» »

pomoč prosim :)

pomoč prosim :)

shUro ::

ammm takole je

Ravnokar sem kupil mobitel samsung gt s3650 corby( preko bolhe). Mobitel je bil kupljen pri Mobitelu in dela na vsa omrezja. Sam sem uporabnik simobila. Težava je v tem da ne morem iti na internet.

Zanima me kaj je treba storiti da bom lahko uporabljal internet( sam imam v mislih idejo da bi bilo treba poklicati na simobil da mi dajo neko kodo ...)? ali je potrebno mobitel odkodirati ali kaj podobnega?

hvala usem za pomoc !! =)

bajsibajsi ::

Verjetno bi moral nastaviti APN v nastavitvah mobilni internet. Ceprav naj bi to naslo avtomaticno, se mi zdi(?). Mogoce moras pa samo v nastavitvah "obkljukati" oz izbrati mobilno omrezje...

shUro ::

kaj pa je apn?

kmetek ::

shUro ::

ammm .....sem nastavil oz izbral omrezje simobil pa vseeno nic ... v internetnih profilih mi pokaze samo 2 profila in to sta planet in mobitel mms .... morda se kaksna druga ideja glede tega?

bajsibajsi ::

Ja, full reset aparata. Off/On (lahko se SIM kartico od simobila not in ven)... pa mogoce najde nastavitve. Ce ne, pa poklici na simobil, pa ti mogoce posljejo podatke... Nja, sej vem "mogoce, mogoce.." :) Bolj kot ne zgolj ugibam moznosti. :)

shUro ::

waaaaaaaaaaaaa!!!!! bajsibajsi !!! hvala za uso pomoc klub temu da si ugibu! :) ....sm mal pocekiru na simobilovo stran in so mi poslal nastavitve tko da zdej use dela! ^^

ej fulfulful hvala za pomoc res! :) thanx! car!


^^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54691282553 (3772) PINki
!

Mobilni internet za telebane (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
86108562 (11986) zobnik
»

Preko simobil -androida ne pridem do domacega serverja

Oddelek: Omrežja in internet
81198 (792) mih@
»

Simobil nateguni da kar glava peče

Oddelek: Mobilne tehnologije
489074 (6907) Izaso
»

Simobil Vodafone- modem Huawei E220 from 3.6Mbps to 7.2Mbps firmware update (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6116500 (8965) alespot

Več podobnih tem