» »

Džabest od jutri 19€ in samo 100MB vključenega prenosa

Džabest od jutri 19€ in samo 100MB vključenega prenosa

««
5 / 14
»»

kmetek ::

pol pa vzemite un "neomejeni" paket al kaj že.

PrimozR ::

kmetek je izjavil:

Kot da rabite tok net jebo vas....imate WLANe...jaz vzel mobilni net, po 1 mesecu prekinil.

Kolkrat ti bo treba še povedati da se svet ne vrti okrog tebe?

Jebac18 ::

no ko si tok pametn kmetek eni nimamo takega telefona .... aja a bi moi kdo povedal ce vrnm telefon na mobitel koliko plačam dal sm zanga 29 evrov mam pa se 12 mescov ... s tem mescom vred ..

kmetek ::

svet se tudi okol vas ne vrti in posebej tebe PIPIka.

jest10 ::

kmetek je izjavil:

Kot da rabite tok net jebo vas....imate WLANe...jaz vzel mobilni net, po 1 mesecu prekinil.

Od kdaj pa je en tečni kmetek referenca za ostale?

OrkAA ::

Naj nam zdaj kmetek pojasni kako bi on z wlanom na avtocesti poslušal last.fm :)

sasoz ::

Ta mobitel je vglavnem za pobit, na reklamacijah se zgovarjajo, da bom videl ko bo ta spremeba začela veljat in mi nočjo kej več povedat, glede pogodbe ki sem jo podpisal itd.. men to nekij SMRDI, in to fajn, nekij skrivajo!!!!!!
www.technopc.si
Servis in prodaja računalniške opreme
031574661

vstrac ::

Kaj majo za skrivat? Podražili in omejili so storitve, če imaš od prej podpisano pogodbo in ti nov režim ni všeč, lahko baje odjaviš storitev, če pa si kupil še telefon za tretjino cene, pa ga boš seveda moral plačat, ker ni tvoj.

lp

lexios ::

Enostavno nas je Mobitel nategnil...

Nah, nateguje nas država! Kot rečeno, Mobitel se tega definitivno ni kar tako sam spomnil...

Ne vem, no. Mobitel je - če izvzamemo dosedanji Đabest* - vedno bil najdražji ponudnik. Torej je bilo to obdobje z Đabestom samo izjema in bo sedaj pač vse spet po starem.


Po starem bo, ko še simobil (in konkurenca) kolektivno dvigne cene paketov Orto u Nulo za 2, 3 euro (+ostali), kar je pomojem v roku do cca. 1 leta neizogibno, če ne celo zelo prej.

Jebac18 ::

a bi lahko zvedel koliko bom moral plačat, če sem kupil telefon za 29 evrov,redna cena je pa 124 ...pišem že 3jič in nisem še dobil odgovora kot, da me ignorerate ...

knesz ::

Jebac18 je izjavil:

a bi lahko zvedel koliko bom moral plačat, če sem kupil telefon za 29 evrov,redna cena je pa 124 ...pišem že 3jič in nisem še dobil odgovora kot, da me ignorerate ...

Kliči na mobitelov center, ne?

slatncan ::

knesz je izjavil:

Jebac18 je izjavil:

a bi lahko zvedel koliko bom moral plačat, če sem kupil telefon za 29 evrov,redna cena je pa 124 ...pišem že 3jič in nisem še dobil odgovora kot, da me ignorerate ...

Kliči na mobitelov center, ne?

2x...

Jebac18 ::

ja pa glede na to kok tukaj veste zihr tud kdo ve sam unga kmeta znate kurcat povedat pa nč jao še en bedn forum grem raj kr dol k itak za nubeno rabo niste... sam da pisete kakko so mobitelovci prasci pa take hvala bogu d vs bo en postavu na realna tla če vs še niso

Lonsarg ::

Piše na aneksu točen znesek skupni in celo preračunano koliko na mesec za vsak preostali mesec.... Jesus bi človek pirčakoval da se gre anekse prej prebrat, preden se na forumu sprašuje. Namreč ne moremo ti točno povedati, redna cena se spreminja, velja samo znesek, ki je napisan na aneksu. Če si ga izgubil te pa lahko itak čisto legalno nategnejo, pa rečejo da moraš plačati 10000EUR, pa jim nič ne moreš, ker nimaš aneksa, no sej najbr si ne bi tega upali narediti:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

vstrac ::

Ko vidiš telefon, ki ga ima prijatelj, ki je zgolj malo manj frajer od Jack Bauerja, se podpiše karkoli ti omogoča, da imaš enak ali boljši telefon. Ostalo je nepomembno.

lp

knesz ::

Jebac18 je izjavil:

ja pa glede na to kok tukaj veste zihr tud kdo ve sam unga kmeta znate kurcat povedat pa nč jao še en bedn forum grem raj kr dol k itak za nubeno rabo niste... sam da pisete kakko so mobitelovci prasci pa take hvala bogu d vs bo en postavu na realna tla če vs še niso

Ampak na Mobitelu vejo še več in bolj natančno. Pa še 041 700 700 je zastonj številka :)
Zdej pa, če še mal težiš tukaj, boš glede na porabljen čas na forumu kmalu na dvakratni vrednosti telefona ob predpostavki neke normalne urne postvke 45€ + DDV.
Lahko se pa zmeniva, ti naredim predračun za 50€ in ko bo plačan, pokličem namesto tebe in ti posredujem vse informacije :)

sgdjkdlsugi4 ::

Sej za telefon 300EUR se gre nakrampat, narocnino par kavic vec mesecno pa je ze problem dat. Kak je ze ona, avto na lizing, za zimske gume pa ni ? :D

PrimozR ::

kmetek je izjavil:

svet se tudi okol vas ne vrti in posebej tebe PIPIka.

A je kdo rekel da se?

slatncan ::

Jebac18 je izjavil:

sam da pisete kakko so mobitelovci prasci pa take hvala bogu d vs bo en postavu na realna tla če vs še niso


in pa nasledni post....

hocm povedat samoc se tole to kar pise pise 5 evrov glede na t da je se 12 mescov je to 60 evrov poščijm se jim za 60 evrov prokleti oderuhi eni ....banda ena


očitno so tebe tut :D ah ko bi blo men tak lušno da bi se sekiral za 5€...hjoooo...se vidi da so počitnice :P

Jebac18 ::

knesz nebom klical samo fuknu bom telefon in kartico u kanto in se nj jebejo ...aja kaj pa to če jim vrnes telefon koliko pa takrat od vrednosti telefona ?

slatnchan eni ne delamo pac nikjer ker nimamo kaj ... samo plačujemo ja se pozna veš 4 eure na vsak mesec se nabere nimamo usi pounih riti kot marsikdo na tem forumu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jebac18 ()

slatncan ::

za telefon ko si dal za njega 29EUR ti bojo pomojem za 1 leto obranine obračunal ene 200EUR miniunm...tak pač je...

Lonsarg ::

Ja sej, za večino je res najbrž samo 4EUR podraitev in to je to. Ampak zelo veliko tech freakov, ki se nahaja na temle forumu pa pomoje kar lepo porabi čez 100MB. A res niso mogl na 500, al pa saj 300 dat prenosa.

Dones je 1. in sem šel gledat proabi, moj preljubi Android mi je potegnl že 7MB dol, pa od tega je kake 0.5MB za brskanje, ostalo je samo sihronizacija, maili, vreme, MSN pa te fore k so v ozadju, torej nič aktivne uporabe...

Jebac18 ::

to niso normalni sami kradlivci ...sj k se bo folk razpizdu k bo še kej razbit ne sam takrt parlament

slatncan ::

azgard men je potegno 4.5mb dol...tut samo sinhro...ta mesec bom za hec mel vse sinhro na on da vidim kolk žere...od nakupa pa do včeri(kar je slabe 3 tedne sm pokuro sicer 70mb ampak sm mel skos mobile na OFF in pa AUTO UPDATE na off...pa 90% na WLAN...)

sicer pa js sm se že nekak sprijazno da bom plačeval s 1.8 25EUR za 1gb placa...se mi zdi vseen bolš kolk pa 0,12EUR/megabajt...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slatncan ()

martincek1 ::

sasoz je izjavil:

Ta mobitel je vglavnem za pobit, na reklamacijah se zgovarjajo, da bom videl ko bo ta spremeba začela veljat in mi nočjo kej več povedat, glede pogodbe ki sem jo podpisal itd.. men to nekij SMRDI, in to fajn, nekij skrivajo!!!!!!


Zdi se mi, da se v zelo kratkem času obetajo tudi podražitve na Simobilu in s tem želijo preprečiti izgubo uporabnikov, ki se odločajo brezglavo.

Lonsarg ::

Aja by the way, glede na to koliko je fajn debate, bi se spodobilo da moderator spremeni naslov teme, da ne bo kdo mislil da velja to 1.7., in se namesto "jutri" napiše 1.8. :)

PrimozR ::

Itak je zdej še novica pa bo pomojem tam več debate :D

PrimozR ::

A ti še ni potegnilo da je problem v tvojem postu, ne v meni in jest10? :)

Da ne omenjamo odlične slovnice v izvornem postu ^^

Jebac18 ::

torej se mi najbl splača prekinit in odplačat tistih 60 evrov in to je to pač mam še 1 leto naročnine ...

vstrac ::

Alo, Jebac, kaj zdj, a si klicu na Mobitel, kako zdej kr ves, da je 60 EUR, a so ti tko rekl, al si se zmislu, a ? :>

slatncan ::

eh zaj je sam sebe zakalkuliro ker je prej neke omenjo 60EUR :D

Jebac18 ::

ne vidu sm že prej sam nisem bil zihr nič bom prekinu tole pol bomo pa vidl neki cajta kaj bo simobil nredu do takrat bomo pa čakali če se bo podražil za ene 4 evre orto u nulo bom šu kje vsakem primeru bo cenej ko tukaj pa še iz lj sm :D

tomaz- ::

Hmm, tole berem, pa se sprašujem: fantje ( pa ne vsi da ne bo pomote ) , pa je sploh KDO od vas PREBRAL pogodbo, ki jo sklepate z operaterjem in se PRODAJATE za 24 mesecev, al so vam takrat samo evrčki gledali iz oči, kako boste fino "poceni" prišli do raznih super duper poceni HTC-jev in ostalih čungalunga plastičnih zadevc.. Je kdo pomislil, da je 24 mesecev kar dolga doba in da bi bilo mogoče fino prebrat, kako se v bistvu "DRAGO" prodaš ??? Meni zgleda ko kakšna kurba na štacjonu, ki ne dojame, da jo njen "menedžer" počasi, a vztrajno lupi ... Ona pa seveda nastavlja, saj ne ve... Važno, da je pet minut fino in vlažno..

Pa brez zamere, ampak glede na nekatere poste se mi zdi, da je tukaj res veliko nadebudnežev, ki papirnate zadeve z imenom "pogodba" še nikoli ni prebralo, ampak znajo se pa podpisat, to pa ja .... to jim pa znese brez PREMISLEKA.. TEHTNEGA !!!

Ja, vse skupaj za borih 100-150 evrov.. Res je beda, ampak če je tko fino imet "poceni" desire , a ne ?

Poldi112 ::

Vedno je mala loterija. Ampak kako pogosto pa menjaš operaterja oz. paket. Mene je zdaj telefon prišel 300 eur ceneje pri vezavi za 24 mesecev. Kako neumno bi se pa počutil, če bi prebral pogodbo in plačal polno ceno, potem pa vseeno bil 2 leti na istem paketu?

Redko se ti zgodi, da narediš minus z vezavo. Statistika ni na tvoji strani.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

lambda ::

Glej 10 let je to špilalo. In če bi začel 10 let nazaj že cincat zaradi pogodb, bi precej več denarja zmetal za telefone, kot bom pa izgubil s temi nekaj EUR več naročnine. Saj se vsi zavedamo, da so takole ponudniki vedno zaščiteni kolikor se le da. Le preračunljivi smo bili, da bodo pač igrali na karto prijaznosti - ker potem so stranke zadovoljne, se jim smeji in čez par let pridejo po nov telefon in se spet zavežejo (v upanju, da se ne zgodi kaj takega). In tokrat se je zgodilo tole, nič hudega, komur je vseeno, bo ostal, komur ni, bo iskal alternative. Če bo moral zaradi vezave tu plačevat te dodatne EUR, bo (jasno) tak ponudnik še nekoliko bolj zdrsnil po lestvici priljubljenosti. In iz konkurence nazaj pridejo takrat, ko je tam slabše kot tukaj.

BlueRunner ::

Aneks prekiniti, aparat prodati na diler.si za neko spodobno ceno in ne tiste mobitelove larifari ocene za rabljene aparate ter preiti na povezani 11 (ali karkoli bo to že po novem - za Itak Dž... sem prestar). Edini razlog, da sem imel pameten telefon je povezljivost z internetom (e-mail, občasno kakšna spletna stran). Bom pa po novem imel v žepu star iPod Touch, ki ima samo WiFi (ni nevarnosti nesrečnih naključij), za klice pa kakšen poceni jajček, ki je brez vezave 30-50EUR.

Potem bom pa potrpežljivo čakal, da se bodo omejitve prometa spet malo normalizirale. Za tipično uporabo pri uporabnikih pa bi rekel, da je mesečno ravno nekje med 100 in 200MB za tiste, ki uporabljajo telefon za e-mail sync in podobno, ter 1MB za tiste, ki tega ne potrebujejo. Valjda je potem njihova velefamozna "analitika" (verjetno izvedena na roke v kakšnem Excel preglednici s tremi vrsticami) pokazala povprečno porabo pod 100MB.

No... če sem včasih znal najti odprte WiFi-je, jih bom pa znova. Zakaj pa ne. Veliko ljudi/lokalov dopušča prosto uporabo.

Pesimist ::

Mah jaz sem pa tak sparal z moj 1giga. Se opero mini sem uporabljal za kompresijo. :P

Zdaj pa pac grem k tusu in placam tiste peneze penala. Edge je cisto dovol spodobna hitrost za opera mobil sej ni tu neke razlike med hdspa in edge. Za ostale default browsere pa je razlika kot dan in noc seveda.

Lonsarg ::

Pesimist, jaz sem tudi razmišljal za tuš, daleč najcenejši v Sloveniji tuš, kar se podatkov tiče zaenkrat zgleda. Vendar a tebe nič ne skrbi, komajda 50% pokritost z internetom? Pa pri Vesolje paketu je še tistih 2000SMSov samo iz teh 50% pokritosti, kjer majo svoje antene, edino 15EUR paket je kul, ker razen podatkov ostale stvari niso vezane na tušove antene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Pesimist ::

Trenutno mi nic ne pomaga to. Vzel bom paket brez z opcijo 5EUR za 1Giga. In to je to. Odplacat moram desira za kerega mam 170EUR kazni zaj. Oz 250EUR obrabe in da jim telefon dam. LOL

Anyway. Ker nic druga kot podatkov ne rabim, in vezave nebo. Boom pac probal. Preracunano z itak me ta opcija sevedno pride vec kot 100EUR ceneje, kot pa ce ostanem na mobitelu. Jaz se scer tako ali tako gibljem skoraj izkljucno v tusovi pokritost.

V skrajnem primeru pa vzamem simpl + 8€ za 200MB. Mobitel me zaenkrat vec nebo vido in v prihodnje bom se tudi probal vec ne vezat na nic.

Vcasih so stari paketi ostali v uporabi in se dodajali samo novi za nove narocnike. Ocitno so ti casi mimo in vezave rizikantne kot se nikdar poprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

PrimozR ::

250 EUR za koliko mesecev? :D

Lonsarg ::

Pesimist, ti se raj usedi pa preračunaj, pomoje daš manj denarja, če si do konca vezave na Mobitelu, kot pa da plačaš ostanek subvencije. Namreč za isto stvar, kot si imel do sedaj ni 100EUR, pač pa 25EUR na mesec, oziroma če ti je že 600MB zadosti potem 23.5EUR.

Saj jaz bi tudi vzel lepo Simpl pa +12EUR za 2GB, sam kaj ko so me tud z SMSi razvadl, bi dal kake 15-20EUR na mesec za SMSe, če bi jih na pulze... Al pa če sam še najdi.si uporablam haha to je tut opcija.

BlaY0 ::

Vse skupaj je posledica tega, da prodaja ni vsklajena s tehniko. Prodajalci enostavno začnejo prodajat, ne da bi prej tehnike vprašali kaj se bo zgodilo z omrežjem. 1 GB na mesec dat mulariji... jasno da bodo vsi lupili z internetsov čez vse meje potrebnega, da se iz baznih kar kadi. Pa 1000 SMS-jev??? Kakšna fore je zdaj to??? Folk se je romane prek SMS-jev navadil pisat. Al pa namesto da se pogovarja, se SMS-ja. Kot idioti... vsi zadrogirani s temi founi kot s koko...

Lonsarg ::

Jah pa nej vsi prešaltajo na IM pa bo, tko pa se treba z nekaterimi text chatat prek SMSa. Jaz dostikrat ne opazim če piše SMS ali IM, pri novejših telefonih vse isto zgleda. Mobitel pa Simobil naj bojo kar lepo ISPji-

Če bi mel mal keša, bi zdele ustvaril enga VOIP ponudnika v SLO, mesečna naročnina 5EUR in vse zastonj, bi kar kopiral idejo od mislim da Španskega Google Voica al kje sem slišal. Pogoj za zastonj klic, SMS, je prejeti klic, SMS, ker z tem prejetim bi pa od Mobitela,Simobil, itd kasiral, da bi imel keš za poslat SMS, klic.

denabiker ::

na 100MB??? pa kaj se ti zajebavajo? Pa ne moreš danes ponudit 100MB. halo? v pi*do naj gredo

PrimozR ::

Azgard maili? :D

Pesimist ::

http://www.tarife.si/index.php?option=c...

Tukaj si izracunajte. Opozorilo le pri tusmobil podatkih. Niso vneseni ker so izkljucno v tus omrezju.

Azgard: Fora je v tem da imam itak samo in izkljucno zarad 1GB. Bil najcenejsi paket z tem. Ostalo mi je nepomembno.

BlaY0 ::

Ma folk se je razvadil... vsi bi fejsbukal pa tvital kar med hojo pa na busu pa ne vem kje še vse. Knjige brat, bo bolje izkoriščen cajt.

100 MB je zadosti za maile (ni treba 10 MB velkih slik zraven popat pa bo) in IM... Planet je pa itak več ali manj zastonj.

Pesimist ::

PrimozR je izjavil:

250 EUR za koliko mesecev? :D


21 mesecev se ostalo od vezave. To so mi izracunali obrabo. Koliko jih pride ce po clenu 3.15 iz njihovih splosnih pogojev, vrnem terminalno opremo. Prisli so do ugotovitve da, ce telefon vrnem moram se placat 250€. Ce ga pa obdrzim pa samo 170€. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

BlaY0 ::

Lej obdrž ga, pa ga prodej pol. Sej je odklenjen.

Sej, če bi vam na začetku ponudili 10 GB za đabe in potem zadevo zmanjšal na 1 GB, bi tudi vsi jamrali češ da je 1 GB pa čisto premalo, in da se s tem ne da preživet...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

PrimozR ::

BlaY0 je izjavil:

Ma folk se je razvadil... vsi bi fejsbukal pa tvital kar med hojo pa na busu pa ne vem kje še vse. Knjige brat, bo bolje izkoriščen cajt.

100 MB je zadosti za maile (ni treba 10 MB velkih slik zraven popat pa bo) in IM... Planet je pa itak več ali manj zastonj.

Jah eni pač nimamo telefona samo za maile.
««
5 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635803 (30654) Bobr123
»

Simobil podražil naročniške pakete (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534146080 (125581) Lonsarg
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22461160 (53287) nekikr

Itak Džabest - podražitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5211078 (8897) Gandalfar

Več podobnih tem