» »

Rabim pomoč pri pritožbi za vrtec - definicija besede študent

Rabim pomoč pri pritožbi za vrtec - definicija besede študent

Midnas ::

Zgodba je taka, da je bil moj otrok zavrnjen pri vpisu v vrtec. Razlog je, da smo pri točki:

Oba starša sta dijaka ali študenta oz. eden od njiju je dijak ali študent, drugi pa je zaposlen.

dobili 0 točk. Jaz študiram, partnerki pa je med porodniško potekla pogodba, delodajalec pa jo bo ponovno zaposlil po preteku porodniške. Verjetno poznate to foro. Šparanje na regresu, dopustu, zaposlitev nekoga z zavoda itd.

Torej na dan poteka razpisa je bila brez pogodbe, razlaga, da pa jo bo imela začetek junija, seveda ni obrodila sadov.

Sedaj pa sem med pisanjem pritožbe prišel na naslednjo idejo:

Študent je vsak, ki je vpisan na univerzo ali višjo šolo, v vlogi pa je napisano "Oba starša sta dijaka ali 'študenta'". Bi lahko uporabil to luknjo, saj je, kolikor vem, človek vpisan na univerzo, dokler se ne izpiše. Torej je punca vpisana na univerzo, je "študentka", nima pa "statusa študenta", ki ga vloga niti ne zahteva, niti vloga ne zahteva dokazil, v vlogi prav tako ni izjave, da vlagatelj dovoljuje komisiji, da podatke preveri pri pristojnih organih (kar mislim, da je sicer površnost tistega, ki je razpis objavil). Načeloma bi potemtakem lahko napisal karkoli in tudi tukaj bi lahko spodbijal odločbo, saj komisija ne more jamčiti za resničnost podatkov, ki so jih starši navedli.

Saj najbrš se motim, ker je vse skupaj prelepo, zanima pa me vaše mnenje.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Štipendija (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Šola
1921489862 (3604) MIHAc27
»

Po novem otroški dodatek samo do 18.leta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5815837 (11570) Invictus
»

Zlati maturantje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5614796 (6306) jype
»

Letosnja dohodnina - izplonili? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11011474 (8645) kekz
»

Študentsko delo obdavčeno v amen ? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20016032 (11755) gGiF

Več podobnih tem