» »

Kateri telefon nabavit

Kateri telefon nabavit

«
1
2

samsung113 ::

Torej priporočajte mi telefon ki bo vreden svojega denarja.
Moje zahteve so 3g, gps, wifi, bt, dober fotoaparat, čim več spomina, tipkovnica, tač skrin in pa predvsem dobra baterija.
Za mobitel sem pripravljen odštet 400€ maximal.
Največ pa bo tudi namenjen za surfanje po netu in naj bo stvar lavfala tekoče brez štekanja in teh zadev.
Kolikor sem gleda po ponudbah nisem ravno našel nekega kul telefona..
Samo toliko da vam povem symbian me nekako ne privlači, windows mobile je kul ostalo pa še nisem sprobal.
  • polepsal: Mavrik ()

darkolord ::

Xperia X1.

Good Guy ::

samsung omnia 2
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

samsung113 ::

Še kaj?
Mogoče veste kako je z HTC Tynt II?

darkolord ::

TyTn II je uredu zadevca, je pa že mal stara (predhodnik Touch Pro) - manj zmogljiv, večji, težji...

samsung113 ::

Mogoče veste kakšno stran na kateri dobim lahko vse po kategorijah sortirano kateri telefoni imajo tipkovnico in vse te zadeve?
HTC Touch Pro se neda v sloveniji dobit,vsaj na bolhi ga nihče ne prodaja.

Zgodovina sprememb…

samsung113 ::

Čisto nič pametnega nisem našel. Dajte mi sami predlagat kaj bi se splačalo nabavit lahko je tudi brez tipkovnice pa naj ima te novejšte funkcije. Kako je kaj z Nokio 5800?

MoMan ::

najbolša izbira je iphone 3gs samo je dražji kot 400EUR

nokia 5800 je dobra izbira samo nima funkcije drsenja menija(potegneš pa meni leti in se počasi ustavi) kot pa recimo htc ter iphone
http://www.VPT-Webs.com

darkolord ::

HTC Touch Pro se neda v sloveniji dobit,vsaj na bolhi ga nihče ne prodaja.
SE Xperia X1 je prav tako bolj kot ne od HTCja in je v večini pogledov skoraj identičen Touch Pro-ju, pa še cenejši je...

Brez tipkovnice pa recimo Diamond al pa Diamond2.

__Devil__ ::

Priporočam ti telefon z platformo Androrid.

Torej HTC Hero, Magic..

samsung113 ::

Hero je precej drag za svoje lastnosti,magic se pa nikjer ne dobi,sem že vse pregledal.
Zdaj malce bolj podrobno ogledujem Samsung I8510,čeprav nima karakteristik katere sem omenil na začetku,mi pa zgleda ful fukiš fon:)

JawKnee ::

Ni nujne da je iPhone ravno 3GS, Saj je iphone 3g prav tako dober in v večini prekaša vse tvoje favorite, pa še cena novega (8gb različica) pride 400 eur. priporočam ti 3G!

samsung113 ::

Ja pa seveda da še 50% plačam samo firmo apple. Ne nameravam kupovati iphona ker mi ni neki res kul telefon,tako da to odpade.

koyotee ::

prejšnji HTC HD mogoče?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

samsung113 ::

Dobil sem eno ponudbo za Sony Ericsson X1 in bi prosil da tisti ki ga imate,ste ga imeli poveste kakšen se vam zdi?
Kako je z pisanjem smsjev z temi tipkami?
Če dobiš sms stvar traja en čas da se nalozi da odpišeš al deluje hitro?
Kako je kaj brskanje po straneh in nasplošno UI deluje vredu al je bol počasna zadeva?

Hvala v naprej.

darkolord ::

Meni se zdi odličen. Pisati se da zelo lepo na tisto tipkovnico, tudi vmesnik in vse deluje hitro. Če ti kaj ni všeč, imaš pa še celo množico (na desetine) neuradnih ROM-ov, izmed katerih zagotovo najdeš kakšnega, ki ti odgovarja (WM 6.5, TouchFlo, Sense, ...). To (velik in aktiven community) je pač ena najboljših stvari pri HTC (oz. ekvivalentnih) WM telefonih.

Za brskanje imaš pa Opero Mobile ali Mini, ki strani z Opera Turbo tehnologijo nalagata precej precej hitreje, prikazujejo se pa praktično enako kot na desktop varjanti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

samsung113 ::

Kakšna je pa kaj kvaliteta slik posnetih z mobičem?
Prosil bi te še če mi lahko prilepil kak link do ROMov pa forumov kjer ti dljaš rome.

darkolord ::

Kvaliteta slik je presenetljivo dobra.

ROMi so pa vsi tukajle.

MoMan ::

če se odločaš za htc ti priporočam hero-ta
http://www.VPT-Webs.com

d0rK ::

Ni boljsega telefona: HTC HD2

V postev pride takoj ce imas taprav paket ali pa v obicni akciji ce dodas 70eur.

Company ::

HTC Diamond 2, pri www.mobisvet.si za 350€. Ima tudi že Windows CE 6.5, ter cel kup dodatnih ROMov za različne potrebe (lepši izgled, hitrejše delovanje, daljše trajanje baterije, ...) Pa tudi Garmin in podobne zadeve na njem delajo, kar žal (še) ne velja za Android telefone. Na Nokiah pa je precej telovadbe s certificiranjem in podpisovanjem aplikacij, da jih sploh lahko namestiš.
LP!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Company ()

__Devil__ ::

če se odločaš za htc ti priporočam hero-ta

Ali pa magic. Dobiš ga že za 250€ novega na bolhi.

samsung113 ::

Pol boljše da kupim Omnio,ker je ista stvar kot Diamond 2...

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Eh? Diamond2 ima precej precej boljši ekran, več rama, več roma, je manjši in lažji.

samsung113 ::

Ja in 200EUR drazji... Dejansko ne pridobim veliko.

Company ::

Pol boljše da kupim Omnio,ker je ista stvar kot Diamond 2...

Daleč od tega. Dva dni po tistem, ko sem prvič imel Diamonda 2 v rokah, sem Omnio prodal in ga kupil. Ni primerjave, že ekran je občutljivejši in natančnejši.
LP!

Ciklamen ::

In kupiš Omnio in si na slabšem. Vem iz lastnih izkušenj, tako da ne bo pomote.

Sam si trenutno lastim Hero-ta, moram reči da mi sploh ni žal da sem dal toliko zanj, telefon je res TOP, z manjšimi modifikacijami ROMov in tega je telefon (vsaj tako prisegajo, sam nisem izprobal) boljši od iPhona (primerjam zato ker je to kot nek "relic" telefonov zgleda). Je pa res da je cel džumbus s temi ROMi in Rootanjem in tem (kar dela je s tem no) :)

Vsekakor pa ja, če mene vprašaš sem za Hero-ta, ker telefon je ful odziven, touch screen je neverjetno odziven že ob zelo nežnem pritisku, aplikacij je vedno več...Skratka je zelo priročna zadeva.

Edina negativna stvar telefona je pa to, da če nimaš kakšnega paketa z kar nekaj možnosti Interneta ("zastonj" 1GB ali več podatkov) si ga nadrapal pri GPSu, namreč Android uporablja Google Maps in vse se dol vleče iz njihovih serverjev sproti :)
- End of the Post ->

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ciklamen ()

Sami ::

N97/N97 Mini(tale bo kmalu moj)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

samsung113 ::

Ciklamen & Company sem 1 leto uporabljal Omnio in nisem imel nobenih težav z njem. Vsak teden nov rom,ekran je odlično sluzil,kamerca,gps ves staff je delav kul ampak sem ga prodal.
Pač mam navado menjat telefone nekje po enem letu,ampak v tem času še ni noben telefon prišel ven ki me res interesira.
Nevem no.. nekako še nisem naletel na telefon ki bi me res pritegnil.

Ciklamen ::

No, potem se opravičujem, sem sam imel vse prej kot pozitivno izkušnjo s telefonom.

Saj te nihče ne obsoja, da menjavaš telefone na vsako leto, ampak ti pač predstavljamo svoja mnenja in (vsaj eni) argumente zakaj bi določen telefon sploh kupil :)
- End of the Post ->

samsung113 ::

No to je res,ampak mi pač dojadi telefon pa nabavim nekaj drugega.
Sej zgleda kul hero edino kar porešam pri njem je fleš(ki zna priti prav).
Bomo vidli no,vrjetno bom počakal malo da pride kaj novega na trg.
Mogoče veste kako je kaj z Palm Pre? Naj bi že en čas nazaj izšel.

M-XXXX ::

Nevem no.. nekako še nisem naletel na telefon ki bi me res pritegnil.

Si že poskusil z Omnia HD?:)

samsung113 ::

Kot sem ze prej omenil,symbian mi ne sede več:D

M-XXXX ::

Kot sem ze prej omenil,symbian mi ne sede več:D

Ti vseeno priporočam, da ga ob prvi priložnosti sprobaš. Si upam trdit da boš prijetno presenečen:)

__Devil__ ::

Samo je pa ogromen cigl ja.

Company ::

Ciklamen & Company sem 1 leto uporabljal Omnio in nisem imel nobenih težav z njem. Vsak teden nov rom,ekran je odlično sluzil,kamerca,gps ves staff je delav kul ampak sem ga prodal.
Pač mam navado menjat telefone nekje po enem letu,ampak v tem času še ni noben telefon prišel ven ki me res interesira.
Nevem no.. nekako še nisem naletel na telefon ki bi me res pritegnil.

Ni problema, le mnenja izmenjujemo. Meni je bil HTC toliko boljši (odzivnejši, boljši interface), da sem takoj menjal. Nekaterim pa so pač Omnie (ali karkoli drugega) boljše in lepše. Vsake oči imajo svojega malarja.
LP!

MoMan ::

In kupiš Omnio in si na slabšem. Vem iz lastnih izkušenj, tako da ne bo pomote.

Sam si trenutno lastim Hero-ta, moram reči da mi sploh ni žal da sem dal toliko zanj, telefon je res TOP, z manjšimi modifikacijami ROMov in tega je telefon (vsaj tako prisegajo, sam nisem izprobal) boljši od iPhona (primerjam zato ker je to kot nek "relic" telefonov zgleda). Je pa res da je cel džumbus s temi ROMi in Rootanjem in tem (kar dela je s tem no) :)

Vsekakor pa ja, če mene vprašaš sem za Hero-ta, ker telefon je ful odziven, touch screen je neverjetno odziven že ob zelo nežnem pritisku, aplikacij je vedno več...Skratka je zelo priročna zadeva.

Edina negativna stvar telefona je pa to, da če nimaš kakšnega paketa z kar nekaj možnosti Interneta ("zastonj" 1GB ali več podatkov) si ga nadrapal pri GPSu, namreč Android uporablja Google Maps in vse se dol vleče iz njihovih serverjev sproti :)


se podpišem...
http://www.VPT-Webs.com

Pierre666 ::

Tipkovnico ima tudi Omnia Pro (kot je nekdo mislim da že omenil).

Jaz sem si pred parimi dnevi kupil Omnio 2 in vtisi po parih dnes so DOBRI!! Danes še nadgradim iz WM 6.1 na 6.5, potem pa veselo telefonirat.... in uporabljat vse ostale napredne funkcije.

Omnia 2 je po tem kar berem na internetu in kar sem ugotovil sam več kot dostojen naslednik omnie (1). Je pa res, da sem prvo omnio imel samo nekaj ur v rokah kmalu po tem, ko je prišla na tg.

Lp

__Devil__ ::

Jaz tudi;)

samsung113 ::

Kaj pa porečete kaj na LG KF900 PRADA II?

Dami ::

Kak ma ta mobisvet lahk take nizke cene? Glede na to da so odklenjeni.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Perza ::

Sej imajo le vsi drugi tako visoke :D

tomos ::

Vem da ga neboš kupil, toda vseeno vsem priporočam, da si pogledaš oz. pogledate Nokio E52. Po 2 dnevih sem NAVDUŠEN!! Glede na to da so telefon na GSM areni nekateri grajali češ, da se sistem seusuva in je nekvalitetno narejen(?)sem počakal, da je prišel nov firmware in sem ga nabavil. Z njim sem zelo zadovoljen. Internet deluje zelo hitro, GPS mi takoj najde satelite(okrog 10s). Zunanji zvočnik ni neko tehnološko čudo po glasnosti toda je kvaliteten. Zdaj pa k stvari, ki ej bila zame najpomembnejša. Na večih forumih sem prebral, da ima ta Nokia expressmusic čip in da je zvok izjemno kakovosten, in res je tako. Kvaliteta je preko mojih slušalk izjemna. Je tudi eden izmed najglasnejših, če ne najglasnejši kar sem jih kdaj imel v rokah. V zadnjih 11 mesecih sem zamenjal 3 telefone. Toda ne SE C702 in k850i, ter Nokia 6220 me niso zadovoljili in zgleda da sem končno našel svoj telefon.
LP

samsung113 ::

Ne nameravam kupit telefon ki mi bo dva tedna zanimiv pol bo pa dolgčas..
Vglavnem iščem napravo ki res istopa,ki bi se ji lahko reklo da je top da je kul in vse. Res da je veliko odvisno od posameznika,ker nimamo vsi istih mnenj ampak kot sem omenil mel bi telefon z tač skrin in qwerty tipkovnico čim tanjši,čim večji ekran z dolgo avtonomijo in z vsemi mogočimi funkcijami.
Mogoče bom pa celo počakal da pride ven oz. da pride k nam Nokia N900 ker mi deluje vredu fon z vsemi mogočimi funkcijami.

__Devil__ ::

Nokia N900

Kje pa se ga da kupit vse?

koyotee ::

lol samsung113, bogi razvajenček, takih telefonov, ki se jih ne naveličaš po 2h tednih pač ni.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

__Devil__ ::

ki se jih ne naveličaš po 2h tednih pač ni.

iPhone?

Nism neki apple fan, ampak mam ipod, pa mi je vseeno jači. Posebej touchscreen je dober, odvivnost OS-a, izgled, preprostost, aplikacije itd.. Moje mnenje. Sicer pa je edino cena problem pri iPhonu.

samsung113 ::

lol samsung113, bogi razvajenček, takih telefonov, ki se jih ne naveličaš po 2h tednih pač ni.

Kaj tebe briga al sem razvajen al ne?
Z svojim denarjem lahko delam kar čem.
Nokio N900 se pa da prednaročit na amazonu ali ebayu.

perkomat ::

Pomoje so zdj najbolj Sony Ericsson W995, Aino pa Satio. Na mobisvet.si so dost ceneje kot pr Mobitelu.;)

djpiky ::

Ne nameravam kupit telefon ki mi bo dva tedna zanimiv pol bo pa dolgčas..
Vglavnem iščem napravo ki res istopa,ki bi se ji lahko reklo da je top da je kul in vse. Res da je veliko odvisno od posameznika,ker nimamo vsi istih mnenj ampak kot sem omenil mel bi telefon z tač skrin in qwerty tipkovnico čim tanjši,čim večji ekran z dolgo avtonomijo in z vsemi mogočimi funkcijami.
Mogoče bom pa celo počakal da pride ven oz. da pride k nam Nokia N900 ker mi deluje vredu fon z vsemi mogočimi funkcijami.


Piše se touch screen ne pa tačskrin. Če ne znaš, piši raje telefon občutljiv na dotik.

Tak telefon enostavno ne obstaja kot si ga ti želiš. Na nobenem takšnem telefonu ti batrija ne bo držala več kot 3 dni(z redno uporabo.) Top telefon je relativna stvar. Če gledaš na ceno pol je top telefon ki košta 1000€ če gledaš pa na funkcionalnost je pa relativno kaj želiš, dober fotoaparat, dobro avtonomijo batrije, vzdržljiv telefon...

Drugače so ti pa kolegi sofurmaši našteli kar nekaj dobrih telefonov, tak da malo preberi poste za nazaj.

Opcije ki jih imaš pa so od HTC, NOKIA, iPhone, Sonyerricson, Samsung, Lg, motorola...

Mnenja si dobil, sedaj imaš pa na izbiro 2 opcije:
-si preveč len, da bi malo preveril po drugih forumih, youtubu, prebral kakšne reviewe
-hočeš pač usem pokazat da boš kupil telefon za 700€

Ne rabiš devat replike, ker me ne zanima. Pejt u trgovino mej v roki 1 uro telefon pa se sam odloč, ko boš dal use modele ki so ti všeč skoz, boš takoj vidu kje si.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: djpiky ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232734 (22407) LuGi
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
5517347 (15948) bluefish
»

kateri mobitel s qwerty tipkovnico?

Oddelek: Mobilne tehnologije
113296 (3103) Lonsarg
»

Windows mobile telefoni! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
877453 (6161) krneki0001
»

Kaj kupiti => Do 200€

Oddelek: Mobilne tehnologije
422633 (2145) darkolord

Več podobnih tem