» »

Zavarovalnica Generali - vrnjena premija

Zavarovalnica Generali - vrnjena premija

mr Vragec ::

Pozdravljeni,

kot veste (iz reklam), če ne pa boste zvedli sedaj zavarovalnica Generali vrača 10% letne premije vozniku, ki ni koristil zavarovalne police (ok, ne delam reklame v tem ni poanta, pa tud če sem se zmotil nevem ... ampak konc leta dobiš neki mali znesek vrnjen).
Vse lepo in prav, znesek so mi nakazali ampak to 2x. Po parih dneh pa dobim domov obvestilo z položnico od zavarovalnice, da so se zmitli in so mi znesek nakazali 2x, ter da naj plačam položnico in jim tako povrnem preveč plačan znesek.

Mene pa sedaj zanima, ja hudiča kdo bo pa plačal provizijo na položnico ? Kak si oni lahko nekaj takega dovolijo, glede na to da sigurno nisem edini pri njih zavarovan. Kaj so naredli planiran dogovor z banko, da bodo še banke na proviziji zaslužli al kaj ?
Kako reagirat v takšni situaciji (plačat celoten znesek, odštet provizijo, sploh plačat položnico) ?

lp

#000000 ::

Ja zajebi jih pa nesi denar na blagajno zavarovalnice. Ne bo provizije, le pot in čas, al pa jim pošlji mail z vprašanjem kdo bo plačal provizijo.

blackbfm ::

Bo šel pa tja z avtom pa ga bo slučajno ruknu:)

harvey ::

Eni si pa res dajo preveč dela za 0.33 EUR.

blackbfm ::

Sej ne gre za denar oz. tole je zanemarljivo. Sam vseeno, zakaj bi plačeval za njihove napake..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Ziga Dolhar ::

Pokliči / pošlji mejl in povej, da boš plačal znesek, zmanjšan za provizijo. Če se bodo bunili, jim pošlji še priporočeno s povratnico. (In boš ene par evrov na slabšem.)

Al pa.

Po plačilu jim pošlji položnico za plačilo stroškov provizije. :P


[Ok, resno - najprej jih poklič.]
https://dolhar.si/

BlackHole ::

Jaz nisem nič koristil, ampak tudi nakazali mi niso nič. Sem pa dobil nek "bon".
LP Marko

Mehmed ::

mr Vragec je izjavil:


Kako reagirat v takšni situaciji (plačat celoten znesek, odštet provizijo, sploh plačat položnico) ?


Vrnit vsekakor, s provizijo pa odvisno kok se ti zajebavat. Ce zmanjas znesek za svoje stroske pa jim das to jasno vedeti, ne bi smelo biti tezav.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delavska hranilnica (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
840195342 (6931) matobeli
»

Pošta Slovenije ( izkoriščevalci ) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23554664 (5046) starfotr
»

Bankomati na vsakem koraku? Kako pol cashless? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5312243 (10157) perci
»

trr

Oddelek: Pomoč in nasveti
193111 (2683) Assass1n
»

Kdo tuki nateguje (dogodivščine s pošto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5214549 (9602) darkolord

Več podobnih tem