» »

Dedication

Dedication

Tomi ::

Tole bi sicer moralo dobiti kot novico, samo je niste (toliko o privilegijih na Slo-techu:D ). Kakorkoli:

Danes sem v iskanju novic brskal tudi za tem, koliko strani se bo spomnilo na dogodke pred enim letom. Na moje presenečenje je bilo teh bolj malo. Da pa niso pozabili, so želeli vsem povedati na Overclockers Cafe. Zanimiv pristop, glede na to, da se še vedno računalniška stran. Temu pa se reče "dedication". Sicer pa pohitite, časa imate le še par ur.

Sicer pa, danes sem gledal Seventh Heaven na Voxu, ki pa je bila res preveč patriotska. Tale poteza OC-cafe-ja pa je vseeno izvirna.
metrodusa.blogspot.com

Thomas ::

Kaj Tomi - a ta politika enake razdalje do Vzhoda in Zahoda, je na Slotechu še kar precej živa?

Se pa strinjam s tabo, da ni zdrava.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tomi ::

Ne bi ravno opisoval razlogov, ki so za tem, da sem se odločil objaviti tole na forumu. Je pač tako, da se je potrebno podrediti višji sili. Kar niti ni tako slabo, včasih.
Res pa je, da sem pa pro-zahodno usmerjen. In ne, Slo-tech nima politike enakih stališč, bolj je pomembna ena druga zadeva, ki pa jo podpiram. Ni politična, ampak racionalna.
metrodusa.blogspot.com

Sergio ::

Moje stališče? Zavrnili smo že nemnogo ne-računalniško-povezanih novic. Nič ne rečem, OC Cafe je ubral neki pristop, a moje stališče ostaja...

Vsak dan od lakote umre več otrok kot jih je pred letom ter dnem v NYC

To je treba odstraniti. Če je cilj ZDA tudi to (kar je očitno, da tudi je), potem sem vesel.

A vseeno, pustimo NYC teme za forum. Ter poplave, potrese, hurikane, bombardiranja ETE, IRE, lakoto, AIDS, in ostale bedarije, ki jih na tem planetu pač ne bi smelo biti.

Ne pravim, da zakrivajmo oči. Upam da razumete bistvo mojega sporočila.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ABX ::

Se ti pridružim Sergio. Prvo se odpravi velike probleme potem se lotiš manjših.

Po tej logiki bi lahko vsako leto žalovali za vse umrle na cesti.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Thomas ::

Tukaj ne gre toliko za žalovanje kot za solidarnost.

V potresu jih zlahka umre še več. In jih. Tukaj gre za demonstracijo opredelitve. Se opredelimo za umrle, ali so naše simpatije bolj na strani tistih, ki bi radi (ne glede na žrtve) razsuli tale svet.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Z gensko modifikacijo napravili 40% večji tobak (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9517312 (13632) Cervantes
»

Reaktorje v Fukušimi usodno poškodoval že sam potres? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
10732348 (28801) Pyr0Beast
»

Katastrofa v Aziji! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
24216718 (11116) Thomas
»

Slovensko lizunstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
805048 (3831) Avalonis
»

Izgon belih farmarjev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1006236 (4942) Thomas

Več podobnih tem