» »

mesanje odgovorov

mesanje odgovorov

Tjulenj ::

lahko da se to dogaja samo meni ampak vseeno... ko brskam po novicah/forumu odprem vec oken naenkrat, in grem potem lepo eno okno za drugim brat... in danes se mi je ze dvakrat zgodilo da sem pisal odgovor na eno temo, moj odgovor pa se je znasel v drugi temi. se to dogaja se komu? pa prosim tolk sm pa pomojem se priseben da nisem v napacno okence pisal... ceprav... po vec-urnem ucenju fizike... :D

Boky ::

Tudi meni se je to ze zgodilo, ko se odgovarjal na vec MSG-jev naenkrat, so odgovori zasli v napacne teme. :((

luni ::

hmja mozno da se IDji tem dinamicno spreminjajo... Primoz?
Artificial Intelligentia

Boky ::

Meni se je to zgodio takrat, ko sem se pripravil da bom odgovoril na vec tem, pol pa sem se odklopo z linije, da ne bom troso impulzov med pisanjem. Ko sem hotel poslati sporocila, sem se priklopu nazaj na linijo in poslal kar je bilo za poslat, vendar je med posiljanjem eno sporocio zaslo. Mogoce je vzrok odklop z linije ?

Tjulenj ::

ko se je meni zgodilo sem bil ves cas on-line... zdaj itak pazim da imam samo eno okno kadar odgovarjam :D
bi blo pa vseeno lepo slisati od koga da je to zdaj postimano (oz. da se vsaj ve kaj je napaka in kako jo odpraviti)

Primoz ::

Za to napako se ve in se jo odpravlja... Bo odpravljena enkrat v kratkem (do počitnic)....
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tjulenj ::

jupiii. a dobim ksno pohvalo za odkritga hrosca :D:D:D

Primoz ::

Hrošč je dobro znan in ne popravljen že kar nekaj časa, tako da ne dobiš nič...:D:D sorry....
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654490364 (1163) bastadu
»

Spalna paraliza (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9319092 (9765) Scorpia
»

Dozivel sem nek cuden pojav. Mogoce ve kdo kaj vec o tem? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27119877 (12428) DJ Hamster
»

DFI NF4 Ultra-D smoking&burning... (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
26911697 (7782) Primoz78
»

Nova anketa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
837947 (6438) Alexius Heristalski

Več podobnih tem