» »

Southpark vs islam

Southpark vs islam

mtosev ::



je kdo pogledal to?

zelo zanimivo in na zalost resnicno. islam je zal zelo zaostal in muslimani skupaj z njim.(razen redkih izjem)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

popster ::

south park ni resna oddaja

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

jRk0 ::

pa v medvedu sploh mohamed ni bil not, ampak santa =) cudni so tile muslimani, res.
You fuck up once, you loose two teeth.

Tarzan ::

Prosim objavi še kakega takega kjer papež tuli, da so kondomi in vsaka oblika kontracepcije greh in podobne kretenizme krščanske vere. Takole sranje objavit, ko ti nek fanatični kristjan pljuva čez islam in uporabi milijon že stokrat slišanih morda resničnih, morda ne- floskul.

Sam preziram vse verske ustanove, ker vero v svojo korist uporabljajo že tisočletja. Če bi zadeva delovala v prid obeh strani enako, tako vernikov, kot tudi dušnih pastirjev, potem ne bi bi imel pripomb. Zdaj, ko se govori o zlorabah s strani cerkvenih dostojanstvenikov je taka reklama kot mana z neba za pedofilsko nagnjeno cerkveno golazen. Se opravičujem za težke besede ki niso namenjene poštenim duhovnikom ki morda tovrstnih nagnjenj nimajo. Želim ji čim prejšnjo odpravo celibata. amen.

blackbfm ::

Ta ko je ubil tega človeka verjetno ne bi bil čist v glavi, tudi če sploh ne bi bil musliman. Zakaj nikjer ne piše, da je pa tip verjetno duševni bolnik (že mora bit da je sploh to storil)? To ni zanimivo za ljudi ne. Tako kot so oni sprani z religijo, tak smo mi z mediji.

donfilipo ::

Radikalni islam je res hudič. Tu se pridružujem desničarjem in obenem pozivam vse dobronamerne ljudi tega sveta, tudi zmerne islamiste, da pomagajo zlo ustaviti, preprečiti in zatreti. Srčno upam, da so po 9/11 in podobnih dogodkih (tudi brutalen umor potomca Vincenta van Gogha), škrti birokrati namenili konkreten in zajeten denar za lociranje in zaustavitev extremistov. Na žalost mi praksa v bližnji okolici, kaj takega ni potrdila, zato ne bom preveč začuden, če se bodo taka dejanja nadaljevala, skupaj z sovražnimi govori in elementi povsem nerazsvetljenske in nezahodne kulture.

In ne: morilec van Gogha je bil bister, neomamljen extremist, ki ni imel nobene psihiatrično določljive motnje. Povsem normalen in ambiciozen extremist. Pa naj vam da to misliti, ker ni hec.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Okapi ::

Tudi radikalni kristjani imajo marsikoga na vesti. Recimo najmanj 8 zdravnikov in drugega osebja klinik za splave v ZDA, v zadnjih 20 letih.

Na Irskem so se med seboj pobijali radikalni katoliki in protestanti.

Ali pa Lord's Resistance Army v Ugandi ...

O.

blackbfm ::

extremist, ki ni imel nobene psihiatrično določljive motnje

Ironija?:)

djordjevic ::

Zadnjič sem gledal Ross Kemp on Gaza (drugi del me še čaka, torej izraelski). Ogled toplo priporočam vsem, tudi tistim, ki imajo v glavi zacementirana 'razmerja sil' na Bližnjem vzhodu. Najbolj pomenljiv trenutek je bil, ko tipa tik pred odhodom iz Gaze pokliče neka radikalna skupina. Odpeljejo ga v nek sadovnjak, kjer v senci stoji zamaskiran mladenič, poln semtexa, in se pripravlja na snemanje mučeniškega slovesa. Kemp tipa vpraša, zakaj se misli it razstrelit v Izrael, nakar mu mladenič odvrne, da gre maščevat pol družine, ki so mu jo Izraelci gladko pobili v zadnjem posredovanju. No, največji šoker je zadnje vprašanje - Kemp ga vpraša, koliko je star in kaj je sicer počel, mladenič pa mu odvrne, da ima 25 let in da je doštudiral pravo. Skratka, velja se zamisliti nad stanjem v neki državi in prihodnosti zanjo, če še visoko izobražen kader prihodnosti ne vidi. Kompletna bližnjevzhodna politika in njeni 'dosežki' - epic fail.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

donfilipo ::

blackbfm je izjavil:

extremist, ki ni imel nobene psihiatrično določljive motnje

Ironija?:)


Ne. Ti bom povedal primer človeka, ki je mirno pospravil 200 ljudi (večino za denar). V zaporu so ga potem intervjuali, opazovali vsi psihologi in psihiatri, ki so na področju kaj veljali. Patron niti ni bil extremist. Kar so ugotovili, je asocialno motnjo in potencialno nagnjenost k sadizmu. A vse v merah, ko so na koncu skesano priznali: 'he is a fucking normal bussinesman in a wrong bussiness:)) Tudi družina in žena so vsaj slutili, kaj se dogaja. Če pogledamo med vrsticami, lahko preberemo, da je bolana in to resno...družba. Njemu pa kljub vsem pritiskom, niti en psihiater ni znal pripisati psihoze, in celo okoli nevroz so bile diskusije. Mešati psihoze, ki se jih lahko zazna, če smo pozorni, z sociološkimi odstopanji ni noben hec in je potencialno nevarno!!!! Zato če rečemo duševni bolnik ni ustrezno. Bolezen je sociološka, družbena in jo ne zdravijo psihiatri!!! Mal ruknjen, oziroma orenk runknjen pa gre:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

mtosev ::

Okapi je izjavil:

Tudi radikalni kristjani imajo marsikoga na vesti. Recimo najmanj 8 zdravnikov in drugega osebja klinik za splave v ZDA, v zadnjih 20 letih.



na sreco je en tak na 10.000.000 ljudi
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

djordjevic ::

mtosev, zakaj odpiraš teme, ki jim nisi kos?
No grave is deep enough to keep us in chains.

donfilipo ::

mtosev je izjavil:

Okapi je izjavil:

Tudi radikalni kristjani imajo marsikoga na vesti. Recimo najmanj 8 zdravnikov in drugega osebja klinik za splave v ZDA, v zadnjih 20 letih.


na sreco je en tak na 10.000.000 ljudi


Ne bi rekel. Do nedavna bi se s številko kar strinjal, ali: najnovija doznanja pokazivaju drukčije:))
Preberi samo malo tale forum, ki ga obiskuje in sodeluje x ljudi (x je veliko manj od 10milj), pa boš našel 2-5 odprtih ideoloških deklariranih ekstremistov. Teh je v okoliščinah borbe ponavadi precej manj od akcijskih. Also?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Tarzan ::

mtosev, sploh ne. Religija omogoča manipulacijo z verniki, ne glede na to za katero vero gre. Če imaš na nekem območju dovolj "sposobne" dušne pastirje, lahko računaš na kar velik procent fanatikov brez zmožnosti treznega razmišljanja. Tako je pri vseh verah, edino v nečem se trenutno zadeve razlikujejo - kvaliteta življenja. Verniki katere vere so tako napsihirani, ogroženi ali naščuvani, da so se pripravljeni pognati smrti v naročje za višji cilj, to je pa samo stvar trenutne situacije. Če bo kdaj zagustilo v trenutno razvitem zahodnem svetu, ni izključeno, da se bo samomorilsko nagnenje in verski fanatizem razpasel tudi tu.

Sem pred leti videl, kaj se je dogajalo v poplavljenem New Orleansu.

Bob Rock ::

Kompletna bližnjevzhodna politika in njeni 'dosežki' - epic fail.


To ciljas na politiko zahoda do bliznjega vzhoda ali na samo politiko bliznjega vzhoda?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

djordjevic ::

Pravzaprav oboje.
No grave is deep enough to keep us in chains.

T-h-o-r ::

največja bedarija je ta, da so v 5. sezoni, predvajani okrog 2002 normalno prikazali mohameda v eni izmed epizod, brez vsakršnih težav


zdaj so pa naenkrat problemi
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

TESKAn ::

No, je bilo lepo povedano, kaj je povod teh "groženj" - ekstremisti katerekoli barve potrebujejo povod, da se lahko gredo svojo sveto vojno. Takim ljudem je vseeno za vse preroke in vse zapovedi v koranu, svetem pismu in kar je teh verskih pravljic. Njih zanima samo izgovor, da lahko gredo in pobijajo drugače misleče.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Thomas ::

Kdor se ne strinja s prvim postom donfilipa, je evil, by my book.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

cyber_killer ::

Moderator zapri tole temo.

A. OBNAŠANJE IN KULTURA NA FORUMU
1. člen

1. Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo ali nestrpnost.
2. Prepovedana je razžalitev, obrekovanje, žaljiva obdolžitev in opravljanje.

T-h-o-r ::

muslimani so si pač izborili naslednje:

ko greš ti "k njim", se jim moraš prilagoditi

ko pridejo oni "k nam", se jim moraš prilagoditi
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Thomas ::

cyber killer je evil, po moje. Kot je ene 10% politično korektnih evil, po moji oceni.

Politično korekten je nekako sinonim za "liberal", ampak večina "liberals" ni evil, eni pač so.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

nevone ::

Največja napaka v razumevanju islama je to, da bi pripadniki islama bili povsem benigni, če bi bili benigni mi. Kar seveda ni res. Tudi oni so ekspanzivno naravnani. Ampak trenutno je naša civilizacija bolj humana (seveda zaradi gospodarskega in znanstvenega napredka) in nižanje standardov ne pride v poštev, vsaj ne na našem terenu.

Razumem pa, da so ljudje dobri in manj dobri v vseh možnih skupnostih, ki si jih lahko zamisliš, in ki obstajajo. Zato je potrebno s prstom pokazati na konkretne posameznike in ne na celotne skupine.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Okapi ::

Največja napaka v razumevanju islama
Največja napaka v razumevanju terorizma in radikalizma je, da se za to krivi islam. In obratno - največna napaka v razumevanju islama je, da se ga krivi za terorizem.

Za terorizem so krive ekonomsko/politične razmere in če ne bi bil islam, bi bil izgovor za nasilje komunizem ali anarhizem ali budizem ali karkoli pač. Kot je teskan povedal, islam je v tem primeru zgolj izgovor za nasilno reševanje nekih čisto drugih problemov.

Ker pa Zahod na splošno tega ne razume, tudi ni kaj dosti upanja za hitro rešitev problema.

O.

Thomas ::

Zahod je vsega kriv, to je teza pa skoraj vseh "liberals", ne samo Okapija. Zanje je vedno kriv Zahod, bohnedej da bi bil kdo drug. Disgusting attitude.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

nevone ::

Ker pa Zahod na splošno tega ne razume, tudi ni kaj dosti upanja za hitro rešitev problema.


Okapi je za linijo najmanjšega odpora. To je že pokazal tudi na primeru sporazumevanja s Hrvaško. Ker imajo Hrvatje nacionalni ponos, ki jim ne dopušča, da bi se z nami dogovoril v smislu dobrososedskih odnosov, dajmo mi ta njihov ponos upoštevat. Nikakor ne gre pričakovati, da bi Hrvatje upoštevali našega, mi moramo upoštevati njihovega. Če oni našega ne bodo upoštevali smo si sami krivi, če mi njihovega ne upoštevamo smo spet krivi nečesa. Toliko samoobtoževanja premore izredno malo narodov.

Po drugi strani pa Okapija tudi dobro razumem. Kaj se boš hudiča usajal, če tega nisi zmožen izpeljat, zato se raje prilagodi, kar sploh ni tako napačna strategija za posameznika.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Okapi ::

Zahod je vsega kriv, to je teza pa skoraj vseh "liberals", ne samo Okapija.
Bereš, kot tebi odgovarja, ne kot jaz napišem. Ali pa pokaži, kje sem napisal, da je kriv Zahod.

Krivi (za politične in gospodarske težave) so si v pretežni meri sami, kar pa popolnoma nič ne spremeni dejstva, da ni kriva vera. Na žalost pa Thomas ni edini, ki tega ne razume, in zato tudi Zahod problem rešuje na zgrešen način.

Nikakor ne gre pričakovati, da bi Hrvatje upoštevali našega, mi moramo upoštevati njihovega.
Za enako boleznijo boleha tudi Nevone. Napisal sem, da z izsiljevanjem ne bomo nikoli dosegli svojega cilja. To je preprosto dejstvo, ki pa ga žal nekateri ne uspete zapopasti. Tudi Hrvati z izsiljevanjem ne bodo dosegli svojega cilja. Oboji bomo butali z glavo v zid in si sami sebi delali škodo. Zato je rešitev arbitraža, kjer bo neodvisni razsodnik določil mejo, mi in Hrvati bomo svoj ponos ohranili, ne glede na izid, nehali bomo lahko butati z glavo ob zid in se posvetili koristnejšim poslom. Ampak tudi tega žal marsikdo ne uspe razumeti.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Thomas ::

Ker pa Zahod na splošno tega ne razume, tudi ni kaj dosti upanja za hitro rešitev problema.


Ker ZAHOD n razume, grejo zadeve v maloro.

Kako potem ni ZAHOD (s svojim nerazumevanjem) kriv?

To, da "VZHOD" se obnaša kot razbojnik, ni tvoje omembe vredno.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

drejc ::

djordjevic je izjavil:

Skratka, velja se zamisliti nad stanjem v neki državi in prihodnosti zanjo, če še visoko izobražen kader prihodnosti ne vidi. Kompletna bližnjevzhodna politika in njeni 'dosežki' - epic fail.


Izobražen kader je vedno potencialni politični subverzivni element. Najlažje ga je narest mučenika, ubiješ dve muhi na en mah in še ploskajo ti za to.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

guest #44 ::

Ampak občutek imam, da se mentalno nestabilni osebki več zadržujejo v religijskih, kot pa v neverujočih krogih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Francija in Islam (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25241198 (37303) zee

ISIS, poboji civilistov v Iraku (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27183015 (56350) bluefish
»

Kako se mora islam spremeniti, da ga bo zahod 'sprejel'? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22935907 (31308) guest #44

Več podobnih tem