno v katerem študentskem domu bom?

T-h-o-r ::

ponavadi pokličejo ...
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Taj5 ::

Tudi jaz sem ena izmed tistih ki so dobili seveda študentski dom. Odločbo sem dobla zdaj pa čakam na napotitev. Ali zna kdo kako je s to napotitvijo? al pol kar lahk v študentu ostaneš? pa en cel kup papirjev mors med na podpis pogodbe zraven .. Kaj zna kdo katere papirje mors met zraven ? In če je kdo tukaj, ki je že bival v Ilircu, da mi mal opiše ta dom ..

lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Taj5 ()

Mavrik ::

to pomeni, da sem sprejet, ne? kar pa me najbolj zanima je, kdaj zvem, točno v katerem študentskem domu bom?


Kot prideš v pisarno papirje podpisat (imej vse kar ti napišejo sabo) ti bodo povedali kje je plac in boš lahko izbral (če je prostor v večih domovih, drugače jasno ne).
The truth is rarely pure and never simple.

gansta ::

Kaj res še ni nobeden videl novih sob v dom 1(enoposteljne) oz. "garsonjere" , v rožni?

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gansta ()

Taj5 ::

Alo .. jaz sem danes dobila napotnico in imam 27 vselitev .. Torej ko jaz te papirje uredim, pa se v študentu prjavim pa prevzamem pač postelino pa tisto in ko me pol hišnik pelje v sobo in mi da ključ jaz lahko pol oddidem ne.. ? Saj vseljena bom že .. Ker se mi da bit cel teden v Lj. če se pa predavanja komaj v petek začnejo ..
Lahko to naredim da oddim v pon. ko bom vseljena pa grem pač v čet. al pa petek nazaj gor?

upam da mi kdo odgovori od starih znancev študentskih.

neeno ::

Taj5 je izjavil:

Alo .. jaz sem danes dobila napotnico in imam 27 vselitev .. Torej ko jaz te papirje uredim, pa se v študentu prjavim pa prevzamem pač postelino pa tisto in ko me pol hišnik pelje v sobo in mi da ključ jaz lahko pol oddidem ne.. ? Saj vseljena bom že .. Ker se mi da bit cel teden v Lj. če se pa predavanja komaj v petek začnejo ..
Lahko to naredim da oddim v pon. ko bom vseljena pa grem pač v čet. al pa petek nazaj gor?

upam da mi kdo odgovori od starih znancev študentskih.

Ko se vseliš in ti hišnik preda ključe in tiste papirje lahko odideš seveda :D

Taj5 ::

Aha tnx .. ker mi je brezveze bit tam do petka hehe ..

T-h-o-r ::

ne, obvezno moraš biti v domu vse leto
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

flood ::

jao Taj5 pa kaj misliš, da si v zaporu :D
btw, koliko točk maš, da si tko hitro se vselila, če ni skrivnost
lahko na zs
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Taj5 ::

flood je izjavil:

jao Taj5 pa kaj misliš, da si v zaporu :D
btw, koliko točk maš, da si tko hitro se vselila, če ni skrivnost
lahko na zs


Jah vprašam pač .. Se pač še tolko ne spoznam glede tega .. :)

nokaut240 ::

Jaz sem bil na prednostni listi še prejšnji teden na 300. mestu, danes, ko se je lista osvežila, pa sem pridobil 120 mest. Kaj to pomeni, da je tistih 120 ljudi že dobilo sobo v študentu, ali so preprosto izpadli ven iz prednostne liste ?

robbe ::

tisti so že dobili sobo oz. pismo o sprejemu

jnce ::

Kdaj pa se dobi obvestila za sobo v dijaškem domu? Sem študent in sem dal prošnjo v dijaški dom.

flood ::

Js sem dobu obvestilo o vselitvi. Tega in tega dne se pač moram prikazat v pisarni za sprejem v rožni dolini.
Zanima me, če to pomeni, da bom dobu sobo nekje v rožni(kar upam, da ne ker mam fakulteto na drugi strani lj.)??
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Mavrik ::

Ne. Pisarna v rožni je glavna pisarna za vse študentske domove v Ljubljani, tam ti bodo pa povedali kje je kaj fraj in (v primeru da bo več kot ena postelja) boš lahko izbiral.
The truth is rarely pure and never simple.

flood ::

ok. hvala sem se že ustrašu :|
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

doroteja0 ::

gansta evola, tukaj med slikami je tudi slika enoposteljne sobe iz doma I. Drugače je pa dom sedaj ko je prenovljen res simpatičen.

http://www.zurnal24.si/slovenija/studen...

gansta ::

Hvala, @doroteja0 :)

si mogoče notri?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gansta ()

urosz ::

mene zanima za študente v mariboru, na gosposvetski

kateri so kaj bolj mirni, kateri pa vse prej kot to? :D

T-h-o-r ::

sedemka anarhija
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

BozidarB ::

Mene pa nekej zanima. Vsi ze veselo porocate o prednostnih seznamih gor in dol, jst pa se sploh odlocbe za stevilo tock nism dobu. A je fora to da sem se na faks prijavil v 2. roku? Sej odlocbo dobim tud v primeru da mam premalo tock o vselitvi ane?

tattoo ::

BozidarB je izjavil:

Mene pa nekej zanima. Vsi ze veselo porocate o prednostnih seznamih gor in dol, jst pa se sploh odlocbe za stevilo tock nism dobu. A je fora to da sem se na faks prijavil v 2. roku? Sej odlocbo dobim tud v primeru da mam premalo tock o vselitvi ane?


Jaz sem vpisal bolonski magisterski študij in dobim odločbo komaj, ko prinesem potrdilu o vpisu - pričakujem, da ga dobim ta teden.

BozidarB ::

Seprav morm jst obvezno dat potrdilo o solanju? A ne pridobijo tega oni sami? Ker kako je pol mozno da je bruc ze dobil sobo, ce se potrdila o solanju izdajajo ob koncu septembra oz. jih dobis na prvi šolski dan?

T-h-o-r ::

potrdila o šolanju dobiš prej, v vpisni dokumentaciji, ki ti jo s faksa pošlejo na dom


saj se greš vendar vpisat prej, kot 1.


no, morda ima kak drug faks drugače :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

SG_101 ::

lahko kdo kaj več pove o študentskih domovih na kardeljevi (LJ)? natančneje blok B. kako je z mirom itd...

gansta ::

Kakšen mir, to je študent :D

tattoo ::

BozidarB je izjavil:

Seprav morm jst obvezno dat potrdilo o solanju? A ne pridobijo tega oni sami? Ker kako je pol mozno da je bruc ze dobil sobo, ce se potrdila o solanju izdajajo ob koncu septembra oz. jih dobis na prvi šolski dan?


Pokliči jutri enkrat med 12h in 15h in jih vprašaj za svoj primer (najboljše, da začneš kar ob 12h ker imajo večino časa zasedeno) in še::
tel.: (01) 530 6027
tel.: (01) 530 6028

Taj5 ::

hej. Kaj se namerava katera al pa kateri tam nekje do novembra izselit iz Ilirca? al pa če kdo pozna koga ki se ima namen izselit naj prosim javi tukaj na forumu ..
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanja glede študentskih domov

Oddelek: Šola
246365 (3926) Groot
»

študentski dom lj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
12144683 (22415) Marat
»

Študentski domovi v LJ (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7730764 (18389) St235
»

Študentski dom v Ljubljani, izkušnje, nasveti?

Oddelek: Loža
126991 (6369) Xickle
»

Priti v študentski dom LJ - točke za oddaljenost+ni busa???

Oddelek: Šola
354846 (3969) Karaya 52

Več podobnih tem