» »

hdmi

hdmi

flekec ::

lep pozdrav

Imam grafo ati radeon 5870 saphire, včeraj sem kupil hdmi kabel, vendar ko priklopim, ter na zaslonu nastavim hdmi, mi ne zapolni celotnega zaslona, od vseh štirih robov mi manjka nekje 1,5 cm, če imam obični kabel dvi-m pa imam zaslon zapolnjen do konca. zaslon imam lg 24 pal-model pa je w2486L. Resolucijo imam na 1920*1080, več ne gre, niti zaslon nima funkcije da lahk raztegnem sliko. hvala za odgovore

Vanadium ::

Moj brat je imel podoben problem na philipsu ful hd, on sploh ni opazil jaz sem pa takoj vidu, da je slika nekaj zapacana in da ni edge to edge prikaz slike. Preveri v gonilnikih, ker se on ne spomni več kaj je naštiam ampak ve pa, da je nekaj nastavu in je potem delalo b.p.

delfinus ::

Tole bo v ATI CCC. lp, d.

flekec ::

aha, sem že rešo, nisem si niti spomno da bi lahk tu naredo, hvala

BladE_ ::

Isti problem imam jaz.... Imam Sony Bravio in Radeon4850 priključen preko HDMI kabla(DVI->HDMI, orginal pretovrnik)in mi manjka nekje 2cm na vsaki strani. Nikjer v ATI CCC pa ne najdem funkcije kot v zgoraj prilepljeni sliki, novi driverji...

Mogoče kdo ve kje se zadeva skriva?

jizzer ::

V 3 al pa 5 opciji.

matej_jack ::

Desktops and displays, potem desni klik spodaj na ikono zunanjega ekrana in configure. Mislim da je nekje tam, trenutno žal nimam pri roki HDMI kabla, da bi preveril.

BladE_ ::

matej_jack je izjavil:

Desktops and displays, potem desni klik spodaj na ikono zunanjega ekrana in configure. Mislim da je nekje tam, trenutno žal nimam pri roki HDMI kabla, da bi preveril.


Hvala, veliko boljše kot prej ceprav se zmeraj fali nkej 0,5cm... ampak me ne moti :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

megy ::

Še jaz imam eno vprašanje. Ima grafično GeForce 7600GT in LCD lg sl9000. S katerim kablom naj to povežem? Hvala!!!!

paljer ::

DVI->HDMI.
In zvok posebej.

megy ::

paljer 1000x ti hvala...

flekec ::

desktop & display-na spodnjem zaslonu configure-zgoraj imaš scalling options, pa tam raztegneš čez celoten zaslon, aja, dvi-d kabel izklopi, ker mene je tud jebalo puna to prej ko gor prišo, prej nisem mel nikjer te opcije, tiste na sliki zgoraj pa ne pridobim z nobenim starim oz. novim driverjem, lep pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flekec ()

Dua'L ::

Imam 23'' lcd LG W2361V povezan s HDMI pa me zanima če je resolucija 1680x1050 tudi HD največja ločljivost pa je 1920x1080?
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

matonson ::

Ne ker že razmerje ni tapravo. 1680x1050 je 16:10. HD nej bi bla 1280x720 FullHD pa 1920x1080. Če ti monitor omogoča FullHD potem imej na FullHD.

flekec ::

hm, kaj pa je bolje za igre-hdmi al dvi-d

matonson ::

Kar se slike tiče je isto. Preko hdmi gre palahko še zvok.

flekec ::

Aha, ma zvok itaq mam na slušalke, aja, še eno vprašanje, sem kupil zvočno za kolega vendar je ne rabi, no sem jo dal noter v comp, kaj zdaj gre zvok prek nje al še zmeraj preko integrirane, al morš kje kaj spremenit, lp

matonson ::

Če integrirane ne boš uporabljal, potem zbriši driverje, jo v BIOSih onemogoči in installiraj driverje za tisto novo zvočno. Potem bi moralo delat. Če bi pa rad imel obe, moraš pa it v sound and audio devices properties in pod audio izbereš željeno zvočno kartico. To govorim za xpje. Na visti in 7 je podobno.

MihaelR ::

Pozdrav.

Potrebujem eno pomoč.

Imam grafično kartico ATI Radeon HD 4800 in televizijo SONY KDL-32W4000. Naredil sem povezavo z HDMI kablom, a nimam na televiziji zvoka, slika pa je enako velika kot na ekranu. Resolucija televizije je 1920 x 1080, ekrana pa 1280 x 1024.

Kaj storiti ?

Nwanko ::

Imaš instalirane drivere za ati hdmi audio? http://support.amd.com/us/gpudownload/w...

MihaelR ::

so ja.

logout ::

Driverje imaš torej, a default audio output si prestavil na HDMI?
Če imaš dva monitorja, bo na obeh enaka ločljivost, če imaš nastavljeno kot clone display.

L.p., Kloko

MihaelR ::

kje se prestavi na HDMI ? prav tako me zanima, kako potem spremeniš clone display...

a je problem če so priklopljeni tudi zvočniki na PC-ju ?

imam win 7

LordTado ::

A se da hdmi output onemogočiti?
Se pravi video ne samo audio...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

matej_jack ::

V W7 to storiš tam, kjer nastavljaš ločljivost. Izbereš prikaži namizje le na 1. zaslonu (ali drugem, če želiš sliko samo preko hdmi).
Verjetno pa se da tudi v AMD CCC.

damirba ::

pozdravljeni imam problem kupil sm hdmi kabel in ga priklopil na tv in mi ne prikaze slike.tv je philips in je star kakih 2 meseca.racunalnik pa je lenovo,ko otprem nastavitev graficne mi napise NASTAVITEV ZA MONITOR-TV NISO PODPRTE.kaj je za narediti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FulHD TV kot monitor

Oddelek: Strojna oprema
373786 (1536) Silck
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5219635 (9148) kozorog
»

HDMI Problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
275810 (4745) Alessio983
»

grafične kartice in HDMI izhod

Oddelek: Zvok in slika
267309 (3320) damirba
»

LG 32LH3000

Oddelek: Zvok in slika
71262 (1186) piek

Več podobnih tem