» »

Windows Media Player beta 9.

Windows Media Player beta 9.

Azz_Kikr ::

Omenjen program sem si naložil v Xp-jih, ampak mi ne dela. Nobenega filma ne predvaja, vedno napiše, da je prišlo do napake in da se bo program zaprl. Hotel sem naložiti starejšo (in delujočo) različico playerja, pa ne gre, ker ne moreš "downgradat", dezinstalirat pa tudi ne gre. Kaj pri Microsofotu so tako prepričani, da bo vse delovalo v nalepšem redu, da niso dodali možnosti uninstalla?? Kaj naj storim? Ponavadi sem bil vajen, da če kaj ni šlo predvajat v WMP, da je napisalo težavo, in te je obvestilo, da potrebuješ recimo ta in ta kodek itd. Tukaj pa nič. Sicer pa imam slabe izkušnje z izdelki 'beta' in ne vem, zakaj me je spet zaneslo, da sem downloadal nekaj takega. Help!
LP, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

Dusko ::

Sam imam tudi ta izdelek in nimam nikakršnih težav mislim vse lepo deluje.Drugače pa si pač namesti kaki drugi player winamp,za mp3 in te zadeve.
Ali pa narediš odnovitev sistema na kakšen prejšnji datuim pa bi se ti mogla pokazat dobra stari wmp 8.0.
Ali pa poglej v googlu mogoče je že kaka tema kje kako se odstrani wmp .

akulp ::

Pa kako vam je ratal sploh zagnat WMP9 Beta, men sam odpre eno okno z "zavihkoma" Privacy Statement in Privacy Options....??

jc ::

In kako ga dam dol, z system restorom ne gre več (predolgo nazaj sm ga dal gor), a?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predvajanje datotek .mkv

Oddelek: Programska oprema
404225 (3505) Zvezdica27
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21159072 (14220) BaRtMaN
»

IE 7 ali FF ne predvaja nekaterih video vsebin (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
538359 (7440) HitriPepe
»

Windows Media Player

Oddelek: Programska oprema
142161 (1920) ;-)
»

Windows Media Player 11 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6510853 (7823) waLkeR^!

Več podobnih tem