» »

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010

««
38 / 39
»»

kmetek ::

Hvala bogu, da je mimo enega izmed najslabših SP v zgodovini.

whatever ::

Vuvuzel je bilo res manj.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Bananovec ::

Nekam nenadzorovano so padali Španski igralci. Kaj veš? Mogoče pa jih je veter podrl ali pa so jemali kaka poživila pa so jim pri izgubi žoge spustila. Ali pa so preprosto simulanti. Mogoče pa so krivi Nizozemski igralci, ker jih niso dovolj močno porinili, da bi jim lahko zares sodili faul.
Španci so bili boljši samo zaradi zadetka.
So pa NIZOZEMCI, beri dobro, NIZOZEMCI in še enkrat NIZOZEMCI, igrali boljšo in lepšo igro.
Da niti o manekenskem in overrated (predvsem pri ženskah) Torresu sploh ne govorim. Pa tukaj je še David Villa, ki rad pade. Pa še bajsek Puyol, ki je sicer še kar všečen s svojo igro (mah, malo vase zagledan tip je), a v napadu IMO nima kaj iskati.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

sash69 ::

Se cisto strinjam...Španci vse kar znajo je, da si podajajo žogo v zadnji in pa med zadnjo in srednjo vrsto, to je pa vse - vse kar potem pride je pure luck (tako kot pri Barceloni) No ja no...Xavi zna hudo dobre predložke dajat pa streljat iz prekinitev, to je pa edini izmed teh. Villa zna pa zadet iz 5-10 metrov ce dobi dobro podajo.

Zame je pa najboljsi igralec prvenstva itaq... Diego Forlan. :)

kmetek ::

Urugvaj-Ghana bi moral bit finale :P

whatever ::

Slovenija 18. Respect.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

kmetek ::

whatever je izjavil:

Slovenija 18. Respect.


A moral bi biti najmanj med 16 :|

galu ::

DarwiN je izjavil:

Zdaj pa mi samo nekdo naj reče da so si Španci zaslužili zmago na svetovnem, mu lahko samo reče naj se mi samo gor vsedne,


Ne samo zaslužili, tudi za cel razred boljši so bili...

In your face ! :))


To pomeni da je urugvaj ter švica največja velesila na svetu v fuzbalu, ker so jih švicarji premagali, urugvajcem pa je bila zmaga (SPET!!!) vzeta.

P.S. Puyol, če ste gledali, se na vsakem skoku obesi na nasprotnega igralca, zato vedno tako skoči. Sramota da tega ne sodijo, da njegove obrambe sploh ne omenjam...
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Lion29 ::

sash69 je izjavil:

Se cisto strinjam...Španci vse kar znajo je, da si podajajo žogo v zadnji in pa med zadnjo in srednjo vrsto, to je pa vse - vse kar potem pride je pure luck


hahahahahahahaha

ma dej no...španci so igrali precej bolje danes..očitno pa nizozemci še tega ne znajo :D:D:D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

dzinks63 ::

Nekaj takega je bilo za finale pričakovati, trda in neizprosna tekma. Še enkrat je obveljalo nenapisano pravilo, če ne daš, dobiš in tudi zelo groba igra z obeh strani. Si kar ne morem predstavljati naših v taki tekmi, bili bi zbombardirani.

Drugače pa bi moral biti tisti nizozemski kungfujevec direktno izključen z rdečim kartonom že takoj na začetku tekme in bi bil potek tekme še precej bolj drugačen, še z večjo gol razliko v Nizozemski mreži.

Bananovec ::

Vsaj ena afriška država bi morala biti v finalu.
Vsi navijači Španije pa si poglejte kako je Pedro prijel po pedrsko enega Nizozemca za jaja :))
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

kmetek ::

Ja tist je bil res Bruce Lee kick :))

Rdeči takoj.

Lion29 ::

dzinks63 je izjavil:

Drugače pa bi moral biti tisti nizozemski kungfujevec direktno izključen z rdečim kartonom že takoj na začetku tekme in bi bil potek tekme še precej bolj drugačen, še z večjo gol razliko v Nizozemski mreži.


ja, na to sem že bil pozabil... deyong bi moral dobiti rdečega in prepoved še na par tekmah špilat... je mislu, da je cantona
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

sash69 ::

Ja, tisto se seveda strinjam. Tisto sem samo gledal kako da ni dobil rdecega kartona. Se ena slaba luc na sodnika.

Lion29 je izjavil:

ma dej no...španci so igrali precej bolje danes..očitno pa nizozemci še tega ne znajo :D:D:D


Kako so bolje igrali? Tako kot vedno? Držali žogo v posesti in si jo podajali v zadnji in srednji vrsti? Ni tekme da Španci ne bi tako igrali (ali pa Barcelona) Njihov napad je hudo overrated - posebej Torres in Villa, srednja vrsta pa res ena izmed najboljsih.

Lion29 ::

ja no... in kaj, to je slabo?? spanci so skozi napdali, imeli so super sredino in super obrambo...

villa je pa super igralec, ki je zadnji 2 tekmi igral slabo! tudi boljsim se zgodi...

torresa pa zelo dolgo ni bilo na igriscih in se full vidi
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

djordjevic ::

Evo, še z moje strani. V primerjavi z včerajšnjo tekmo je bila današnja živ dolgčas. Kar se sodnika tiče, bi rekel takole. Vzpostavil je strog kriterij in se ga bolj ali manj držal celo tekmo, le v podaljšku je imel trenutke, ko sem mislil, da mu je crknila piščal. Večja napaka, vredna izpostavljanja, je vsekakor brca, za katero bi moral dobiti Nizozemec rdečega (pa sem navijal za Nizozemsko). Drugače je dokaj ostro kaznoval ostro igro Nizozemcev, po drugi strani pa je res, da so Španci začeli padati kot lutke, ko so uvideli, kak standard ima. Kot sem napisal že včeraj, mi je bilo relativno vseeno, kdo zmaga, samo da prikaže dobro igro. In po zapravljenih precej stoodstotnih priložnosti, oprostite mi, Španci danes niso bili zreli za prvaka. Da je prišlo do tega, je moral z igrišča en Nizozemec, nakar so jim lepo še spregledali čisti kot in prekršek nad Robbenom. Nato pa ... Hja, tudi slepa kura zrno najde. Vseskozi sem namreč imel občutek, da bi se radi sprehodili v gol. Sploh po Iniestini priložnosti, ko je stal 4 metre pred nizozemskim vratarjem in čakal, da mu vzamejo žogo. Jebat ga, danes je umanjkal Sneijder - Robben pač ni mogel vsega sam; pa še on je pihnil dve čisti (od katerih je bil pri enem prav lepo oviran od Puyola, piščalka pa nema). Mora pasti Iniesta, da se sodi prekršek pri 18 metrih. Je Sneijder preveč nevaren s te razdalje.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Vikking ::

galu je izjavil:


To pomeni da je urugvaj ter švica največja velesila na svetu v fuzbalu, ker so jih švicarji premagali, urugvajcem pa je bila zmaga (SPET!!!) vzeta.

P.S. Puyol, če ste gledali, se na vsakem skoku obesi na nasprotnega igralca, zato vedno tako skoči. Sramota da tega ne sodijo, da njegove obrambe sploh ne omenjam...


A to pomeni da smo mi bili največja svetovna velesila v nogometu, ko smo edini premagali Italijane, ki so potem osvojili naslov svetovnih prvakov?

P.S. Igra je bila groba na sredini, ker so si nasproti stali, trenutno najboljši igralci na svetu, ki igrajo na sredini igrišča. Tako ne ena ne druga ekipa nista dovolili razigravanja, zato so bili vedno ostri štarti na žogo. Nizozemci na žalost, so namesto žoge dostikrat zadeli nasprotnikove noge in telo. Kako se vlečejo in cufajo ob kotih, pa je itak znano.

Drugače pa pojdi gledat balet.

9000: kar se tiče šlatanja po mednožjih, pa je recimo znana tehnika ob kotih. Kjer nasprotniku ali stopiš na nogo, ali pa ga udariš, uščipneš po mednožju da takrat ko bi moral skočit, se skloni. Sicer so pa manj kulturni glede božoanja pri rokometu, kot pri nogometu.

galu ::

Vikking je izjavil:

galu je izjavil:


To pomeni da je urugvaj ter švica največja velesila na svetu v fuzbalu, ker so jih švicarji premagali, urugvajcem pa je bila zmaga (SPET!!!) vzeta.

P.S. Puyol, če ste gledali, se na vsakem skoku obesi na nasprotnega igralca, zato vedno tako skoči. Sramota da tega ne sodijo, da njegove obrambe sploh ne omenjam...


A to pomeni da smo mi bili največja svetovna velesila v nogometu, ko smo edini premagali Italijane, ki so potem osvojili naslov svetovnih prvakov?

P.S. Igra je bila groba na sredini, ker so si nasproti stali, trenutno najboljši igralci na svetu, ki igrajo na sredini igrišča. Tako ne ena ne druga ekipa nista dovolili razigravanja, zato so bili vedno ostri štarti na žogo. Nizozemci na žalost, so namesto žoge dostikrat zadeli nasprotnikove noge in telo. Kako se vlečejo in cufajo ob kotih, pa je itak znano.

Drugače pa pojdi gledat balet.

9000: kar se tiče šlatanja po mednožjih, pa je recimo znana tehnika ob kotih. Kjer nasprotniku ali stopiš na nogo, ali pa ga udariš, uščipneš po mednožju da takrat ko bi moral skočit, se skloni. Sicer so pa manj kulturni glede božoanja pri rokometu, kot pri nogometu.


Mah ne seri, saj nisem jaz začel z tisto bedasto povedjo..
Španci niso zreli za naslov prvaka, ker so nasplošno, slabo igrali..
P.s. Najboljši igralec prvenstva pa mora nedvomno biti Diego Forlan.. Vzor vsakega nogometaša...
Tako to gre.

DarwiN ::

Ravno vidim, da je Forlan dobil zlato žogo. No ja, recimo. Saj zasluženo, nedvomno je majstor.
Muller pa zlato kopačko za prvega strelca, zaradi ene asistence več od ostalih s 5 goli.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Icematxyz ::

Takšni dve ekipi. Sem pričakoval dokaj hiter zadetek, da bo padel. Potem pa odprto tekmo. In naj zmaga najboljši. Pa sem se uštel.

Dokaj mučen nogomet za gledat. Škoda. Le eden samcat zadetek dovolj zgodaj. Bi verjetno to popolnoma spremenil. Pa ga ni in ni bilo. Bo pa morda naslednjič boljše v finalu. Pa Slovenija Brazilija v finalu. To bo pravo...

djordjevic ::

Bravo, Forlan. Resnično zaslužena lovorika.
No grave is deep enough to keep us in chains.

USS Liberty ::

Bananovec je izjavil:

Vsaj ena afriška država bi morala biti v finalu.


Zakaj bi pa morala? Glede na prikazano igro so afriške ekipe pač dosegle tisto, kar so zaslužile, to je eno četrfinale. Več pa glede na njihovo igro niso zaslužile...

Še v nogometu naj uvedejo "pozitivno" diskriminacijo, da mora biti na mundialih vsaj ena afriška ekipa avtomatsko v finalu ne glede na njihovo kakovost...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

mojsterleo ::

heh. spet sem pravilno napovedal izid. kakorkoli ze, nizozemci so po moje naredili napako, ker ko niso mogli razviti svoje igre, so zaceli igrati na silo, kar je rezultiralo v mnogih prekrskih in kartonih. je pa res, da tudi spancem ni uspelo zadrzevati zogo na tak nacin, kot so to poceli v prejsnjih tekmah. znacilnost tekme je tudi veliko opletanja v kazenskem prostoru, saj sta obe strani imeli nekaj 100% priloznosti z utekanjem, pa nihce potem ni uspel zadeti (robben si tega skoraj ne bi smel privosciti). kakorkoli ze, spancem se je potem odprlo za par minut, zadeli so gol, in to je to. cisto na njihov nacin dobljena tekma z minimalno razliko, dobljeno v zadnjih minutah.

Vikking ::

galu je izjavil:


Mah ne seri, saj nisem jaz začel z tisto bedasto povedjo..
Španci niso zreli za naslov prvaka, ker so nasplošno, slabo igrali..
P.s. Najboljši igralec prvenstva pa mora nedvomno biti Diego Forlan.. Vzor vsakega nogometaša...


Nevem no če sma gledala isto svetovno prvenstvo. Kdor si zasluži in kdor ne je relativno in subjektivno. Španci so bili najboljši. Zato so svetovni prvaki. Igra ki so jo prikazali, pa je značilna za njihovo nogometno šolo. Podaje kratkih pasov.

detroit ::

španci so akterji ne fuzbalerji paleeez, uči loptu marš napolje;)

Gledu sm posnetek sicer ne na youtube al pa kej komercialnega ampak big lol....mislim da david villa (al whatever) laufa mim sodnika in se pade, pol pa prčakuje rumen karton ker so ga zbil....No ja takih in drugačnih vložkov je bilo to svetovno prvenstvo polno. Izkušnje fife in njenih pet pomagačev plus dramska igra bednih brcačev kuglce = španija svetovni prvak

Vikking je izjavil:

Igra ki so jo prikazali, pa

pa si zasluži oskarja
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

galu ::

Imo so si kaki nemci, urugvajci, pa še bi lahko našel več, bolj zaslužili finale.. Ker dejstvo je, da Španija ne igra 'pravega' nogometa. Ko da gol, se zapre, pa jim je vseeno za vsee, sam da se branijo.. Takrat lahko mirno ugasneš TV in greš spat, ker ne boš zamudil ničesar..

P.S. Viking, če moštvo drži žogo pri sebi, pa si da 10 podaj v svoji zadnji liniji, še ne pomeni da so najboljši na svetu.
Tako to gre.

detroit ::

the war doesn't decide who's right only who's left;)

ampak na koncu štejejo samo cifre na žalost
Skero

mojsterleo ::

detroit je izjavil:

Izkušnje fife in njenih pet pomagačev plus dramska igra bednih brcačev kuglce = španija svetovni prvak
ne vem ce smo gledali isto tekmo, ampak v finalu je zmagal nogomet. sodniki so res kar veliko posredovali (po moje so si nekateri posamezniki na obeh straneh zasluzili kar rdece kartone), toda bistveno niso vplivali na potek tekme. najbolj bedasto od vsega bi bilo, ce bi neka ekipa postala prvak zaradi zadete 11-metrovke. nizozemci so imeli kar nekaj lepih priloznosti, toda robben je nerazumno kvackal, spanci pa so iz ene od redkih dobrih priloznosti zadeli, in to je to. mislm da pritozbe nizozemcev cez sodnika niso upravicene.

Daren ::

Meni je bilo to eno slabših prvenstev, da kvalitete tega finala sploh ne omenjam, ker do šestdesete minute je bila ta tekma na nivoju neke regionalne lige. Navas me je rešil pred spanjem.

Sodnik ni sposoben soditi na nivoj svetovnega prvenstvo. Prekrškov ne vidi, ker je s hrbtom obrnjen stran od žoge in potem po reakcijah soigralcev na pamet vleče rumene kartone, popušča pri očitnih rumenih kartonih in nima jajc dat rdečega (116 minut je rabil :S). Motilo me je tudi pomanjkanje avtoritete, ker po vsakem prekršku se je okoli njega zbral debatni krožek.

Van Bommel bi moral biti izključen, enako Karate Kid.

Nekdo je omenil prekršek Puyola nad Robbenom. Tipičen primer, kako je sodnik pustil prednost. Če bi Robben padel bi bil prekršek ampak tako, da lahko joka le samemu sebi, ker je zajebal.

Nizozemcem ne bi privoščil zmage že zaradi prekrškov ampak nobena ekipa ni prikazala igre na nekem visokem nivoju.

Bilo je res smešno, ko je Iniesta sam pred golom gruntal kaj narediti hehe.

Forlan je suvereno najboljši napadalec prvenstvo, gol per gol niso drugi niti blizu.

Najprijetneje sem bil presenečen nad Muellerjem (glede na to, kaj je delal v finale LP :S) in nasploh nad Nemčijo.

jRk0 ::

Bananovec je izjavil:

Pa še bajsek Puyol


Mater je bajs, a?

You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

detroit ::

mojsterleo je izjavil:

detroit je izjavil:

Izkušnje fife in njenih pet pomagačev plus dramska igra bednih brcačev kuglce = španija svetovni prvak
ne vem ce smo gledali isto tekmo, ampak v finalu je zmagal nogomet. sodniki so res kar veliko posredovali (po moje so si nekateri posamezniki na obeh straneh zasluzili kar rdece kartone), toda bistveno niso vplivali na potek tekme. najbolj bedasto od vsega bi bilo, ce bi neka ekipa postala prvak zaradi zadete 11-metrovke. nizozemci so imeli kar nekaj lepih priloznosti, toda robben je nerazumno kvackal, spanci pa so iz ene od redkih dobrih priloznosti zadeli, in to je to. mislm da pritozbe nizozemcev cez sodnika niso upravicene.

se strinjam da se prvenstvo ne bi smelo končat po enajsmterovkah. Bi pa morala zmagat ekipa, ki se je pokazala največ. Nobena od teh dveh v finalu žal to nista bili.

Poleg tega pa bi Iker z lahkoto (čeprav je to bolj kot ne loterija) zmagal v enajstmetravkah
Skero

Bananovec ::

Zelo zanimivo zaradi česa so Nizozemci dobili rumene.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Daren ::

Bananovec je izjavil:

Zelo zanimivo zaradi česa so Nizozemci dobili rumene.


Zaradi očitnih startov na igralca namesto na žogo ?

PacificBlue ::

Zanimivo je, da so Novozelandci edina neporazena ekipa SP.:D
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

imallears ::

Čist hud SP je bil. Vse je dal; material za kritizirat, bedne sodniške odločitve, dvomljive gole, dobre sodniške odločitve, fenomenalne gole, novega prvaka, vuvuzele, afere, presenečenja, žogo, ... ma svašta.

Super je blo. Tist k pa fejst jokate pa jamrate ... well dobr d smo tud tisti k fejst smejimo pa hvalimo. :)

djordjevic ::

Podpišem. 8-)
No grave is deep enough to keep us in chains.

msjr ::

Podpišem +2. To je tisto kar se od fuzbala pričakuje. Dramo. Soap opero.

jrtjtejtt ::

Daren je izjavil:

Nekdo je omenil prekršek Puyola nad Robbenom. Tipičen primer, kako je sodnik pustil prednost. Če bi Robben padel bi bil prekršek ampak tako, da lahko joka le samemu sebi, ker je zajebal.


Stvar je taka, da mora sodnik piskati, tudi če igralec ne pade. Ker je blo očitno, da Robben ne bo mogel več izpeljat normalne akcije. Če ga nebi Puyol nepravilno oviral, ga tud on drugi španec ne bi ujel in bi mel Roben možnost za gol, tako pa je splavalo po vodi. Večkrat lahko na tekmah vidimo, da sodnik pusti prednost, šele ko postane očitno, da iz akcije ne bo nič, piska. Tukaj bi moral dat najmanj rumen karton in freištos.

Keyser Soze ::

jrtjtejtt je izjavil:

Stvar je taka, da mora sodnik piskati, tudi če igralec ne pade. Ker je blo očitno, da Robben ne bo mogel več izpeljat normalne akcije. Če ga nebi Puyol nepravilno oviral, ga tud on drugi španec ne bi ujel in bi mel Roben možnost za gol, tako pa je splavalo po vodi. Večkrat lahko na tekmah vidimo, da sodnik pusti prednost, šele ko postane očitno, da iz akcije ne bo nič, piska. Tukaj bi moral dat najmanj rumen karton in freištos.

Se strinjam. Zadeva je imal 99,9% potencial, da obrne tok tekme. Srečo so imeli "pomodori", ne kaj dosti več od tega.
OM, F, G!

Lion29 ::

kolko se vidi, kolk nimate pojma o fudzbalu....

prvenstvo se vam ni zdelo kvalitetno... ker? ni bilo golov?
Ekipe so iz prvenstva v prvenstvo bolj izenacene...zato je manj napadalnih akcij in vec borbe na sredini... napadalci in fantazisti se tezje znajdejo, ker jih nasprotni obrambni dobro pokrivajo...

jaz racumem, da to ni "gledljivo", da pa izjavite, da ni kvalitetno, pa je FAIL..

se zdaj ne dojamete, da je nogomet igra dveh ekip... ce obe ekipi dobro igrata je tezko gledat lep nogomet... seveda je odvisno tudi od nacina igre... nemci so se posrali proti spancem, tudi proti srbiji...pa ne zato, ker bi imeli slab dan, ampak zato, ker je nasprotna ekipa dobro pokrivala prostore...

v soboto se je lepo videlo, da tekma za 3. mesto malo velja.. in so ekipe igrale veliko bolj sprosceno.. manj so se trudle v obrambi in bolj so igrale odprto...

ce bi igrali za 1. mesto, ste lahko prepricani, da bi gledali precej bolj drugacno tekmo, kjer bi se bil tezek boj za vsak meter na igriscu...


pa da se vrnemo k Sloveniji malo... a Slovenija ima dobro igro? si je zasluzila it naprej? ma dejte no, bodite malo realni...v primerjavi s taboljsimi ekipami sloveniji manjka predvsem tehnicna kvaliteta... takticno so ze dobri (kar se lahko v nekaj mesecih osvoji)... tehnika, ki pa j delo desetletja in vec, pa zelo pesa...


In se enkrat... nogomet je igra razlicnih vescin... od fizicne pripravljenosti, psihicne stabilnosti, takticne postavitve bodosi z zogo, kot brez zoge...izvajanje prekiniitev, fantazija, organiziranost, discipliniranost, pozrtvovalnost, adaptacija na nasprotnika, samozavest, etc, etc.. ene stvari so bolj pomembne kot druge...

nobena ekipa ni popolna, da bi blestela v vseh elementih igre...

sam sem pa mnenja, da so spanci odlicni na sredini, se znajo prilagajat nasprotniku, fantasticno tehnicni, imajo fantazijo z iniesto in xavi-jem, rock solid obrambo z puyolom in piquejem...fajn bi bilo videti pri njih pa hitrost in konkretnost nemcev.. pa recimo borbenost japoncev ali korejcev..itd, itd

skratka nogomet je zelo kompleksna igra in dajata take pavsalne ocene, da prvenstvo sux, je FAIL

aja, pa se to... ko spet posplosujete in padajocega villo enacite s celotno spansko ekipo.... vceraj je deyong tako grozno nabil alonsa, da semmislu, da mu je ziher polomu par reber...tip se ni nic pritozeval le stokal je od bolecine... 2 minuti kasneje je ze laufal kot da nic nebi bilo...

tak da nehite ze posplosevati... in skozi neki samo jamrat
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Keyser Soze ::

No, ne se preveč napenjat, da se ne boš razpočil.

Kar napišemo to drži, pa ni važno kaj ti poveš. >:D
OM, F, G!

Bananovec ::

Haha, ne moreš diplomirati s takimi stavki. Diplomo se piše z veliko začetnico.
Skrajni čas je, da se uvede 4 sudja , ki bi sukal posnetke naprej pa nazaj. Če tega ne zmorejo, potem pa naj faulov ne predvajajo na malih ekranih. Tako to delajo na stadionih.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

mavec ::

Prvenstva je konec in Španija je prvak :)
Pa lahko delate še take in drugačne debate glede sojenja ipd... :)

Ejsi_Disi ::

galu je izjavil:

Imo so si kaki nemci, urugvajci, pa še bi lahko našel več, bolj zaslužili finale.. Ker dejstvo je, da Španija ne igra 'pravega' nogometa. Ko da gol, se zapre, pa jim je vseeno za vsee, sam da se branijo.. Takrat lahko mirno ugasneš TV in greš spat, ker ne boš zamudil ničesar..

P.S. Viking, če moštvo drži žogo pri sebi, pa si da 10 podaj v svoji zadnji liniji, še ne pomeni da so najboljši na svetu.


Ahahaha, a ti sploh veš kaj je nogomet? Španci, da se zaprejo, ko dajo gol? Ahahah.
Rock n' roll ain't noise pollution!

galu ::

Spain vs Germany, gol puyola, en igralec na sredini, ostalih 10 pa na svoji polovici..95% časa po golu je tako bilo, le ko je bil dober protinapad, se je še en pridružil... To je le en primer, npr.
Tako to gre.

DarwiN ::

DaChampR, ti najbrž nogometa ne spremljaš dolgo. Seveda so se proti Nemčiji po vodstvu zaprli.
-Nemčija je zelo kvaliteten nasprotnik vreden spoštovanja.
-Pri tesnem vodstvu se ekipe praktično vedno zadnjih 10-15 minut potegnejo nazaj. Zakaj? Zaradi čiste logike. Samo vprašaj se, kaj lahko v tistem trenutku ktera ekipa izgubi in kaj pridobi. Pa vzamiva kar ta primer:
Španci z napadanjem lahko povedejo 2:0, kar je skoraj povsem brez neke vrednosti. Nemci na drugi strani, pa absolutno morajo tvegati in iti v napad, tudi na vse ali nič, saj je poraz z 1:0 ali 2:0 povsem ista jajca.

Celo Angleži so se nazaj potegnili zadnjih 10 minut proti našim, kljub temu da gre kar za občutno razliko v kvaliteti.

Španija/Barcelona igra najbolj napadalen, kvaliteten in všečen nogomet na svetu, zato se jih praktično vse ekipe bojijo in se branijo na vse pretege. To je razlog zakaj tebi njihova igra ni všeč. Njihovi nasprotniki so razlog, ne Španija.
Švici je z nekaj sreče uspelo, Interju z zelo umazano igro in nekaj sreče pravtako, umazanim Nizozemcem pač ne, vsekakor pa je večina nasprotnikov prisiljenih v neke ekstremen taktike.

Špance je do neke mere ustavil tudi Torres, ker je bil povsem nepripravljen.
Sicer pa, kadar hitro povedejo, se ne vstavijo, ampak grejo po drugi gol, le tiste zadnje minute so kritične, kjer logično dobi prednost sredina+obramba. Proti Paragvaju je zadevo umirila sredina, proti Nemčiji pač ni bilo dovolj in so se branili.

Pa tudi, Nemci so se pretežno branili ~80 minut, Španci pa 10, in ti potem izpostaviš branjenje Španije?
Enako, Nizozemci so se pretežno branili 116 minut, Španci pa 4... Pa ne mislim, da so se oranžni ves ta čas branili, le večinoma, ter občasno napadli s celo ekipo, tipično Italjansko, kjer vsi napadajo, nato hiter prekršek za preprečitev protinapada, nato pa se vsi branijo.

Ti samo vprašaj, če ti še kaj ni jasno. :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

mavec ::

No ne glede na vse, če bi bil sodnik strožji, potem bi Nizozemci že v 1. polčasu ostali brez vsaj 1 igralca in bi tekmo sigurno končali z 2 igralcema manj, tako so imeli še srečo ;>.
V glavnem izgovarjati se na sodnike je vse prej kot izgovor, malo manj bi igrali karate in več nogomet, pa bi se morda bolje izšlo, s karatejem se pa pač ne da zmagat, proti Španiji pa sploh.
Španija je zasluženo postala prvak, imela več od igre, več žoge v posesti in je naredila manj napak. ;>
Lahko bi rekli, da je Barcelona premagala Nizozemsko. ;((

Vikking ::

galu je izjavil:

Imo so si kaki nemci, urugvajci, pa še bi lahko našel več, bolj zaslužili finale.. Ker dejstvo je, da Španija ne igra 'pravega' nogometa. Ko da gol, se zapre, pa jim je vseeno za vsee, sam da se branijo.. Takrat lahko mirno ugasneš TV in greš spat, ker ne boš zamudil ničesar..

P.S. Viking, če moštvo drži žogo pri sebi, pa si da 10 podaj v svoji zadnji liniji, še ne pomeni da so najboljši na svetu.


točno, povsem točno kar si napisal. Katera druga ekipa če dodamo še kakšne Brazilce pa Argentince, pa je sposobna to. Če so drugi toliko boljši je pa res čisto simpl, da pridejo do nasprotnika in odvzamejo žogo.

Se mogoče spomneš Grku ko so osvojili EP. To so bile njihove igre za bruhanje, vsi so navijali da Grki čimprej izpadejo, ker so dobesedno ubijali nogomet, bolj kot so jim to želeli bolj so zmagovali. Čez 10 let se nobeden ne bo več spomnil razen tega da so Grki evrospki prvaki. Pa so naši pod taktirko Katanca igrali povsem isto, pa smo jih slavili in častili in so nas pripeljali na EP in SP. Pozabljaš?

Španci so prvaki, ker jih do konca ni nihče več premagal, in to je vse. Vedno pa si želim da bi zmagali Brazilci, a brez Joga bonite niso niti več Brazilci isti.

Ejsi_Disi ::

Evo, Darwin odgovoril.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Double_J ::



Prava borca...
Dve šivanki...
««
38 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41274474 (53521) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
896144996 (120247) FlyingBee
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28766781 (55810) win95<3
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15222815 (18766) jericho

Več podobnih tem