» »

Radar-slaba slika

Radar-slaba slika

«
1
2

;-) ::

Zanima me če je to edini izvod slike kaj dobiš domov, ker ne prepoznam svojega avta in tablice ali še ima policija kako HQ varianto.

Po sliki sodeč se voznika tudi v HQ varianti nebo vidlo tak da lahko dam na dedka ki ne rabi izpita več?

popster ::

sej ti naredijo uslugo ce ti ga poberejo:)

Še vedno lakho narediš novega.

TESKAn ::

Tebe pa res nič ne izuči, ne?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

MonkeyHead ::

to gre 170?
po vasi si se ti 170 pelo? Še prepoved delanja izpita ti naj dajo.

Brane2 ::

Kako so te to poslikali- brez bliskavice ?

Mislim, si opazil "blic" in pričakoval pozdrav ali pa te je tole čisto presenetilo ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

vstrac ::

To je edino, kar dobiš domov, ja, ampak oni imajo tudi boljše posnetke, kjer se seveda vidi registrska tablica. Facial recognition pa kolikor vem ne delajo :>

Na slo-techu je že bila tema, kjer so debatirali o tem, kako se izognit posledicam takega početja, ampak za tvoj načrt boš potreboval konsenz dedka :>

Prehitra vožnja z mojim vozilom, šofer drugi

lp

;-) ::

Brane2 je izjavil:

Kako so te to poslikali- brez bliskavice ?

Mislim, si opazil "blic" in pričakoval pozdrav ali pa te je tole čisto presenetilo ?

Ni bilo bliska, nič nisem pričakoval presenetilo me je.

MonkeyHead je izjavil:

to gre 170?
po vasi si se ti 170 pelo? Še prepoved delanja izpita ti naj dajo.

Zakaj 2.0 16V motor nebi zmogo 170? 250 če je treba

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

MonkeyHead ::

nevem neko jajce na cesti zalet se stem pri 250

PS: kolko je kazen v €

Brane2 ::

Vpraši dedija.
On the journey of life, I chose the psycho path.

;-) ::

Torej rabim dokaz da nisem vozil jaz ne dokaz kdo je vozil če prav razumem, firma mi lahko napiše da sem tisti čas delal ker je itak uradno še moj delovni čas...kak naj bi bil jaz tam nevem.

Ziga Dolhar ::

Bo kdo na policijo prijazno poslal link (in še skrinšot) tele teme, da bojo imeli en fletn dokaz, s katerim bojo zavrnil ;-)jevo pritožbo?
https://dolhar.si/

MonkeyHead ::

Zaj sem prebral na renojovem forumu da se je enemu isto zgodilo sam dase je pelo 100 skoz naselje in majo na policijski postaji lepše slikce, tak da prvo se prepričaj da nimajo boljših slik na policijski postaji.


EDIT: Dej res me zanima kolko je kazen v EUR zaj če ni skrivnost.

Zgodovina sprememb…

Bananovec ::

Lep avto :D
Policija pa verjetno špara s papirjem in barvo. Saj veste.... recesija...
Še vedno pa jim lahko rečeš, da se nisi peljal 170km/h, ker ti radarji(vsaj tako so rekli) se itak zmotijo za 5km/h.

Mavrik ::

Še vedno pa jim lahko rečeš, da se nisi peljal 170km/h, ker ti radarji(vsaj tako so rekli) se itak zmotijo za 5km/h.


To ti jasno pri meritvi že upoštevajo in dobiš najmanjšo možno hitrost ki bi jo lahko imel glede na napako radarja.
The truth is rarely pure and never simple.

BALAST ::

Ta je svetovna, da obtožiš dedka, ki verjetno tvojega avta niti od znotraj ni videl.

black ice ::

Vprašaj če lahko plačaš z Magno.

;-) ::

Tolerance so odštete na prvi strani.

Mogoče se da zmenit za obroke ?

black ice ::

;-) je izjavil:

Mogoče se da zmenit za obroke ?

Ta gre v Hall of Fame. :))
Na tvojem mestu bi se še zadnjič slikal z vozniškim dovoljenjem, ker ga še nekaj časa ne boš videl.

MonkeyHead ::

al pa bo on sliko dedeka :D nikol neveš

Brane2 ::

;-) je izjavil:

Tolerance so odštete na prvi strani.

Mogoče se da zmenit za obroke ?


Mogoče se da zmenit za package deal.

Nardiš še 10 krogov pa ti dajo vse skupaj s teškim scontom.
Mislim, če že najebavaš, si zagotovi čimvišji Pleasure/Pain količnik ;o)
On the journey of life, I chose the psycho path.

black ice ::

@;-): Piši na Top Gear mogoče te vzamejo naslednjo sezono za Stiga. Reference že imaš.

M-XXXX ::

Pa ne pozabit priložit slike iz radarja kartoteki>:D

imallears ::

Ta gre v Hall of Fame.



Ja ko da se ne da zment na obroke. Itak da se da.

;-) ::

imallears je izjavil:

Ta gre v Hall of Fame.



Ja ko da se ne da zment na obroke. Itak da se da.

A res, kam pa se naj obrnem, ker obisk na PP ni pomagal so mi rekli da niso dobrodelna organizacija.

Trinitron ::

Kazen je 1000EUR, če plačaš takoj je polovico nižja. Verjetno se lahko zmeniš na obroke (skupaj 1000EUR), lahko vzameš kredit na banki (plačaš 500EUR+obresti). Lahko počakaš na sodnika in se zmeniš za družbenokoristno delo.

Izpit ti vsekakor gre za kar nekaj časa (natančno bo verjetno odločil sodnik), obraz pa se na originalni sliki verjetno celo vidi - lahko greš preverit na postajo.

Zgodovina sprememb…

jRk0 ::

pri sodniku za prekrške ti bodo ugodili glede placila na obroke, ce obrokov ne bos placeval, pa je uklonilni zapor.

drugo, izpita skoraj zagotovo ne bos obdrzal
You fuck up once, you loose two teeth.

vstrac ::

Za obročno odplačilo se zmeniš s sodnikom za prekrške, ne s policijo.

lp

;-) ::

Jaz sem dobil položnico ne sodnika

Plačilni nalog, položnica, razložitev, slika skupaj speto.

Na plačilnem nalogu 1000EUR 18KT oz polovička v 8 dneh.

Avta nisem vozil jaz, torej rabim dokazat samo da nisem vozil ali sem dolžan povedat kdo je vozil? Dokaze da nisem bil ob tistem času tam imam!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Vikking ::

Vzeti mu izpit in avtomobil ter ga kazensko preganjati za poskus umora. Izpit pa naj gre šele opravljati čez kakšnih 10 let.

170km/h kjer je omejitev 50km/h pomeni objestnost, ter poskus umora.

Sej se niti po mojem ne zaveda, kaj pomeni ta hitrost v naselju.

AndrejS ::

Kazen ni toliko ? ali je ? Jaz se skoz vozim pa AC nad 150km/h

vstrac ::

Sklepam, da moraš zdaj poslati ugovor na kazen sodniku, z obrazložitvijo, da želiš plačat na obroke. Verjetno moraš željo tud utemeljit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vstrac ()

zee ::

170km/h kjer je omejitev 50km/h pomeni objestnost, ter poskus umora.


Se povsem strinjam s tem, sploh če upoštevamo "track record", ki ga ima uporabnik ;-).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Trinitron ::

Dobil boš vabilo na zaslišanje, ki verjetno še pride. Tukaj je postopek malo daljši. Tam bo tudi določena dolžina odvzema vozniške.

Zgodovina sprememb…

vstrac ::

Ali dobi vabilo na zaslišanje v vsakem primeru, ali zgolj, če se pritoži na kazen?

hexor ::

to je zihr tist peđo iz taksija :D

Trinitron ::

Vabilo verjetno dobi v vsakem primeru, samo do takrat lahko preteče več kot eno leto (razen če se jim mudi s kaznijo)... Slovensko sodstvo je počasno :P

AndrejS je izjavil:

Kazen ni toliko ? ali je ? Jaz se skoz vozim pa AC nad 150km/h

Na avtocesti je max. kazen 300 evrov (nad 180kmh), zunaj naselja 380€ (nad 130kmh), v naselju pa 1000€ (nad 80kmh).

Zgodovina sprememb…

vstrac ::

Vabilo verjetno dobi v vsakem primeru, samo do takrat lahko preteče več kot eno leto... Slovensko sodstvo je počasno :P


Kolikor sem razumel je on dobil odločbo, dokaz in plačilni nalog. Na odločbi je pravni pouk o možnosti pritožbe, ki je možna dokler odločba ni pravnomočna. Ko je odločba pravnomočna, začne teči rok za plačilo kazni.

Glede na to, da je kazen že izdana, sklepam, da gre za neke vrste pospešen postopek, kjer sodnik posreduje le, če kaznovani vloži pritožbo oz. zahtevo za sodno varstvo.

Če boš samo čakal na poziv sodnika, bo odločba postala pravnomočna, zapadla kazen in te bojo terjali. Pozanimaj se na kakšnem pravnem forumu.


lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vstrac ()

fidekk ::

Če mene vprašate, bi bilo takim treba odvzeti izpit doživljensko :)

jRk0 ::

ce je dobil direkt placilni nalog, pol mors policiji placat, ampak tu ne vem ce ti bodo ugodili za placilo na obroke, drugace, glede izpita, pa bos dobil se poziv na okrajno sodisce, kjer ti bo sodnik izdal se tisto kazen.
You fuck up once, you loose two teeth.

Rippy ::

Če bi bila Toyota bi lahko imel izgovor :). Drugače pa, kot verjetno že veš...možnost, da obdržiš vozniško dovolenje skoraj ni.

bluefish ::

Daj, razkantaj se že v en kandelaber (še bolje v kak hrast), da bo potem mir, ker tole gre preko vseh meja.

poweroff ::

;-), a lahko prilepiš zraven še barvno sliko svojega vozila v visoki resoluciji in da se jasno vidijo registrske?

Ker ko te bom kdaj srečal, bi se te rad izognil.
sudo poweroff

Brane2 ::

Zakaj ?

Kot razumem, je nevaren njegov dedi ;o)
On the journey of life, I chose the psycho path.

PacificBlue ::

Smajli ti nisi normalen, mislim čist resno. Svetujem ti obisk pri psihiatru. Ker voznja skozi naselje pri 170Km/h je lastnost labilnega človeka. Upam, da čimprej ostanes brez izpita...dosti raje to, kot pa da koncas žalostno razmazan nekje na alsfaltu.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

;-) ::

Mattahai lahko dobiš sliko samo brez registrskih.



V pon. povem kako se je izšlo. Jaz sem bil v drugem koncu slovenije takrat ko se je zgodila tale nevšečnost. Kdo je vozo nimam pojma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

šernk ::

zakaj se izogibate nošenju posledic dokler jih še lahko nosite?

naslednjič najbrž ne boš imel te sreče, da boš lahko iskal kako bi se izognil kazni. eno je hitra vožnja, drugo pa je divjanje.

najbrž ni človeka, ki ne more peljati tako hitro kot ti tam, vendar je precej takšnih, ki imamo kaj v glavi in se zavedamo, da takšna hitrost ne sodi niti na slovenske avtoceste, kaj šele kjer je omejitev 50.

glede na tvoje stare prigode upam, da ni sodnika na svetu, kateri bi na katerikoli način ti pustil izpit. naslednjič te bo najbrž posnel radar, ko pojdeš skozi cono 10 150km/h.

s tem ko greš 170 vedi da ne dokažeš popolnoma nikomur NIČ, obvladovanje vozila se vidi drugje in ne pri hitrostih. pa očitno dokler ne boš v grobu, tebi ne pomaga nič.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

bluefish ::

;-) je izjavil:

Mattahai lahko dobiš sliko samo brez registrskih.



V pon. povem kako se je izšlo. Jaz sem bil v drugem koncu slovenije takrat ko se je zgodila tale nevšečnost. Kdo je vozo nimam pojma.
Hudimana, pa hitro spreminjaš svojo zgodbo. Še malo pej si pisal: "Ni bilo bliska, nič nisem pričakoval presenetilo me je."

Utk ::

Ta tip je na tem forumu že dokazal svoje :)
Meni ni jasno zakaj bi prevalu stvar na dedka, če itak nisi ti vozil in nimaš pojma kdo je. No, komaj čakam julijsko prigodo...

;-) ::

V bistvu še zbijam skup najboljšo možno zgodbo meni v prid tak da... še bo malo sprememb, ko pa bo fertik pa razložim zgodbo pa zgodbico ki bo nastala pa rezultate.

Bliskalo ni, vem kak bliskne če je tema naprimer mi je že parkrat, vedno do zdaj sem pričakoval in vedel pribl. kazen zdaj pa nič to mi je čudno. Vedno je blisknilo rdeče pa prav fleš.

innerspace ::

Tukaj nekaj smrdi, zelo verjetno po lazi. Avtor teme, ker sam ves kaj se je v resnici zgodilo, sprejmi posledice in ne sprasuj kako se jim izognit.
Ce si res vozil 170 v naselju, je moje mnenje o tebi dolgo natanko 5 crk.
Lahko si ga sam izberes;)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Partnerko dobil radar (z mojim avtomobilom) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
30186917 (51913) Darko!
»

Plačilo kazni za prometni prekršek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6725359 (12674) Aston_11
»

Policijske kontrole na cesti dandanes (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
617573 (5567) jype
»

Ali podpirate visoke kazni prekrškov CPP? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8221369 (20008) St235
»

kazen zaradi nehomologiranega izpušnega lonca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9931548 (9852) Mehmed

Več podobnih tem